Dodaj do ulubionych

F1!! Robert Kubica

    • leee Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:27
      Oglądałam wiele razy,ciekawi mnie to ale wielką fanką nie jestem.
    • lavenda Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:27
      Ja oglądam każdy wyścig!! Uwielbiam Kubicę! big_grin big_grinkiss
    • koteczekdagus Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:29
      ja jestem jego wielka fanka big_grin
      ogladam kazdy wyscig smilewink
    • dosia_martyna Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:30
      ja nie jestem. jak Kubica jest na podium to sie ciesze ale ogólnie jak leci w tv transmisja to
      przełączam bo mnie to nudzi.. smile
    • takitti Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:33
      Oglądam. Od czasu debiutu Roberta nie przegapiłam prawie żadnego odcinka. No
      może w ubiegłym sezonie, bo nie chciałam patrzeć jak Kubica marnuje się w BMW
      Sauber. Czy jestem fanką? Raczej nie. Nie znam nazwisk wszystkich
      dotychczasowych mistrzów, nowinek technicznych i dat... ale to chyba jedyny
      sport jaki oglądam i jestem w nim naprawdę zakochana xD.
    • starberry Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 17:07
      wolę Hamiltona xD
      słodziak big_grinbig_grin
      • ooonanaooo Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 17:16
        Strasznie NIE lubie ;D
    • agnes_ Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 17:15
      ja. ; ))
    • emmaj660 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 17:20
      Ja jestem wielką fanką Roberta Kubicy i F1!!! uwielbiam go!! jest super!!
      smilesmilebig_grinbig_grin
    • korolovekredki Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 17:32
      ja po prostu kocham F1 oglądam każdą transmisje smile
    • kolorowo Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 18:00
      uwieelbiaam !! ;dd
      Kubicaa ;d rząądzii ;dd
    • kolorowo Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 18:03
      ja też oglądam wszystko , ogólnie moje kumpele się dziwią ale oglądam takie sporty , ktore laski nudzą czyli ; F1 , Piłka nożna i skoki narciarskie ..
    • klaudiau11 No jasne !!! 15.06.10, 18:18
      Pfff. ... co za pytanie. No jasne. Ogladam od sezonu 2006 wink Nigdy w tych sezonach nie
      opuscilam ani jednego wyscigu. W klasie jestem jedyną dziewczyną oglądającą F1. Ale
      mam w koncu cos po tatusiu xD big_grin
    • marszalinka Lubie 15.06.10, 18:41
      • imperativ F1 <33 15.06.10, 18:49
        jestem megahipersuper fanem formuły 1..
        oglądam zawsze każdy wyścig.


        Szkoda że Robert ma tylko jedno pierwsze miejsce.
        A ten tor w Kanadzie to mu raczej nie sprzyja, kiedyś mało co a stracił by tam życie, no
        ale następny sezon później miał 1 miejsce. A teraz skończył na 7 pozycji.

        Czy to prawda że Kubica w następnym sezonie zmienia z Reno na Red Bull.. bo coś
        ostatno czytałam na ten temat.

        Będę się udzielała częściej ; >
    • dark_candy_ Ja oglądam : ) 15.06.10, 18:56
      • gugusia Re: Ja oglądam : ) 15.06.10, 19:13
        Ja też oglądam. Każdy wyscigwink Formuła 1 rządzi;ptongue_out
    • candy21 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:12
      ja lubie oglądać, ale fanką raczej nie jestem. ogółem świetny sport i zajebiście
      sie to ogląda.
    • paulla1872 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:15
      ja oglądam ale nie jestem fankąsmile
    • madziek67 ;DD 15.06.10, 19:18
      kocham f1 !!! <333
    • nightmaree Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:23
      Ja jestem fanką F1 .
      i tak samo jak F1 uwielbiam żużel xdd
    • panna_ewelina F1. 15.06.10, 19:24
      U mnie funkcjonuje wszystko na zasadzie wymieniania = sezon zimowy: skoki
      narciarskie, pozostała część: formuła 1.

      Kibicuję Robertowi = toż to jedyny Polak w F1 + lubię sympatycznego Webbera i
      Buttona. Lubiłam też Vettela, ale po incydencie w Turcji lekko mi 'podpadł' ; )
    • klaudyna2208 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:39
      Boże ja uwielbiam F1 !
      Dobrze , że taki watek powstał ;D
    • krasula14 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:40
      Uwielbiam oglądac F1 i jestem wielką fanką Roberta Kubicy choc niektórzy uwarzają że ten sport jest nudny to moim zdaniem ma to cośsmirk
    • sweet15 ... 15.06.10, 19:43
      oczywiście, że oglądam xD w tym sezonie nie opuściłam żadnego odcinka...
      kibicuje Kubicy, choć patrząc realnie nie ma zbyt dużych szans aby zostać
      mistrzem w tym sezonie ale jednak mam nadziej, że zajmie wysokie miejsce i
      będzie stawał na podium w poszczególnych wyścigach. jak na razie spisuje się
      bardzo dobrze!
      u mnie w klasie ogólnie dziewczyny nie interesują sie sportem więc wątpię aby
      oglądały f1.
    • monixx alonso 15.06.10, 19:45
      pewnie że oglądam, lubię widok jazdy kubicy i fernando alonso big_grin
      • tynne Re:F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:56
        kocham F1, kocham weekendy z F1, kocham Kubice i Vettela ;]
    • kotek.bieberka Nudyy ; // 15.06.10, 19:51
    • jagodowaa Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 20:12
      Ja ogladam F1,ale nie powiedziałabym,że jestem jakąś wileka fanką smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka