Dodaj do ulubionych

RUDY- czy to HIT czy KIT ??

IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.06.09, 18:54
Słuchajcie.!
ostatnio widzę, że ludzie nie boją się odważnego, rudego koloru!
znam wiele osób, które zdecydowały się na rudy odcień swoich włosów!
czy to jest HIT? czy może KIT? oto jest pytanie?
zawsze osoby o tym odcieniu zostają "rudzielcem"czy tak pozostanie dalej??serce
Obserwuj wątek
    • jane_ Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 22.06.09, 18:56
      hit, chociaż ostatnio umiarkowanie.
      • claudunia Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 22.06.09, 20:07
        Mnie się strasznie podobają takie mocno rudawe włosy. Dlatego HIT ;]
    • Gość: Różowy_Cukierek Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 20:22
      Mój chłapak jest rudy od urodzenia ale niekt się z niego nie wyśmiewabig_grin

      Ale rudy jest HIT
      • daria1150 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 16.07.09, 11:25
        HIT XD
      • patusiaa16 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 28.07.09, 22:39
        Ostatnio strasznie spodobał mi się rudy kolor ale przechodzący w czerwień i
        myślę czy sobie nie przefarbować włosówbig_grin
        Zdecydowanie HIT!
    • ketrin Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 22.06.09, 20:25
      rudy jest HITEM .
      strasznie mi sie podoba : D
    • Gość: kotkaalice Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? IP: *.net81.citysat.com.pl 23.06.09, 00:23
      HIT HIT HIT!
      sama mam ochotę się na rudo przefarbować. ;d
      • Gość: ania Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? IP: 83.2.232.* 23.06.09, 10:27
        hit hit... wink ale to zależy na kim dobrze leży.
        I jeszcze mi sie zrymowałosmirk
    • seneka4 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 23.06.09, 10:39
      Mam przyjaciółkę ,która jest ruda od urodzenia ,wszyscy mówią jej ,że chcieliby
      mieć takie włosy. Nikt się z niej nie wyśmiewa. Ludzie niedojrzali śmieją się z
      różnych cech innych osób. Ktoś n ie jest chudy ,dziecko neo się z niego wyśmiewa
      ,ktoś ma blond włosy od razu jest ''głupi''. ;/ Mi podoba się rudy kolor włosów
      ,ale taki ciemny. zdecydowanie hit.
      • natalka_xd Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 23.06.09, 11:00
        Hit Hit i jeszcze raz HIT!
    • uniqex33 hit! 23.06.09, 13:53
      wydaje mi się, że teraz to HIT dużo osób farbuje się na rudo^^
      • cirilla Re: hit! 15.07.09, 13:53
        Zdecydowanie Hit. Sama chciałabym mieć rude włosy smile No i podobają mi się
        rudzi faceci. Jest w nich to coś;P ( Ni e we wszystkich oczywiście, ale....paru
        bym mogła wymienić) devil
    • mileydemi Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 15.07.09, 14:52
      taki rudy pomarańczowy to kit! Ale taki coś w stylu pod kolor włosów Dulce marii to
      całkowity hit! Sama mam zamiar sobie takie zrobić
    • krln_13 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 15.07.09, 15:31
      Moim zdaniem rudy jest hitem! Jestem nieśmiałą, nie lubiącą się wyrórzniać, blondynką, ale
      w głebi zawsze chciałam mieć rude włosy. Są ślicznee wink
    • suzan Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 16.07.09, 11:17
      zdecydowanie hit big_grin
      • zmierzchoomania Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 16.07.09, 22:58
        Jak dla mnie rudy to HIT, ale nie taki pomarańczowy, jasny tylko taki fajny ostry kolorek ;-
        ) Mi sie podoba taki jak ma główna wokalistka zespołu Paramore tongue_out albo ta Wiola co
        wygrała YCD ;p
    • magdalena129 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 28.07.09, 14:56
      mam rude włosy i je kocham^^ w mojej szkole była tylko jedna osoba oprócz mnie o
      rudych włosach, ale poszła do liceum, mam nadzieję, że nikt z pierwszych klas
      nie będzie miał rudych tongue_out
    • aleks768 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 28.07.09, 16:05
      Hit, A pytania nie bardzo rozumiem, i nie wiem bo nie mam rudych włosów.
    • martusia7896 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 28.07.09, 18:07
      mnie podoba sie styl hayley czy jak jej tam z paramore ;]
      • josie120 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 29.07.09, 09:25
        Mi się osobiście podoba rudy podchodzący w czerwień.
        Zdecydowanie HIT!
    • elizza Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 29.07.09, 09:42
      Rudy jest Trendy. Ja ostatecznie mam kasztanowe włosy i ich nie zmienię, ale
      teraz jest lepiej dla osób noszących rude włosy.Kiedyś rudy kolor włosów był
      oznakiem diabła albo czarownicy i można było przez swój kolor włosów
      zginąć(czytało się trochę xD). Ale teraz dużo osób ma rude włosy. U mnie w
      klasie są dwie rude dziewczyny(nie siostry) i wszyscy mówią że mają super włosy
      i pytają się czy nie przemalowały itd. Więc rudy kolor włosów jest spoko smile
    • s.e.l.e.n.a Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 29.07.09, 13:37
      Hit! Chciałabym mieć taki kolor włosów jak Hayley na moim avatarze!kiss
      • ox Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 29.07.09, 17:02
        pół HIT pół KIT jak dla mnie .
        zależy do kogo jaki odcień włosów pasuje .
        ^^
        • alex... Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 30.07.09, 18:27
          Dla mnie to zupełnie HIT! Strasznie podobają mi się rude włosy smile Ale nie wiem czy do mnie by pasowały... smile
          • ashley. Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 30.07.09, 21:24
            Hit ,pod warunkiem,że jest ostry ,taki jak ma wokalistka z Paramore ;D
    • pati8989 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 09.08.09, 16:27
      Gość portalu: karol. napisał(a):

      > Słuchajcie.!
      > ostatnio widzę, że ludzie nie boją się odważnego, rudego koloru!
      > znam wiele osób, które zdecydowały się na rudy odcień swoich włosów!
      > czy to jest HIT? czy może KIT? oto jest pytanie?
      > zawsze osoby o tym odcieniu zostają "rudzielcem"czy tak pozostanie dalej??:serc
      > e:



      mojej koleżanki siostra przemalowała sobie na rudy , bardzo ładnie jejj z tym
      kolorem ,.
      niektórym łądniej z rudym kolorem wlosuw niz z blondem czy jakims innym ;-D
      • blondi_girl Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 09.08.09, 17:13
        ja kocham rudy kolor włosów! moim zdaniem to hit...ale to też zależy czy komus
        pasuje czy nie. wink
    • moniawie2 Re: RUDY- czy to HIT czy KIT ?? 09.08.09, 17:17
      HIT smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka