sadze że każda z was ma jakaś kumpele lub psiapsiółę

prosze napiszcie o
nich, o waszej przyjaźni, o rtm jak się poznałyście

Np.: ja i moja Misia znamy się od kołyski- jesteśmy dalekimi kuzynkami i
mieszkamy w sąsiedztwie

jak któraś z nas ma głupi pomysł to zawsze wciąga
w to tą drugą

(zazwyczaj to ja mam te głupie pomysły

).
napiszcie o swoich kumpelach (o kumplach też możecie

)
z góry dzięki za wpisy

pozdróffka