Co byście zrobiły gdyby wasza najlepsza kumpela kupiła sobie taką samą sukienkę na komers? Ja tą zarąbistą sukienkę kupiłam 3 miesiące temu i ona widziała ją wiele razy. Dzisiaj pokazała mi jaką sobie kupiła... i aż mi szczęka opadła

! Moja przyjaciółka wyjaśniała mi to tak: "No..bo jak ja ją kupiłam to myślałam, że masz trochę inną". AAAAAAAA!!!!!!!!

Jestem wkurzona na maksa, aż mi się płakać chce

!!! Nawet kolor jest taki sam. Szczerze to chciałam ja w tym momencie udusić, albo na nią nakrzyczeć i kazać oddać ją do sklepu

!!!!!!!! Co wy byście zrobiły na moim miejscu?? Czy poprosić ją żeby ją oddała i kupiła inną???