Dodaj do ulubionych

Napisz swoje imie...

    • twilightowa2226 Heh 29.05.11, 21:36
      Imię: Sylwia.

      Nosem: w67op2i9q

      Brodą: ey6oowe9i8ia
      • tayluver_ Re: Napisz swoje imię ... 29.05.11, 21:56
        imię: hanna
        _____________________
        nos : haaanna ( o 2 a za dużo :<wink
        broda: hbbnbn za
        ....
    • kaajul Re: Napisz swoje imie... 29.05.11, 21:53
      broda:mnjn,,kj

      nos: julk98q

      a mam na imię Julka.... oooo!!!! i mój rok ur. się napisał xD
    • majlentis Re: Napisz swoje imie... 02.06.11, 19:39
      nosem : kiasia .! ( łał ale mi sie udało a mam na imię Kasia )
      brodą :kmazsaZ ( hah ha ale to juz mniej )

      ma na imię kasia
    • klaudia_25 Re: Napisz swoje imie... 04.06.11, 12:10
      Klaudia

      Nos:
      lauida
      Broda:
      kllasudiaz
    • stranger17 Re: Napisz swoje imie... 23.06.11, 12:25
      Nos:
      ga

      Broda:
      iga
    • alis02 moje imię 23.06.11, 12:53
      smile
      moje imię to : Alicja

      nos : alifdcq
      broda: al,.icjnaz

      smile heh brawo
    • negeilf_ Re: Napisz swoje imie... 27.06.11, 22:19
      KLAUDIA
      nos: iloq7e89q
      broda: klaujdika
      brodą prawie wyszło tongue_out
    • vickivictoria Re: Napisz swoje imie... 02.07.11, 20:00
      nos:witorid
      broda:sjktolia
    • domelciaxdd Re: Napisz swoje imie... 03.07.11, 13:12
      Dominika
      -nosbig_grinomi8nika
      -brodabig_grinoim nikhnjiu8kijaq
      • wicia15 Re: Napisz swoje imie... 06.07.11, 18:12
        Dobresmile
        Wiktoria
        ewioklitygootriujas - nos
        ewikjum,jktglko,ffdrkjiasz - brodatongue_out
    • girl_321 Re: Napisz swoje imie... 08.07.11, 02:54
      Julka

      nos: julka
      broda: njj,kkmza

      haha, umiem pisać nosem! xD
    • vvenea Re: Napisz swoje imie... 10.07.11, 14:45
      Natalia

      NOS: na5qali
      Broda: zgfvbz,.kijzx
      • klaudia_25 Re: Napisz swoje imie... 10.07.11, 16:52
        Klaudiush

        NOS: kludish
        BRODA: ,,.zhckjzxxbf
    • smerfetka_10 Re: Napisz swoje imie... 13.07.11, 23:27
      Imię - Agnieszka

      nosem: agnieszka
      brodą: aZgniudessszka
      • wyobraznia Re: Napisz swoje imie... 14.07.11, 22:53
        nos- i9q7574
        broda- kkauyduas

        podsumowanie - aha , hahahahha xd
    • frytaa16 Re: Napisz swoje imie... 18.07.11, 18:58
      Wiola

      noskiem ^-^ : wiola
      brodą :wikopkla
    • ewajanna Re: Napisz swoje imie... 18.07.11, 19:11
      Ewa ( krótkie więc mam prosto ; D)


      nos: ewa
      broda: edswa

      no cóż, brodą trudniej napisać ; D
    • twarda11 Re: Napisz swoje imie... 18.07.11, 19:17
      Moje : Madzia wink

      nos : madzia
      broda : mmazcxiiiuas ;D

      hahah'ss ;] nie ejst źle noskieem wink
    • julciakulcia Re: Napisz swoje imie... 21.07.11, 17:04
      Imie:Julia
      Nosem:juoliqa(nosem trudniej)
      Brodą:julisas(osz kurcze prawie)
    • farciara055 Re: Napisz swoje imie... 13.08.11, 14:57
      imię smirkandra
      nos :sndras
      broda:xzsxza ncxfdzx (oj chyba nic z tego nie wyszło ale i tak fajny pomysł )
    • mikiko Re: Napisz swoje imie... 13.08.11, 15:05
      nos:alicja brawo
      broda:aqlicjszxa tongue_out
    • kleosiaxp Klaudia 13.08.11, 16:31
      nosem :ioaudia
      brodą :klzaujcdikza

      Klaudia
    • kokoss_ Re: Napisz swoje imie... 13.08.11, 16:47
      nos: ii89jhtq
      broda: kli9njtgaq
      w ogóle mi nie wyszło.
      moje imię - kinga.
    • malowana505 . 13.08.11, 17:00
      Aneta
      nos:qneta
      broda:aneeeedrtta
      Coś mi nie wyszło...big_grin
    • hera.xd Re: Napisz swoje imie... 13.08.11, 17:27
      nosem : nhatalia
      brodą : naftgaz,lia big_grin
    • unatainable Re: Napisz swoje imie... 16.08.11, 12:43
      Nos - pauoijhws
      Broda - ;zzsjuhlkin ms
      • agapi Re: Napisz swoje imie... 16.08.11, 12:50
        Aleksandra

        nos: alreksandra
        broda: alkewjksaanhdsrea
    • plombrng_mary Re: Napisz swoje imie... 17.08.11, 14:26
      Marysia wink
      nos:kjkq5467we98wq
      broda:m,sarxsdziokzxs xD

      dziękuję za uwagę
    • afera101 Re: Napisz swoje imie... 17.08.11, 17:13
      laura
      • afera101 Re: Napisz swoje imie... 17.08.11, 17:14
        .,.lllllzajufrasz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka