Dodaj do ulubionych

Czy spotykacie się w szkole z przemocą?

17.09.10, 18:05
Nie chodzi mi tylko o znęcanie się fizyczne,ale i psychiczne...U dziewczyn i u chłopaków
Obserwuj wątek
    • szukajmnie Re: Czy spotykacie się w szkole z przemocą? 17.09.10, 18:27
      Tak wygląda u mnie w szkole przerwa confused
    • truemusic Taak. 17.09.10, 18:58
      Psychiczna i fizyczna. Każda przerwa. Nawet pobili kilku chłopaków w zeszłym
      roku i to z innej szkoły.
    • chocolatex Re: Czy spotykacie się w szkole z przemocą? 17.09.10, 18:59
      No niestety tak, ale nie mówię tutaj o mnie. Ja tych problemów nie mam.
    • kaley033 Re: Czy spotykacie się w szkole z przemocą? 17.09.10, 19:13
      To jest wszędzie. Niestety...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka