Dodaj do ulubionych

GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006

02.10.06, 22:46
Kurcze, nikt nie zauważył, że z wrześniowej Gawiarenki już meble
wyniesione? wink
Najważniejszy mebel czyli biblioteka, stoi w prawym rogu, obok podziemnego
przejścia do drewutni. W końcu zima się zbliża, więc zadbałam o zdrowie
Vogina.....bo po co ma gonić po ofrodzie w mrozy. Zrewszta nie tylko Wojtek,
bo Delwa czy Tofika jak się będą chciały znowu włamać, to juz mają blisko.
Obserwuj wątek
    • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 22:56
      Momenet,moment pani Derechtórko,my z Tofiką wcale się nie włamałyśmy no!!!!
      Klucze darobiłyśmy,eeee,noooooo,tego....To znaczy pod wycieraczką leżały no!!
      To ja stawiam owoce na stole.
      img113.imageshack.us/img113/9500/fruitschaal14jv7.gif
      I zapalam świece.
      img85.imageshack.us/img85/5042/kerze049cf2.gif
      • natla Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:18
        No dobra, nie bedę Wam w nieskończoność wypominać TYCH WŁAMAŃ wink)
        Czy ktoś juz gasił dzieś światła? Ciemno tu.....Delwa, dorzuć chociaż kilka
        świec jeszcze. Nawet czytać się nie da....literki kapi.... znaczy uciekają.
        • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:23
          Ot,uczepiła siesmile)))
          No dobra,mówisz i masz Natluś,donoszę więcej swiec.
          img105.imageshack.us/img105/5799/56ll8.gif
          img85.imageshack.us/img85/7412/84kl2.gif
          img85.imageshack.us/img85/9079/kerze026bx6.gif
          • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:27
            No co tak czytacie same ? A ja ? Też bym przed snem coś "poczytala"...
            Choć w dzień udało mi się "czytanie". Źle trochę z poniedziałku zaczynać, bo
            cały tydzień może być taki "zaczytany" smile
            Ale pogoda za oknem deszczowa więc czemu nie ...smile
            • natla Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:32
              Jest ok.......miłe towarzystwo, nastrojowe światło i czytadła. Wszystko gra.
              Posiedzę z Wami małą chwileczke, ale potem muszę udać się do banku, bo mi
              komórkę, światło I INTERNET wyłączą. smile
              • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:35
                Jak samopoczucie ? Bo coś mało Cię widać. Napisz coś na GG. A Ty tylko "czytasz
                i czytasz" smileWal na opłaty, bo faktycznie Cię odłączą, to wtedy będzie..Zapas
                świeczek kup, ot, tak na zapas...smile))
                • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:37
                  Też tak myślę. ważne, że dobre było i dobrze szło. Reszta też była dobra smile)
                  Szkoda, ze za oknem plucha się zrobiła, bo miałam plany na jutro...Zobaczymy
                  rano i lecę pod te schody smile) Obym tylko guza sobie nie nabiła smile)
                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:44
                    Weż świece ze soba Reniu i wez ze dwie lekturki,tak na wszelki wypadeksmile))
                    • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:52
                      Też jeszcze czytasz ? Myślałam, ze już tylko ja taka "zaczytana". "Ferdydurke"-
                      Gombrowicza wykreślili ze szkolnych lektur. "Krzyżaków", do obowiązkowych
                      dołożyli, pewnie na wyrywki maturzyści będą teraz znali...Ech, życie,
                      życie...Ciemnogród. Świeca, taka gromnica nie pomoże..No i co czytać, oto
                      dylemat ? Czasami szkoda mi tych ludzi co mają jeszcze małe dzieci...Nic
                      tylko "zaczytać " się na amen....Taką dziś sobie strzeliłam autentyczną
                      lekturę, jak nie miałam internetu po burzy. Bardzo rzadko czytam gazety, tylko
                      w necie najwięcej. Dziś dałam upust prawdziwej prasie. Włos jeży się na
                      głowie...
                      • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:59
                        A ja skończyłam niedawno''Dziennik Bridget Jones''I ubawiłam sie po
                        pachy,świetnie sie to czyta,no to po jednym dosypiaczu Reniu i do wyrka co?
                        Cos dzisiaj Danutki nie widziałam?
                        • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 03.10.06, 00:05
                          Ano nie było jej, też nigdzie nie widziałam. Nie wiem co się stało. Dziwna
                          sprawa. Zawsze pokazuje się choćby na GG, się świeci. A dziś cisza...
                          No to po "karteczce" i do łóżek smile)
                          • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 03.10.06, 10:12
                            Siadam, piję mocną kawę, może się dobudzę . Okna otwarte, świeże powietrze też
                            potrzebne, zwłaszcza takie jesienne. Pieski już biegają.
                            Kundzia uwija się przy sprzątaniu, a pan Witek grabi liście po wczorajszej
                            burzy. Ale ich naspadało, całe "pierzyny", pod drzewami...
                            • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 03.10.06, 21:39
                              Hej, tu nocna zmiana, ale niezupełnie, bo o 6.00 wychodzę do pracy.
                              Nie pisałam, że "biere wolne",a niestety, mnie tutaj nie było. Ale wczoraj
                              sobie indywidualnie poczytałam: ostatnią książkę M.Musierowicz "Czarna
                              polewka". Choć to dla młodzieży, ale bardzo lubię jej humor, aktualność
                              i wartości, które chce przekazać młodzieży. Do tego kieliszczek wiśnióweczki...
                              Dziś Wam niosę znów śliwki w czekoladzie. Znów świetne! To okropność,
                              bo "schuść" się nie da, ale ile przyjemości...! Częstujcie się proszę. Można
                              zjeść jutro rano do kawusi, jak ktoś nie chce wieczorem.
                              • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 03.10.06, 22:01
                                Kasiu , ja jedną chapsnę i zasnę .... śniąc że jutro cały koszyczek
                                czekoladowych sliwek wystawiszsmile)))))))chrap ...hrrr.hrrrr...hrrrr
                                • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 03.10.06, 22:12
                                  No nie i znowu słodkości wyjadasz. Nie wytrzymam. Chować trzeba wszystko co
                                  słodkie. Kasiu, choć jedną ukryj, przed tym pochłaniaczem czekoladek smile
                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 03.10.06, 23:30
                                    Dobrze, dobrze! Dostałam 20 zł wyrównania. Mogę poszaleć! Jutro "doniosę".
                                    Lubię, jak ktoś pałaszuje to, co mu zaproponuję!
                                    • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 03.10.06, 23:38
                                      No coś zaproponuj, możesz poszaleć za te 20 złotych. Toż to kupa kasy smile)
                                      Może nie słodycze ale coś, aby w gardle nie zaschło. Bo mi przed chwilą bardzo.
                                      Sama do siebie po progranie w TVN zaczęłam mówić. Muszę koniecznie przepłukać...
                                      Koniecznie i czymś mocniejszym...
                                      • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 04.10.06, 00:45
                                        Co znowu czyms tu dzielą,ech!! było nie było skubnę i ja jedną,mogę? i trzeba
                                        to koniecznie czymś popić,tez mi zaschło w gardle,ale od gadania z dziećmi,co
                                        by tu...no dobra gin z tonikiem moze być.Rany,Kasia co Ty będziesz z tą''kupą''
                                        kasy robić? może na urlop pojedziesz na Majorkę,tam teraz ciepłosmile)))))
                                        • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 04.10.06, 00:47
                                          Taki dodatek nie wszystkim się trafia. Może wyda na zakup akcji. Ale jakich,
                                          lub czyich ???Kupa kasy i z mety dylemat, co z nią zrobić smile))
                                          • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 04.10.06, 06:02
                                            Po pracy lecę kupić coś na przepłukanie tych zasuszonych gardełek.Podrzucę po
                                            południu, bo wieczorem mnie nie ma.
                                            • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 04.10.06, 22:04
                                              Co to, nikogo nie było???To dobrze, bo po południu przysnęłam i nic nie
                                              podrzuciłam. Proszę, wsypuję 3/4kg śliwek w czekoladzie. Zapomniałam o trunku,
                                              nie mam tego we krwi. Słyszałam jednak, że tu nigdy nie brakuje! Przyszłam tu
                                              z gorącą herbatą, zostawiam...
                                              • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 05.10.06, 10:47
                                                Wczoraj nie było nikogo, jeszcze tyle śliwek w czekoladzie od Kasi zostało.
                                                Zaparzam kawę, pieski już biegają, koty śpią, bo pogoda sprzyja kocim drzemkom.
                                                A może po wczorajszym święcie jeszcze nie doszły do siebie ? No to popijając
                                                zacny kawowy trunek i ja rozbudzam powoli swoje członki i umysł....
                                                • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 05.10.06, 20:14
                                                  pufeczke pod nozke w gore i poodpoczywam w fotelu wygodniutkim ,jak milo
                                                  patrzec w plonace iskierki kominka....
                                                  a jeszcze herbatke z kwiatu lipy z mini miodem pic..
                                                  pieski powitaly jak najbardziej, juz leza w poblizu .a koty przed nocna
                                                  eskapada lowcza sennie jeszcze w kulki pozwijane chrapkaja...
                                                  zolwik z dzialeczki mojej swiezutka salate dostal.. no i muzyczka...
                                                  ..."Ciebie wolam, a tu cisza dookola....smile))
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 05.10.06, 20:21
                                                    Mnie Toficzko wołałaś ? Już jestem, ale z kawą i batonikiem "Mars", w dłoni.
                                                    Miłego siedzenia przy kominku, życzę Tobie i sobie smile)
                                                  • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 05.10.06, 21:06
                                                    Fajnie Reginko,
                                                    jak dobrze ze istnieje wirtualny swiat...
                                                    no to po filizaneczce herbatki ..
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 05.10.06, 21:16
                                                    I do tego przy kominku smile) Dobry jest ten świat, dobry. Nie taki do końca
                                                    wirtualny, nieodgadniony. Sama się przekonałam, że jest ciepły, kochany,
                                                    gadatliwy.
                                                    Taki jest jakim go sobie wyobrażałam, nie zawiodłam się Marylko. Tylko trzeba
                                                    uwierzyć. Mi brakowało bardzo tej pewności, do 19 wqrześnia. Wiem teraz, że za
                                                    tym ekranem monitora siedzą ludzie, na których się nie zawiodłam.
                                                  • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 05.10.06, 21:21
                                                    Reginko,
                                                    nie zapomne jednej fajniutkiej uwagi naszej adminkismile
                                                    gdy zaczelysmy do siebie tu na forum mocno popisywac" prywatnie"
                                                    zaraz poszukam i wkleje co Szeffowa nam doradzilasmile
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 05.10.06, 21:40
                                                    No ciekawa jestem, co to było ? Nie pamiętam, zupełnie nic...
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 05:58
                                                    Zostawiam w termosie gorącą kawę. Bułki przyniesia Kundzia. Niech ktoś wypuści
                                                    pieski, niech korzystają z pięknej pogody. Mam nadzieję, że taka dziś będzie
                                                    Ranny spacer wskazany, niech pobiegają, dopuki nie pada.
                                                  • natla Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 07:31
                                                    Dzięki Reniu za kawę. Piękny potanek. Biorę kubek i lece z kundlami. Jak to
                                                    przyjemnie pochodzić z psem i kawą poranną po lące.
                                                  • krista57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 09:57
                                                    Rozpalam kominek,zaparzam kawę i siadam w wygodny fotel.
                                                    Pokroiłam prawie ciepły placek ze sliwkami...zapraszam.
                                                    Za oknem nieciekawie,pada deszcz a w Gawiarence cieplo i przytulnie.
                                                  • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 17:54
                                                    przyczlapalam w reku badylki..czyli kwiaty ktore rano z dzileczki dostalam,
                                                    ja je tak lubie te moje astry,
                                                    tym razem nie strzepiaste a takie pelne kwiaty z niezliczona iloscia
                                                    drobniutkich plateczkow rozowych... nie pachna..one urok posiadaja barwa swoja
                                                    i wygladem.. juz wstawione..
                                                    teraz wiecek kawki bezkofeinowej dzis zaparze.. i drugi temos mietowa herbata
                                                    rez z mojego ogrodka listeczki miety...
                                                    o jak dobrze trafic i odrazu palaszowac.. smakowity placek od kristy..
                                                    kominek juz pomalutku P Witek wiedze rozpala i wszystko gra a komodatanczy..ja
                                                    w fotel rymssmile
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 22:37
                                                    Mam nadzieję, żeście sobie moich śliwek w kieszenie(tam jednak nie, czekolada
                                                    się rozpuści) nabrały. Zaniosłam też do pracy i babki sie zajadały!
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:26
                                                    Po kieszeniach, niektórzy chowali, widziałam smile)Bo dobre były, Kasiu.
                                                    A teraz usiądę z herbatką z rumem, bo coś mi się zmarzło w nogi na tych
                                                    grzybach. Grzybki się obgotowują, inne duszą na jutrzejszy sosik, część się
                                                    suszy, więc spokojnie mogę pogadać i "poczytać" smile
                                                    Tylko nie wiem co ?
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:28
                                                    Też bym coś poczytała i sliwek tez bym chciała,wszystko zjadłyście?
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:31
                                                    Nie wiem, co się z nimi stało! Ptasie mleczko niosę, ale wg mojego gustu-
                                                    czekoladowe! A wiem, że niektórzy woleliby waniliowe...Za to bym tej herbatki
                                                    z rumem pozwoliła...
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:40
                                                    No dobra,niech będzie ptasie mleczko a Regina tak sama herbatkę z rumem pociąga?
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:41
                                                    No sama, sama..sad Szukam towarzystwa do "Gadania nocą". Wyspałam się, to teraz
                                                    mogę gadać i czytać na przemian, tylko z kim i co ?
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:43
                                                    Nie ma sprawy Kasiu smile Proszę, oto filiżanka. Mi to już się ciepło aż do pięt
                                                    dostało. Poczekam kiedy do głowy dojdzie smile)
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:48
                                                    Dzięki, dzięki. Zaraz lecę zanim mi do głowy uderzy, bo jeszcze muszę się na
                                                    jutro do pracy przygotować...
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:57
                                                    Ojej,delikatnie Kasiu po lampeczce a nie szklancesmile))))))))))))
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:01
                                                    Ale to herbatka z rumem. A ile rumu Renia dolała, nie wiem.
                                                    w każdym razie miło, a nie za miło...
                                                  • vogino55 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:04
                                                    del.wa.57 napisała:

> Ojej,delikatnie Kasiu po lampeczce a nie szklancesmile))))))))))))

Zapisuję sie na szklaneczke szkockiego "Nauczyciela" TEACHER'S
                                                    "Głuszec"już tylko we wspomnieniach (sad((((( tyż był dobry
                                                    Wojciech
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:12
                                                    Wojtuś cofnij sie o pare kroków,przyniosłam pare ''flaszeczek'' wybierz coś dla
                                                    siebiesmile)
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:12
                                                    Kasiu, do herbatki dodałam tyle rumu ile trzeba, aby się zrobiło miło. Poczekaj
                                                    chwilkę. Zobaczysz jak Ci będzie miło i cieplutko. Poczęstuję się ptasim
                                                    mleczkiem. A Ty spokojnie czekaj, jak rum, w odpowiednim stężeniu, zacznie
                                                    działać. Zobaczysz jak Ci będzie zaraz miło. Nie żałowałam, wlałam odpowiednią,
                                                    dla Ciebie proporcję. No może troszkę przeholowałam. Ale nic to, zaraz idziemy
                                                    do łózek. Tam dopiero poczujesz działanie rumu smile)
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:14
                                                    Jakie pierogi, gdzie ? A już wiem z kapustą i grzybami...Dawaj Helenko, co tam
                                                    pora...Na dobre jedzonko, każda pora jest dobra. A na pierogi jak najbardziej,
                                                    ta nocna...smile)
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:16
                                                    No dzięki, dzięki! Trzeba mi było tego! teraz pracuję, póki głowa jeszcze nie
                                                    przesiąknięta.
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:44
                                                    img246.imageshack.us/img246/4610/eethoek3rc2.gif
                                                    Ja nie będę sama czytać,lubie towarzystwo,prosze wybierajcie!
                                                    img146.imageshack.us/img146/2301/divdrank04kq6.jpg
                                                    I owoce przyniosłamsmile))
                                                    img316.imageshack.us/img316/3389/fruitschaal01iu9.gif
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 06.10.06, 23:47
                                                    Pierogow Wam nie podaję nie będziecie jeśc na noc prawda?
                                                    Ale się nalepiłam a pyszotka,że mniammmm,mniam,,,smile)
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:19
                                                    Jak to nie będziemy??? My chcemy!!! Prosimy!!!
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:27
                                                    No dobrze,podrzucam cały półmisek pierożkow z kapusta i grzybkami,polane
                                                    smażoną cebulką mniam..mniammm czujecie ten zapach,proszę jeszcze gorącesmile
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:33
                                                    Oj super! Je tylko, pozwolisz, cebulkę odsunę na bok, bo za dużo tych
                                                    ciężkostrawności na noc. Pychotka! I tak pełnia, więc może spać nie będę. Ale
                                                    przynajmniej rumek i pierożki milutko się rozejdą po ciele...
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:40
                                                    Brdzo,bardzo mi miło,ze smakowaly Ci Kasiu pierożki,nakleiłam się ich jak
                                                    głupia,obiecalam znajomym/przychodzą jutro/ na pierogismile)))
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:45
                                                    Ja proszę bez cebulki, nie lubię. Ale ze skwareczkami, i owszem, nie pogardzę.
                                                    Doniosłam barszczyk czerwony, gorący do popicia. No i proszę jaką mamy nocną
                                                    ucztę, dzięki pracowitości Helenki. Dzięki, Halutka, pychota smile Jeszcze dopiję
                                                    herbatkę z tym rumem, czy rum z herbatką i do łóżka aby trafić. Ale sobie
                                                    pojadłam smile)) No i popiłam...smile
                                                    Pod to grzybobranie udane smile
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:48
                                                    To za pracowity dzień Reniu,dosypiacza i do wyrka,trafimy co?
                                                    smile))
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:50
                                                    Szkoda,ze Danutki niemasad
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:55
                                                    No to za pracowity, Helenko !!! Obyśmy...!!!
                                                    Tak nam się tu dobrze gada z wątku na wątek skaczemy, jak w domu na kanapie,
                                                    przy drinku, winku i dobrej kawie. Nie widzimy się. Zakopane, Niemcy i spod
                                                    Warszawy. Czyż nie jest fajnie ? Kurczę a to dzięki, takiemu niby nic. Kawałek
                                                    kabelka, monitor i klawiaturka. Nawet w buzi nie zasycha mam...smile))
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:57
                                                    No szkoda sad Może po niedzieli uda się jej. Poczekamy. Tęskno za nią sad
                                                    I jej za nami również. Przedwczoraj jeszcze na GG ją dorwałam, dziś tylko SMS
                                                    dostałam, na który zaraz odpisałam. Bo brakuje jej, nas. Bardzo.
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 00:57
                                                    To prawda,jesteśmy tak daleko od siebie i tak blisko dzięki komputerom,cudny to
                                                    wynalazek,jak ja mogłam życ bez komputera??
                                                    smile))
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 09:44
                                                    Cały dzban kawy po tutecku stawiam, do tego mleko, śmietankę i cukier.
                                                    Czas zacząć tym aroimatycznym akcentem sobotę. Dzień porządków, relaksu i
                                                    innych tych przyjemnych i mniej przyjemnych zajęć smile)
                                                    Okna otwieram, niech wpadnie i do nas trochę świeżego jesiennego powietrza.
                                                    Pachnie liśćmi, wilgocią i dymami znad pół. Tylko tak potrafi pachnieć jesień smile
                                                  • krista57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 10:05
                                                    Hej!hej! koleżanko.Dlaczego budzisz mnie po nocach?
                                                    Nie wierzę ,że spac nie mogłas.

W Zakopanem do pierwsza rozpoczęłas swoje pici,pici puchsmile))
                                                    Teraz w domu tułasz sie nocami i ludzi z wyrka wyciągasz.
                                                    Okna otwarte,chłodno na dworze.To co? jeszcze jedna mala kawka?
                                                    Jezeli wszystkie pierogi Helenki zjedzone,zapraszam na takie same do
                                                    do mnie.Mania to nawet z psiną może wpaść.
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 10:10
                                                    Nie mogłam wczoraj spać o ludzkiej porze, fakt. Bo usnęłam zaraz po
                                                    grzybobraniu. A później to już spać mi się odechciało. Więc sorry jeśli Cię
                                                    wczoraj wybiłam ze snu. Ale na kawę dziś przybiegłaś. Nie jest tak źle smile))
                                                  • krista57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 10:17
                                                    Zawsze moj Tata powtarzał,jak człowiek nie pracuje to nie ma apetytu ani spac mu
                                                    sie nie chce.
                                                    Zabacz my po całym dniu łazenia i przebywania na powietrzu zapadalysmy "w mig"w
                                                    sen.Za kawę dziękuję.Nic nie pieklam na weekend poniewaz ide o 14 na obiad i
                                                    urodzinową kolacje,która zapewne dłuuuuuuuuugo potrwa.
                                                  • natla Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 11:38
                                                    Kaaawy poproszę....baw się Krysiaczku dobrze.
                                                  • ania091951 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 12:52

Ja tez o kawe prosze
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 14:36
                                                    I ja tez kawe poproszę,wypiję zmykam,muszę sie przygotowac na moich goścismile))
                                                  • natla Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 19:13
                                                    Kiedy klikniemy, wtedy klikniemy 100 000, ale Gawiarenkę trzeba przygotować.
                                                    Barek juz jest pełniutki.
                                                    Vogino, dobrze by było, gdzybyś przefiltrował trochę drewutninki....ba, nie
                                                    trochę, a duuużo wink
                                                    Kundzie z p. Witkiem będą czuwali nad porządkiem, a reszta należy do Was.smile
                                                  • ania091951 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 19:49
                                                    Podrzuce Wam Johnnie Walker, Finlandie i Tekile. Jak cos jeszcze bedzie
                                                    potrzeba to powiedzcie Moze na poniedzialek upiekie jablecznik jak myslicie
                                                  • natla Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 20:40
                                                    To ja do cytryny przynisłam tekille.....ups, odwrotnie wink)
                                                    A jabłecznik będzie oczekiwany smile
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 21:56
                                                    Hura!!!Hura!!! moi goście juz poszli,pierogow wszystkich nie zjedli a nalepiłam
                                                    ich tyyyylleeee,ze jeszcze sobie zamroziłam a i ciasto jeszcze
                                                    zostało/jabłecznik/ podrzucam Wam,chcecie pierogow i jabłecznika?
                                                  • natla Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 22:09
                                                    Dawaj te pierogi...nechaj sobie choć wirtualnie zjem wink)
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 22:40
                                                    Ja poproszę o jabłecznik. Taki Helenko z wsadem % . Ty go robisz doskonale. Bo
                                                    wszystko dziś mi się miesza. Może jabłecznik, rozjaśni umysł smile
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 22:49
                                                    Sie robi dziewczyny pierogi dla Natli,jabłecznik ''nadziewany'' dla Reni,proszę
                                                    bardzosmile))
                                                  • vogino55 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 07.10.06, 22:50
                                                    Pisać, nie pisać oto me pytanie? A może po cichutku siąść z nowelką w
                                                    dłoniach,,,,,,no dobrze może być Calvados (smile))
                                                    Pozdrawiam wszystkich serdecznie na okoliczność 100000 postu
                                                    HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                                                    AAAAAAAA
                                                    HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                                                    AAAAAAAA
                                                    AAAAAAAAAAAAA AAA AAAA AAAA AAAA
                                                    Wojciech
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 00:54
                                                    Jaka tu cisza. Oooo! Kilka pierogów.Odgrzeję sobie. Znów trzeba jeść nocą.Ale
                                                    trudno. Jak się ma taką Helen: nie dość, że piękna, to pięknie gotuje. Dzięki,
                                                    że ktoś zostawił dla nocnych Marków...
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 13:37
                                                    Nikogo tu nie było od rana,tylko Kundzia i pan Witek na chodzie,dobrze,ze ktoś
                                                    o zwierzaki zadbał.
                                                    Ech!! mam dylemat jak Wojtek pisać nie pisac oto jest pytanie??????????
                                                    Kundziu podaj mi proszę kawęsmile)
                                                  • krista57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 14:18
                                                    Witam,witam....informuje,ze udalo mi sie dorwac do komputera na moment.
                                                    Przyniosłam z wczorajszych urodzin kilka kawalkow sernika z rosą,kawalek
                                                    królewca oraz 3 kawaleczki tortu o takiego....
                                                    img89.imageshack.us/img89/9884/img0257rj4.jpg
                                                    Jeden dla Helenki,drugi.....
                                                    Od jutra zaczynam odchudzanie.
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 16:32
                                                    Dzieki Krysiu,tort jest pyszny mniammm,mniammm od jutra sie odchudzasz???
                                                    smile)))))))))))

• del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 18:45
                                                    Rany,ale żałoba dzisiaj,luuuuuuuuddzzzzieeeee gdzie Wy jesteście????
                                                    Kawa stygnie,jutro ja niewiele bedę pisać,no dobra sama będę jadła ciasto i
                                                    żłopała kawe,nie to nie!
                                                    smile))
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 18:47
                                                    img512.imageshack.us/img512/5176/kopjekoffie27dt0.gif
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 19:05
                                                    No właśnie! Potem nocą trzeba się objadać! Co oni robią?
                                                  • e-baba Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 19:22
                                                    Jesteśmy, jestesmy, ale tylko czytamy, czytamy.
                                                    Bowiem do pięknego numerka zostały tylko 184 posty, więc gdyby wszyscy pisali,
                                                    padłby on już dziś. Chcemy, by padł w poniedziałek w 2 rocznicę powstania forum
                                                    i najlepiej wieczorem, kiedy większośc z nas bedzie mogła być na forum. Byłoby
                                                    fajnie, gdyby sie udalo. Dlatego tak cicho siedzimy. Ale jesteśmy.
                                                    Z drugiej strony nawet nieźle - jest okazja do poczytania zaległych lub
                                                    przypomnienia najbardziej ulubionych wątków.
                                                    Ale dobrze, że ktos jest w Gawiarence. Tylko proszę, dobierajcie odpowiednie
                                                    lektury z drewutni ostrożnie. I zostawcie coś na jutrzejsze święto. A potrzeba
                                                    będzie sporo lektury, oj, sporo...
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 19:25
                                                    To uważacie, że milcząc stworzycie jutro 184 posty? A jak będzie mniej ludzi,
                                                    bo praca, bo rodzina, bo życie...?
                                                  • e-baba Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 19:38
                                                    Kasiu, ja na pewno nie stworzę, jutro jestem w pracy, wracam po 18.00. Ale nie
                                                    piszę także dlatego, że spodobał mi sie taki wolny czas na spacer po forum
                                                    (czesto bowiem bardzo szybko po nim biegam).Ogladam w spokoju wszystkie
                                                    zdjęcia, które poprzednio szybko - z braku czasu - przelatywałam.
                                                    Myślę, że część postów bedzie jeszcze dzis napisana, bo przecież ludzie mają do
                                                    siebie różne pilne sprawy i się kontaktują na forum. Temu zresztą ono przeciez
                                                    również służy. I jeżeli ma sie coś do napisania, to oczywiście się pisze. Ja
                                                    mam dzisiaj sporo zaległej roboty, którą często odkładałam, bo przecież milej
                                                    tu na forum, niż codziennością sie zajmować, więc korzystam z tego czasu, za co
                                                    chociażby moja rodzina jest mi wdzięczna, bo troche sie zebrało, oj, zebrało.
                                                    Poza tym ja piszę o swoim milczeniu, reszta - nie wiem, ale skoro taka cisza to
                                                    podejrzewam, że może tak samo jak ja...
                                                    Myślę, że jednak jutro sie uda do numerka wiadomego dobić. Najwyżej bedzie to
                                                    koło północy. Choć nie sądzę, aby tak późno to było...
                                                  • e-baba Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 19:47
                                                    Kasiu, ale chętnie sobie przerwę w swych zajęciach zrobię i kawy z Tobą sie
                                                    napiję. Jako "lud pracujący" tego forum, niestety nie zawsze możemy być tutatj,
                                                    kiedy chcemy, więc wieczorna niedziela jest dla nas dobrym czasem na spokojną
                                                    kawę w dobrym towarzystwie. Czy u Ciebie była też taka ładna u mnie - jesienna
                                                    złota pogoda?
                                                  • e-baba Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 20:00
                                                    No, Kasiu, czyzbyś zostawiła mnie tu samą? Nie wypijesz ze mną kawy? Może i
                                                    placek jakiś sie znajdzie?
                                                    Naprawde poszłaś sobie?
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 20:27
                                                    A to sobie pogadałaś Babeczkosmile)))
                                                    Jestem tu gdzieś ''pod ręką'' i kawy się z Toba napiję i mam ciasto
                                                    jabłecznik,częstuj się proszę.
                                                  • e-baba Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 20:31
                                                    Delwa, Ty nigdy nie zawodzisz. Kochana jesteś. To ja tu wlazłam, aby Kasi
                                                    samotnie nie było, a Kasia mnie samotną tu zostawiła.
                                                    Uwielbiam jabłecznik, zresztą każde ciasto, szczególnie to, którego sama nie
                                                    piekę.
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 20:40
                                                    Rozumiem,pare kroków w tył..sama ze soba pisałam jak Ty Babeczkosmile))))
                                                    Kasia poszła sobie,moze na spacer? u mnie pogoda dzisiaj barowa kawa,ciasto i
                                                    siedzenie w domku a ciasto udało się mojemu małżonowi,pychotkasmile)
                                                  • e-baba Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 20:53
                                                    To masz szczęście z Małżonkiem. Mój też piecze wspaniałe ciasta, ale szkoda, że
                                                    o tym nie wie, bo ... nigdy nie próbował.
                                                    No, pojadłszy i wypiwszy kawę w doborowym towarzystwie, za które Ci bardzo
                                                    dziękuję - znikam. Jutro przecież do pracy, coś trzeba na grzbiet sobie
                                                    naszykować, rodzinę o plany jutrzejsze wypytać i zaklepać sobie wolny czas po
                                                    powrocie jutro z pracy. Bo chyba wszyscy tu sie spotkamy wieczorkiem? Mam
                                                    nadzieję. Może się nawet jakoś odliczymy? Miło będzie.
                                                    Tak więc jeszcze raz dzięki za towarzystwo i znikam stąd, jeszcze tylko na
                                                    wątek o Ukrainie wejdę, bo widzę tam nowe zdjęcia i muszę je obejrzeć. Kawał
                                                    dobrej roboty Renia wykonała tam.
                                                    Tak więc, Delwo, do juterka. Aha, przy okazji coś jeszcze - dawno do mnie
                                                    listonosz od Ciebie nie pukał. Byłoby miło, gdyby tak wybrał się w moją
                                                    stronę...
                                                  • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 22:16
                                                    Pije dziurawiec komu ..komu????
                                                  • natla Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 22:33
                                                    aśka, to chyba nie zna naszych mażliwości, skoro się martwi o marne 180
                                                    wpisów. wink)
                                                    Tofiko, paszła Ty z tym dziurawcem?! wink)))
                                                  • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 22:35
                                                    Natla, to ja dziurawiec i pije dziurawiec..
                                                    przy takiej ilosci antybiotyku to jedynie mi mozna ewewntualnie wypijcie cosik
                                                    za mnie....chocby to byly wypite za "bledy na gorze...lalala
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 22:40
                                                    No,cos Ty Tofiko,Bóg Cię opuscił???
                                                    Dziurawiec,ja mam drina a co!!!
                                                    smile)
                                                  • vogino55 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 22:41
                                                    O nie o suchym 'pysku' do północy nie wysiedzę,,,,,,,poczytam cosik lekkiego
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 22:44
                                                    Jestem, co zostało? Oj, nietakt! Czy ktoś tu pozostał z ewentualnie czymś?
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 22:53
                                                    Może być gin z tonikiem Wijtuś? nie będe taka,podzielę siesmile))))
                                                    Kasia a Ty co? drina chcesz nic innego nie ma na jutro musi zostaćsmile)
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 23:05
                                                    Wiecie co? O alkoholu nie myślałam, tylko o wyżerce...No, dobra Helen, może
                                                    mnie nauczysz drinkować...
                                                  • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 23:57
                                                    Jest, jest...
                                                    Helenko wez, ledwo dzwignelam i podaj czytaczki naszym Dziewczynomsmilesapne do
                                                    fotela
                                                    "jak dobrze miec lat 50..lalala........
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 00:00
                                                    Czyli jeszcze chwilę tu spędzę?...
                                                  • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 00:10
                                                    Kasiu..tyci tyci mini cos ..przed spankiem..
                                                    powodzonka na caly tydzien Ci zycze......
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 00:13
                                                    Ale miło! Dzięki! Do jutra!
                                                  • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 00:10
                                                    Tofika sie namęczyła, dzięki!Ale zna tajemne dojścia.Tu, widzę, lepiej się
                                                    czyta, niż rozmawia. No to dziewczynki- kierunek łazienka, sypialnia, czy co
                                                    tam która chce. Do jutra! jutro będę tu ok.22.00, bo idę na "Jasminum".Hej!
                                                  • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 22:55
                                                    maten zdrowko smile)Wojteksmile
                                                    zubruzubru chlup.polane podane i wista wio a co nam tam...a ja pomarze...kiedy
                                                    to ja poczytam...Kasiu,juz juz chwyt i Zdrowko ..helenko...
            • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 02.10.06, 23:34
              Biblioteczka pod nosem Reniu,czy pod schodami po prawej stronie? nie trzeba do
              drewutni chodzić a co tam poniedziałek,tez można na dobry początek tygodniasmile)
              • ania091951 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 23:12
                Czy mozna sie z Wami napic
                • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 23:21
                  Nikt Ci nie odpowiada, to mówię że tak. Herbatke też niosę i ptasie mleczko.
                  • ania091951 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 23:25
                    Prosze o herbatke,ale wiesz Kasiu z czyms mocniejszym
                    • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 23:28
                      Tego akurat nie mam, ale może tu się coś znajdzie. Jaka pogoda w Twoich
                      stronach?
                      • tofika Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 23:39
                        Moje Kochane..poczlapie do nowej biblioteki, ktora zmienila miejsce ...
                        Natla wektorki wskazalasmile
                        www.universe.pl
                        sluchajcie, ja wroce z ksiazkami
                        • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 23:46
                          Tofika!! nie ma dzisiaj zadnego czytania no!!!na jutro trzeba zostawić a teraz
                          spać,spac do łózeczek zamykamy teatrzyksmile)))))
                          • kasia573 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 08.10.06, 23:51
                            Skończyłam herbatkę, chyba pójdę już do łazienki. Ale nie dowiedziałam się, co
                            u Ani.
                            • ania091951 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 04:30
                              Kasiu u mnie wszystko w porzadku,pogode mamy ladna +21 Oczywiscie jutro szykuje
                              sie na wielkie balowanie oczywiscie z Wami .Wiec do jutra Tak jak obiecalam
                              zostawiam Wam trunki tylko zostawcie cos dla mnie.
                              • ania091951 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 05:32
                                U Was zaraz rano wiec zostawiam goraca kawe i kawalek jablecznika a sama lece
                                do lozeczka Do jutra
                                • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 16:11
                                  Kundziu,panie Witku!!! przygotować proszę gawiarenkę na
                                  wieczor,przewietrzyć,stoły poustawiać,przygotować zastawe,wszak dzisiaj mamy
                                  WIELKIE ŚWIĘTO,bardzo dobrze,że wiecie o tym,zajrze tu za parę godzin i
                                  sprawdzę czy wszystko jest jak trzeba,no! tylko prosze mi tu za dużo nie
                                  figlowaćsmile)))
                                  • maladanka Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 16:15
                                    majkowscy.msk-system.pl/kuchnia/savoir/stol.jpg
                                    prawie gotowe!
                                    • wiktoria53 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 19:13
                                      Dzis wielkie świetowanie w gawiarence.Wszyscy odświetnie ubrani..chłopcy pod
                                      krawatkami, dziewczyny również w gali.
                                      • regine Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 19:22
                                        Oj, tak, to piękne święto w poniedziałek 9 pażdziernika 2006 roku. Ale jesteśmy
                                        młodzi, bo mamy dopier 2 latka !!!
                                        Wszystko przed nami !!!
                                        Nic nie musimy !!!
                                        Możemy już wszystko !!!
                                        Bo takim "maluchm" wszystko można smile))
                                      • kryzar Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 19:25
                                        w gawiarence zawsze pełno a dziś przy zdobytej "setce" puchy. Dziś jest czas na świętowanie i "obalanie" lektur. Ze strachu aby za szybko nie przekroczyć setki nawet nie czytałam.
                                        • natla Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 19:29
                                          Kochana Delwa przygotowała przyjęcie....popatrzcie jakie wspaniałe. Nie
                                          wklejała, bo czekała na 9:30....ja też wink)))
                                          img75.imageshack.us/img75/8296/50tymyql2.jpg
                                          HTTP://img75.imageshack.us/img75/9959/slide1sr4.jpg

NO TO WASZE ZDROWIE I ZDROWIE WIKTORII!
                                          • krista57 Re: GAWIARENKA - PAŹDZIERNIK 2006 09.10.06, 19:32
                                            Wszystkie najlepszego Wam i sobie życzę!
                                            • wiktoria53 Zdolna i Kochana Delwusia tyle dla nas przyotowała 09.10.06, 19:51
                                              i szampan i słodycz i tort ... jestes niesamowita. Dzięki Delwo.Buziaczki smile
                                              • regine Re:No a teraz posłuchajcie 09.10.06, 19:54
                                                To o nas :
                                                teledyski.onet.pl/10172,1344451,teledyski.html
                                                • maladanka Re:No a teraz posłuchajcie 09.10.06, 20:27
                                                  voila.pl/pmj98/
                                                  przymknijmy oczy i wyobraźmy sobie świat, o jakim spiewa John Lennon
                                                  • wiktoria53 Posłuchałam, piękna piosenka. Dzięki Maladanko 09.10.06, 20:45
                                                    no a gdzie reszta? Sami nie będziemy czytac tych książeczek, nowelek, a przede
                                                    wszystkim grubych tomisków!wink))

-----
                                                  • regine Re: Posłuchałam, piękna piosenka. 09.10.06, 20:55
                                                    Dankarolka mi pozwoliła i za nią czytam dziś i za siebie smile Buczy bidula w
                                                    domu. Aż mi jej żal, ze nie ma jej w TAKIM DNIU, tu z nami...sad
                                                    Danutka Twoje zdrowie piję , całkiem legalnie, nic dziś nie czytam...
                                                    Tylko czerwone wino...Bo szampana zabrakowało a może tylko może kieliszków ???
                                                    Nie ważne taki dzień jak dziś już nigdy się nie powtórzy. Będą inne rocznice
                                                    ale ta dzisiejsz jest wyjątkwa smile)
                                                  • regine Re: Posłuchałam, piękna piosenka. 09.10.06, 20:57
                                                    Tak, pięknie Lennon śpiewa,...Warto żyć... Świat jest taki piękny...smile)
                                                  • sagittarius954 Re: Posłuchałem, piękna piosenka. 09.10.06, 21:01
                                                    Jak świat jest piekny to tak trzymac Miłe Paniesmile)
                                                  • regine Re: Posłuchałem, piękna piosenka. 09.10.06, 21:12
                                                    No wreszcie jest jeden z panów, bo mam problem z otworzeniem tej butelki wina...
                                                    img72.imageshack.us/img72/4163/yczeniaqi8.jpg
                                                    Obojętnie, białe czy czerwone, ważne aby toto otworzyć ...
                                                  • e-baba Re: Posłuchałem, piękna piosenka. 09.10.06, 21:26
                                                    No, wpadłam na moment na to numerkowe winko. Za zdrowie i pomyslność dla nas
                                                    wszystkich w tym miejscu.
                                                    To milczenie w ostatnich dwóch dniach, aby nie przekroczyć pięciu dziewiątek
                                                    trochę mi doskwierało, nie powiem. Ale wytrzymałam. I to przy mojej naturze?
                                                    No to,jeszcze raz - zdrowie nas wszystkich.
                                                  • sagittarius954 Re: Posłuchałem, piękna piosenka. 09.10.06, 21:29
                                                    ...a korkociąg to gdzie regine hmmm?smile) Czy mam tak rączką odbijać, jak na
                                                    widnokregu sie to robi...
                                                  • kasia573 Re: Posłuchałem, piękna piosenka. 09.10.06, 21:38
                                                    Hej! Witajcie! Jak miło! Sagi, nalej lampeczkę!
                                                  • natla Re: Posłuchałem, piękna piosenka. 09.10.06, 21:40
                                                    Pardon, teraz zauważyłam soją pomyłkę.....to dalszy ciąg przyjecia
                                                    przygotowanego przez Delwiątko
                                                    img75.imageshack.us/img75/9959/slide1sr4.jpg
                                                  • natla Re: Posłuchałem, piękna piosenka. 09.10.06, 21:42
                                                    Pokopany dzień, a miał być taki fajny....choć i tak jest. Jeszcze lecę z
                                                    kundlem i do garażu, a potem porządnie poczytam i poczytam w Gawiarence. smile
                                                  • e-baba Delwa jest wielka! 09.10.06, 21:47
                                                    Delwuś, jesteś wspaniała, tak pieknie przygotowałaś przyjęcie... Zdolna bestia
                                                    z Ciebie. Zresztą wszyscy o tym wiemy, a tutaj to potwierdzam tylko i dziękuję.
                                                    Wygląda to wszystko przepięknie.
                                                  • regine Re: Delwa jest wielka! 09.10.06, 21:55
                                                    JEST WIELKA !!! WIEC PISZĘ TO DUŻYMI LITERAMI, KRZYCZĄC !!!!
                                                    DZIĘKUJĘ HELENKO, WSPANIALE TO ZROBIŁAŚ smile))
                                                  • kasia573 Re: Delwa jest wielka! 09.10.06, 22:00
                                                    TO JA DUŻYMI LITERAMI POTWIERDZĘ - JEST WIELKA!!!
                                                  • vogino55 Re 100000 09.10.06, 22:03
                                                    ,,,100000 postów
                                                    tyleż bąbelków w szampanie
                                                  • del.wa.57 Re: Re 100000 09.10.06, 22:19
                                                    I nich tak zostanie,powtórzę za Wojtkiemsmile))
                                                    Nie przesadzajcie kochani,dla mnie to była przyjemnosc''zmontować przyjecie''
                                                    Chciałam dołożyc i moją cegiełkę wszak jestem tutaj juz przeszło roczek i czuję
                                                    się tutaj jak u siebie w domusmile)))
                                                    Dobra,dosyc przemówień!! polejcie coś jakies bąbelki mogą być bo mi naprawdę w
                                                    gardle zaschło i za nas,za nasze forum obyśmy doczekali następnych jubileuszy!!!
                                                    smile)))
                                                  • regine Re: Re 100000 09.10.06, 22:30
                                                    Ech, jak miło się zrobiłosmile)
                                                    Tyle panów, bo aż dwóch smile)) + muzyka + wino + kobiety = Nie nie napiszę.
                                                    Tańców chyba nie będzie ???
                                                  • vogino55 Re: Re 100000 09.10.06, 22:33
                                                    Hmmmmm "W życiu piekne sa tylko chwile lalalala
                                                    i jeszcze 'Ech szampana nalej mi,,,
                                                    Wojciech
                                                  • del.wa.57 Re: Re 100000 09.10.06, 22:41
                                                    Możemy i potańczyć,tyle tu muzyki,ale teraz muszę coś zjeść,strasznie
                                                    zgłodniałam!! szaszłyk z warzywami to jest to!!
                                                    No i oczywiscie szampan do tego,potem....może deser,mniam...mniammm pychotkasmile))
                                                  • ania091951 Re: Re 100000 09.10.06, 22:52
                                                    Pozniej do Was dolacze Przyszlam dopiero z pracy i musze przygotowac obiad dla
                                                    domownikow.Bawcie sie wesolo laseczki jak to mowi del.wa
                                                  • del.wa.57 Re: Re 100000 09.10.06, 22:59
                                                    Bawimy sie Aniu,bawimy,ale i dla Ciebie tez zostanie''laseczko''
                                                    smile)))
                                                  • kasia573 Re: Re 100000 09.10.06, 23:23
                                                    Ja tańców nie lubię, a najlepiej mi to wychodzi solo, więc tam w cieniu
                                                    w kąciku sobie popląsam...Po szampanie hi, hi, hi! Ale torcik pyszny!
                                                  • natla Re: Re 100000 09.10.06, 23:35
                                                    Wasze zdrowie po raz 100 000 i dobranoc Wam juz dziś mówię, bo nieprzytomna
                                                    jestem smile
                                                  • natla Re: Re 100000 10.10.06, 09:07
                                                    Kaca mam, czy co? Tak mi jakoś.
                                                    Wczoraj zapomniałam podziekować za wkład pracy na forum Kundzi i p. Witkowi.
                                                    Hej, hej, mam dla Was coś.....Kundziu proszę, nowa mała czarna z kompletem
                                                    fartuszków. P. Witku....nowy uniform.
                                                    Dziś ja Wam robię kawę i częstuję rocznicowym tortem.
                                                    Otwieram drzwi na taras....och, jaka cudna pogoda.....kawa w łapę i ... kundle!
                                                    na spacer!. smile
                                                  • regine Re: Re 100000 10.10.06, 09:33
                                                    Szefowa dziś rządzi od rana, więc lecę na taras z filiżanką kawy. Dobrze, że
                                                    otworte okna, bo po wczorajszym balu trochę tu duszno. A pięknie nam p. Kundzię
                                                    przystroiłaś. Warta tego. Wszystko już z rana posprzątała. I te korki i butelki
                                                    po wczorajszym szampanie i popękane baloniki i ogarki ze świeczników. Co za
                                                    kobieta..Pracowita jak mróweczka, no i p. Witek dzielnie jej pomaga w
                                                    wynoszeniu, pustych flaszek. Ale tu się działo...smile
                                                  • regine Re:Nikogo nie było.... 12.10.06, 10:55
                                                    Od 2 dni. Więc siadam i piję poranną kawę. Troszkę może ożyję.
                                                    Bo czuję się jak wyciągnięta z magla...
                                                  • tofika R Jestes,,:)usmiech losu:) 12.10.06, 11:12
                                                  • tofika