camille_ 18.10.10, 21:12 Czy któryś wam się podoba? A może wszystkie? A może żaden? 1. 2. 3. 4. 5. 6. ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miss_mimi094 ejj ;dd 18.10.10, 21:14 a można je przez neta kupić? bo normalnie zajebiste są ; dd ; * Odpowiedz Link Zgłoś
scarrlet Re: Wisiorki II 20.10.10, 16:23 Wszystkie są okropne i dziecinne, takie dla pseudokozaków, snobów i szpanerów. ja bym nie założyła żadnego Odpowiedz Link Zgłoś