kammi Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:16 Fajny i już. Co tu dużo gadać. Sport lubi, jak chyba każdy facet, ma o wiele większe poczucie humoru niż ja, razem z mamą zresztą mają, moja muzyka mu nie przeszkadza, a jego mi, wszędzie mnie wozi <3, co jeszcze... no nic. Super jest. Tylko klótnie z nim nie są zbyt przyjemne. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
mejbelajn. Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:18 Mam identyczny charakter jak mój tata. Jesteśmy identycznie uparci, mamy identycznie głupie pomysły i słuchamy identycznej muzyki. Czasem się z nim kłócę oczywiście, czasem mnie irytuje, ale łatwiej mi załatwiać sprawy z nim niż z mamą, która zawsze szuka dziury w całym i przesadnie się o mnie martwi. Tatko zawsze pomoże i stanie po mojej stronie ;d. Odpowiedz Link Zgłoś
kara1512 Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:20 mój tata jest za granicą i nie przyjeżdża za często czasami na weekend a na dłużej to przyjedzie za miesiąc więc za bardzo trudno mi powiedzieć ale uwiebia piwo i mecze lecz zbytnio nie ma na to czasu .; d Odpowiedz Link Zgłoś
aliciajonas Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:21 Mój codzinnie wieczorkiem piwko przed telewizorkiem, meczyk, laptop i takie tam, ma fioła na punkcie motorów, sam niedawno sobie kupił i na nim jeździ (kryzys wieku średniego), a poza tym to uwielbia oglądać bajki z moją 6-letnią siostrą, bawić się z nią i grać w gry na kompie i w fonie, aktualnie studiuje w Katowicach mechatronikę, a z zawodu jest elektro-energetykiem i informatykiem xD Ogólnie mówiąc mój tata jest boski ;D Odpowiedz Link Zgłoś
klaudencja mój ojciec... 09.05.10, 18:23 uparty, egoista i materialista. Interesuję się mną tylko wtedy gdy chodzi o pieniądze. Nie rozmawia ze mną, ma mnie głęboko. Gdy zmarła jego mama w ogóle nie wyrażał swojego smutku. Gdybym bła moim młodszym bratem napisałabym, że nic do niego nie mam, ale ja jestem mną a według mojego ojca jestem okropna, zależy mi tylko na pieniądzach, nic nie chce mi się robić nawet uczyć... Nie mówi mi się o tym łatwo, ale cóż życie jest brutalne, ludzie są brutalni... Nie pamiętam rzeczy za które jestem wdzięczna ojcu. Chyba nie ma takich. Dla niektórych taki wątek to może coś fajnego bo można się pochwalić jaki super jest wasz tata. Niestety niektóre osoby tak nie mają... I szczerze mówiąc zazdroszczę osobą, które mają wyluzowanego tatę z którym można pogadać... Chciałabym miec chociaż starszego brata, ale jego też nie mam... Tak więc muszę jakoś żyć i osiągnąć to o czym marzę bez względu na wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
andz_98 Ja nie mam ojca 09.05.10, 18:25 Jak miałam 7 miesięcy to umarł... i koniec historyjki o moim tatusiu Odpowiedz Link Zgłoś
hoffath Re: Ja nie mam ojca 29.09.10, 20:43 Ja też nie... tzn. on żyje, ale jak miałam 6 lat moi rodzice sie rozwiedli. Mam z nim kontakt. Od czasu do czasu sie odezwie, ale go nienawidzę... bo przez niego nie fajnie było w domu. ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
wika123 tata 09.05.10, 18:29 Prace i odpoczynek dałabym w proporcji 70%-30%. Lubi boks. Jest straaasznie żartobliwy ;D. Nie pije alkoholu, nie pali Jest git A, i zawsze mnie zabiera tam gdzie chcę, namawiam go na pizze, zakupy(odzieżowe) i takie tam xdd Odpowiedz Link Zgłoś
mickey66 Re: tata 09.05.10, 18:33 mój np nienawidzi sportu...' na wszystko mi pozwala Odpowiedz Link Zgłoś
tiin55 Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:30 Mój ociec hmm ... jest taką mieszanką xdd Piwo to nawet lubi (ale nie przesadza), ale nie ogląda meczy ! Nienawidzi piłki nożnej , siatki czy kosza , sama nie wiem czemu ... Motoryzacją się nawet interesuje, ale jednak najbardziej to lubi jeździectwo Uwielbiam z moim tatą w weekendy całe dnie spędzać w stajni Mój tato jest superrrr. ! Zawsze gdy mama ma coś do mnie to on mnie broni , ale on też uwielbia się ze mną kłucić i się ze mną droczyć .... Odpowiedz Link Zgłoś
diamentowa_ mój tatuś .. ; ** 09.05.10, 18:34 Uwielbia oglądać i jeździć na mecze oraz F1. Imprezowicz, lubi sobie czasami pobalować nawet bez wyraźnej okazji. Praktycznie jak każdy facet lubi mieć chwilami alkohol pod ręką. Połowa jego życia to praca. Prowadzi kilka firm (i ma też parę w planach), sklepów oraz autokomisów. Nieźle zarabia, przez co kupuje mi dosłownie (9 razy się zdarzyło, żeby nie) wszystko, co zechce. Pozwala mi na wszystko. Organizuje najlepsze wyjazdy, wakacje itd. Szkoda tylko, że niechętnie jeździ na koncerty ale na Gagę ma ze mną pojechać mimo, że mamy do Sopotu jakieś 700km! Bez dyskusji! <lol> Świetnie potrafi wymigać się z każdego problemu (przykład? nie musi teraz płacić 9mln za firmę ). Kocham mojego tatusia i będę kochać choćby nie wiem co się stało.. <33 Odpowiedz Link Zgłoś
xblackxx Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:36 oj moj tata nie pije piwa a jak spada przed tv na mecz to musi być swieto interesuje sie motorami i samochodami Odpowiedz Link Zgłoś
nusska Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:41 fan motoryzacji ;D nienawidzi zakupów XD pomaga w domu Odpowiedz Link Zgłoś
slyszaca_cisze oryginal 09.05.10, 18:42 mój tata jest ciekawy. pytania mu zadawane muszą być przemyślane, bo na głupie odpowiada dość niegrzecznie, ale nie żeby robił jakąś awanturę czy coś na moje pytania zaczynające się od:' Tatusiu, masz może 200 zł, bo trzeba mi na wycieczkę?' odpowiada zawsze: 'Nie', po kilku przypomnieniach mówi, że: 'Nie mam drobnych' , w końcu wyciąga portfel i wypłaca gotówkę. jest inteligentny. nie chodzi o to, że był jakimś wybitnym uczniem, z tego co wiem, nie ma matury, ale jest inteligentny życiowo, wie, co trzeba kupić, w co dołożyć, a co wyrzucić. jest kierowcą. nie tirów, ani taxi, tylko wozi szefową na spotkania, odbiera pocztę. ma też swój zakład stolarski, przez co jest dokładny, ładnie rysuje i szkicuje. odziedziczyłam po nim to, że lubię szkicować i projektować np. meble. uwielbiam siedzieć z nim na allegro i oglądać np. samochody i zaciekle komentować ich wyposażenie. ma swój motor: hondę transalp. miał mnie wziąć na zlot, ale wryła się moja siostra. ogólnie mój tata jest chamem, znaczy trudno się z nim dogadać, jednak ja go kocham, bo wie, co zrobić, umie doradzić. dla niego piwo jest ok, wino czy coś, ale powiedział mi, że jakby mnie zobaczył kiedyś z papierosem, to do domu mogę nie wracać, a jak go przerosnę to mnie sam z niego wyrzuci. oczywiście to drugie to tylko czcza gadanina. no i jest przystojny i jeszcze nie przekroczył 40, o! i zna się na modzie, mamy podobne gusty, co często pogrąża mamę, która czasem wybiera 'wieśniackie' ciuchy. bez obrazy, ja sama mieszkam na wsi Odpowiedz Link Zgłoś
slyszaca_cisze Re: oryginal 09.05.10, 18:45 no i lubi brzmienie Nightwish'a jak ja Odpowiedz Link Zgłoś
mileyyka Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:43 Ha. no mój to zdecydowanie artysta. malarz. złota rączka. uwielbia mecze itp. najlepsze to że nie miesza się do moich spraw. no może nie zupełnie. ale i tak go kochaM. Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:46 Lubi piwko, sport a przede wszystkim przygody i gory Odpowiedz Link Zgłoś
madalena Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:47 ja mam najlepszego tatę pod słońcem, ogólnie to interesuje się wszystkim po trochu, motoryzacją, sportem itp. ślicznie rysuję , jest to taki złota raczka, który pomaga wszystkim dookoła. lubię z nim robić zakupy, gdyż nie patrzy na ceny tylko kupuje to co ja chce i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
vanella Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:48 Ja mam takiego tatę kumpla. Uwielbia żartować, napić się piwka i obejrzeć mecz(choć nie nałogowo). Jest też dżentelmenem, chociaż daleko mu do typu romantyka. Poza tym zazwyczaj nie przepada za chodzeniem po sklepach(istnieją wyjątki), ale dzielnie znosi to w towarzystwie moim i mamy, nosi za nas torby i daje pieniądze na różne zachcianki. Ogólnie jest kochany i można z nim porozmawiać. Na swoich rodziców nie potrafię narzekać Odpowiedz Link Zgłoś
softy_girl . 09.05.10, 18:49 Sportowiec... cóż więc moim zadaniem jest być wysportowaną, raczej nie wtrąca się do mojego życia no chyba że jest jakis powód lub dzieję mi się krzywda, trenuje piłkę nożną i jest wiecznie zajęty. jednak wiem że mnie kocha <3 Odpowiedz Link Zgłoś
stokroteczka11 Re: . 09.05.10, 18:54 jest sołtysem wsi, w której mieszkam, więc ciągle gdzieś jedzie i wertuje papiery. ma czterdzieści lat, a lubi ubrać się młodzieżowo. XD złota rączka, to on robi wszelkie remonty w domu. jest jednocześnie stolarzem, malarzem, hydraulikiem. na (prawie) wszystko mi pozwala. ogólnie jest kochany. <3 Odpowiedz Link Zgłoś
fryzura_mamy Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:51 Ehh no to mas fajnego tate mój : Oczywiście telewizje, lubi sobie poimprezować ,nienawidzi sklepów, jest inspektorem (zajmuje sie papierami różnymi ) ładnie rysuje,nie lubi pracować -woli leżeć na kanapie z laptopem i oglądać telewizje,lubi matematyke i psy, nie zbyt umie się ubierać,musi być idealny porządek nie nawidzi bałaganu , ma fioła na punkcie pryszczów i różnych syfków zzawsze musi je wycisnąć (kiedyś w pracy wyciskał coś koledze z czoła xpp) bardzo dobrze jeździ -kiedyś miał szkołe nauki jazdy,pali papierosy Odpowiedz Link Zgłoś
kiwi Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 18:57 obecnie ma złamaną nogę, więc jest trochę niemiły w stosunku do mieszkańców domu. Poza tym mamy podobny gust muzyczny, co mnie bardzo cieszy. Interesuje się mniej więcej tym co ja, pomaga mi jak coś się spieprzy w komputerze, w telefonie i innych takich urządzeniach. Czasem pomoże mi w chemii, jeździ ze mną w lato na rowerze (ale na takie dłuższe przejażdżki), chodzimy do Media Markt. Nie za bardzo interesuje go co u mnie w szkole się dzieje. Poza tym myślę, że mój tata jest `spoko` ;333 Odpowiedz Link Zgłoś
blocked_ mój tataa. :* 09.05.10, 19:04 mój tata jest fajny. lubi oglądać siatkę i ręczną i przy tym pokazuje wielkie emocje. ;d na przykład: ,, - dajesz go tam! jak grasz, idioto?!" no i ten. dobra, nie wiem, co pisać. XDD ma zarąbiste teksty. no i podejrzewam, że żadna z was nie ma takiego supertaty, jak ja. serio ;] Odpowiedz Link Zgłoś
mazurkowa66 I <3 my fader.! ;* 16.07.10, 11:28 Mój łojczulek jest orydżynalny xDD Pali , bo go wciągnęło xD Ale i tak wymiata.=D Pracuje ciężko, więc mu się należy odpoczynek ;d Ale jak co, to pogra ze mną w coś, albo pogada. Albo czasem mnie wku... xDD I nie jest alkoholikiem.xD I kocha piłkę nożną. Ale u mnie w rodzinie nie ma raczej tak, że mamy nie lubię ta tatę tak. Ja kocham rodziców tak samo, bo obydwoje wymiatają ;D Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 19:01 hm, nie wiem. mój tata nie jest takim idealnym tatusiem jak wsi, noale. ostatnio umarłam, jak powiedział, że mnie 'zarazi bakcylem', lol, i też będę jeździła na motorze. mój ojczulko nie jest typowym luzakiem, ale da się z nim od czasu do czasu pogadać. i nie, że mi pozwala na wszystko, ale jest w miarę ok, nie licząc małych szczegułów. w sumie, to czasem się go wstydzę. lubi motorki i autka, a ostatnio nazwałam go przerośniętym bachorem. ogółem: jest dobrze, ale mogło być lepiej. :3 Odpowiedz Link Zgłoś
angel1117 Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 19:02 hmm...mój tata b. lubi różne nowinki ze świata elektroniki jeżeli o to chodzi to wiem że mi zawsze pomoże i przy zadaniach z techniki tylko powiem mu co trzeba zrobić to on siada i mi pomaga to znaczy on robi np jakieś przewody i wgl. a ja patrze bo jest z zawodu elektrykiem albo jeżeli jak mi brakuje do czegoś troche kasy to wie ze moge na niego liczyć i wgl. pomaga mi na cos ubłagać mamę np. na nowy telefon czasem w doborze butów itp. a nawet kiedyś znalazł mi taką śliczną spódniczkę ale mojej mamie nie potrafi nic doradzić...ale i tak jest super wiem że niektóre dziewczyny mogły by o takim tacie sobie tylko pomarzyć .. Odpowiedz Link Zgłoś
carolin Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 19:13 lubi piwo,tv. ulubiony sport? przede wszystkim boks,ale lubi także piłkę nożną.nie narzeka na inne sporty. jest wyrozumiały. kochany i wgl. nie zamieniłabym go na żadnego innego. nawet najlepszego na świecie chociaż wszyscy sądzą,że to ich ojcowie są najlepsi. i pozytywnie no bo są. a co do mojego taty kocham go bardzo i to bardzo. kiedy tylko coś potrzebuję od razu tato jest gotowy do kupienia czy do pomocy mi. lubi droczyć się z naszym psem ;d uwielbiam widok jak się 'kumplują',najlepiej. i jeśli leci film z seagalem to musi go obejrzeć totalny miłośnik takich filmów. żartować z mamy to tylko z nim. jest boski. Odpowiedz Link Zgłoś
kinia163 Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 19:11 Mój tata lubi się ze mną przegadywać to napewno.Lubi oglądać ze mną mecze itp. nawet ze mną oglądał Hannah Montana i Czarodziej z Weverly Places...Jest fajny ale to mama jest moją nalepszą przyjaciółką,bo tata woli się ze mną wygłupiać.Pozwala mi na wszystko i jak cos chce to nie ide do mamy tylko do taty, a tatuś prosi mamę... Jest kochany ale czasami się pokłócimy, ale później jest spoko... Tata jak ze mną tak i z moją starszą siostrą lubi się droczy.Czasami nas to wkurza ale do wytrzymania... A jak jest z wujkiem to już katastrofa... Cały czas coś dogadują(oczywiście śmiesznego i nie obraźliwego) Cały czas mi mówią żebym w końcu przyprowadziła do nich chłopaka którego nie posiadam... Ale wytrzymuję....A pozatym to Taki tatusiek to skarb Odpowiedz Link Zgłoś
justinbieber123 Re: Nasi tatusiowie . 09.05.10, 19:23 mój tato lubi pimono i skoki tak jak ja!! Odpowiedz Link Zgłoś
anielica54 MÓJ JEST SPOKO... 09.05.10, 19:27 Lubi piwo, mecze... Jak każdy (no prawie) facet. Ale poza tym; Zakupy są dla niego po prostu neutralne. Chodzi za mną i mamą doradza jeśli się go zapyta. Lubi się ze mną przekomarzać co do historii (jeden z moich ulubionych przedmiotów). Potrafimy półgodziny rozmawiać tak, że moja mama zwyczajnie ma dość i wychodzi. tata zna wiele ciekawostek więc często znałam fakty o których się nie uczyliśmy. Lubi oglądać Czterech Pancernych nieważne, że po raz tysięczny.A jeśli ja czegś z tego nie rozumiem zawsze wszystko mi tłumaczy z anielską cierpliwością. Odpowiedz Link Zgłoś