uga0 14.09.11, 14:36 Cześć koty i inni ; D Nosicie kosmetyczke do szkoły? Jeżeli tak to co w niej jest ; D? Jestem ciekawa , piszcie ! Jeżeli chodzi o moją kosmetyczkę , to znajdziecie ją na moim blogu Jakby co to klik w kosz, jednakże mam nadzieję że napiszecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nicola1313 Więc nosze ... 14.09.11, 14:46 a mam tam ; błyszczyk, chusteczki, podpaske, mgiełke , jakies małe lusterko , grzebień , tabletki od bólu i czasem krem do rak lub mały balsam Odpowiedz Link Zgłoś
maryskaaa Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 14:55 Perfumy, lusterko, podklad + gabka, mascara i balsam do ust i chyba tyle Odpowiedz Link Zgłoś
michalina.w13 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:58 błyszczyk, ale tak w'gle to nic wniej nie noszę Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 15:15 kosmetyczki jako kawałka materiału nie noszę. ale kosmetyki i owszem. pomadkę ochronną, sudocream, lusterko, chusteczki, dezodorant/perfumy, grzebień i płyn do płukania jamy ustnej. ale nie zawsze mam te wszystkie rzeczy często coś wyjmuję i potem zapominam spakować. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwek11 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 15:23 Nie noszę kosmetyczki , ale zawsze mam podpaskę , szczotkę do włosów , dezodorant i czasem błyszczyk ;p Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda1602 Mą kosmetyczką, ma kieszeń... 15.09.11, 15:39 ...a noszę w niej błyszczyk Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 15:57 Ja noszę szminke w naturalnym kolorze lub pomadke ochronną . Czasem małe lusterko . Zawsze mam tez podpaske i wkładke . Czasem biorę szczotke zawsze no prawie zawsze noszę ze sobą dezodorant Odpowiedz Link Zgłoś
missdemi - :) 18.09.11, 13:28 korektor do twarzy , puder w puderniczce <nazywany suchym lub w kamieniu>, tusz do rzęs , pomadkę ochronną, mały grzebień, dezodorant, gumki i wsuwki do włosów. Odpowiedz Link Zgłoś
asia.xx Ja nosze... ;)... 19.09.11, 13:04 Korektor do twarzy, fluid, mascara, kredke do oczu, husteczki, blyszczyk moze 2, jakis krem, mokre husteczki odswiezajace do twarzy, lusterko, prefumy i aromat waniliowy x Odpowiedz Link Zgłoś
misio Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 15.09.11, 16:06 Nie noszę. Nie potrzebna mi. Odpowiedz Link Zgłoś
marsjanka115 x__x 15.09.11, 16:35 kosmetyczki jako takiej nie noszę ale w moim plecaku można znaleźć podkład i konturówkę do oczu Odpowiedz Link Zgłoś
selisme ^^ 18.09.11, 14:43 U mnie w kosmetyczne znajduję się: błyszczyk, maskarę, chusteczki , mini lusterko , grzebień ( no mini grzebyczek) , mały zestaw do szycie ( w razie czego = 3 igły , 12 kolorów nitek ) , tusz do rzęs... No to chyba tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
answer Jaa maaam ... : ... 18.09.11, 15:36 Małą kosmetyczkę, bo żadna inna się nie mieści ,a w niej : 1. Puder w kamieniu z lusterkiem i takim czymś do nakładania ( gąbeczką ? ), 2. Antyperspirant, 3. Balsam do ust i ochronna, miodowa szminka Nivea, 4. Szczotka (nie w kosmetyczce, tylko obok bo do moich włosów muszę mieć ogrommmną ) 5. Gumki i takie spinki 6. Podpaski ( hahaahahahah ! ) i wkładki Odpowiedz Link Zgłoś
miley138 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 17.09.11, 01:55 Ja pamiętam jak kiedyś w 6 klasie podstawówki i 1 gimnazjum się malowałam! Czarna kredka! Jak sobie teraz pomyślę, to, aż mi się zwraca... Bogu, dzięki teraz jestem o dwa lata mądrzejsza i w ogóle się nie maluje Odpowiedz Link Zgłoś
moulin Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 17.09.11, 10:00 perfumy i awaryjnie puder, którego i tak prawie nie używam Odpowiedz Link Zgłoś
eziek11 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 17.09.11, 11:42 Zawsze nosze lusterko, grzebień, takie pudełko, które wygląda jak puder, ale mam tam podpaski ;p - tak dla niepoznaki, bo często ktoś grzebie mi w torbie, a głupio jak podpaski wylatują -,- i ZAWSZE obowiązkowo mnóstwo błyszczyków i pomadek ! Kocham błyszczyki Czasami też zabieram jakiś korektor albo podkład, ale to tylko w przypadkach,kiedy wyglądam strasznie.. I chyba tyle ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
taylorka. Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:10 hmm .. kosmteyki ;D Odpowiedz Link Zgłoś
vamp777 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:18 Hmm.... lusterko, błyszczk, szczoteczkę i pastę do zębów ( noszę aparat na zęby, więc czasami się przydaje), szczotkę do włosów i tusz do rzęs Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:20 Jedyne co potrzebuję w szkole to szczotka. Odpowiedz Link Zgłoś
justinbieber... Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:19 Ja w kosmetyczce mam; tusz,puder,kredkę do oczu i pomadkę ochronną. Odpowiedz Link Zgłoś
flowers78 ^^ 18.09.11, 13:23 w mojej szkolnej kosmetyczce jest kilka gumek do włosów , dużo wsówek , tusz do rzęs , korektor , podkład , kredka do oczu no i szydełko do dreadów . Odpowiedz Link Zgłoś
vikkusiia Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:27 W torebce do szkoły mam kieszonkę,gdzie trzymam:dezodorant,perfumy,tusz do rzęs,szczotkę/grzebień,podpaski i czasem fluid/puder. Odpowiedz Link Zgłoś
just...me Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:34 Nie noszę kosmetyków do szkoły, jak mam suche usta to biorę carmex. Raczej w domu maluję się tak, że nie świecę się do pwrotu do domu, więc nie mam potrzeby poprawiać makijarzu na każdej przerwie jak tapeciara. Mam też zawsze w torbie chusteczki, bo często mam katar i tampony, na wszelki wypadek. Na tym się chyba kończy moja "kosmetyczka". Odpowiedz Link Zgłoś
missnitka Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:38 mini perfumik, mini szczotkę do włosów, lusterko, szminka lub błyszczyk pomadka ochronna, chusteczki, 2 podpaski Odpowiedz Link Zgłoś
madziula1300 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:41 antyperspirant , perfumy , mgiełkę , kilka tamponów i podpasek w pudełeczku , 3 błyszczyki, pomadka ochronna, gumki do włosów, grzebień ,wsuwki Odpowiedz Link Zgłoś
lenkaapa szkolna kosmetyczka 18.09.11, 13:42 Ja w mojej kosmetyczce noszę : -perfumy -błyszczyk ochronny -żel antybakteryjny -chusteczki higieniczne J to by było na tyle Odpowiedz Link Zgłoś
krychaxd Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 13:56 Chusteczki, podpaski, pomadka ochronna (choć częściej jest w mojej kieszeni) mały grzebyk, małe lusterko i roll-on 2 w 1 z korektoem. Odpowiedz Link Zgłoś
milk.a Mały Potwór 18.09.11, 14:08 Lusterko, papierowy pilniczek, błyszczyk, puder, chusteczki, słuchawki do telefonu, maskarę, 2 gumki do włosów, mini szczotkę do włosów, pomadkę ochronną i podpaski. To chyba tyle.... Odpowiedz Link Zgłoś
zabciaa. Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:07 Ja noszę grzebień, dezodorant, błyszczyk ^^ :lol: Odpowiedz Link Zgłoś
cela19 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:13 błyszczyk dezodorant perfum chusteczki korektor podpaskę składaną szczotkę do włosów Odpowiedz Link Zgłoś
mlecyk_mine Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:15 nie nosze kosmetyczki do szkoły, ale jeśli bym nosiła to: tusz do rzęs błyszczyk jakieś perfumy róż albo puder. Odpowiedz Link Zgłoś
mlecyk_mine Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:16 i kredkę do oczu Odpowiedz Link Zgłoś
anika75 Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 14:17 ja zawsze mam szczotkę, gumki i spinki do włosów, korektor na pryszcze, pomadke ochronną i puder. no i chusteczki Odpowiedz Link Zgłoś
torresowa_ Re: Co macie w szkolnej kosmetyczce? 18.09.11, 18:20 oj, mam dużo rzeczy. Zacznijmy od 2 pomadek, puder matujący, tusz do rzęs, chusteczki nawilżające, podpaski, tabletkki, szczotkę z lusterkiem, perfum mały Far Away, gumki do włosów i korektor . ;D Odpowiedz Link Zgłoś