Macie jakieś lęki? Boicie się czegoś? Jesteście do jakiś lęków przyzwyczajone ale nie możecie
się odzwyczaić? Gdy jesteście same ogarnia Was strach? Macie jakieś śmieszne i zabawne
historie?
Ja boję się w nocy komputera

wiem głupie
heh Gdy byłam mała to oglądałam
Cartoon Network i emitowany był jeden z odcinków Chojraka a w tym odcinku komputer
przejął najpierw ciało Eustachego a potem jak jej tam... Muriel.
Od tego czasu boję się, że np. komputer zacznie gadać, chodzić itp.
Gdy wychodzę z salonu jestem na korytarzu a on aż do końca prowadzi do mojego
pokoju i całkiem prosto jest komputer. Od razu gdy tylko wyjdę z pokoju to przez cały
korytarz widzę komputer tzw. widzę go oko w oko. Boję się, że gdy na przykład wyjdę z
pokoju to komputer mnie wciągnie i będę zaczynała uciekać a on mnie gonić itp.

Wiem,
że to nie realne i w dzień wydaje mi się to głupie ale w nocy to mi odbija i zaczynam się
bać ;].
---------------
Albo jeszcze gdy na przykład w nocy idę tym korytarzem od końca to myślę, że za
drzwiami ktoś jest i mnie złapie :]
Znacie jakiś sposób na tą pierwszą historię? Wiem głupia %-)
heh Macie lub znacie
jakieś ciekawe i zabawne historie oraz przypadki o lękach? Podawajcie!