green_alien 25.09.10, 15:59 Jakie mieliście zachowanie w tamtym roku?Ja wzorowe,choć ja bym sobie nie postawiła A wy,kotki ? Jak nie chcecie pisać to nie piszcie. A !! I jeszcze czy uważacie że zasługujecie na gorsze/lepsze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bellacullenx Re: Zachowanie 25.09.10, 16:04 miałam bardzo dobre, chociaż według mnie niesprawiedliwe bo ani razu nie spóźniłam się na lekcje, nie gadałam, nie dostałam uwagi ani nie dostałam zachowania niepoprawnego... w przeciwieństwie do mojej koleżaneczki która się podlizuje wszystkich i ma wzorowe ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
currant_ . 25.09.10, 16:06 bardzo dobre. ale miałam mieć wzorowe. tylko , zę dostałam jedną czy dwie uwagi za pyskowanie. ;> Odpowiedz Link Zgłoś
justinlove1994 Re: Zachowanie 25.09.10, 16:11 Wzorowe *.* www.formspring.me/justinrlz1994 Odpowiedz Link Zgłoś
choppy_bunny Re: Zachowanie 25.09.10, 16:11 Na półrocze miałam wzorowe, ale na koniec roku pani zmieniła mi na bardzo dobre ;c Odpowiedz Link Zgłoś
flo. Re: Zachowanie 25.09.10, 16:16 wzorzec. aloe uwaga jedna była, ale na cały rok. c; Odpowiedz Link Zgłoś
nora. Hahaha.. 25.09.10, 18:28 Wzorowe, i to mnie właśnie dziwi, ja nie lubiłam mojej byłej wychowawczyni i wzajemnie.. strasznie się zdziwiłam, ona uwzięła się na mnie już w 4 klasie i na moją przyjaciółkę.. może chciała nam zrobić taki 'prezent' pożegnalny, hahaha.. Odpowiedz Link Zgłoś
morphine_ Re: Hahaha.. 25.09.10, 18:35 Bardzo Dobre xD Ale zasluzylam na ... Dopuszczajace? heh xD Tak na pewno na dopuszczajace xD Odpowiedz Link Zgłoś
selcia_gomez_ Re: Hahaha.. 25.09.10, 18:36 Wzorowe I się przyznam że zasłużyłam hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
kingusia Re: Zachowanie 25.09.10, 18:38 po co zakładasz tyle wątków? chcesz być wśród najaktywniejszych kotowiczek? lol . Odpowiedz Link Zgłoś
kari116 kingusia 25.09.10, 18:39 masz rację od kilku dni widzę tylko jej wątki, i co niektóre naprawdę są niepotrzebne ... Odpowiedz Link Zgłoś
kingusia Re: Zachowanie 25.09.10, 18:39 a co do zachowania, to zawsze miałam wzorowe. teraz w Liceum nie wiem jak wystawiane jest zachowanie..jakie będzie to będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
caroline.001 Re: Zachowanie 25.09.10, 18:41 Ja miałam bardzo dobre na świadectwie, aczkolwiek bardzo dużo nauczycieli postawiło mi dobre.... Odpowiedz Link Zgłoś
emm. Re: Zachowanie 25.09.10, 20:21 ja miałam bardzo dobre.... chociaż większość nauczycieli postawiła mi wzorowe ... Odpowiedz Link Zgłoś
mileymandy Wzorowe 25.09.10, 20:27 Nie będę nawet mówić,że dostałam je absolutnie niesprawiedliwie w stosunku do innych Niestety,rodzice mogą wiele namieszać Odpowiedz Link Zgłoś
ave_szatan cudem w ogóle zdałam... 25.09.10, 20:30 Bo nie chcieli mnie za zachowanie przepuścić... Rozpieprzyłam tylko 2 ławki i 3 krzesła w ciągu roku i za to obniżają ci o 2 stopnie niżej omg =_+ Odpowiedz Link Zgłoś
innocence_ Re: Zachowanie 25.09.10, 20:32 Wzorowe. Choć wiem, że nie zasłużyłam. Miałam uwagi. I na wzorowe wychowawcę namawiałam ;D. Odpowiedz Link Zgłoś