rasberry Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 14:13 Red Hot chilli Peppers Metallica Black sabbath (nie wiem jak to się pisze xD ) AC/DC i troszeczkę Paramore no i oczywiście nightwish Ulubione Płyty: RHCP : Stadium arcadium Metallica : wszystkie AC/DC Autostradą do piekła (ha ha nie pamiętam albo do nieba ) xD ( to jest b. stara płyta) Piosenki: (ulubione oczywiście) -She's only 18(RHCP) -Hey 'O (czy coś takiego) -stadium arcadium -snow - Charlie piosenkarz/piosenkarka - Anthonny Keidis -Hayley - Tarja Rock Odpowiedz Link Zgłoś
czarnaplyta Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 14:18 Oczywiście , że słucham . Głównie to Linkin Park, Evanescence i Nirvana . Najwięcej Linkin Park . Moja ulubione piosenki to Shadow of the Day , Leave Out All the Rest, In the End oraz Crawling . Moje ulubione piosenki Evanescence to Bring Me to Life oraz My Immortal , a Nirvany Smells Like Teen Spirit . Słucham także Muse , moja ulubiona piosenka Supermassive Black Hole . Właśnie sama się dziwię jak można tych słodziutkich Dżonasków nazwać gwiazdami rocka ; < Odpowiedz Link Zgłoś
dunjaa ;> 09.11.10, 20:17 Hm, ja sądzę że słucham ... Alice Cooper, Him, Three Days Grace, czasami Muse, Linkini. Ostatnio mam wielką faze na Alica i Him. Odpowiedz Link Zgłoś
dunjaa Re: ;> 09.11.10, 20:20 Pojedyncze piosenki też, ale to by było za dużo wymieniania. ;D Na mojej mp3 80 % to rock i hardrock ;D Odpowiedz Link Zgłoś
atus Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 14:24 Ja słucham The all american rejects , może to nie jest taki rock o jaki ci chodzi . Znasz ich ?? Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel_483 a wiecie co mnie dziwi? 26.01.10, 14:31 Ostatnio tak na fazy i zbity na wikipedii se siedze i patrze jaki gatunek muzyczny przypisują niektórym gwiazdką Demi Lovato-pop,pop-rock,rock(leze) Jonas brothers-pop-rock Doda-pop,pop-rock,rock Itp,itd >,< Odpowiedz Link Zgłoś
soulik. Re: a wiecie co mnie dziwi? 15.04.10, 09:33 tokio_hotel_483 napisał(a): > Ostatnio tak na fazy i zbity na wikipedii se siedze i patrze jaki gatunek muzyc > zny przypisują > niektórym gwiazdką > Demi Lovato-pop,pop-rock,rock(leze) > Jonas brothers-pop-rock > Doda-pop,pop-rock,rock > Itp,itd > >,< Ale że doda rock.? xO ee. no chyba nie . Odpowiedz Link Zgłoś
irrepleacable Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 15:22 Ja kojarzę `Gives Yuo Hell` boska pisoenka ;D Odpowiedz Link Zgłoś
anne05 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.05.10, 22:06 Słucham nieco innych zespołów przez ciebie wymienionych; Evanescense owszem, uwielbiam (całą płytę Fallen), Metallice, ale też: Pearl Jam, Aerosmith. Linkin Park. Ale przede wszystkim to chyba Pearl Jam i cośtam Metallici. Dla mnie piosenka oprócz brzmienia musi mieć sensowny tekst. Te to mają. Odpowiedz Link Zgłoś
karola645 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 05.05.10, 19:45 uwielbiam: deep purple , metallica , nirvana , scorpions itp. Uwielbiam "Whiskey in the Jar" , "Wing of Change" , "smoke on the water" Odpowiedz Link Zgłoś
irrepleacable Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 15:21 Black Sabbath uwielbiam [Ozzy ;D] Led Zeppelin - moje ulubione pisoenki to Stairway to Heaven i Whole Lotta Love Deep Purple- Smoke on the Water Guns N'Roses- jeden z moich ulubionych zespołów, ulubione płyty to Apettite for Destruction i Use Your Illusion I i II. Piosenki: Patience, Sweet Child O'Mine, Welcome to the Jungle, Paradise City, You Could Be Mine, Don't Cry, November Rain, Estranged, Knocking' on Heavens Doors AC/DC- Born to Be Wild i You Shook Me All Night Long Queen- klasyka.^ Nirvana- Lithium, Rape Me, In Bloom, Smells Like Teen Spirit Metallica- Whiskey in the Jar, Nothing Else Matters i wiele wiele innych [nei kojarzę do końca tytułów, mój tata ciągle słucha ;D] Evanescence- My Immortal. To jest piękne po prostu. Oprócz tego słucham The Doors [Hello I love you- uwielbiam to.^], The Rolling Stones, Blondie, Green Day, trochę Nightwisha, Drowning Pool i wiele, wiele innych..^^ Odpowiedz Link Zgłoś
kseeenius Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 15:26 ja słucham Nirvany .. Odpowiedz Link Zgłoś
agnes_ Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 22:42 Hyyym. Nirvany się trochę słucha, a tak to indie słucham. Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 22:48 tokio_hotel_483 , a to ty nie wiesz że jest coś takiego jak pop/rock? -,- Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 22:50 ah te demotywatory. xD Odpowiedz Link Zgłoś
lulubi Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 22:54 ja głownie indie rocka, ale zalezy co mi się spodoba. bez rock'a nie da się żyć Odpowiedz Link Zgłoś
choppy_bunny Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.01.10, 00:07 Czytając tutaj o Grin dejach i paramore, to aż mnie krew zalewa. Ludzie, to nie jest prawdziwy rock! Metallica, Pink Floyd, Nirvana, AC/DC, Led Zeppelin, Queen, Gun N' Roses to jest to! Odpowiedz Link Zgłoś
miley07 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.01.10, 08:08 z zespołow które wymieniłaś słucham przeważnie : Led Zeppelin , Deep Purple, Guns 'N Roses, AC/DC, Queen, Metallica Evanescence. Ale słucham nie tylko rocka. Pop też lubie Marilyna Mansona lubie tylko 1 piosenke TAINTED LOVE Odpowiedz Link Zgłoś
boring Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.01.10, 08:11 ja kocham mettalice mam ich wszystkie płyty.... reszta zespołów też jest dobra Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.vampire ]:-> 02.03.10, 19:18 Tak, rock, punk, alternatywa... To jest to! Nie to co JeB, Milej Srilej czy Demi Lovejtoł ... Ja słucham m.in. Depeche Mode, MGMT, Incubus, Guns N' Roses, Three Days Grace, Stereophonics, Pearl Jam, Anberlin, Band Of Skulls, Alice In Chains, Editors, AFI, White Lies, Placebo, Fall Out Boy, Evanescence, Finger Eleven, The Black Ghosts, Paramore, Muse itd.... Wiem wiem, te dwa ostatnie może nie są wybitnie rockowe, ale ich muzyka wpada w ucho. Ach, zapomniałam o Rammstein!!!! Jak mogłam..? Oni są świetni. Z Bogiem dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
looveangel Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 23:27 Metallicę lubię Nothing Else Matters Guns 'n' Roses lubię Knocking on Heaven's Door Linkin Park to nie chcę mi się wymieniać bo za dużo xd i kocham Nirvanę! a moja naj: Smells Like Teen Spirit Heart Shaped Box In Bloom Lithium Come As You Are The Man Who Sold the World Lubię też Serja Tankiana[jakoś tak się pisze]: Sky is Over Lie Lie Lie mój Kurt! Odpowiedz Link Zgłoś
prinsesska Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 03.03.10, 16:28 Ja rocka nie słucham, lubie Evanescence...Amy ma świetny głos Odpowiedz Link Zgłoś
desires. Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.01.10, 08:56 uwielbiam Evaanescence . *,* a z tych zespołów znam też Nirvane , i są spoko ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
massepain Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 01.02.10, 21:24 Ja słucham najczęściej Three Days Grace i Escape The Fate. Ale lubię też A Day To Remember, Paramore, Avenged Sevenfold. Ostatnio zaczęłam słuchać piosenek Love Has Led Us Astray i You Were The Cancer zespołu Thursday. A poza tym uwielbiam Jesus Christ i You Won't Know zespołu Brand New. Odpowiedz Link Zgłoś
nickola Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.02.10, 00:05 Nirvana, Nirvana, Kurt Cobain xDD jeszcze lubię Aerosmith, The doors, RHCP, The Scorpions, itp,itd Odpowiedz Link Zgłoś
gb Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.02.10, 09:41 Ja słucham: Evanescence, Linkin Park, Paramore, Metalicy, O.N.A. i wiele innych Masz racje za dzisiejszy rock uważane są gwiazdki disneya Odpowiedz Link Zgłoś
airam Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 28.02.10, 15:59 No, Rock never dead! I like Metalica, Linkin Park, Nirvana but... my favourite is punk-rock band Sum 41! Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 28.02.10, 16:05 Ja kocham AC/DC. Moja ulubiona piosenka to Highway to Hell i Born To Be Wild. I Nirvanę: Smells Like Teen Spirit. Odpowiedz Link Zgłoś
madi.97 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:44 Iron Maiden, Guns N' Roses, Deep Purple(trochę), Evanescence, Linkin Park, Green Day, Nightwish, AC/DC(też trochę) i wiele innych Odpowiedz Link Zgłoś
madi.97 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:45 No i "kilka" ulubionych utworów: AC/DC - Rock n' roll train AC/DC - Hells bells AC/DC - Highway to hell Deep Purple - Child in time Deep Purple - Smoke on the water Guns N' Roses - Better Guns N' Roses - Paradise City Guns N' Roses - Yesterday Guns N' Roses - November rain Guns N' Roses - Don't cry Guns N' Roses - Knocking on heavens door Iron Maiden - Rainmaker Iron Maiden - Wildest dreams Iron Maiden - No more lies Iron Maiden - New frontier Iron Maiden - Out of the shadows Iron Maiden - The Trooper Iron Maiden - Aces highs Iron Maiden - Fear of the dark Iron Maiden - The evil that men do Iron Maiden - The thin line between love & hate Iron Maiden - From here to eternity Iron Maiden - Wasted years Iron Maiden - Dream of mirrors Iron Maiden - Brave new world Iron Maiden - Blood brothers Iron Maiden - Public enema number one Iron Maiden - Heaven can wait Iron Maiden - Transylvania Iron Maiden - Can I play with madness Iron Maiden - The wicker man Iron Maiden - Hooks in you Iron Maiden - Moonchild Iron Maiden - Run to the hill Iron Maiden - Prowler Iron Maiden - Tailgunner Iron Maiden - Holy Smoke Iron Maiden - Fates warning Odpowiedz Link Zgłoś
nasti. Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:51 Dorzuciłabym do twojej listy PJ Harvey. Odpowiedz Link Zgłoś
badgirl94 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:49 Hammerfall, eluveitie i Otyg... Klasyka Odpowiedz Link Zgłoś
pauuli Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:55 Marilyn Manson . AC/DC . Metallica . Evanescence . Nirvana . Nie chce mi się pisać więcej..po prostu ich lubię. c; Odpowiedz Link Zgłoś
brian_molko_fan Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:58 Placebo, Metallica, Apocalyptica, Red Hot Chili Peppers, Nirvana, Behemoth. Wymiatają. Kocham tą muzykę. Odpowiedz Link Zgłoś
emojuss Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 18:03 Linkin Park(ONE STEP CLOSER live in Texas), Evanescence, Papa Roach, Escape the fate, Bereaking Benjamin(Diary of Jane), Paramore, Eyes set to kill(the world outside), Within Temptation, A skylit drive(A reason for broken wings), 3 Days Grace... Odpowiedz Link Zgłoś
yeast.cake Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 18:19 Wreszcie jakiś normalny temat. Słucham rocka, a metalu bardzo mało. Moje ulubione zespoły to The Doors, Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd, AC/DC, The Beatles, Jimi Hendrix, U2, The Rasmus, Deep Purple i wiele więcej, ale przecież wszystkich nie wymienię. Z płyt trudno byłoby mi wybrać tę ulubioną, więc to by było na tyle ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
julka_18 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 18:23 Evanescense. Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.vampire Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 19:19 Tak, rock, punk, alternatywa... To jest to! Nie to co JeB, Milej Srilej czy Demi Lovejtoł ... Ja słucham m.in. Depeche Mode, MGMT, Incubus, Guns N' Roses, Three Days Grace, Stereophonics, Pearl Jam, Anberlin, Band Of Skulls, Alice In Chains, Editors, AFI, White Lies, Placebo, Fall Out Boy, Evanescence, Finger Eleven, The Black Ghosts, Paramore, Muse itd.... Wiem wiem, te dwa ostatnie może nie są wybitnie rockowe, ale ich muzyka wpada w ucho. Ach, zapomniałam o Rammstein!!!! Jak mogłam..? Oni są świetni. Z Bogiem dzieci. Źle wkleiłam Odpowiedz Link Zgłoś
kararock Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 19:59 lubie, ale nie chce mi sie pisac mam jutro sprawdzian z niemca Odpowiedz Link Zgłoś
little . 02.03.10, 22:44 Czasy się zmieniają, muzyka się zmienia. Niestety, wcale nie na lepsze, lecz to kwestia gustu. Ja wolę mocniejsze brzmienia, inni Miley, która wyje do księżyca. My nic na to nie poradzimy, chociaż serce krwawi, widząc to, co się dzieje. Boli cholernie... Takie jest życie. ;x Odpowiedz Link Zgłoś
doma9100 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 22:59 Kocham rock i metal, każdy zespół cenię inaczej, ale jednak. Jeśli chodzi o metal to zawsze będę słuchała tych z Finlandii : Poisonblack, 69 eyes. Jak rock to bardziej ten lżejszy : The Rasmus, HIM. Tak to jeszcze bardzo cenię i podziwiam Metallice, Marilyna Mansona, Nirvane U2. Odpowiedz Link Zgłoś
pingwin_mj_jb Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 23:08 Może nie jestem mega zapalonym metalem, ale AC/DC, Metallica, Nirvana, Jimi Hendrix są świetni. Odpowiedz Link Zgłoś
niezwykleinna Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 23:20 a kto powiedział że Jonas to rock ! to jest pop rock. to jest całkiem co innego nić prawdziwy rock. wiem czego słucham. ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
brukselka_ Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 03.03.10, 16:22 Ja kocham metal Uwielbiam Moonspell, Divine Heresy, Metallice, Fear Factory Lubię też ska, punk, rock... Zielone żabki, skampararas, zabili mi żółwia, placebo, skunx... I wieeeeeeeeeeeele wieeeeeeeeeele innych... Zakochałam się w tego typu muzyce przez brata... P.s. Ktoś napisał chyba że skoro lubię metal to dlaczego siedzę na kocie itp. Więc moja odpowiedź brzmi.. Kocham metal ale to nie znaczy że nie jestem dziewczyną która nie ma problemów i która nie chce się radzić innych dziewczyn w jej wieku... Tak samo jak inne dziewczyny mam problemy i sprawy o których nie chcę rozmawiać z rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółką... I po to jest to forum Wiem że mamy inne zdania na temat muzyki i różne poglądy ale to nie jest powód do dyskryminacji (Trochę się rozpędziłam.. sorry..) Ave..!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dismay12 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 03.03.10, 16:40 Od dwóch lat jestem fanką Within Temptation i Nightwish'a. Jeśli chodzi o rock, to słucham głównie Linkin Park, Evanescence, My Chemical Romance, Green Day. Odpowiedz Link Zgłoś
alice94_ Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 07.03.10, 16:42 Z rockowych uwielbiam The Rasmus x3, Linkin Park i Paramore... ;> A jeśli chodzi o metal to lubię Nightwish (w starym i nowym składzie), Within Templation no i oczywiście Evanescence. Nie wiem jak można słuchaać innej muzyki ^^ Albo słuchać pseudo rocku (Miley Srajli, Demii Lovatoo, Jones Brothers czy Feel). Ja kocham prawdziwy rock xD Odpowiedz Link Zgłoś
medley_ Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 07.03.10, 16:47 niestety, raczej nie słucham rocka/metalu, co nie oznacza, że nie szanuję tych artystów bądź osób które ich lubią. ;3 nie mam nic przeciwko, ale zagorzałą fanką nie jestem. c: Odpowiedz Link Zgłoś
andziulusia Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 07.03.10, 16:57 JA KOFFAM ROKA I METALA ******** sUhAm ToKjO hOtEl ęD jÓsTiNkA bJeBeRqA Odpowiedz Link Zgłoś