Dodaj do ulubionych

,,koleżanki'' POMOCY

22.03.10, 18:53
W moim bracie kocha się dużo dziewczyn. Piszą do niego sms'y, na nk. Mówią że
przychodzą do mnie, a ładują się do pokoju brata. Smutno mi jest, bo wiem po
co przychodzą. Kilka razy powiedziałam prawdę. Dziewczyny wydzwaniają do mnie,
pytają czy mój brat ich lubi... MAM ICH DOŚĆ! rozumiem zauroczenie, ale
przynajmniej niech nie mówią że przychodzą do mnie! Chcą iść do Marka(imie
zmienione) to niech idą. Nie jestem ,,pośrednikiem''... Co mam
zrobić/powiedzieć takim dzieczynom? Za pomoc dziękiwink
Obserwuj wątek
    • nearlaify Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 19:00
      nie odpowiadaj na telefony, na zaczepki. jeśli jesteś na tyle odważna żeby się
      im przeciwstawić, to po prostu powiedz im prosto w oczy, to co powiedziałaś nam.
      • wercia12 Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 19:05
        Powiedz im co myślisz. I jeśli one przychodzą do ciebie dla twojego brata to, to
        nie są prawdziwe kumpele... wink
      • inna_hot Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 19:11
        jeśli one zamiast przychodzić do ciebie idą do twojego brata to nie mają prawa
        nazywać się swoimi koleżankami. Ja na twoim miejscu bym je olała i powiedziała,
        że skoro tak im zależy na twoim bracie to niech same sobie do niego idą i nie
        zawracają ci głowy. Porozmawiaj ze swoim bratem o tej sprawie. Może poszukaj
        sobie jakieś koleżanek, które wcale nie znają twojego brata ? ;P życzę Ci
        szczęścia wink
    • szalona_fanka46 Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 19:09
      Opowiedz im to co tu napisałaś. Że jeżeli im na tobie nie zależy, ale na twoim bracie no to
      niech do niego chodzą. A ciebie niech nie okłamują, że przychodzą do ciebie jak naprawdę
      tak nie jest.
      • fanka96 Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 19:16
        a powiedz żeby się odczepiły i tyle....
    • fankajbmcdl Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 19:13
      Powiedz im wprost,że nie jesteś ich pośrednikiem do brata i też masz uczucia,które przez ich
      zachowanie nie są najmilsze. Jak nie podziała to olewaj je.Na koniec jeśli nic się nie zmieni to
      powiedz może to bratu może coś poradzi powie im żeby się nie kontaktowały prze ciebie,albo
      coś. (tak wiem to ostatnie to troszkę takie głupie i dziwne, choć to jednak zleży czy łączą cię silne więzi z bratem i czy jesteś z nim tak związana,że mu mówisz i zwierzasz się z wielu rzeczy).
      Życzę powodzenia.
    • eemilyosment Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 19:15
      Postaw sprawę wyraźnie.
      'Idziecie do mnie to do mnie, idziecie do Marka to do Marka'
      • lady_paja ,,koleżanki'' 22.03.10, 19:21
        jeśli tak robią to nie odbieraj telefonów no odbierz ale jeśli spytają
        " jest Marek, lubi mnie ? blablabla" to rzuć słuchawką bez słowa.
        na gg to samo jeśli tak bd pytać zrób to samo.
        jeśli będą chciały się z tobą spotkać to powiedz , że w mieście a nie u cb bo jak
        widisz , że one przychodza do marka a gadaja ze do cb to w takim razie do cb nie lazicie.
        powiedz ze ty nie jesteś przedmiotem i tak sie nie robi, że są poje..ane.
        albo jak spytają sie czy je lubi to powiedz ze nie hehe xd
    • katsuumi_17 Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 21:00
      Powiedziałabym, że jeśli chcą się widywać z nim, a nie z tobą, niech piszą do niego, a nie do
      ciebie.
      • 7_things Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 21:04
        powiedz im co czujesz i , że sobie niektórych rzeczy nie życzysz .

        boże, ale to zabrzmiało o,O
    • truuu Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 21:05
      zgadzam się z nearlaify
      • igusiaaa Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 21:07
        dokładnie.
        jak będą dzwonić do Ciebie i na chama się wproszą, to powiedz, że nie możesz, bo
        masz gości... znajdź jakąś inne wymówkę.
        a jeżeli jesteś odważna, to powiedz im, co o tym myślisz. koniec i kropka.
    • sonia321 Re: ,,koleżanki'' POMOCY 22.03.10, 21:14
      powiedz to im...
    • yzz. Olej je. 22.03.10, 21:24
      Powiedz po prostu, że nie będziesz ich pośrednikiem i niech same do niego
      zagadują. Jeśli jakaś będzie ci się podlizywać żeby zdobyć względy brata to ją
      olej. To na pewno poskutkuje.
      • madziek67 Re: Olej je. 22.03.10, 21:29
        powiedz , że jak one chcą się z nim spotkać to niech same zagadają , że tobie nic do tego .

        ___________________________
        zagłosujcie proszę !
    • mileylove. powiedz im prawdę. to co nam. 23.03.10, 14:39

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka