No właśnie... Ciekawi mnie co Wasi rodzice sądzą o Waszych ulubionych gwiazdach???
Moją ulubioną gwiazdą jest
Justin Bieber słucham Go na okrągło i moja jedna siostra
ma już dosyć mama troche też ale mniej bo nawet jak słucham to słysze że sobie czasem
pośpiewa np refren wtedy kiedy leci piosenka he he he
Jak masz coś do Justina to nie komentuj mojej wypowiedzi na Jego temat bo każdy słucha
czego innego i kazdy ma inny gust a o gustach sie nie dyskutuje