michaelmontana 28.12.10, 14:22 Hej Jakim filmem mogę zająć młodszych kuzynów ? Filmy lub pełnometrażowe kreskówki animowane. Jacyś superbohaterowie czy coś typu Xmen, Wonder Woman.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cyniczna Re: Jakim filmem zająć dzieciaki ? 28.12.10, 14:30 ehm trudno napisać, te dzisiejsze dzieci Bóg wie co by oglądały.. ale może ' Klopsiki i inne zjawiska pogodowe', ' Koralina' ee nie wiem ;pp Odpowiedz Link Zgłoś
zaprzepaszczona Re: Jakim filmem zająć dzieciaki ? 28.12.10, 15:16 Zoom: Akademia superbohaterów, lub fantastyczną 4 lub piorun, albo coś w ten deseń. Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Jakim filmem zająć dzieciaki ? 28.12.10, 15:15 "Wpuszczony w kanał", "Shrek", "Rybki z ferajny", "Madagaskar", "Iniemamocni", "Epoka lodowcowa", "Kung fu panda". Odpowiedz Link Zgłoś
good_honey Ben 10 28.12.10, 15:23 xD Włącz im Cartoon Network. Tam 24h lecą bajki ;] Odpowiedz Link Zgłoś
farnoholiczka Re: Jakim filmem zająć dzieciaki ? 28.12.10, 15:23 epoka lodowcowa,madagaskar,kung fu panda,shrek,scooby doo strachy i patałachy Odpowiedz Link Zgłoś
ani_mru_mru Polecam. 28.12.10, 15:24 Ja jak byłam malutka to Króla Lwa oglądałam. I dalej oglądam jest to jedyna bajka, którą tak lubię. [; Odpowiedz Link Zgłoś
bellacullenx American pie ;D 28.12.10, 15:25 Nie no żartuje... jak do mnie przyjeżdża kuzynka to szukam filmu tutaj bajki.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
untouchable Re: Jakim filmem zająć dzieciaki ? 28.12.10, 15:33 "Zaplątani" "Jak wytresować smoka "Pingwiny z Madagaskaru"(to jest serial ale odcinki można znaleźć w internecie) Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: Jakim filmem zająć dzieciaki ? 29.12.10, 13:38 Zapytaj ich co lubią. W każdym razie możesz puścić im coś ze strony ; kreskóweczki.pl . Ja tam zawsze dzieciom puszczałam shrecka i siedziały na dupach jak należy Odpowiedz Link Zgłoś