Dodaj do ulubionych

Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu!

    • rasberry Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 14:13
      Red Hot chilli Peppers
      Metallica
      Black sabbath (nie wiem jak to się pisze xD )
      AC/DC
      i troszeczkę Paramore
      no i oczywiście nightwish
      Ulubione Płyty:
      RHCP : Stadium arcadium
      Metallica : wszystkie
      AC/DC Autostradą do piekła (ha ha nie pamiętam albo do nieba ) xD ( to jest b. stara
      płyta)
      Piosenki: (ulubione oczywiście)
      -She's only 18(RHCP)
      -Hey 'O (czy coś takiego)
      -stadium arcadium
      -snow
      - Charlie
      piosenkarz/piosenkarka

      - Anthonny Keidis
      -Hayley
      - Tarja
      kwiatkwiatkwiatkwiat Rock serce
    • czarnaplyta Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 14:18
      Oczywiście , że słucham . Głównie to Linkin Park, Evanescence i Nirvana .
      Najwięcej Linkin Park . Moja ulubione piosenki to Shadow of the Day , Leave Out
      All the Rest, In the End oraz Crawling .
      Moje ulubione piosenki Evanescence to Bring Me to Life oraz My Immortal , a
      Nirvany Smells Like Teen Spirit .
      Słucham także Muse , moja ulubiona piosenka Supermassive Black Hole .

      Właśnie sama się dziwię jak można tych słodziutkich Dżonasków nazwać gwiazdami
      rocka ; <
      • dunjaa ;> 09.11.10, 20:17
        Hm, ja sądzę że słucham ... Alice Cooper, Him, Three Days Grace, czasami Muse, Linkini.
        Ostatnio mam wielką faze na Alica i Him.
        • dunjaa Re: ;> 09.11.10, 20:20
          Pojedyncze piosenki też, ale to by było za dużo wymieniania. ;D
          Na mojej mp3 80 % to rock i hardrock ;D
    • atus Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 14:24
      Ja słucham The all american rejects , może to nie jest taki rock o jaki ci
      chodzi .
      Znasz ich ??
      • tokio_hotel_483 a wiecie co mnie dziwi? 26.01.10, 14:31
        Ostatnio tak na fazy i zbity na wikipedii se siedze i patrze jaki gatunek muzyczny przypisują
        niektórym gwiazdką
        Demi Lovato-pop,pop-rock,rock(leze)
        Jonas brothers-pop-rock
        Doda-pop,pop-rock,rock
        Itp,itd
        >,<
        • soulik. Re: a wiecie co mnie dziwi? 15.04.10, 09:33
          tokio_hotel_483 napisał(a):

          > Ostatnio tak na fazy i zbity na wikipedii se siedze i patrze jaki gatunek muzyc
          > zny przypisują
          > niektórym gwiazdką
          > Demi Lovato-pop,pop-rock,rock(leze)
          > Jonas brothers-pop-rock
          > Doda-pop,pop-rock,rock
          > Itp,itd
          > >,<

          Ale że doda rock.? xO big_grin ee. no chyba nie .
      • irrepleacable Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 15:22
        Ja kojarzę `Gives Yuo Hell` boska pisoenka ;D
        • anne05 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.05.10, 22:06
          Słucham nieco innych zespołów przez ciebie wymienionych; Evanescense owszem,
          uwielbiam (całą płytę Fallen), Metallice, ale też: Pearl Jam, Aerosmith. Linkin Park. Ale
          przede wszystkim to chyba Pearl Jam i cośtam Metallici. Dla mnie piosenka oprócz
          brzmienia musi mieć sensowny tekst. Te to mają.
        • karola645 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 05.05.10, 19:45
          uwielbiam:
          deep purple , metallica , nirvana , scorpions itp.
          Uwielbiam "Whiskey in the Jar" , "Wing of Change" , "smoke on the water"
    • irrepleacable Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 15:21
      Black Sabbath uwielbiam [Ozzy ;D]
      Led Zeppelin - moje ulubione pisoenki to Stairway to Heaven i Whole Lotta Love
      Deep Purple- Smoke on the Water
      Guns N'Roses- jeden z moich ulubionych zespołów, ulubione płyty to Apettite for
      Destruction i Use Your Illusion I i II. Piosenki: Patience, Sweet Child O'Mine,
      Welcome to the Jungle, Paradise City, You Could Be Mine, Don't Cry, November
      Rain, Estranged, Knocking' on Heavens Doors
      AC/DC- Born to Be Wild i You Shook Me All Night Long wink
      Queen- klasyka.^
      Nirvana- Lithium, Rape Me, In Bloom, Smells Like Teen Spirit
      Metallica- Whiskey in the Jar, Nothing Else Matters i wiele wiele innych [nei
      kojarzę do końca tytułów, mój tata ciągle słucha ;D]
      Evanescence- My Immortal. To jest piękne po prostu.
      Oprócz tego słucham The Doors [Hello I love you- uwielbiam to.^], The Rolling
      Stones, Blondie, Green Day, trochę Nightwisha, Drowning Pool i wiele, wiele
      innych..^^
    • kseeenius Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 15:26
      ja słucham Nirvany ..
    • agnes_ Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 22:42
      Hyyym. Nirvany się trochę słucha, a tak to indie słucham.
      • mweezy Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 22:48
        tokio_hotel_483 , a to ty nie wiesz że jest coś takiego jak pop/rock? suspicious

        -,-
        • mweezy Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 22:50
          ah
          te demotywatory. xD
        • lulubi Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 26.01.10, 22:54
          ja głownie indie rocka, ale zalezy co mi się spodoba. bez rock'a nie da się żyćserce
    • choppy_bunny Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.01.10, 00:07
      Czytając tutaj o Grin dejach i paramore, to aż mnie krew zalewa. Ludzie, to nie
      jest prawdziwy rock! Metallica, Pink Floyd, Nirvana, AC/DC, Led Zeppelin, Queen,
      Gun N' Roses to jest to!
    • miley07 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.01.10, 08:08
      z zespołow które wymieniłaś słucham przeważnie : Led Zeppelin , Deep Purple,
      Guns 'N Roses, AC/DC, Queen, Metallica
      Evanescence.

      Ale słucham nie tylko rocka. Pop też lubie piwo


      Marilyna Mansona lubie tylko 1 piosenke TAINTED LOVE


      https://letasu.up.seesaa.net/image/hard-rock-cafe.jpg
    • boring Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.01.10, 08:11
      ja kocham mettalice mam ich wszystkie płyty....

      reszta zespołów też jest dobra
      • mrs.vampire ]:-> 02.03.10, 19:18
        Tak, rock, punk, alternatywa... To jest to! Nie to co JeB, Milej Srilej czy Demi Lovejtoł uncertain...
        Ja słucham m.in. Depeche Mode, MGMT, Incubus, Guns N' Roses, Three Days Grace,
        Stereophonics, Pearl Jam, Anberlin, Band Of Skulls, Alice In Chains, Editors, AFI, White
        Lies, Placebo, Fall Out Boy, Evanescence, Finger Eleven, The Black Ghosts, Paramore,
        Muse itd.... Wiem wiem, te dwa ostatnie może nie są wybitnie rockowe, ale ich muzyka
        wpada w ucho. Ach, zapomniałam o Rammstein!!!! Jak mogłam..? Oni są świetni.

        Z Bogiem dzieci.
      • looveangel Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 23:27
        Metallicę lubię Nothing Else Matters
        Guns 'n' Roses lubię Knocking on Heaven's Door
        Linkin Park to nie chcę mi się wymieniać bo za dużo xd
        i kocham Nirvanę!serce
        a moja naj:
        Smells Like Teen Spirit
        Heart Shaped Box
        In Bloom
        Lithium
        Come As You Are
        The Man Who Sold the World

        Lubię też Serja Tankiana[jakoś tak się pisze]:
        Sky is Over
        Lie Lie Lie



        mój Kurt!big_grin
        serce
      • prinsesska Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 03.03.10, 16:28
        Ja rocka nie słucham, lubie Evanescence...Amy ma świetny głos
    • desires. Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.01.10, 08:56
      uwielbiam Evaanescence . *,* a z tych zespołów znam też Nirvane , i są spoko ; )
    • byczex . 30.01.10, 20:22
      znamy i sluchamy, tylko... rock is NOT dead ! smirk
    • massepain Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 01.02.10, 21:24
      Ja słucham najczęściej Three Days Grace i Escape The Fate. Ale lubię też A Day
      To Remember, Paramore, Avenged Sevenfold. Ostatnio zaczęłam słuchać piosenek
      Love Has Led Us Astray i You Were The Cancer zespołu Thursday. A poza tym
      uwielbiam Jesus Christ i You Won't Know zespołu Brand New.
    • nickola Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.02.10, 00:05
      Nirvana, Nirvana, Kurt Cobain xDD jeszcze lubię Aerosmith, The doors, RHCP, The
      Scorpions, itp,itd
    • gb Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 27.02.10, 09:41
      Ja słucham: Evanescence, Linkin Park, Paramore, Metalicy, O.N.A. i wiele innychwink
      Masz racje za dzisiejszy rock uważane są gwiazdki disneyauncertain
    • airam Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 28.02.10, 15:59
      No, Rock never dead!
      I like Metalica, Linkin Park, Nirvana but... my favourite is punk-rock band Sum 41!smirk
    • heyyeah Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 28.02.10, 16:05
      Ja kocham AC/DC.
      Moja ulubiona piosenka to Highway to Hell i Born To Be Wild.
      I Nirvanę: Smells Like Teen Spirit.
      • madi.97 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:44
        Iron Maiden, Guns N' Roses, Deep Purple(trochę), Evanescence, Linkin Park, Green
        Day, Nightwish, AC/DC(też trochę) i wiele innych
        • madi.97 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:45
          No i "kilka" ulubionych utworów:

          AC/DC - Rock n' roll train
          AC/DC - Hells bells
          AC/DC - Highway to hell
          Deep Purple - Child in time
          Deep Purple - Smoke on the water
          Guns N' Roses - Better
          Guns N' Roses - Paradise City
          Guns N' Roses - Yesterday
          Guns N' Roses - November rain
          Guns N' Roses - Don't cry
          Guns N' Roses - Knocking on heavens door
          Iron Maiden - Rainmaker
          Iron Maiden - Wildest dreams
          Iron Maiden - No more lies
          Iron Maiden - New frontier
          Iron Maiden - Out of the shadows
          Iron Maiden - The Trooper
          Iron Maiden - Aces highs
          Iron Maiden - Fear of the dark
          Iron Maiden - The evil that men do
          Iron Maiden - The thin line between love & hate
          Iron Maiden - From here to eternity
          Iron Maiden - Wasted years
          Iron Maiden - Dream of mirrors
          Iron Maiden - Brave new world
          Iron Maiden - Blood brothers
          Iron Maiden - Public enema number one
          Iron Maiden - Heaven can wait
          Iron Maiden - Transylvania
          Iron Maiden - Can I play with madness
          Iron Maiden - The wicker man
          Iron Maiden - Hooks in you
          Iron Maiden - Moonchild
          Iron Maiden - Run to the hill
          Iron Maiden - Prowler
          Iron Maiden - Tailgunner
          Iron Maiden - Holy Smoke
          Iron Maiden - Fates warning
          • nasti. Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:51
            Dorzuciłabym do twojej listy PJ Harvey.
    • badgirl94 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:49
      Hammerfall, eluveitie i Otyg... Klasyka
    • pauuli Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:55
      Marilyn Manson . AC/DC . Metallica . Evanescence . Nirvana .

      Nie chce mi się pisać więcej..po prostu ich lubię. c;
      • brian_molko_fan Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 17:58
        Placebo, Metallica, Apocalyptica, Red Hot Chili Peppers, Nirvana, Behemoth. Wymiatają.
        Kocham tą muzykę.
    • emojuss Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 18:03
      Linkin Park(ONE STEP CLOSER live in Texas), Evanescence, Papa Roach, Escape the fate, Bereaking Benjamin(Diary of Jane), Paramore, Eyes set to kill(the world outside), Within Temptation, A skylit drive(A reason for broken wings), 3 Days Grace...
    • yeast.cake Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 18:19
      Wreszcie jakiś normalny temat.
      Słucham rocka, a metalu bardzo mało.
      Moje ulubione zespoły to The Doors, Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd, AC/DC, The
      Beatles, Jimi Hendrix, U2, The Rasmus, Deep Purple i wiele więcej, ale przecież
      wszystkich nie wymienię.
      Z płyt trudno byłoby mi wybrać tę ulubioną, więc to by było na tyle ^^
    • julka_18 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 18:23
      Evanescense.
      • mrs.vampire Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 19:19
        Tak, rock, punk, alternatywa... To jest to! Nie to co JeB, Milej Srilej czy Demi Lovejtoł ...
        Ja słucham m.in. Depeche Mode, MGMT, Incubus, Guns N' Roses, Three Days Grace,
        Stereophonics, Pearl Jam, Anberlin, Band Of Skulls, Alice In Chains, Editors, AFI, White
        Lies, Placebo, Fall Out Boy, Evanescence, Finger Eleven, The Black Ghosts, Paramore,
        Muse itd.... Wiem wiem, te dwa ostatnie może nie są wybitnie rockowe, ale ich muzyka
        wpada w ucho. Ach, zapomniałam o Rammstein!!!! Jak mogłam..? Oni są świetni.

        Z Bogiem dzieci.

        Źle wkleiłam big_grin
    • kararock Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 19:59
      lubie, ale nie chce mi sie pisac mam jutro sprawdzian z niemcacrying
      • little . 02.03.10, 22:44
        Czasy się zmieniają, muzyka się zmienia. Niestety, wcale nie na lepsze, lecz to
        kwestia gustu. Ja wolę mocniejsze brzmienia, inni Miley, która wyje do księżyca.
        My nic na to nie poradzimy, chociaż serce krwawi, widząc to, co się dzieje. Boli
        cholernie... Takie jest życie. ;x
    • doma9100 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 22:59
      Kocham rock i metal, każdy zespół cenię inaczej, ale jednak. Jeśli chodzi o
      metal to zawsze będę słuchała tych z Finlandii : Poisonblack, 69 eyes.
      Jak rock to bardziej ten lżejszy : The Rasmus, HIM. Tak to jeszcze bardzo cenię
      i podziwiam Metallice, Marilyna Mansona, Nirvane U2. smile
    • pingwin_mj_jb Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 23:08
      Może nie jestem mega zapalonym metalem, ale AC/DC, Metallica, Nirvana, Jimi
      Hendrix są świetni.
    • niezwykleinna Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 02.03.10, 23:20
      a kto powiedział że Jonas to rock ! to jest pop rock. to jest całkiem co innego
      nić prawdziwy rock. wiem czego słucham. ;/
      • brukselka_ Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 03.03.10, 16:22
        Ja kocham metal
        Uwielbiam Moonspell, Divine Heresy, Metallice, Fear Factory
        Lubię też ska, punk, rock...
        Zielone żabki, skampararas, zabili mi żółwia, placebo, skunx...
        I wieeeeeeeeeeeele wieeeeeeeeeele innych...
        Zakochałam się w tego typu muzyce przez brata...

        P.s.
        Ktoś napisał chyba że skoro lubię metal to dlaczego siedzę na kocie itp.
        Więc moja odpowiedź brzmi..
        Kocham metal ale to nie znaczy że nie jestem dziewczyną która nie ma problemów i
        która nie chce się radzić innych dziewczyn w jej wieku...
        Tak samo jak inne dziewczyny mam problemy i sprawy o których nie chcę rozmawiać
        z rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółką...
        I po to jest to forum
        Wiem że mamy inne zdania na temat muzyki i różne poglądy
        ale to nie jest powód do dyskryminacji

        (Trochę się rozpędziłam.. sorry..)

        Ave..!!!
        • dismay12 Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 03.03.10, 16:40
          Od dwóch lat jestem fanką Within Temptation i Nightwish'a. Jeśli chodzi o rock, to
          słucham głównie Linkin Park, Evanescence, My Chemical Romance, Green Day.
          • alice94_ Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 07.03.10, 16:42
            Z rockowych uwielbiam The Rasmus x3, Linkin Park i Paramore... ;>
            A jeśli chodzi o metal to lubię Nightwish (w starym i nowym składzie), Within
            Templation
            no i oczywiście Evanescence. Nie wiem jak można słuchaać innej
            muzyki ^^ Albo słuchać pseudo rocku (Miley Srajli, Demii Lovatoo, Jones Brothers czy
            Feel). Ja kocham prawdziwy rock xD
            • medley_ Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 07.03.10, 16:47
              niestety, raczej nie słucham rocka/metalu, co nie oznacza, że nie szanuję tych
              artystów bądź osób które ich lubią. ;3 nie mam nic przeciwko, ale zagorzałą
              fanką nie jestem. c:
              • andziulusia Re: Rock is dead! Tylko dla fanów rocka i metalu! 07.03.10, 16:57
                JA KOFFAM ROKA I METALA kiss********
                sUhAm ToKjO hOtEl ęD jÓsTiNkA bJeBeRqA kisskisskisskisskiss

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka