Słuchajcie.!
ostatnio widzę, że ludzie nie boją się odważnego, rudego koloru!
znam wiele osób, które zdecydowały się na rudy odcień swoich włosów!
czy to jest HIT? czy może KIT? oto jest pytanie?
zawsze osoby o tym odcieniu zostają "rudzielcem"czy tak pozostanie dalej??