onebigcrap Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 16:01 w sumie brakuje mi niektórych ludzi ze szkoły , bynajmniej nie z mojej klasy której nienawidzę .. :d Odpowiedz Link Zgłoś
adrenaline Re: Tak wiesz ... 07.08.10, 16:22 Dziękuje za wszystkie opinie. Zaznaczam, że wszystkich rozumiem, bo szkoła to coś... dziwnego. Dla każdego jest czymś innym, prawda? ja też dopiero będę wyjeżdżała, ale... i tak chcę wracać! A niestety nawet mnie na rozpoczęciu nie będę ; / Odpowiedz Link Zgłoś
rikki Re: Tak wiesz ... 07.08.10, 16:29 nie! nie! nie! za szkołą tęskniłam w klasach od 1-3, teraz NIE xD Odpowiedz Link Zgłoś
myoshi wątek już był, ale... 07.08.10, 16:30 widzę, że połowie użytkowników się zmieniło. c: trochę tęsknie, ale broń Boże za kartkówkami, nauczycielkami i ich "miłym" głosem, albo dzwonkiem, który straszył mnie na koniec każdej przerwy. tęsknie za przyjaciółmi. :3 Odpowiedz Link Zgłoś
jonasofanka fee 07.08.10, 16:29 jeszcze TYLKO JEDEN nędzny miesiac wakacji, a ty już mnie prowokujesz do rozpaczy, daj nam żyć i cieszyć sie tym miesiącem Odpowiedz Link Zgłoś
spicygarlic Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 16:30 ja tęsknię . bardzo . nie brak mi lekcji i nauki , ale ludzi , atmosfery , ciągłego biegania i przerw . Odpowiedz Link Zgłoś
morphine_ Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 16:34 Na początku tęskniłam i płakałam ... Teraz też płacze, ale ze smuutku, że zostały juz tylko 3 tygodnie ; ((( Odpowiedz Link Zgłoś
jessicakaulitz Re: oczywiście, że nie !! 07.08.10, 16:42 Chciałabym żeby wakacje trwały co najmniej 2 miesiące dłużej, powrót do szkoły jest dla mnie przekleństwem. Ostatnio obudziłam się zalana potem bo śniło mi się, że jest ostatni dzień wakacji, a już jutro do szkoły. Odpowiedz Link Zgłoś
mervelous Tak! 07.08.10, 16:45 bardzo, bardzo, bardzo, bardzo! ja chcę do szkoły! Odpowiedz Link Zgłoś
adrenaline Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:01 Nie spodziewałam się, że tak wiele z Was nie chce powrotu! no dobra... Było to do przewidzenia. Taka kolej rzeczy! Ale nie martwcie się! Jeszcze 3 tyg.! Dla mnie dobrze, bo mało, dla Was dobrze, bo macie jeszcze czas się zabawić ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
lovejustin__ Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:00 tak, ale tylko za przerwami : - d Odpowiedz Link Zgłoś
efendis Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:06 ja bardzo tęsknie nawet z matematyką, ale we wrześniu idę do gimnazjum Odpowiedz Link Zgłoś
dusssia Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:13 troceh tęsknie , troche nie , ale chyba bardziej nie ;d Odpowiedz Link Zgłoś
ne.gra Boję się matury. 07.08.10, 17:18 Ale wiem, że ten rok będzie nieziemski. wszystko jest dokładnie, niesamowicie w tym miejscu w którym powinno być. teraz tylko pociągnąć za odpowiedni sznurki. Właśnie spełniam wszystkie marzenia. Tylko matura mnie przeraża. Na szczęście zapał i ambicja są. Odpowiedz Link Zgłoś
adrenaline Re: Boję się matury. 07.08.10, 17:21 ne.gra życzę ci powodzenia na maturze, mimo że jeszcze rok ; * Odpowiedz Link Zgłoś
ne.gra Re: Boję się matury. 08.08.10, 21:23 Dzięki : ) Zakuwania będzie naprawdę dużo. Aż sama jestem ciekawa jak dam sobie radę z łączną ilością dodatkowych godzin: 11 + nauka do dwóch olimpiad + normalne lekcje + trzeba też dbać o siebie (godzina sportu dziennie) + lubię się udzielać społecznie (charytatywnie) + zapewne będę organizować tomik i studniówkę + mam dwie 8nastki do zorganizowania. Ha! Odpowiedz Link Zgłoś
aila_cullen Re: Boję się matury. 23.08.10, 23:02 No to widzę, że nie jestem jedyną maturzystką tutaj Chcę mieć już tą klasę za sobą, wiec chcę, żeby rok szkolny przybył jak najszybciej Odpowiedz Link Zgłoś
yonkee Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:28 powiem szczerze że tak ! fajnie jest budzic się o której sie chce, olewać wszystko ale marzę o kilku obowiązkach i nowych znajomościach w nowej szkole ;d Odpowiedz Link Zgłoś
majka04 więc... 07.08.10, 17:35 ja idę do gim . i szczerze to nie . bo nie chce mi się uczyć , biegać na w-f itd. jedyne co lubię robić to zakupy do szkoły przybory książki itd. Odpowiedz Link Zgłoś
zaczepista TU < 33 ` 07.08.10, 17:38 nie , nie tesknie ale chcialabym tesknic ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
13chaddylanc13 Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:46 Buahahaha .! Jak dla mnie, dwa miesiące to za mało, żeby odpocząć !. Odpowiedz Link Zgłoś
whiskersowa Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:47 jak myślę o kuciu na historię oraz o lekcjach fizyki i matematyki to nieeeeeeeeeee!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chrupek Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:50 Tak jest co rok oficjalnie. ;q Dzięki budzie się trzymam. No bo która nie lubi wygłupiać się z frendziami na korytarzu, po obgadywać obciachową koszulkę Martyny, albo opowiedzieć co ostatnio ważnego się stało. Mam też chcicę na sprawdzian, ty, serio. o____X Odpowiedz Link Zgłoś
star_150 Re: Tęsknicie za szkołą? 08.08.10, 11:26 też tęsknie, ale to głownie za znajomymi. Odpowiedz Link Zgłoś
lovelena Re: Tęsknicie za szkołą? 09.08.10, 13:57 Ja strasznie tesknie. Najbardziej brakuje mi klasy. Na szczescie jestem w chorku i od 25 mamy proby na rozpoczecie roku, wiec sie ciesze Odpowiedz Link Zgłoś