Dodaj do ulubionych

Największy wstyd Waszego życia...

28.06.10, 11:37
Temat trochę głupi,ale mam pytanie: Kiedy przytrafiła się Wam jakaś kompromitująca
sytuacja?

Ja doskonale pamietam,choć to było dość dawno...W trzeciej klasie podstawówki
odgrywaliśmy przedstawienie na dzień ojca i zakończenie roku jednocześnie.W sali
gimnastycznej siedzieli rodzice wszystkich klas trzecich (u nas jest od A do E)
Gdy nadeszła moja kolej na wygłoszenie kwesti popatrzyłam się na mojego tatę
i...zaczęłam się śmiać.Śmiałam się niewiadomo dlaczego przez jakąś minutę ale miałam
wrażenie że to cała wieczność...Miałam ochotę zapaść się pod ziemię!


A jak u Was? Nie wstydźcie się,chyba każdemu się zdarzyła jakaś siara...wink
Obserwuj wątek
    • famous_ash Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 11:51
      twój wstyd w porównaniu z moim jest mały.
      Mi się coś takiego zdarzyło, że brat ciągle mi to teraz wypomina co tydzień :p
      ale nie napiszę tu tego
      • misia_00 Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 11:58
        famous_ash - Napisz napisz ; ]

        A ja raczej nie miałam żadnej siaryy
        • in_the_dark_xd Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:01
          famous_ash - no napisz! Chciałabym się pośmiać big_grin

          Czy mi się coś takiego zdarzyło? Hm.. raczej nie ^^
          Ja byłam dzieckiem sukcesu suspicious
        • karmel_ Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:02
          nie napiszę , bo to nie jest żadna wpadka , tylko wstyd.wielki wstyd. więc już się pozbierałam
          po tym wydarzeniu, więc nie chcę rozgrzebywać starych śmieci.
          • kamilka_kami famous_ash 28.06.10, 12:05
            famous_ash napisz!big_grin a mi raczej sie taka wpadka nie przydarzyła , albo nie
            pamietam xd.
      • alexis69 Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:14
        Famous_ash mi też wydarzyło się coś okropnie wstydliwego, było to 2 lata temu i
        moja siostra do dzisiaj mi to wypomina sciana
    • zuuzaa12 Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:06
      Nie, nie przypominam sobie ;]
      • karolcia3486 Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:12
        Raczej nic mi się nie wydarzyło
    • monikajb Największy wstyd mojego życia... 28.06.10, 12:14
      ...był wczoraj ;x
      wtopa przy najprzystojniejszym chłopaku jakiego widziałam...
      no ale miał przynajmniej ubaw ;p xd
      • julcia284 Ooooo[] ...dużo tego było[]... 28.06.10, 12:17
    • mejbelajn. Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:15
      to zbyt wstydliwe. ; o
      • sysiek4444 Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:20
        hmm... jest tego tak wiele, że trudno to wszystko spamiętać.
    • famous_ash Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:26
      haha napisz, napisz big_grin

      ja miałam wiele wpadek, ale tego serio nie napisze wink
    • kcjb Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:27
      dobre xD hahah ja tez bym tak zrobiła... miałam podobny przypadek.. ze teraz na
      koniec roku by;ly jakies nagrody na holu i derektorka wrenczała ja dostałamm za
      cos dyplom i nawet nie wiedziałm ze dostane wiec jak wyszłam na srodek zaczełam
      sie smiac.. a patrze derektorka przedemna to spowazniałam alae jak dała mi
      dyplom znowu specałam hahahbig_grinbig_grin
    • katsuumi_17 Re: Największy wstyd Waszego życia... 28.06.10, 12:58
      Pewnie były takie sytuacje, ale w tej chwili nic nie przychodzi mi do głowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka