No wiec ide sobie do sklepu , i tam zobaczyłam mojego chłopaka całującego się z moją przyjaciółką

!! tak bardzo się załamałam , że nie wiedziałam co robić , byłam już z nim prawie rok ...

i po godzinie wysłał mi wiadomość , że prosi o spotkanie (ważne) .

boję się że to chodzi o zerwanie

ja jestem bardzo wrażliiwą osobą i boję się usłyszeć to z jego ust

nigdy jeszcze nikt ze mną nie zerwał , to mój pierwszy chłopak
Kocham go i nie chce się z nim rozstawać...Ale to co zrobił przyprawia mnie o mdłości! A do tego moja przyjaciółka! Chyba już nic gorszego nie mogło mnie spotkać

((( <br />
Co mam zrobić?