Dodaj do ulubionych

Nokia 5310 - czy to dobry telefon?

08.06.09, 17:52
Zastanawiam się nad tym telefonem.
https://www.letsgodigital.org/images/artikelen/109/nokia-5310.jpg
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć parę słów o nim? Czy jest praktyczny? Jakie są jego wady
i zalety? Czy to prawda, że nie ma kalkulatora (tak słyszałam, ale nie jestem pewna).
Będę bardzo wdzięczna za każdą radęsmilesmilesmile
Obserwuj wątek
    • mileylove. Re: Nokia 5310 - czy to dobry telefon? 08.06.09, 18:07
      nie ma kalkulatora ale jest superasny winkserce
      • pink_cekoladka. Re: Nokia 5310 - czy to dobry telefon? 08.06.09, 18:19
        Ja go mam , i moja koleżanka. #
        Mój był już 5 razy w naprawie ( mam go od grudnia ) ; /
        A mojej koleżance się ciągle zacina. ; |
        Ale ma również kilka zalet. < 3
        Np. ; Ogromna karta pamięci . ! ; D
        Pozdro . ! ; *
      • marffa Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 08.06.09, 18:24
        moja siostra ma ten tel, nie skarży się na niego. Z ciekawości sprawdziłam czy
        ma kalkulator i tak, ma go...
        • Gość: XooXoo . Re: Nokia 5310 ma kalkulator! IP: *.aster.pl 08.06.09, 18:31
          zwalony . ;/ zawiesza się, zacina i w ogóle masakra . ;/
          ale wizualnie piękny . fakt. ;D
          • pink_rulez Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 08.06.09, 19:45
            Dzięki wielkie.
            Zastanawiam się też nad taką:
            https://www.sklep.telefonykomorkowe.pl/images/Nokia%205130%20red.jpg
            Podobno jest lepsza bo nie zacina się itp.
            • love.selena.x3 Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 08.06.09, 19:47
              Hmm .nie wiem ogólnie nie przepadam za nokiami ,ale to kwestia przyzwyczajenia i gustu ;p
              Tą pierwszą ma moja koleżanka i jest na prawdę swietna..narazie się na nią nie skarży xd
              • king312 Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 08.06.09, 20:17
                ja mam tą pierwszą i ma kalkulator, nie zacina się, tylko ma trochę slaby aparat, ale za to
                duża pamięć i długo bateria wytrzymujekiss
                • pink_rulez Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 09.06.09, 18:01
                  Dziękismile
                  Chyba jednek wybiorę tą drugą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka