grenn_kicia 22.08.10, 12:26 Hej kupiłam sobie różowy plecka czy jest ten kolor odpowiedni dla 6klasistki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
caterina97 Re: kolor plecaka 22.08.10, 12:32 no cóż, dla mnie różowy kolor jest oznacznikiem słiit loffcianych pokemonów i barbie , ale okey :3 jeśli jest cały różowy z jakimiś kwiatuszkami to dla mnie jak najbardziej NIE ; P jeśli by był np. czarny z różowymi dodatkami byłoby okej . Ale cały różowiutki plecaczek dla 6- klasistki? Bez przesady... -_- Odpowiedz Link Zgłoś
vanell. Re: kolor plecaka 22.08.10, 12:40 nie słyszałam, by kolory dzielono na "odpowiednie i nie", każdy kolor jest odpowiedni, jedynie w zależności od gustu. jeżeli kolor przypadł tobie do gustu, jest odpowiedni dla ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: kolor plecaka 22.08.10, 14:06 Jeżeli jest cały różowy to tak trochę nie, ale jeżeli kupiłaś go to wiesz, po sprawie. Następny kup sobie granatowy albo czarny - będzie uniwersalny i nie będziesz miała problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
easy_me Re: kolor plecaka 22.08.10, 16:13 jeju w gimnazjum jeszcze noszą różowe plecaki, jakoś im pasują ja wolę mniej rzucające się w oczy kolory np. niebieski Odpowiedz Link Zgłoś
mileyyc WIESZZ.... 22.08.10, 16:21 o ile to nie jest plecak, z barbie itp. to chyba nic nie jest, moja naj miała różowy taki jaskrawy w szóstej i w pierwszej gim też będzie mieć, tyle że on jest z PUMY i jest spoko, sama sobie taki kupiłam na przyszły rok tyle że czarny Odpowiedz Link Zgłoś
pretty_lady ja też mam różowy plecak,tyle że 22.08.10, 16:22 idę do 3 gimnazjum. przecież róż to tylko kolor,ten plecak ma się podobać Tobie a nie innym. Odpowiedz Link Zgłoś
frutella_xd Re: kolor plecaka 22.08.10, 16:24 Nie załamuj mnie! Jeżeli Ci się podoba, to chyba jasne, że jest odpowiedni. Odpowiedz Link Zgłoś
temptation Re: kolor plecaka 22.08.10, 17:48 Eeeee na twoim miejscu kupiła bym sobie inny , ale wiesz... co kto lubi . Ja mam czarną torebkę tyle że idę do 2 gim . ;D Odpowiedz Link Zgłoś