russet 17.09.10, 18:05 Nie chodzi mi tylko o znęcanie się fizyczne,ale i psychiczne...U dziewczyn i u chłopaków Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szukajmnie Re: Czy spotykacie się w szkole z przemocą? 17.09.10, 18:27 Tak wygląda u mnie w szkole przerwa Odpowiedz Link Zgłoś
truemusic Taak. 17.09.10, 18:58 Psychiczna i fizyczna. Każda przerwa. Nawet pobili kilku chłopaków w zeszłym roku i to z innej szkoły. Odpowiedz Link Zgłoś
chocolatex Re: Czy spotykacie się w szkole z przemocą? 17.09.10, 18:59 No niestety tak, ale nie mówię tutaj o mnie. Ja tych problemów nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś
kaley033 Re: Czy spotykacie się w szkole z przemocą? 17.09.10, 19:13 To jest wszędzie. Niestety... Odpowiedz Link Zgłoś