Dodaj do ulubionych

Kumplei kumpele

IP: *.gprs.plus.pl 14.04.09, 13:15
sadze że każda z was ma jakaś kumpele lub psiapsiółę wink prosze napiszcie o
nich, o waszej przyjaźni, o rtm jak się poznałyściesurprised
Np.: ja i moja Misia znamy się od kołyski- jesteśmy dalekimi kuzynkami i
mieszkamy w sąsiedztwie big_grin jak któraś z nas ma głupi pomysł to zawsze wciąga
w to tą drugą piwo (zazwyczaj to ja mam te głupie pomysłysuspicious).
napiszcie o swoich kumpelach (o kumplach też możeciesuspicious)
z góry dzięki za wpisykiss
pozdróffkabrawo
Obserwuj wątek
    • sleepybee Re: Kumplei kumpele 15.04.09, 18:54
      Moją przyjaciółką jest Asia. Poznałyśmy się odkąd zaczęłyśmy chodzić do
      gimnazjum. Mieszkamy w innych miejscowościach więc widujemy się tylko w szkole
      [niestety...]. Nie wiem jak się zaprzyjaźniłyśmy. Po prostu pokochałyśmy się i
      tyle... [pokochałyśmy jak siostry ^^]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka