Dodaj do ulubionych

Co macie w szkolnej kosmetyczce?

14.09.11, 14:36
Cześć koty i inni ; D
Nosicie kosmetyczke do szkoły? Jeżeli tak to co w niej jest ; D?
Jestem ciekawa , piszcie !
Jeżeli chodzi o moją kosmetyczkę , to znajdziecie ją na moim blogu smile
Jakby co to klik w kosz, jednakże mam nadzieję że napiszecie.
Obserwuj wątek
    • nicola1313 Więc nosze ... 14.09.11, 14:46
      a mam tam ; błyszczyk, chusteczki, podpaske, mgiełke , jakies małe lusterko , grzebień , tabletki od bólu i czasem krem do rak lub mały balsam
      • uga0 Re: Więc nosze ... 14.09.11, 15:19
        Odświeżam! : D
        • uga0 Odświeżam! Piszcie ! 14.09.11, 18:43
    • maryskaaa Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 14:55
      Perfumy, lusterko, podklad + gabka, mascara i balsam do ust i chyba tyle smirk
      • michalina.w13 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:58
        błyszczyk, ale tak w'gle to nic wniej nie noszę
    • anja_ Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 15:15
      kosmetyczki jako kawałka materiału nie noszę. ale kosmetyki i owszem. pomadkę ochronną, sudocream, lusterko, chusteczki, dezodorant/perfumy, grzebień i płyn do płukania jamy ustnej. ale nie zawsze mam te wszystkie rzeczy często coś wyjmuję i potem zapominam spakować.
      • sylwek11 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 15:23
        Nie noszę kosmetyczki , ale zawsze mam podpaskę , szczotkę do włosów , dezodorant i czasem błyszczyk ;p
    • jagoda1602 Mą kosmetyczką, ma kieszeń... 15.09.11, 15:39
      ...a noszę w niej błyszczyksmirk
    • miastowa. Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 15:57
      Ja noszę szminke w naturalnym kolorze lub pomadke ochronną . Czasem małe lusterko . Zawsze mam tez podpaske i wkładke . Czasem biorę szczotke zawsze no prawie zawsze noszę ze sobą dezodorant
      • missdemi - :) 18.09.11, 13:28
        korektor do twarzy , puder w puderniczce <nazywany suchym lub w kamieniu>, tusz do rzęs , pomadkę ochronną, mały grzebień, dezodorant, gumki i wsuwki do włosów.
        • asia.xx Ja nosze... ;)... 19.09.11, 13:04
          Korektor do twarzy, fluid, mascara, kredke do oczu, husteczki, blyszczyk moze 2, jakis krem, mokre husteczki odswiezajace do twarzy, lusterko, prefumy i aromat waniliowy big_grinx
    • misio Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 16:06
      Nie noszę. Nie potrzebna mi.
    • marsjanka115 x__x 15.09.11, 16:35
      kosmetyczki jako takiej nie noszę ale w moim plecaku można znaleźć podkład i konturówkę do oczu
      • selisme ^^ 18.09.11, 14:43
        U mnie w kosmetyczne znajduję się:
        błyszczyk, maskarę, chusteczki , mini lusterko , grzebień ( no mini grzebyczek) ,
        mały zestaw do szycie ( w razie czego = 3 igły , 12 kolorów nitek ) , tusz do rzęs...
        No to chyba tyle... kiss
      • answer Jaa maaam ... : ... 18.09.11, 15:36
        Małą kosmetyczkę, bo żadna inna się nie mieści big_grin,a w niej :
        1. Puder w kamieniu z lusterkiem i takim czymś do nakładania ( gąbeczką ? ),
        2. Antyperspirant,
        3. Balsam do ust i ochronna, miodowa szminka Nivea,
        4. Szczotka (nie w kosmetyczce, tylko obok bo do moich włosów muszę mieć ogrommmną smile )
        5. Gumki i takie spinki tongue_out
        6. Podpaski ( hahaahahahah ! ) i wkładki uncertain
    • miley138 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 17.09.11, 01:55
      Ja pamiętam jak kiedyś w 6 klasie podstawówki i 1 gimnazjum się malowałam!
      Czarna kredka!

      Jak sobie teraz pomyślę, to, aż mi się zwraca...

      Bogu, dzięki teraz jestem o dwa lata mądrzejsza i w ogóle się nie maluje tongue_out
    • moulin Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 17.09.11, 10:00
      perfumy i awaryjnie puder, którego i tak prawie nie używam
      • eziek11 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 17.09.11, 11:42
        Zawsze nosze lusterko, grzebień, takie pudełko, które wygląda jak puder, ale mam tam podpaski ;p - tak dla niepoznaki, bo często ktoś grzebie mi w torbie, a głupio jak podpaski wylatują -,- i ZAWSZE obowiązkowo mnóstwo błyszczyków i pomadek ! Kocham błyszczyki serce serce
        Czasami też zabieram jakiś korektor albo podkład, ale to tylko w przypadkach,kiedy wyglądam strasznie.. I chyba tyle ^^
    • taylorka. Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:10
      hmm .. kosmteyki ;D
    • vamp777 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:18
      Hmm.... lusterko, błyszczk, szczoteczkę i pastę do zębów ( noszę aparat na zęby, więc czasami się przydaje), szczotkę do włosów i tusz do rzęs tongue_out
      • charlotte__ Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:20
        Jedyne co potrzebuję w szkole to szczotka.
    • justinbieber... Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:19
      Ja w kosmetyczce mam; tusz,puder,kredkę do oczu i pomadkę ochronną.
    • flowers78 ^^ 18.09.11, 13:23
      w mojej szkolnej kosmetyczce jest kilka gumek do włosów , dużo wsówek , tusz do rzęs , korektor , podkład , kredka do oczu no i szydełko do dreadów .
      • flowers78 Re: ^^ 18.09.11, 13:23
        no i pomadka czereśniowa wink
    • vikkusiia Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:27
      W torebce do szkoły mam kieszonkę,gdzie trzymam:dezodorant,perfumy,tusz do rzęs,szczotkę/grzebień,podpaski i czasem fluid/puder.
    • just...me Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:34
      Nie noszę kosmetyków do szkoły, jak mam suche usta to biorę carmex. Raczej w domu maluję się tak, że nie świecę się do pwrotu do domu, więc nie mam potrzeby poprawiać makijarzu na każdej przerwie jak tapeciara. uncertain Mam też zawsze w torbie chusteczki, bo często mam katar i tampony, na wszelki wypadek. Na tym się chyba kończy moja "kosmetyczka".
    • missnitka Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:38
      mini perfumik, mini szczotkę do włosów, lusterko, szminka lub błyszczyk pomadka ochronna, chusteczki, 2 podpaski
    • madziula1300 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:41
      antyperspirant , perfumy , mgiełkę , kilka tamponów i podpasek w pudełeczku , 3 błyszczyki, pomadka ochronna, gumki do włosów, grzebień ,wsuwki tongue_outcool
    • lenkaapa szkolna kosmetyczka 18.09.11, 13:42
      Ja w mojej kosmetyczce noszę :
      -perfumy
      -błyszczyk ochronny
      -żel antybakteryjny
      -chusteczki higieniczne
      J to by było na tyle smile
    • hanisiaa Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:43
      eł, nie noszę.
    • krychaxd Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:56
      Chusteczki, podpaski, pomadka ochronna (choć częściej jest w mojej kieszeni) mały grzebyk, małe lusterko i roll-on 2 w 1 z korektoem.
      • milk.a Mały Potwór 18.09.11, 14:08
        Lusterko, papierowy pilniczek, błyszczyk, puder, chusteczki, słuchawki do telefonu, maskarę, 2 gumki do włosów, mini szczotkę do włosów, pomadkę ochronną i podpaski. To chyba tyle....kiss
    • zabciaa. Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:07
      Ja noszę grzebień, dezodorant, błyszczyk ^^ smile :lol:
    • cela19 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:13
      błyszczyk
      dezodorant
      perfum
      chusteczki
      korektor
      podpaskę
      składaną szczotkę do włosów
    • mlecyk_mine Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:15
      nie nosze kosmetyczki do szkoły, ale jeśli bym nosiła to:
      tusz do rzęs
      błyszczyk
      jakieś perfumy
      róż albo puder.
      • mlecyk_mine Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:16
        i kredkę do oczu wink
    • anika75 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:17
      ja zawsze mam szczotkę, gumki i spinki do włosów, korektor na pryszcze, pomadke ochronną i puder. no i chusteczki
      • torresowa_ Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 18:20
        oj, mam dużo rzeczy.

        Zacznijmy od 2 pomadek, puder matujący, tusz do rzęs, chusteczki nawilżające, podpaski, tabletkki, szczotkę z lusterkiem, perfum mały Far Away, gumki do włosów i korektor . ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka