Dodaj do ulubionych

Ulubieni uzytkownicy xdd

IP: *.csk.pl 02.06.09, 14:18
kogo najbardziej lubicie oceniajac po komentarzach na forum , na kotku??cool
Obserwuj wątek
    • mandy_ Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 02.06.09, 14:20
      eeehmm ;pp
      wszyscy fajni na swoj sposobtongue_outtongue_out
      ale najbardziej lubie : loczek. , ewus1 , blah_rock , candy.e
      i duuuzo innych ale nickow nie pamietam big_grin
      kiss
      • mandy_ Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 02.06.09, 14:22
        jakby ciebie nie bylo na mojej liscie -
        nie przejmuj sie ciebie tez lubie tongue_out
        ale nie pamietam nicku xppp
        haah
      • fan_japan Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 04.10.09, 13:20
        ja lubię majli jest spoko tongue_out
    • demus Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 02.06.09, 14:21
      Ja lubię bardzo :demcialove, nikola_16, miley_45 i wiele wiele innych ale nicki zapomniałam
      sad
      • demcialove Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 02.06.09, 14:33
        ja zdceydowanie;
        loczek,demus,sweet_madzik,blah_rock,vanessa.hudgens,miey_love,miss_pauline,iness_pendragon,demi_miley_love,wunia,miley_45,nikola_16,
        i jeszcze duzo,duzo duzoo . xd
        a apati896...wiesz.....jestes nie fer,,,,bo w wątku "co myslicie o ;DEmcialove"
        napisalas ze ja tobą rządze , a tak nie jest....wiec...sorry..
    • loczek. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 02.06.09, 17:43
      aktualnie b. lubię:
      blah__rock , pati896 , nikt.,
      sweet_madzik , decod.e ,
      mandy_ , candy.e .
      • decod.e Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 02.06.09, 18:33
        ja lubię candy.e , loczka , demcialove , blah__rock .
      • ewus1 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 02.06.09, 18:40
        love.selena.x3, mandy_, justynaa134, szpilka_
        sercekwiat
    • 4 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 02.06.09, 18:48
      Hmmmmm a więc tak !!!!



      - Dzisturbia


      -Loczek


      -Skrklubkarrolcia


      -karolajn


      I wiele wiele innych ale pozapominałam nicki.....xDcool
    • hayley_ Ulubieni uzytkownicy xdd 02.06.09, 18:49
      Hmm , ja wszystkich lubię . ^
      Znaczy ... może nie wszystkich ale większą część udzielającą się na forum . ' ; ]
      • kimberly25 OMG 02.06.09, 19:05
        Założyłam już dawno taki wątek uncertainrozumiem że mogłaś/łeś nie zauważyć ale on jest
        jeszcze na pierwszej stronie,więć??
        ZAŚMIECANIE FORUM
        • justynaa134 Re: OMG 02.06.09, 21:13
          lubię: ewus1, iness_.....(sorry że nie pamiętam całego nicku wink) pati896 i
          wiele innych smile
          • love.selena.x3 Re: OMG 02.06.09, 21:18
            ewus1 -jest cudowna ,mój autorytet na forum ;p kisskisskisskisskisskisskisskisskisskisskiss
            • ewus1 Re: OMG 02.06.09, 21:41
              love.selena.x3, dziękuję za wspaniałe wyróżnienie. Wiele ono dla mnie
              znaczy kisskisskiss
              • candy.e Re: OMG 03.06.09, 14:14
                kimberly25
                decod.e
                mandy_
                blah__rock
                loczek

                chyba wszyscy.
                byc moze nikcu zapomnialam xd
    • Gość: Miley;*** Re: Ulubieni uzytkownicy xdd IP: *.tktelekom.pl 07.06.09, 18:54
      wszyscy
      • ashleyandmiley Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 07.06.09, 19:01
        ja lubię wszytkich.. prawie wszystkich
        • miley12 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 07.06.09, 19:43
          ashleyandmiley masz taki sam avatar jak ja angry
        • sweet...ash Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 07.06.09, 20:35
          Moi ulubieni to:
          justynaa134
          loczek
          love.selena.x3
          demcialove
          i wiele wiele innych, ale patrzeac po poprzednich komentarzach widocznie mnie nikt nie lubi..hee...no trudnoindifferent

          sercepozdrawiam wszystkich użytkownikówkiss
    • miley_cyrus45 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 08.06.09, 11:41
      Ja lubię:miley_love.,nicola_16,demus i demcialove
    • miley_cyrus45 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 08.06.09, 11:47
      Oczywiście innych też lubię,ale te osoby najbardziejbig_grin
    • Gość: kol Re: Ulubieni uzytkownicy xdd IP: *.tktelekom.pl 08.06.09, 16:07
      kotek.pl
      • ms.hollywood. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 08.06.09, 16:10
        hahaha ,ja też ze wszystkich użytkowniku wolę kotka ;d
        • nikt. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 08.06.09, 19:14
          eeem..
          loczek.
          ewus1
          blah__rock
          demcialove
          vanessa.hudgens
          miss_pauline
          mandy_
          love.selenax3
          hayley_
          kimberly25
          sweet...ash
          ms.hollywood.
          heilig89
          cyrusowa
          demussss
          euforia
          ewunia7777777
          rose
          karolajna96
          kitty16
          justynaa134
          ketrin
          elisss92
          miley_love.
          mellow
          miless
          emciaaa
          black_rose
          twoja_stara
          coffe28
          demi92
          lusia_26
          sweet_madzik


          jak Cię tu nie ma, to oznacza, że albo zapomniałam Twgo nicku, albo nie jesteś godzien miejsca na mej liście wink
          xDDDDkisskiss
          • hilary.duff Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 12.07.09, 15:31
            wampirekxd
            olcia111
            sysiek444,
            yourbaddream
            jane_
            elisss92
            demi92
            wink
            • pariska65 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 12.07.09, 15:42
              ja lubię prawie wszystkich użytkowników kotka wink
              • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 12.07.09, 15:55
                Większość lubięsmile
                Hmmm a z tych co pamiętam to miqusia, nikt. i blah_rock smile
                Noo i jeszcze margaryna mnie rozwalabig_grinbig_grin
                • zmierzchoomania Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 12.07.09, 16:56
                  Ja lubię raczej wszystkich użytkowników, ale tak najbradziej to:


                  nikt. (ma ona ciekawe wypowiedzi i ma pamiętliwy nick, chociaż niestosowny, bo
                  raczej nikim to ona nie jest wink
                  hermiona13 (bo ją bardzo zapamiętałam i stworzyła fajną gre wink
                  hilary.duff (bo również ma fajny wypowiedzi i wydaje się super dziewczyną)
                  nicole_16 (bo stwarza ciekawe fora)
                  ardnaskela (polubiłam ją z czatu wink
                  little (również polubiłam ją z czatu)
                  cocomaroko (bo ma orginalny nick i fajnie sie wypowiada)
                  ketrin (bo zapamiętałam ją po kilku ciekawych komentarzach)
                  jane_ (bo udziela sie w kotku i wydaje sie fajną i inteligentną osobą)

                  przepraszam jesli którąś z osób tutaj wymienionych źle napisałam sad
                  • mileyanddemi Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 12.07.09, 17:05
                    a mnie nikt nie lubi sad(((((
                    a ja lubie smile
                    demus
                    nikt.
                    loczek
                    blah_rock
                    demcialove
                    • zmierzchoomania Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 12.07.09, 17:10
                      Ja Cie lubie i pamiętam po avku smile tylko poprostu nie wymieniłam Cie w swoim wpisie, bo
                      gdybym wszystkich tych o lubie miałabym wypisać to mi by czasu nie starczyło tongue_out
                      • zmierzchoomania Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 12.07.09, 17:11
                        A mnie zresztą tez nikt nie wypisał tongue_out ale sie tym nie przejmuje wink
          • ketrin Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 23.07.09, 22:32
            nikt. napisał(a):


            > ketrin


            oo dziękuje, też cię lubię < 333
            • lolcia66 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 24.07.09, 08:09
              oxy też wydajesz się być fajna a ja chciałam dopisać jeszcze princess14 kiss*
    • nikt. Użytkownicy ; ] 12.07.09, 19:43
      chciałabym dodać jeszcze zmierzchoomanię, chocholatediet i mileyanddemi ; ]

      dziekuję zmierzchoomania ; ***
      jesteś strasznie miła, sądzać po Twoich wypowiedziach ; )
      chocolatediet - masz świtny nick, taki.. apetyczny x D ogólnie jesteś po prostu super ^
      mileyanddemi - tez masz świetny nick, trafia w moje gusta ; D
      • chocolatediet Re: Użytkownicy ; ] 13.07.09, 13:21
        hehe dziękiwink
    • malina. A więc xd 12.07.09, 19:50
      Emm...
      > wyobrażnia.
      > miqusia.
      > q.
      > nikt. chociaż z nią nie gadałam b. ją lubię xDD
      > loczek. patrz wyżej xD
      > dziewczyny z forum, zgubiłam kartkę więc nie pamiętam nicków xDDDD
      • nikt. Re: A więc xd 12.07.09, 20:08
        hah. malina. x D
        masz boski nick ; ]
        ocham malinki ; xx
        to znaczy.. te owoce ; >
        też Cię bardzo lubię, malino .
        jak masz zna imię ? [ właśnie zauważyłam, że rozpoczynam rozmowę, więc jeśli chcesz pogadać ze mną pierwszy raz to proszę odpowiedzieć na moje pytanie, wtedy Ty zadasz mi kolejne, i będziemy prowadził naszą 1 rozmowę x D ]

        PS. jeśli będziesz miała na imię malina, to oddam mózg do reklamacji xD
        no bo jest takie imię . Malina.
        ale ejst owoc, a mozesz być wielką fanką tego owocu,
        i mam dylemat od czego ten nick x D
        • nikt. Re: A więc xd 12.07.09, 20:10
          miało być ;
          ale jest też taki owoc, a możesz być wielką fanką tego oto owocu,
          i mam dylemat od czego ten nick xD
          • demcialove -'- 12.07.09, 20:18
            .teraz musze jeszcze
            dodac pare osóbek .xd
            nikt.
            demetria.
            lauren.
            hilary_duff

            ;]
            • zmierzchoomania Re: -'- 12.07.09, 22:07
              A ja chciałabym dodać jeszcze 3 osoby:

              demcialove - wydaje mi sie ciekawą i bardzo fajną osobą
              lauren - jest bardzo fajna i tak jak ja lubi Nikki Reed ;p
              mileyanddemi - wydaje sie być bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną

              A i chiałam podziękować nikt. za wyróżnienie wink
              • lauren. =3 12.07.09, 22:59
                i jeszcze ja...
                demetria.-gadałam z nią przez gg, wydaje się b.fajnaa
                demcialove- to b.fajnaa osoba, i tak jak ja lubi Demi i Miley =3 Aha, i nienawidzi
                Seleny.xd
                zmierzchoomania- poznałam ją na moim wątku o Nikki Reed, po jej wypowiedziach
                wnioskuję, że jest b.fajna.;]
                nikt.- nie rozmawiałam z nią, ale myślę, że to super dziewczynaa =3
                klaudysia- z nią również nie rozmawiałam, ale widziałam jej niektóre wypowiedzi. To
                naprawdę fajna osoba.
                jeśli kogoś pominęłam
                to sorka. =3
                • trysia13 :D 12.07.09, 23:17
                  najbardziej lubię sysiek4444
                  smile

                  • zmierzchoomania Re: :D 12.07.09, 23:20
                    Dziękuje za wymienienie mnie, lauren kiss
                    • anulka_xd Re: :D 12.07.09, 23:32
                      -ashleyandmiley
                      -sysiek4444
                      -justyna134
                      -zmierzchoomania
                      -jane_
                      • andziulkaxd Re: :D 13.07.09, 00:00
                        ja nie będę wymieniała bo lubię WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW KOTKA...!!! Bez wyjątkówkiss
      • chocolatediet Re: A więc xd 13.07.09, 13:23
        ooooo i jeszczę Maline luubiębig_grinbig_grin
    • demi92 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 13:00
      dzięki nikt. i hilary.duff za wyróżnienie kiss kochane jesteście
      ja też spoko osób tutaj lubie najbardziej chyba te które szanują zdanie innych ale jednoczesnie bronią swojego smile więc jesli taką osobą jesteś to znaczy że bardzo cie lubie i szanuje smile
      z ników nie pamietam za bardzo osób ale miedzy innymi nikt. i hilary.duff gaga i te dziewczyny z którymis kiedys gadałam na czacie jak na chwile zajrzałam sorrki dziewczyny ale za chiny nie umiem przypomnieć sobie ników!!!!!!
      • demi92 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 13:03
        aha i wampirekxd i emciaaa smile jak przekręciłam to sorrrki ale chyba wiadomo o kogo chodzi smile
        • hermiona13 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 13:21
          zmierzchoomania
          jane_
          candy.e
          wyobraznia

          więcej nie pamiętam . xdd
          • cocomaroko Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 15:07
            hermiona13 - kojarze . ;DD
            zmierzchoomania - również , lubię cie ;DD
            demcialove - kojarze , dobijają mnie jej wypowiedzi. ;DD
            nikt. - cb najbardziej po nicku kojarze , nie zamieniłyśmy ze sobą ani słowa ale
            i tak cię lubie.xd
            miqusia - z forum , <33
            wyobraźnia - też z forum. <3
            • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 21:18
              Właśnie polubiałam glam_rock smile
              Jakos tak przeczytałam jej komenta i zyskała moją sympatiębig_grinbig_grin
              • demi1112 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 22:03
                Mnie chyba też nikt tu nie lubicrying A trudno. A ja lubię was wszystkich.
                • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 22:06
                  demi1112 ja Cię lubiębig_grinbig_grin
                  Rozpoznałaś z mojego avka, że nie lubię TH ani Disney'a co mnie rozłożyło na łopatkibig_grinbig_grin
                  Nie przejmuj się... Mnie lubią TYLKO 2 osoby więc głowa do góry big_grinbig_grin
                  • demi1112 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 22:10
                    chocolatediet ja też Ci lubięsmile i Resztę użytkowników.
                    • zmierzchoomania Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 22:26
                      Ja chciałam jeszcze dodać:

                      chocolatediet - po komentarzach wydaje sie być bardzo fajną osobą i ma pyszny
                      nick tongue_out
                      livv. - wydaje mi sie, że jest bardzo ciekawą osobistością wink
                      • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 22:35
                        ch.. Zmierzchomania. Teraz za taki ładny opis to ja Cię uwieelbiam big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                        poza tym komcie też masz niezłewink

                        A swoja drogą fajnie, że zaczynam być chociaż rochę rozpoznawana bo pod starym
                        nikiem to zwykłą, szarą użytkowniczką byłam...
                        Heh dałam smaczny nick i od razu jest lepiejbig_grinbig_grin
                        • zmierzchoomania Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 22:47
                          Tak to racja tongue_out I jak dla mnie to mogłabyś sobie dać bardziej kolorowszy avek wink
                          • zmierzchoomania Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 23:30
                            Chcę jeszcze dodać nessi, bo właśnie tak jaby "pisze" z nią na forum i wydaje mi sie,
                            że to bardzo fajna i miła osoba wink
                            • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 13.07.09, 23:32
                              a ja właśnie z forum wyszłambig_grinbig_grin
                              Hmmm zmierzchoomanio jutro czegoś fajnego poszukam. Obiecujęwink
    • miqusia ; )) 14.07.09, 11:35
      od razu przepraszam za pisanie bez polskich znakow
      ale obeznie jestem u babci ^_^ pozdrawiam .
      ktorych lubie ?
      zdechlke, zgnilke, coco, choco, panne tajemnicza, zapalke ; )
      to tak z czata, mam nadzieje, ze sie zorientujecie o kogo lazi xd .
      a kto madrze pisze, tj. tak, ze mi sie podoba ? x dd
      nikt., twoja_stara, cheer, loczek., majson, jane_, ardnaskela,
      margaryna, alice_chochlik . uua . to bodajze tyle ; )
      kurdee, wszyscy tacy fajni i madrzy ; x
      • asiulka74 Re: ; )) 14.07.09, 11:47
        a ja lubię i chciałabym osobiście poznać: majson bo jest mila i nikogo nie
        obraża i w ogl.
        ardnaskela, bo wydaje się być mila nio i na koniec:
        jane_ bo jest mila, ambitna, inteligentna.
        nio to tyle, ale szanuje wszystkich bez wyjątku... kiss
        dziękuje za uwage i polecam sie na przyszłość. big_grin
        • ardnaskela Re: ; )) 14.07.09, 12:00
          Dziękuję za wyróżnienie użytkownikom o nickach:
          zmierzchoomania
          miqusia
          asiulka74

          Jest mi bardzo miło.
          Ja ze swojej strony może nie będę wymieniała osób, które lubię, bo jest ich naprawdę
          wiele i nie chcę nikogo ominąć. Ci, z którymi gadałam i w jakiś sposób się komunikowałam
          wiedzą. kiss
    • miqusia haha ; p 14.07.09, 13:11
      tak, ja zawsze jak cos napisze to sobie cos
      zapomne .
      maline z czaa lubie . ; D i jeszcze z tych, z ktorymi
      nie rozmawialam, a znam z wypowiedzi to
      decod.e i candy.e
      mam nadzieje, ze mi sie juz nikt nie przypomni ... ; ))
      • demcialove Re: haha ; p 14.07.09, 13:48
        a .
        nom ajk moglam zapomniec!
        demi1112 ;d
        pzreciez cb ostatnio
        bardzo polubialm .;]
        fajną laską jestes . ;d
        .jak znowu mi sie cos
        przypomni napsizę . ;]
        • demcialove Re: haha ; p 14.07.09, 13:50
          bosh!
          i jeszcze o jeden
          bardzo waznej osobie zapomnialam!
          zmierzchoomania
          .nie gadalam z nia za
          czesto , ale
          jest bardzo fajnaa .
          nikogo nie krytykuje . i
          jest w porzo laską .;d
          i ajk widac lubi twilight . ;d
          nom i aj tez . ;]
          • wyobraznia Re: haha ; p 14.07.09, 18:11
            ja lubie wszystkich po kolei . ;d
            ` od góry do dołu .. xd
            (skumajta o co choo . ; ) ,)

            marokoko , anne , tajemniczą , nikt. , zgniłą , nicola_16 , decody.e , dupa jasia , -''- . xd
            i tam dalej . ;]
            taa . połowe osób nie napisałam , ale jak jesteście ciekawi to see poszukajta . xd
            • demi1112 Re: haha ; p 14.07.09, 18:54
              Lubię wszystkich użytkowników ale najbardziej. Demcialove, chocolatediet,
              zmierzchoomania, nikt. Jak ktoś mi się przypomni to dopiszę.
              • demus Re: haha ; p 15.07.09, 18:09
                Nikt mnie nie lubi ;/ ;pp
                • patient Re: haha ; p 15.07.09, 18:27
                  Oj ja Cię lubię, chociaż z tobą nie gadałam ;P lubię też demcialove i hilary.duff xdd faaajne jesteście smile
                  • michelleanne186 Re: haha ; p 15.07.09, 18:33
                    ja tam lubię wszystkich smile) ( no prawie )
                • asiulka74 haha : p 15.07.09, 18:34
                  demus- mnie tez nikt nie lubi, ale nie zależy mi na tym....
                  mam nadzieję że cię pocieszyłam... big_grin
                  • michelleanne186 Re: haha : p 15.07.09, 18:58
                    włośnie Demus ja tez cie lubiętongue_outbig_grin
                    • bella96 Lubię każdego :-) 15.07.09, 23:53
                      Ja osobiście bardzo lubię wszystkich użytkowników. Najbardziej chyba lubię
                      kotka.pl , bo to ona założył tą super stronę, dzięki której można poznać fajnych
                      ludzi. Nie wiem czy ktoś mnie lubi, ale wiedzcie , że ja każdego lubię, a
                      najmniej tych co obrażają innych. Pozdrowienia dla każdego użytkownika kiss
                      • cytrusia. Re: Lubię każdego :-) 16.07.09, 08:50
                        miss_pauline,
                        nikt.,
                        demcialove
                        • nikt. Re: Lubię każdego :-) 16.07.09, 08:54
                          dzięki cytrusia. ; *
                          też Cie lubię ^
                          • cytrusia. Re: Lubię każdego :-) 16.07.09, 08:58
                            wink

                            A. Bardzo lubię też

                            miqusia

                            Tylko nie wiem, czy ten nick się odmienia ^^.
                  • iness_pendragon Re: haha : p 30.07.09, 13:43
                    Ja lubię :

                    loczek.

                    candy.e

                    kitty16

                    kimberly25
              • bella96 Re: Lubię wszytskich 16.07.09, 10:39
                Lubię demi1112- pisze fajne i mądre komentarze.
                • sysiek4444 Re: Lubię wszytskich 16.07.09, 11:05
                  mandy_
                  Demus
                  decod.e
                  disturbia
                  karolajn
                  kimberly25
                  justyna134
                  canady.e
                  sweet...ash
                  nikt
                  twoja_stara
                  blah_rock
                  miss_pauline
                  cyrusowa
                  ewunia7777777
                  karolajna96
                  ketrin
                  elisss92
                  milesss
                  emciaa
                  sweet_madzik
                  vampirekxd
                  jane_
                  cocomaroko
                  hilary_duff
                  zmierzchooania
                  demetria
                  trysia13
                  andziulka_xd
                  demi92
                  wyobraznia
                  demi1112
                  chcoladet
                  livv.
                  domcialove

    • miqusia ulubieni . xd 16.07.09, 11:00
      o, dzięki cytrynko ; * .
      szczerze mówiąc nie widziałam twoich
      wypowiedzi na forum... bodajże jesteś nowa . ; d
      ale już się fajna wydajesz ^_^

      i jeśli kogoś napisałam, a ten ktoś mnie nie lubi
      albo po prostu jestem mu obojętna to niech mnie
      nie pisze, nie chce być omylnie uszczęśliwiana xDD
      • bella96 Re: ulubieni . xd 16.07.09, 11:14
        Lubię zmierzchoomanię, ja też kocham zmierzch ale ogólnie pisze fajne komentarze...
        • demi1112 Re: ulubieni . xd 16.07.09, 17:09
          Dzięki bella96.
          Lubię jeszcze miss_pauline, miqusia i bella96 właśnie Ciebie ostatnio polubiłamsmile
          Jak ktoś mi się jeszcze przypomni to dopiszę.
          • carrie. Re: ulubieni . xd 16.07.09, 17:24
            miss_pauline , ashleyandmiley , zmierzchoomania i decod.e kiss
            • carrie. Re: ulubieni . xd 16.07.09, 17:30
              I sysiek4444kiss
              • demi1112 Re: ulubieni . xd 16.07.09, 18:28
                lubię jeszcze sysiek4444 i nicola_16.
                • zmierzchoomania Re: ulubieni . xd 16.07.09, 20:30
                  dziękuje Ci bella96 za wyróżnienie. To miło z Twojej strony smile Powiem szczerze, że
                  ja nie widziałam jeszcze Twoich wypowiedzi na forum i może dlatego nie miałam szansy Cie
                  poznać i polubić. Więcej sie udzielaj, a wyjdzie Ci to na dobre wink Pozdrawiam kiss

                  P.S. Dziękuje jeszcze, wszystkim tym co mnie również wyróżnili smile To bardzo miłe
                  wiedzieć, że jest ktoś kto w pewnym sensie cie lubi. Dzięki kiss
                  • bella96 Re: ulubieni . xd 16.07.09, 22:04
                    Bardzo Ci dziękuję zmierzchoomanio. Dopiero od niedawna jestem na kotku.pl i nie
                    miałam jeszcze za bardzo szansy wypowiadania się na forum, ale się staram serce
                    • wampirekxd Re: ulubieni . xd 16.07.09, 22:12
                      Z tych z którymi gadałam to fajne są:
                      -hilary.duff
                      -olcia111
                      -demcialove
                      A tak pozatym to spoko wydają się:
                      -nikt.
                      -eliss92 (nie wiem czy dobrze napisałam nick) xD

                      Jest jeszcze wiele osób, ale nie pamiętam nicków smile
                      • nikt. Re: ulubieni . xd 16.07.09, 22:17
                        dzięki, wampirkuxd ; **
                        też Cię lubię, jesteś bardzo miła ^
                        • demi1112 Re: ulubieni . xd 17.07.09, 18:07
                          Lubię jeszcze wyobraznia.
                          • demcialove Re: ulubieni . xd 17.07.09, 18:17
                            .dodam jeszczee .
                            kristen.
                            i
                            kaat88

                            ;d
                            • demi1112 Re: ulubieni . xd 17.07.09, 18:25
                              O i jeszcze polubiłam mileydemi
                              • kristen. Re: ulubieni . xd 17.07.09, 18:40
                                .dzięx, demcialove.;*
                                tez cie lubiee.xd
                                • bucikowa Re: ulubieni . xd 17.07.09, 18:54
                                  Jak widać nikt mnie nie lubi crying cryingcrying

                                  Ja lubie

                                  Jane_, demcialove, loczek i innych
                                  • elf97 Re: ulubieni . xd 17.07.09, 19:08
                                    A mnie nikt nie lubi.. sad
                                    ja lubię
                                    nikt
                                    miss_pauline
                                    miqusia
                                    kristen
                                    demcialove
                                    carrie
                                    kimberly25
                                    blah_rock
                                    bella96
                                    demi1112
                                    loczek
                                    i innychbig_grin
                                    • bucikowa Re: ulubieni . xd 17.07.09, 19:11
                                      ciebie elf97 też lubię
                                      • elf97 Re: ulubieni . xd 17.07.09, 19:48
                                        dziex bucikowa
                                        też cię lubię xD
                                        • livv. Re: ulubieni . xd 17.07.09, 20:04


                                          mandy_
                                          loczek
                                          zmierzchoomania
                                          hermiona13
                                          sysiek4444

                                          więcej nie pamiętam moze sobie jeszce przypomnę ;p
                                          • livv. Re: ulubieni . xd 17.07.09, 20:13
                                            jeszcvze: ;p
                                            demi1112
                                            jane_
                                            candy.e
                                            • sysiek4444 Re: ulubieni . xd 17.07.09, 20:25
                                              kissDodam jeszcze:
                                              Bella96 - Odniedawna jestes na kotku i wydajeswz sie bardzo mila smile kiss
                                              Elf97 - Ja cb tess lubieeee kiss
                                              I lubie wszystkich uzytkowników kiss
                                              A no prawie wszystkich.......tongue_out
                                              • emciaaa Re: ulubieni . xd 17.07.09, 20:29
                                                ja lubie sysiek4444
                                                nikt
                                                carrie
                                                ketrin ..
                                                i jeszcze wiele innych ale nie pamietm wszystkich nickow .
                                                ogolnie to lubie baaardzo wiele uzutkownikow z kotka. ]
                                                ale tych najbardziej smile
                                                • sysiek4444 Re: ulubieni . xd 17.07.09, 20:39
                                                  Ja dodam jeszcze carie.
                                                  I dziekuje ci emciaaa kisssercekiss
                                                  smile
                                                  Ja cb tez bardzo lubię kisssercekiss
                                                  • demi1112 Re: ulubieni . xd 17.07.09, 20:52
                                                    O i jeszcze livv.
                                                  • livv. Re: ulubieni . xd 17.07.09, 20:57
                                                    Dzieki demi ;*.
                                                    ja jeszcze emciaa; *
                                                  • nessi Re: ulubieni . xd 17.07.09, 20:59
                                                    zmierzchoomania i chocolatediet wink
                                                    to takie które najbardziej zapamietalam xd
                                                    ale lubie wszystkie `kotkowiczki` ;d ;*
                                                  • emciaaa Re: ulubieni . xd 17.07.09, 21:10
                                                    oo dzieki livv ..:kiss

                                                    ja tez Cie b. lubie smile)kisskissserce
                                                  • emciaaa Re: ulubieni . xd 17.07.09, 21:43
                                                    ..to ja teraz dam pełniejsza liste moich najulubienszych smile)
                                                    serceserceserce
                                                    nikt
                                                    carrie
                                                    livv.
                                                    miss_pauline
                                                    ketrin
                                                    glam_rock
                                                    ashleyandmiley
                                                    zaza
                                                    sysiek4444
                                                    olcia111
                                                    zmierzchomania
                                                    jane_
                                                    wampirekxd
                                                    mileydemi
                                                    pink_rulez
                                                    candy.e
                                                    decod.e
                                                    blah__rock
                                                    demi1112
                                                    cookies
                                                    sweet_madzik
                                                    demus
                                                    loczek
                                                    twoja_stara
                                                    iness_pendragon
                                                    miqusia
                                                    wyobraznia

                                                    serceserceserce


                                                    kurcze ..pewnie jeszcze ktoś ale juz nie pamietam wink
                                                    jak cos mi sie nawinie to odrazu dopisze ;wink
                                                  • livv. Re: ulubieni . xd 17.07.09, 21:50
                                                    suspicious suspicious suspicious
                                                    chocolatediet
                                                    emciaaa
                                                    Nikt
                                                    demi1112
                                                    jane_
                                                    candy.e
                                                    mandy_
                                                    loczek
                                                    zmierzchoomania
                                                    hermiona13
                                                    sysiek4444
                                                    wampirekxd
                                                    blah___rock


                                                    pewnie o kimś jeszce zapomniałam...
                                                    no narazie tyle ;pserceserceserce
                                                  • emciaaa Re: ulubieni . xd 17.07.09, 22:13
                                                    oo wiem ..jeszcze
                                                    demi92
                                                    i asiulka74

                                                    sory ze o was wtedy zapomnialam smile)
                                                  • tuimi Re: ulubieni . xd 17.07.09, 23:08
                                                    asiulka74,tinn.,wampirekxd,zmierzchoomania,livv.; )
                                                  • pariska65 Re: ulubieni . xd 17.07.09, 23:50
                                                    mnie też nikt nie lubi ale się tym nie przejmuje...ja lubię prawie wszystkich
                                                    użytkowników kotka za długo żeby wymieniać tongue_outtongue_out
                                                  • nikt. Re: ulubieni . xd 18.07.09, 08:26
                                                    dziękuję livv i emciuu . ^
                                                    też Was lubięęę . ; ]
                                                  • strawberry_xdd Re: ulubieni . xd 18.07.09, 14:23
                                                    .aa ja lubię ; ] nikt. , pariska65 ; ]] i jeszcze kilka ; ]]
                                                  • asiulka74 Re: ulubieni . xd 18.07.09, 12:15
                                                    dzięki tuimi i emciaaa. tez was lubam.. big_grin
                                                  • demus Re: ulubieni . xd 18.07.09, 13:19
                                                    Lubię takze :

                                                    nessi,emciaaa,livv,wyobraznia,kolorowo,bucikowa,m.i.l.e.y,tuimi,mandy_,justyna134,hillary.
                                                    duff,cocomaroko,demi1112,miqusia,ardnaskela,cytrusia.

                                                    Prawdopodobnie kogoś ominęłam albo powtórzyłam przepraszam ;p Mieneło trochę
                                                    czasu i się trocghę nowych ulubienców nazbierało =)
                                                  • nessi Re: ulubieni . xd 18.07.09, 15:20
                                                    demus dzieki ;D ja tez cie luubie ;*
                                                  • strawberry_xdd Re: ulubieni . xd 19.07.09, 16:29
                                                    Ja także lubię zmnierzchomanie ( sorry jeśli źle napisałam) ma fajne wypowiedzi
                                                    ; ]]
                                                  • daria1150 Re: ulubieni . xd 22.07.09, 12:45
                                                    lubie wiele osób ale naj to sysiek4444
                                                  • daria1150 Re: ulubieni . xd 22.07.09, 12:46
                                                    a i jeszcze nikt smile
                                                  • m.i.l.e.y Re: ulubieni . xd 18.07.09, 09:21
                                                    `Oh dużoo ich jest cool

                                                    demalove , loczek , wampirekxd , hermiona13 , zmierzchoomania , kristen , może nikt ,
                                                    candy.e , wyobraźnia , kaaat88 , mandy_ . No chyba wszyscy smirk
                                                  • livv. Re: ulubieni . xd 18.07.09, 09:46
                                                    Dziaa tuimi .

                                                    JEszcze demicialove i tuimi ; ]
                                                  • nikt. Re: ulubieni . xd 18.07.09, 09:54
                                                    hah, m.i.l.ey. , co to miało znaczyć "chyba nikt" ? xD
                                                    okej, lubisz chyba mnie . ^
                                                    czaaad . ; ]
                                                  • wampirekxd Re: ulubieni . xd 18.07.09, 11:49
                                                    jeszcze kilka osób doszło smile
                                                    m.i.l.e.y, kaaat88, kristen.
                                                    jak o kimś zapomniałam to się proszę dopominać tongue_out
                                                  • m.i.l.e.y Re: nikt ;dd. 18.07.09, 12:40
                                                    `Napisałam tak bo nie byłam pewna co do Twojego nicku wink Teraz już go sobie
                                                    zapamiętałam xdd.
                                                  • kitty16 Re: ulubieni . xd 27.07.09, 20:16
                                                    bardzo lubię:

                                                    nikt.
                                                    sysiek4444
                                                    livv.
                                                    emciaaa
                                                    miss_pauline
                                                    ashleyandmiley
                                                    demcialove
                                                    nicola_16
                                                    miley_love.
                                                    pink_rulez
                                                    candy.e
                                                    decod.e
                                                    blah__rock
                                                    sweet_madzik
                                                    demus
                                                    loczek
                                                    twoja_stara
                                                    iness_pendragon
                                                    miqusia
                                                    wyobraznia
                                                    mandy_
                                                    ashley.
                                                    czels.s

                                                    pewnie o kimś zapomniałam heeh (;
                                            • phoebusia Re: ulubieni . xd 10.08.09, 16:00
                                              ja lubię phoe i majli
    • kolorowo Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 12:27
      duuzoo luubie ! . ale nie pametam nicka ! z tych co pamietam to bardzo luubiee ! wampirekxd <33 , nikt. [moja imienniczka wink ] i . loove_miley wink big_grin
      • wampirekxd Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 12:30
        kolorowo:
        ja też Cię bardzo lubię smile
        • bucikowa Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 12:49
          Ja lubię wszystkich co się tutaj wypowiedzieli w tym blah__rock, chocolatediet, itd.
    • kolorowo Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 12:45
      dziekujeekiss
      • wyobraznia Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 13:07
        ym. nie chce mi się czytać wszystkich ..
        ale widziałam, że ktoś mnie lubi . xd
        czad x] .
        też Cię lubię m.i.l.e.y
        i tam dalej . ;p
        • demi1112 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 13:34
          Ja teraz postaram się wypisać wszystkich od początku. Ale jeżeli ktoś mi się
          przypomni to dopiszę. No to tak:
          nikt.
          emciaaa
          livv.
          sysiek4444
          zmierzchoomania
          wyobraznia
          miqusia
          demus
          cocomaroko
          demcialove
          chocolatediet
          bella96
          miss_pauline
          nicola_16
          mileydemi

          Jak mi się ktoś przypomni to dopiszę.
          • demi1112 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 14:15
            pariska65 ja Cię lubięsmile
            • pariska65 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 14:55
              dzięki strawberry_xdd i demi1112 ja też was lubię smilesmile
              • justynaa134 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 15:15
                więc tak ja lubię:
                demi1112
                kolorowo
                wyobraznia
                ashleyandmiley
                pink_queen
                nicola_16
                fankamichaelaj
                maja
                lovve
                sophie
                miley12
                ketrin
                natalka_xd
                ardnaskela
                sysiek4444
                trysia13
                czekoladowa
                cocomaroko
                cheergirl
                demus
                miqusia
                rózyczka
                disturbia
                agnes
                pati896
                hermiona
                i klaudysia
                smile
                jeśli kogoś nie wymieniłam to przepraszam ale te osoby pamietam ponieważ
                wchodziły na czat smilewink
                • livv. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 15:50
                  dzx. demus też Cię lubie ; p
    • kolorowo Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 17:08
      Dziekujee kiss wlasnie juz wiemm big_grin luubie i to bardzoo wink mileydemi ||demi1112
      i Ciebiee justynaa134 ! kiss
      • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 19:37
        Ojej dziewczyny kochane jesteściebig_grinbig_grin
        Fajnie, że już tutaj jako-tako znana jestem big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
        Oki <joke>
        sysiek, nessi, livv, bucikowa i demi1112 dziękuję za wyróżnieniesmile Miło czytac takie komywink
        Też was lubięę. Baaaardzo muah!kiss*
        Livv mnie pierwszą napisała ojojwink) Teraz to cię uwieelbiamwink
        • livv. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 19:58
          chocolatediet Buziakii ;*

          Jeszcze lauren.; *
          • demi1112 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 18.07.09, 22:07
            Dzięki wszystkim którzy mnie wymienili.
            Justyna134 i kolorowo też was bardzo lubiękissserce
            • majli_x3 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 09:49
              dodaje jeszcze + chocolatediet , justynaa134 , wampirekxd i demi1112 - ty chyba
              piosenki piszesz , tak? ;pp
              • demi1112 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 11:52
                Nom piszę piosenkismile
                • miqusia Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 11:59
                  Choco, a o mi podziękować to się nie podziękuje .
                  foch, strzeż się bo cie wykreślę z mojej listy xDDD
    • ladyy Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 12:09
      pariska 65, demcialove, wampirekxd, i wiele wiele innych tylko ników zapomniałam
      • demi1112 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 12:14
        Lubię jeszcze hermiona13.
        • strawberry_xdd Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 14:05
          , aa ja jeszce lubię ; ]livv.wampirekxd .demi1112 <-chyba ty piosenki piszesz .!?

          • livv. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 14:31
            dziękii strawberry_xdd. też cię lubięę ; *
            • zmierzchoomania Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 17:39
              Ja jeszczę chciałabym dodać:

              miqusia - na wątku o zlocie napisała, że może być na tym w Krakowie tak jak ja ;p I
              pisze, fajne, ciekawe i miłe komentarze smile

              sysiek4444 - wydaje mi sie, że jest osobą wesołą, radosną, miłą i zwariowaną wink I
              podoba mi sie jej avek wink, no i tak jak ja żali sie, że nikt nie wchodzi na czat tongue_out
              • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 19:04
                majli_x3
                dzięki, tez Cię uwieelbiam^^

                miqusia, Ty wiesz, że ja Cię kocham noobig_grinbig_grin
                To teraz dziękujęsmile
                • livv. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 19:09
                  Moja lista:
                  chocolatediet
                  emciaaa
                  Nikt .
                  demi1112
                  jane_
                  candy.e
                  mandy_
                  loczek
                  zmierzchoomania
                  hermiona13
                  sysiek4444
                  wampirekxd
                  blah___rock
                  Demcialove
                  Tuimi
                  Demus
                  Lauren.
                  Rudaa.
                  strawberry_xdd


                  kolejność nie ma znaczenia;].
                  jak o kimś zapomniałam to sorry. wink
    • miqusia ; )) 19.07.09, 19:20
      chocoo ! też cię kocham, ale cie zabiję xd
      nie zagłosowałaś na mnie, choc! bez wymówek,
      nie podoba ci się ; ( xD
      • miqusia Re: ; )) 19.07.09, 19:22
        zmierzchoomania, dziękuję bardzo, tez cie lubię bardzo : DD
        kurde, ale z tym zlotem to się nie uda raczej. ; (
        no chyba, ze przesunąć o dwa dni... haha xD
    • asiulka74 Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 19:33
      ja jeszcze lubię Margarynę i jassmin nie pamiętam całego nicku) big_grin
      • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 21:18
        miqusia ja się zastanawiałam czy nie zagłosować na Ciebie ale jakos tak brutal_barbie
        przykuła mój wzrok wink
        • miqusia Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 21:31
          choco, zarypie! ee, a nadzieja w tobie moja była, buu .
          trudno, a ja chciałabym dopisać jeszcze jassmin i turkusowa,
          które jak widzę - w kłótnie się nie wdają i piszą mądrze big_grin
          a i nie wiem czy pisałam, margaryna . fajnie pisze, nie powiem smile
          • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 22:07
            W drugim etapie będziesz pierwszą osoba, na którą zagłosuję!!smilesmile
            • livv. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 19.07.09, 22:14
              jeszcze
              ashley. i miqusia ; )
              • ashley. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 20.07.09, 13:07
                No więc tak:
                demcialove
                livv.
                pariska65
                chocolatediet
                yourbadream
                tinn.
                nessi
                demi1112
                majli_x3
                pati_
                sophie_
                lolcia66

                Chyba o nikim nie zapomniałam.smile
                • chocolatediet Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 20.07.09, 13:10
                  oooo ashley ja też Cię lubiębig_grinbig_grin
                  ;***
                  • zmierzchoomania Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 20.07.09, 13:34
                    miqusia szkoda, że nie będziesz na tym zlocie : ( bo może ja bym sie jakoś wkręciła,
                    bo na tym wątku o zlocie mówiłaś, ze nawet jakbyśmy były we dwie to też fajnie, bo lubisz
                    zmierzch i byłoby o czym gadać tongue_out no chyba, ze przełożymy o dwa dni tongue_out ale to już na
                    tamtym wątku, by sie to obgadało wink
                    • justynaa134 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 20.07.09, 19:26
                      do mojej listy dodaje jeszcze :
                      livvkiss
                      ashley.kiss
                      zmierzchoomaniakiss
                      jeśli kogoś zapomniałam to prosze się upomniećwink
                      • emciaaa Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 20.07.09, 19:59
                        ja ostatnio rozmawialam na twitterze z ashley.
                        to super laska smile)
                        • lolcia66 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 20.07.09, 20:16
                          Ashley. [b] Też Cię lubię smile
                          I jeszczę
                          Demi1112
                          Sysiek4444
                          m.i.l.e.y
                          miley_love.
                          justynaa134
                          miqusia

                          Sorki jeśli kogoś pominęłam lub troszeczkę zmieniłam nick tongue_out
                          • demi1112 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 20.07.09, 22:14
                            Lubię jeszcze Ashley i lolcia66.
    • lady_miley Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 20.07.09, 22:22
      ` chybaa candy.e choć
      . taak bardzo jej nie znam .;d
      ` ale jest fajna .;*
      . loczeek oraz turkusowa_ .;d
      • bucikowa Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 20.07.09, 22:28
        Dziękuję wszystkim którzy mnie lubią lub nie lubią (choć lepiej gdyby lubili)!
    • oxygeniumoflife Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 21.07.09, 17:09
      Mimo że własne konto mam kilka dni, to jednak czytelniczką kotka jestem od
      dłuższego czasu. Dlatego z łatwością moge powiedzieć, kogo najbardziej lubię big_grin
      blah___rock
      nikt.
      candy.e
      zmierzchoomania
      jane_
      cocomaroko

      Ehh, napisałam że z łatwością, ale jednak tak nie jest big_grin Lubię więcej osoób niż
      napisałam, ale nie pamiętam nicków .. Niestety...sad Ee tam big_grin Lubię Was
      wszystkich big_grin
      • cocomaroko Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 21.07.09, 17:16
        oxygeniumoflife - dziękuje . ja też cię lubię. <33
        • zmierzchoomania Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 21.07.09, 19:57
          oxygeniumoflife (ale masz trudny nick xd jak źle napisałam to sorki) dzięki za
          wyróżnienie . mam nadzieje, że będziesz sie udzielać na kotku wink i dasz szanse
          użytkowniczką, by Cie polubiły tongue_out Pozdrawiam kiss
          • nikt. Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 21.07.09, 20:02
            oxygeniumoflife - rany, jaki trudny nick ; q
            co to w ogóle znaczy? ; pp
            też Cię lubię ; ]
          • bella96 Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 31.07.09, 20:16
            Sorki, że tak długo nie pisałam na forumsmirk.
            elf97- dziękuję za wyrozumiałość i wyróżnienie, ja też cię lubię.
            sysiek4444- miło z twojej strony.Dzięki.
            Do tych osób, które wymieniłam wcześniej dodam również:
            wampirekxD
            kolorowo
            pariska65
            bucikowa
            wyobraznia
            nikt
    • oxygeniumoflife Re: Ulubieni uzytkownicy xdd 21.07.09, 20:26
      nikt. - mój nick znaczy 'tlen życia' xD Hehe big_grin wiem,że trudny. Tak jakoś wyszło
      smile Ale Twój nick jest świetny i łatwy do zapamiętania kiss Plus dla Ciebie big_grin

      zmierzchoomania - Proszę bardzo smile Nie ma o czym mówić, bo po prostu napisałam
      prawdę kiss I też mam taką nadzieję jak Ty smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka