leee Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:27 Oglądałam wiele razy,ciekawi mnie to ale wielką fanką nie jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
lavenda Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:27 Ja oglądam każdy wyścig!! Uwielbiam Kubicę! Odpowiedz Link Zgłoś
koteczekdagus Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:29 ja jestem jego wielka fanka ogladam kazdy wyscig Odpowiedz Link Zgłoś
dosia_martyna Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:30 ja nie jestem. jak Kubica jest na podium to sie ciesze ale ogólnie jak leci w tv transmisja to przełączam bo mnie to nudzi.. Odpowiedz Link Zgłoś
takitti Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 16:33 Oglądam. Od czasu debiutu Roberta nie przegapiłam prawie żadnego odcinka. No może w ubiegłym sezonie, bo nie chciałam patrzeć jak Kubica marnuje się w BMW Sauber. Czy jestem fanką? Raczej nie. Nie znam nazwisk wszystkich dotychczasowych mistrzów, nowinek technicznych i dat... ale to chyba jedyny sport jaki oglądam i jestem w nim naprawdę zakochana xD. Odpowiedz Link Zgłoś
emmaj660 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 17:20 Ja jestem wielką fanką Roberta Kubicy i F1!!! uwielbiam go!! jest super!! Odpowiedz Link Zgłoś
korolovekredki Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 17:32 ja po prostu kocham F1 oglądam każdą transmisje Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowo Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 18:00 uwieelbiaam !! ;dd Kubicaa ;d rząądzii ;dd Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowo Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 18:03 ja też oglądam wszystko , ogólnie moje kumpele się dziwią ale oglądam takie sporty , ktore laski nudzą czyli ; F1 , Piłka nożna i skoki narciarskie .. Odpowiedz Link Zgłoś
klaudiau11 No jasne !!! 15.06.10, 18:18 Pfff. ... co za pytanie. No jasne. Ogladam od sezonu 2006 Nigdy w tych sezonach nie opuscilam ani jednego wyscigu. W klasie jestem jedyną dziewczyną oglądającą F1. Ale mam w koncu cos po tatusiu xD Odpowiedz Link Zgłoś
imperativ F1 <33 15.06.10, 18:49 jestem megahipersuper fanem formuły 1.. oglądam zawsze każdy wyścig. Szkoda że Robert ma tylko jedno pierwsze miejsce. A ten tor w Kanadzie to mu raczej nie sprzyja, kiedyś mało co a stracił by tam życie, no ale następny sezon później miał 1 miejsce. A teraz skończył na 7 pozycji. Czy to prawda że Kubica w następnym sezonie zmienia z Reno na Red Bull.. bo coś ostatno czytałam na ten temat. Będę się udzielała częściej ; > Odpowiedz Link Zgłoś
gugusia Re: Ja oglądam : ) 15.06.10, 19:13 Ja też oglądam. Każdy wyscig Formuła 1 rządzi;p Odpowiedz Link Zgłoś
candy21 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:12 ja lubie oglądać, ale fanką raczej nie jestem. ogółem świetny sport i zajebiście sie to ogląda. Odpowiedz Link Zgłoś
paulla1872 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:15 ja oglądam ale nie jestem fanką Odpowiedz Link Zgłoś
nightmaree Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:23 Ja jestem fanką F1 . i tak samo jak F1 uwielbiam żużel xdd Odpowiedz Link Zgłoś
panna_ewelina F1. 15.06.10, 19:24 U mnie funkcjonuje wszystko na zasadzie wymieniania = sezon zimowy: skoki narciarskie, pozostała część: formuła 1. Kibicuję Robertowi = toż to jedyny Polak w F1 + lubię sympatycznego Webbera i Buttona. Lubiłam też Vettela, ale po incydencie w Turcji lekko mi 'podpadł' ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
klaudyna2208 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:39 Boże ja uwielbiam F1 ! Dobrze , że taki watek powstał ;D Odpowiedz Link Zgłoś
krasula14 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:40 Uwielbiam oglądac F1 i jestem wielką fanką Roberta Kubicy choc niektórzy uwarzają że ten sport jest nudny to moim zdaniem ma to coś Odpowiedz Link Zgłoś
sweet15 ... 15.06.10, 19:43 oczywiście, że oglądam xD w tym sezonie nie opuściłam żadnego odcinka... kibicuje Kubicy, choć patrząc realnie nie ma zbyt dużych szans aby zostać mistrzem w tym sezonie ale jednak mam nadziej, że zajmie wysokie miejsce i będzie stawał na podium w poszczególnych wyścigach. jak na razie spisuje się bardzo dobrze! u mnie w klasie ogólnie dziewczyny nie interesują sie sportem więc wątpię aby oglądały f1. Odpowiedz Link Zgłoś
monixx alonso 15.06.10, 19:45 pewnie że oglądam, lubię widok jazdy kubicy i fernando alonso Odpowiedz Link Zgłoś
tynne Re:F1!! Robert Kubica 15.06.10, 19:56 kocham F1, kocham weekendy z F1, kocham Kubice i Vettela ;] Odpowiedz Link Zgłoś
jagodowaa Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 20:12 Ja ogladam F1,ale nie powiedziałabym,że jestem jakąś wileka fanką Odpowiedz Link Zgłoś