Dodaj do ulubionych

Wygląd Brwi ;/

15.12.10, 14:05
Zwracacie uwagę na wygląd brwi? Skubiecie sobie? próbujecie nadać im jakiś ładny kształt, czy nic z nimi nie robicie. Znam dużo dziewczyn, które chodzą z takim mega krzakami, nie wygląda to ładnie. Co o tym myślicie.?
Chciałabym iść do kosmetyczki, bo sama nie umiem tego zrobić, czy któraś z was już była? i może powiedzieć coś więcej o tym..
Obserwuj wątek
    • scarrlet Re: Wygląd Brwi ;/ 15.12.10, 14:05
      Jak tak, to piszcie czy boli, i ile kosztuje takie coś?
      • nora. Re: Wygląd Brwi ;/ 15.12.10, 14:10
        boli .
        mi pomagała ciocia .
        nigdy więcej .
        heh. nie no, żartuje ;p nie bd Cię straszyć, to zależy od tego czy jesteś odporna na ból i wg od Ciebie. spróbuj, to zobaczysz ;D
      • kawaiikimie Re: Wygląd Brwi ;/ 23.12.10, 18:03
        Chodzę, regularnie do kosmetyczki. Wg mnie to boli trochę tak jakby szczypanie, mogą Ci lecieć łzy, ale to normalne. Mi zawsze lecą. Troszkę boli, ale efekt jest duży. Od razu twarz ma inny wyraz, więc namawiam Cię do tego. smile Ja płacę 10 zł. big_grin


        __
        Wesołych Świąt ! santa
    • aparatkaa. Re: Wygląd Brwi ;/ 15.12.10, 14:09
      nie obchodzą mnie moje brwi big_grin mam gorsze problemy . hahahhaa .
      • poconacokomuto Re: Wygląd Brwi ;/ 15.12.10, 14:12
        byłamu kosmetyczki w te wakacje. nie było źle. troszkę zabolało i już. ale to pomaga. bo później będzie lepiej sobie samemu sobie wyrywać. smile
    • mweezy . 15.12.10, 14:13
      Tak, reguluję sobie brwi, bo to estetycznie wygląda. Moim brwiom łatwo nadać ładny kształt tak więc nie mam z tym problemu. Jeśli sama nie umiesz tego zrobić (choć to nic trudnego) to wybierz się do kosmetyczki, za pierwszym razem regulowanie brwi boli najbardziej, ale da się do tego przyzwyczaić np. ja już w ogóle nie czuję tego bólu.
      • nikt. Re: . 15.12.10, 14:24
        mnie raczej nie boli, a jak już to leciutko. c;
    • emisia1 >>> TU <<< 15.12.10, 17:56
      Ja byłam już kilka razy u kosmetyczki, mnie to nie boli wink
      Ja zwracam uwagę na ich wygląd i już parę moich koleżanek namówiłam na wizytę smile
      Ja zawsze staram się utrzymać kształt moich brwi po wizycie u kosmetyczki smile
      Radzę chodzić raz na pół roku, zeby utrzymać ładny kształt wink

      Moje koleżanki same skupią sobie brwi i są OBRZYDLIWE, nie radze tego robić kiss
      • scarrlet Ile to kosztuje? 15.12.10, 18:28
        • kiiin55 Re: Ile to kosztuje? 15.12.10, 19:27
          ja płaciłam 5 zł .
    • kiwi Re: Wygląd Brwi ;/ 15.12.10, 22:37
      nie, mam dosyć krzacaste brwi, ale mi one nie przeszkadzają c;
      • scarrlet A woskiem? 16.12.10, 16:39
        Jeszcze sie nie zdecydowałam, w sumie moje brwi nie wyglądają jakoś paskudnie, ale chciałabym je chociaż wyrównać, żeby miały taki sam kształt. Kiedy sama sobie wyrywam włoski strasznie boli, chyba mam bardzo wrażliwe okolice oczu. Czytałam ze robią to też woskiem, wiecie coś o tym, czy taki zabieg woskiem jest mniej bolesny?
    • gorzata.14 Re: Wygląd Brwi ;/ 16.12.10, 16:43
      Ja "skubę" sobie brwi. Nie chodzę do kosmetyczki bo robię to sama.
    • arbuzooowa Re: Wygląd Brwi ;/ 18.12.10, 21:41
      watek juz chyba był no ale trudno...

      no więc sama sobie reguluje brwi , oczywiście nadaje im ładny kształt i jest ok
      mnie nie boli zresztą kwestia przyzwyczajenia...

      a co do dziewczyn które nie regulują no to wyglądają na zaniedbany i w ogóle mało estetycznie wyglądają dziewczyny z krzaczastymi brwiami ...ale to zależy czy dziewczyna o siebie dba czy olewa swój wygląd
    • mila13 Re: Wygląd Brwi ;/ 18.12.10, 21:46
      Ja mam to szczęście że moja siostra jest po szkole kosmetycznej i skubie mi brwi i w ogóle.
      • blondi_girl Re: Wygląd Brwi ;/ 18.12.10, 21:51
        Ja sama reguluję sobie brwi, nie mam problemu z nadaniem im kształtu, bo nigdy nie były jakoś strasznie krzaczaste, u mnie wystarczy powyrywać parę włosków.
        Mnie nie boli to ani trochę.
    • arasha Re: troche sie na tym znam:) 18.12.10, 21:53
      zaczelam jakis rok temu bo milalm ich troche duzoo.na poczontku chciala mi to zrobic mama ,ale sie balam i se nie dalam.potem juz nie wytrzymalam sama wzielam pensete i wacik z ciepla woda(zeby mniej bolalo)i zaczelam...po powrocie mamy do domu zobaczyla co sobie zrobilam!
      byly krutkie i kazda byla innasmile
      po jakims miesiacu sprubowalam ponownie i... udalo sie byly super takie same i mialy odpowiednia dlugosc
      RADZE CI:nie musisz isc do kosmetyczki nie dosc ze musisz placic to jeszcze jak ci robi ktos inny to wydaje ci sie ze bardzie boli(uwiez mi) najpierw niech ci mama pokaze jak to robic a jak juz sie nauczysz to bedziesz mogla sobie sama robic.TYLKO PAMIETAJ:zeby nie robic strasze waskich bo po1 to brzydko wyglada a po 2 nauczyciele beda sie na ciebie dziwnie patrzec

      a i jeszcze to tak nie bili jak niejturzy muwia przyzwyczaisz sie
    • bull_ ja mam, 18.12.10, 21:56
      bardzo ciemne brwi i rzucające się w oczy. dlatego pozostawienie ich krzaczastych wyglądałoby niefajnie. poszłam z siostrą do kosmetyczki, tzn. ona mnie zaciągnęła, teraz wiem, że to była bardzo dobra decyzja. mam świetny kształt brwi w sensie, że idealnie dopasowany do mojej twarzy. po 1 razie u kosmetyczki widać gdzie ci nowe włoski odrastają to juz sama sobie modelujesz aby zostały takie ładne jak są. no i jest gitara <;
      • bull_ a jeśli 18.12.10, 21:59
        chodzi o wosk to ja miałam za 1 razem robione woskiem i się ciesze bo sprawnie poszło, wiadomo, że później ci jeszcze reguluje pęsetą. ja za wszystko + naturalną hennę dałam 15 zł.
    • karolinawj Re: Wygląd Brwi ;/ 18.12.10, 22:07
      Wyskubywanie brwi jest bardzo proste. Przynajmniej ja nie miałam z tym żadnych problemów, bo zawsze były kształtne, ale chciałam je trochę poprawić i teraz mam bardzo ładne. W sumie jeden aspekt w moim wyglądzie mi się podoba - brwi.
    • olciaaa03 olciaaa03 18.12.10, 22:09
      ja sobie sama robie kształt i jest ładny na serio wyszedł mi za pierwszym razem zajebisty za przeproszeniem teraz codziennie jak cos odrasta to depilujesmile
      mi tez nie podobaja sie krzaki ..:<
      • igusiaaa ;) 18.12.10, 22:15
        zaczęłam regulować sobie ponad rok temu. wyszło ładnie. mama straszyła mnie, że to boli, ale ja jakoś nie czułam nic. może przy jakimś pojedynczym włosku. poza tym luz.
        nie radzę iść z tym do kosmetyczki, bo ona zrobi ci taki kształt, jaki jej się bedzie podobał, a chyba nie o to chodzi, huh?
        proponuje ci zajrzeć w internet i zobaczyć, jaki kształt będzie pasował do twojej twarzy. potem siadasz przed lustrem, bierzesz pęsetę i do dzieła. nie bój się. smile
        • heroina polecam 23.12.10, 15:28
          ja reguluje około roku. pierwszy raz sama sobie skubałam, tak sobie mit o wyszło. potem mama, a teraz starczy jak skubie co dwa tygodnie, bo mi powoli rosną. ja chodze co dwa tygodnie do kosmetyczki, ale to moja kuzynka i mieszka naprzeciwko mnie, wiec mam tez za darmo. ale samemu tez nie jest źle. no i twarz od razu ładniej wygląda. smile
          • julie7 Od kiedy? 23.12.10, 17:04
            A w jakim wieku zaczęłyście sobie depilować brwi?
          • cukiereczek. Re: polecam 23.12.10, 17:14
            Mam znajomą kosmetyczkę i chodzę do niej na regulację brwi.
    • emilka11 Re: Wygląd Brwi ;/ 23.12.10, 17:11
      Ja nie potrzebuję za bardzo nic z nimi robić, bo mam dosyć ładny kształt, wiadomo, że czasem trzeba coś tam poprawić, ale u kosmetyczki nie byłam z brwiami i myślę, że mi się tak strasznie nie spieszy smile wink
    • moniss_ Re: Wygląd Brwi ;/ 26.12.10, 21:03
      ja nie chodzę z brwiami do kosmetyczki ,sama pęsetą nadaje im kształt wink
    • fanka7137 . 26.12.10, 21:09
      Za pierwszym razem jak skubałam brwi, gdzieś w 5 klasie, to poprostu skubałam na cieniutkie paseczki smile Po latach praktyki wyćwiczyłam sobie rękę i teraz robię sobie różne łuki i tak dalej smile Do kosmetyczki chodzi moja mama, bo twierdzi, że ją mniej wtedy boli i po ich wyglądzie mogę powiedzieć, że możesz zaryzykować z kosmetyczką big_grin
    • serduchowo Re: Wygląd Brwi ;/ 26.12.10, 21:12
      mi skubie 17-letnia siostra i wyglądają git
      • serduchowo Re: Wygląd Brwi ;/ 26.12.10, 21:14
        zapomniałam dodac że zaczęłam tydzień temuwink
    • seneka4 Re: Wygląd Brwi ;/ 26.12.10, 21:21
      Trochę boli, ale to zależy od indywidualnej odporności na ból. U kosmetyczki kosztuję to ok. 1o zł. aczkolwiek ja zawsze robiłam to sama. Najpierw na linijki ,teraz z łukiem - takie są najładniejsze.
    • mish Re: Wygląd Brwi ;/ 26.12.10, 21:23
      Pierwszy raz miałam regulowane brwi baaaardzo dawno temu.
      Miałam ok. 10 lat, moja mama strasznie nie lubi zaniedbanych brwi, więc jak ją poprosiłam, żeby mi je wyregulowała, to nie miała żadnych oporów.
      Potem robiłam to już sama i mimo paru wpadek, jakichś nierówności itp., jestem zadowolona, że to zaczęło się już tak dawno temu, bo teraz ani mnie to nie boli, ani do kosmetyczki chodzić nie muszę - weszło mi to w nawyk.
      Mimo to uważam, że za pierwszym razem lepiej iść do kosmetyczki, która się na tym zna i nie raz to robiła, bo widziałam dużo osób, które nieźle się same oszpeciły. Bardzo łatwo przesadzić, a potem trzeba się męczyć trochę czasu, zanim brwi będą dobrze wyglądać. A kosmetyczka droga nie jest (średnio 10-15zł).
      • mish Re: Wygląd Brwi ;/ 26.12.10, 21:26
        Aaa i na początku, zwłaszcza za pierwszym razem, trochę bolało wink. Wydaje mi się, że to zależy od tego, jakie masz brwi. Niektórzy mają krzaczaste i regulacja ich trwa dłużej, jest męcząca. Inni mają delikatne, ładne brwi i łatwo je wyregulować.
    • mroweczka_xxx Re: Wygląd Brwi ;/ 26.12.10, 21:32
      Tak, wyrywam (po troszkę), bo muszę im nadać jakiś kształt - mam takie : -.- , więc wyglądam na pochmurną. Z grzywką jakoś wyglądam, ale ją zapuszczam bo wiecznie ją poprawiałam i się przetłuszczała i musiałam ją codziennie myć ;D więc po troszku skubie, ale nie od razu dużo, bo znając moją precyzję z jednej strony bym miała więcej, a z drugiej mniej i klapa ;D I skończyłoby się na tym, że miałabym tylko małą kreskę zamiast brwi ;d
    • bexboop878 Re: Wygląd Brwi ;/ 27.12.10, 15:34
      hmm ja nic nie robię z brwiami tylko czasem smaruję je bezbarwnym żelem nigdy nie wyrywałam .nie muszę ,są ładne .zresztą wszyscy się zawsze podniecają bo wyglądają jak wyprofilowane
      • hellokiciara Re: Wygląd Brwi ;/ 27.12.10, 15:38
        nie maluję , nie wyrywam , moje brwi są OK.
    • meggi_13 Re: Wygląd Brwi ;/ 27.12.10, 15:42
      sama sobie reguluje, bo inaczej wyglądam strasznie -.- pierwszy raz niezbyt dobrze mi to poszło...
      • mervelous tu. 27.12.10, 15:48
        Ja nie reguluję za często, bo nie mam takiej potrzeby, ale odradzam Ci "skubanie" samemu. To po pierwsze boli (w sumie zależy dla kogo, ale mnie bolało), nie próbowałaś wcześniej - nie wyjdzie i mimo wszystko po tym wyskakują bąble. Najlepiej to woskiem albo do kosmetyczki, żeby ci wyregulowała.
        • newborn. . 27.12.10, 15:55
          Tak,"skubę" sobie. Za pierwszym razem bolało,teraz nawet nie czuję.
    • enqu Re: Wygląd Brwi ;/ 27.12.10, 15:56
      ja se depiluje, znaczy starsza siostra, mało boli
      a musze depilować bo mam straszne krzaczory o,O
    • beautiful_ Re: Byłam ^^ 27.12.10, 16:02
      A właściwie kosmetyczka była u mnie ponieważ moja siostra nią jest i mi zawsze reguluje, trochę boli ale warto bo potem brwi ślicznie wyglądają, zawsze mam mniej więcej tak wyregulowane images.sugarscape.com/userfiles/image/editors/annalynn%20straight%20curly/annalynn-mccord-straigfht.jpg
    • slodkiporanek Re: Wygląd Brwi ;/ 28.12.10, 17:15
      Tak, staram się nadać im estetyczną formę.
      To nie jest trudne, ale trochę boli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka