Dodaj do ulubionych

Podążacie ślepo za modą?

17.02.10, 18:17
Podążacie slepo za modą, czy może staracie się być
oryginalne i macie swój styl?

Ja staram się tworzyć swój styl, a zarazem staram
się być modna ;d
A jak jest z wami?
Obserwuj wątek
    • madziek67 Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:30
      nigdynigdynigdy ! nie będę slepo podążać za modą ! ; )
      ubieram się w to co chcę , i nikt mi nie będzie mówić co jest modne , a szczególnie trendy.
      Fakt , gdy coś jest modne i mi się podoba - noszę to , ale gdyby modne byłyby białe ,
      długie kozaczki..... <hahaahahha> o niee , nigdy !
    • light Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:33
      Metki i moda?
      Nie, nie ciągnie mnie do tego.
      Ubieram się jak chcę, nikt nie będzie mi dyktował mody.
      • lilii_95 Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:36
        mieszam.
        czasem dodaję coś, co jest modne, czasem nie.
      • mileczka19 Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:37
        zależy czy coś mi sie podoba
        nie wszystko mi sie podoba i nie wszystko bym włożyła ,gdy jest modne
      • usiolo ;) 17.02.10, 18:40
        zawsze ubieram to co
    • lamma Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:37
      to jest mój styl xdd
    • kardolina Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:38
      nie.
    • hehehe Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:42
      Ze mną jest dosyć podobnie. MAm swój styl którego sie trzymam i wykorzystuje niektore
      modne elementy. Przede wszystkim ubieram sie wygodnie. Chustka, t-shirt albo jakas
      oryginalna bluzka, wieeeele dzinow....wiec jesli modne sa kobiece sukienki w kwiatki raczej
      ich nie wloze. po prostu wiem co moge czerpac z mody a czego nie smile
    • kitty Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:44
      Nie. Ubieram tylko to, co mi się podoba. Modą się tylko inspiruję.
    • norris13 Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:46
      ja tak samo jak ty ;d

      nigdy nnie zaloze czegos co mi sie nie podoba tylko dlatygo ze jest modne ;]
      • siem_sciem Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:50
        niee , raczej niee smile
        mam wiele cud. rzeczy z ciuchlandów , ale kupuję też ciuchy w takich sklepach
        jak np. Cropp ale rzadziej.
        a później wszystko łączę xd
        i wychodzi według mnie naprawdę super xd

        ostatnio były modne takie wielkie okulary i w mojej szkole każda takie miała
        xd
    • happysad1 omg 17.02.10, 18:48
      ja mam swoj styl ale ubieram sie modne ;p. u nas w szkole jest taka jedna lasak
      co sie ubiera tylko modnie , i to wyglada koszmarnie ! ,. moim zdaniem jak ktos
      ma za duzo na sobie rzeczy modnych to wyglada tandetnie i kiczowato
    • ironic_ Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:48
      nie mam pojęcia co jest aktualnie modne, jakie kolory, etc. nie ciągnie mnie to.
    • ciapolka Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:50
      to co jest fajne to zakładam a jak mi sie nie podoba to do kosza : -d
      • vanell. Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:51
        nigdy. sama jestem dla siebie dyktatorem mody.
        • hepsio Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:56
          raczej nie. ogólnie mam bardzo różnorodny styl. czasami lubię na sportowo, czasami na
          punkowo coś w tym rodzaju ;d
    • monik4 Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:55
      ja stwarzam wlasny styl
    • amatorka_ Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 18:59
      Ubieram się po swojemu, jednak dodatki staram się utrzymywać według istniejących
      trendów.
    • euforia_ Re: Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 19:01
      Staram się kupować modne rzeczy, ale nie przesadzam. Noszę to w czym jest mi
      wygodnie, ale czasami staram się coś wymyślić, tak żeby wyglądać troszeczkę
      inaczej. ;D
    • kuku_ Podążacie ślepo za modą? 17.02.10, 20:21
      czasami, aczkolwiek nie ubiorę czegoś co mi się nie podoba.
    • alkoholova ślepo za modą? *q* 18.02.10, 12:08
      niee. cool ja preferuję własny styl z domieszką nowienek rynkowych/modowych xd. to
      moim zdaniem najbezpieczniejsze rozwiązanie. nikt mi nie powie, że ze mnie totalne
      bezguście albo plastikowa lala shock
    • pauuli . 18.02.10, 12:14
      Mam swój styl..oryginalny ale podążam za modą w 100 % . ; - ))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka