twilightowa2226
22.04.11, 17:02
Zacznijmy od tego, że pierwszy okres dostałam w wieku dziesięciu lat w wakacje. Okres przez dwa miesiące był regularny, ale później spóźniał mi się o cztery tygodnie i trwał bardzo długo. Najdłużej chyba trwał mi przez twa tygodnie. Powiedziałam to mamie, ale ona powiedziała, że to normalne u dziewczyn, które tak wcześnie zaczęły miesiączkować.
Nie wiem, co mam robić, ponieważ zdarza mi się to za często. Np. Okres powinnam dostać ósmego kwietnia, a dzisiaj jest 22, a ja nadal go nie mam.
Błagam pomóżcie dziewczyny! Czy Wy też miałyście okres tak wcześnie? Czy to normalne? Powinnam iść do lekarza?