Dodaj do ulubionych

Tęsknicie za szkołą?

    • agula14 Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 15:46
      zdecydowanie nie [b][b]
    • hipiska.xd Nie! Nie mam najmniejszej ochoty wrócić do szkoły. 07.08.10, 15:59
    • dragonica To żart? 07.08.10, 16:00
      Jedno wielkie NIE
    • onebigcrap Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 16:01
      w sumie brakuje mi niektórych ludzi ze szkoły , bynajmniej nie z mojej klasy
      której nienawidzę .. :d
    • kitty nie,bo uwielbiam leniuchować,szaleć,imprezować. 07.08.10, 16:06
      • misialina12 Re: Tak wiesz ... 07.08.10, 16:10
        Tak trochę to owszem tongue_out
        • adrenaline Re: Tak wiesz ... 07.08.10, 16:22
          Dziękuje za wszystkie opinie. Zaznaczam, że wszystkich rozumiem, bo szkoła to coś... dziwnego. Dla każdego jest czymś innym, prawda?
          ja też dopiero będę wyjeżdżała, ale... i tak chcę wracać! A niestety nawet mnie na rozpoczęciu nie będę ; /
          • rikki Re: Tak wiesz ... 07.08.10, 16:29
            nie! nie! nie! za szkołą tęskniłam w klasach od 1-3, teraz NIE xD
          • myoshi wątek już był, ale... 07.08.10, 16:30
            widzę, że połowie użytkowników się zmieniło. c:
            trochę tęsknie, ale broń Boże za kartkówkami, nauczycielkami i ich "miłym"
            głosem, albo dzwonkiem, który straszył mnie na koniec każdej przerwy.
            tęsknie za przyjaciółmi. :3
    • jonasofanka fee 07.08.10, 16:29
      jeszcze TYLKO JEDEN nędzny miesiac wakacji, a ty już mnie prowokujesz do
      rozpaczy, daj nam żyć i cieszyć sie tym miesiącem
    • spicygarlic Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 16:30
      ja tęsknię . bardzo .
      nie brak mi lekcji i nauki , ale ludzi , atmosfery , ciągłego biegania i
      przerw .
    • morphine_ Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 16:34
      Na początku tęskniłam i płakałam ... Teraz też płacze, ale ze smuutku, że
      zostały juz tylko 3 tygodnie ; (((
    • vaniney Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 16:38
      chyba sobie żartujesz oO
      • jessicakaulitz Re: oczywiście, że nie !! 07.08.10, 16:42
        Chciałabym żeby wakacje trwały co najmniej 2 miesiące dłużej, powrót do szkoły jest dla
        mnie przekleństwem. Ostatnio obudziłam się zalana potem bo śniło mi się, że jest ostatni dzień
        wakacji, a już jutro do szkoły.
    • mervelous Tak! 07.08.10, 16:45
      bardzo, bardzo, bardzo, bardzo!
      ja chcę do szkoły!
      • lovesick Nie tęsknie. 07.08.10, 16:55
    • rockville. Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 16:55
      Nie.
      • adrenaline Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:01
        Nie spodziewałam się, że tak wiele z Was nie chce powrotu! no dobra... Było to do przewidzenia. Taka kolej rzeczy!
        Ale nie martwcie się! Jeszcze 3 tyg.! Dla mnie dobrze, bo mało, dla Was dobrze, bo macie jeszcze czas się zabawić ; )
    • lovejustin__ Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:00
      tak, ale tylko za przerwami : - d
    • onlysilence_ nie, 07.08.10, 17:05
      bo matma to moja zmora. -,-
    • ciapolka N I E 07.08.10, 17:05
    • efendis Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:06
      ja bardzo tęsknie nawet z matematyką, ale we wrześniu idę do gimnazjum
    • dusssia Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:13
      troceh tęsknie , troche nie ,
      ale chyba bardziej nie
      ;d
    • ne.gra Boję się matury. 07.08.10, 17:18
      Ale wiem, że ten rok będzie nieziemski. wszystko jest dokładnie, niesamowicie w tym miejscu w którym powinno być. teraz tylko pociągnąć za odpowiedni sznurki. Właśnie spełniam wszystkie marzenia.
      Tylko matura mnie przeraża. Na szczęście zapał i ambicja są.
      • adrenaline Re: Boję się matury. 07.08.10, 17:21
        ne.gra życzę ci powodzenia na maturze, mimo że jeszcze rok ; *

        • ne.gra Re: Boję się matury. 08.08.10, 21:23
          Dzięki : ) Zakuwania będzie naprawdę dużo. Aż sama jestem ciekawa jak dam sobie radę z łączną ilością dodatkowych godzin: 11 + nauka do dwóch olimpiad + normalne lekcje + trzeba też dbać o siebie (godzina sportu dziennie) + lubię się udzielać społecznie (charytatywnie) + zapewne będę organizować tomik i studniówkę + mam dwie 8nastki do zorganizowania.
          Ha!
          • aila_cullen Re: Boję się matury. 23.08.10, 23:02
            No to widzę, że nie jestem jedyną maturzystką tutaj big_grin
            Chcę mieć już tą klasę za sobą, wiec chcę, żeby rok szkolny przybył jak
            najszybciej wink
    • yonkee Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:28
      powiem szczerze że tak ! fajnie jest budzic się o której sie chce, olewać wszystko ale marzę o
      kilku obowiązkach i nowych znajomościach w nowej szkole ;d
      • majka04 więc... 07.08.10, 17:35
        ja idę do gim . i szczerze to nie . bo nie chce mi się uczyć , biegać na w-f itd.
        jedyne co lubię robić to zakupy do szkoły przybory książki itd.
    • zaczepista TU < 33 ` 07.08.10, 17:38
      nie , nie tesknie ale chcialabym tesknic ; )
    • 13chaddylanc13 Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:46
      Buahahaha .! Jak dla mnie, dwa miesiące to za mało, żeby odpocząć !. kiss
    • whiskersowa Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:47
      jak myślę o kuciu na historię oraz o lekcjach fizyki i matematyki to
      nieeeeeeeeeee!!!
    • chrupek Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:50
      Tak jest co rok oficjalnie. ;q
      Dzięki budzie się trzymam. No bo która nie lubi wygłupiać się z frendziami na
      korytarzu, po obgadywać obciachową koszulkę Martyny, albo opowiedzieć co
      ostatnio ważnego się stało.
      Mam też chcicę na sprawdzian, ty, serio. o____X
      • molinka Re: Tęsknicie za szkołą? 07.08.10, 17:59
        nie e !
        • marta.sz no jasne że.......nie 07.08.10, 20:51
    • 07tofik nieeee 07.08.10, 21:16
      nieeeee
    • star_150 Re: Tęsknicie za szkołą? 08.08.10, 11:26
      też tęsknie, ale to głownie za znajomymi.
    • lovelena Re: Tęsknicie za szkołą? 09.08.10, 13:57
      Ja strasznie tesknie. Najbardziej brakuje mi klasy. Na szczescie jestem w chorku i od 25 mamy
      proby na rozpoczecie roku, wiec sie ciesze
      • wyobraznia Re: Tęsknicie za szkołą? 09.08.10, 16:12
        taaak,ja chcę do szkoły. <3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka