pink_rulez 08.06.09, 17:52 Zastanawiam się nad tym telefonem. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć parę słów o nim? Czy jest praktyczny? Jakie są jego wady i zalety? Czy to prawda, że nie ma kalkulatora (tak słyszałam, ale nie jestem pewna). Będę bardzo wdzięczna za każdą radę Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mileylove. Re: Nokia 5310 - czy to dobry telefon? 08.06.09, 18:07 nie ma kalkulatora ale jest superasny Odpowiedz Link Zgłoś
pink_cekoladka. Re: Nokia 5310 - czy to dobry telefon? 08.06.09, 18:19 Ja go mam , i moja koleżanka. # Mój był już 5 razy w naprawie ( mam go od grudnia ) ; / A mojej koleżance się ciągle zacina. ; | Ale ma również kilka zalet. < 3 Np. ; Ogromna karta pamięci . ! ; D Pozdro . ! ; * Odpowiedz Link Zgłoś
marffa Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 08.06.09, 18:24 moja siostra ma ten tel, nie skarży się na niego. Z ciekawości sprawdziłam czy ma kalkulator i tak, ma go... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XooXoo . Re: Nokia 5310 ma kalkulator! IP: *.aster.pl 08.06.09, 18:31 zwalony . ;/ zawiesza się, zacina i w ogóle masakra . ;/ ale wizualnie piękny . fakt. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
pink_rulez Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 08.06.09, 19:45 Dzięki wielkie. Zastanawiam się też nad taką: Podobno jest lepsza bo nie zacina się itp. Odpowiedz Link Zgłoś
love.selena.x3 Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 08.06.09, 19:47 Hmm .nie wiem ogólnie nie przepadam za nokiami ,ale to kwestia przyzwyczajenia i gustu ;p Tą pierwszą ma moja koleżanka i jest na prawdę swietna..narazie się na nią nie skarży xd Odpowiedz Link Zgłoś
king312 Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 08.06.09, 20:17 ja mam tą pierwszą i ma kalkulator, nie zacina się, tylko ma trochę slaby aparat, ale za to duża pamięć i długo bateria wytrzymuje Odpowiedz Link Zgłoś
pink_rulez Re: Nokia 5310 ma kalkulator! 09.06.09, 18:01 Dzięki Chyba jednek wybiorę tą drugą. Odpowiedz Link Zgłoś