Zima... piękna pora roku lecz ma swoje wady.
Wątek ten stworzyłam ,aby podzielić się relacją. Ponieważ w wiadomościach nie pokazują tak wielu informacji i właśnie z tego dosyć przykrego powodu chciałabym się dowiedzieć nieco wiadomości o tym co się dzieje w naszym pięknym kraju.
No więc gdy zaczniecie pisać w temacie napiszcie województwo np. Zachodnio-pomorskie ,małopolskie ,śląskie ,kujawsko-pomorskie ,wielkopolskie itd. itp.
Następnie opisujecie co u was się dzieje. Moją prośbą byłoby to ,żeby ktoś przekazał mi informacje z województwa wielkopolskiego ponieważ w dniu wigilii mam zamiar z rodziną pojechać na święta do Piły. ; ) z góry dzięki ;**
Ja opisze co u mnie się dzieje. ; D
Zachodnio-pomorskie
U mnie niedaleko Kołobrzegu (18km) ,Trzebiatowa (8km) i Mrzeżyna (18km)
dzieje się coś strasznego jest pełno wypadków. Mróz no czasem jest najwyżej dochodzi do -15 stopni ,ale to tylko wieczorami w dzień jest -5 stopni do -8stopni czasem nawet jest plusowa temperatura więc nie ma takiej aż dużej obawy. Są korki co muszę przyznać i to dosyć duże. Drogi są całe pokryte warstwą lodu i ugniecione śniegiem co powoduje poślizgi ,wypadki czy też zakopanie się co zdarza się dosyć często. Drogi są rzadko odśnieżane ,dosyć sporo jest zasp. W dniu wczorajszym wypadek spowodował tir dosyć dużej jakości. Dokładnie nie wiem co wiózł wiem tylko tyle ,że wpadł w poślizg i leżał na całej jezdni. Dosyć przykra sprawa. Nie było przejazdu przez jakieś 2 godziny. Po czym ruszyło się troszkę ,ale były jeszcze korki. ; / Jak na razie to tyle. ; ]
No to piszcie ;* Z góry dzięki za te skromne lecz ważne dla mnie wiadomości. ;]
Jeżeli był taki temat to proszę kliknijcie na ten lśniący czerwony kosz. Nie obrażę się.

hehee.