Dodaj do ulubionych

Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not?

02.08.09, 20:04
Czytałyście serię książek "Pamiętnik Księżniczki"? Jak Wam się podobała? Która
część najbardziej? Co myślicie o Mii Thermopolis, a co o Amelii Renaldo?
A co myślicie o ekranizacji?
Jak dla mnie to totalna porażka
Obserwuj wątek
    • zig_zag Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? (Poprawka!) 02.08.09, 20:05
      To znaczy, totalna porażka, ale chodzi mi o EKRANIZACJĘ
    • wampirekxd Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 02.08.09, 21:12
      Ja kiedyś byłam fanką całej serii, ale teraz gustuję w nieco innym typie literatury.
      A ekranizacj rzeczywiście koszmarna.
      • martagirl Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 11.08.09, 15:51
        ja tam nie czytałam książki ale film mi się podobał..;D
    • milka_cyruska13 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 11.08.09, 15:58
      .ja przeczytałam każdziutką część i normalnie zajebistajest....
      kisskisskisskisskisskisskisskiss
      .... ale film to jakaś porażka... shock
      • oleska940 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 21.10.09, 11:49
        czytałam księżke i jest spoko ale filmu nie oglądałam
    • umc Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 11.08.09, 15:58
      Według mnie nie ma porównania z książką, ale jest niezły. film.;D
    • princessm Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 12.08.09, 09:34
      ksiazki hot film not. mia byla z bratem swojej przyjaciolki od ksiazkowej 3
      czesci a w fimie na jego koniec . "krolewskie zareczyny" w ogole nie sa
      powiazane z ksiazka. tak samo z kotem. w ksiazce rudy a filmie bialoczarny....
    • daria1150 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 12.08.09, 09:37
      Ja ogladalam obie czesci i bardzo mi sie podobalysmile
    • wiki3113 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 12.08.09, 19:30
      Cała seria jest suuuper ale film...szkoda gadać DNOsad
    • karola_483_th Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 10.09.09, 23:48
      Książka - HOT !
      Film - NOT !
      • kkk277 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 19:27
        film?wogle nie zwiazany z ksiazka...
        dlatego NOT
        pamietnik przeczytalam do 9,fajna,lekka ksiazka,momentami irytujaca.Zauwazyliscie ze ona
        ciagle marudzi..?a w 9 do psyhologa ,nie myje sie przez 2tyg,nie ma wogle checi do zycia
        bo CHŁOPAK JA RZUCIL????Cabot przesadziłas...smile no ale to ze przeczytalam do 9 czesci
        tez cos znaczy...HOT
    • cafeblanc Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 19:54
      Książki czytałam z wypiekami na twarzy! Są genialne.
      A film... no cóż. Niektóre fakty są pominięte i mocno przebarwione, jak to w
      filmach...
      Ale myślę, że ekranizacja jest całkiem okej wink
    • mylipslikesugar Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 19:57
      Totalną porażką jest ekranizacja książki..
      a sama książka spoko . ;]
    • jeeina128 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 20:04
      Ekranizacja to rzeczywiście kiepsko wyszła
      ale kisiążki uwielbiam
      cholernie .!
      czytałam wszystkie 12 części i naprawde jestem pod wrażeniem
      bardzo lubie lubie lubie lubie !!!
      jee
      pozdr
      • tinn Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 20:07
        jesli patrzymy czy film i książka się ze sobą zgadzają to faktycznie dno. Ale
        ogólnie nie jest taki zły. Mi się bardzo podobał, książki książkami, a filmy
        filmami. Filmy NIGDY nie zgadzają się z książką. Tak więc i książki i film są
        dla mnie HOT.
        • heartbeats Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 20:10
          tinn napisał(a):

          > jesli patrzymy czy film i książka się ze sobą zgadzają to faktycznie dno. Ale
          > ogólnie nie jest taki zły. Mi się bardzo podobał, książki książkami, a filmy
          > filmami. Filmy NIGDY nie zgadzają się z książką. Tak więc i książki i film są
          > dla mnie HOT.

          oj, zdziwiłabyś się, że są takie filmy, które są odwzorowaniem książki.
          a 'pamiętnik księżniczki' czytałam kiedyś tak dla 'rozerwania się', książka jak
          i styl pisania nie jest najwyższych lotów, ale to nie jest zbyt wymagająca lektura.
        • colors Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 20:11
          Ksiąążki super. !
          Film, nie uwierzycie, ale dopiero dzisiaj po raz pierwszy zaczęłam oglądać ... i ? nie spodobał
          mi się. Gruby Louie był ruuudy i gruby ! .
          Michael powinien wyglądać na starszego .
          Ojciec Mii żył .
          a babka nie była miłą staruszką .

          Ksiązki - hot <3.
          Film . - not ; ( .
          • marixd Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 20:38
            ja kocham te ksiązki.... przeczytałam wszystkie a filmu niechce oglądac bo boje sie ze
            zepsuje cały efekt...<br />
            tak jak Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów... filmu nie bd komentować ;///
    • danonek Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 20:22
      moim zdaniem i film był fajny i książka . tongue_out
    • vaniney Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 20:36
      nie,nie czytałam,NIE CHCĘ tego robić,bo wszelkie pamiętniki nastolatek to jakaś
      beznadzieja.wolę czytać normalne książki,a nie zamulać się durnowatymi opowiastkami o
      pierwszej miłości bełkotami pijackimi.najchętniej nazwałabym wszystkich ludzi którzy to
      czytają niedorozwiniętymi,bo te książki są apsolutnie niemądre,ale spoktkałam
      inteligentnych ludzi którzy czytają to ścierwo i od tamtej chwili nie wiem już co powiedzieć
      xd
      • tinn Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 20.10.09, 20:45
        vaniney napisał(a):

        > nie,nie czytałam,NIE CHCĘ tego robić,bo wszelkie pamiętniki nastolatek to jakaś
        >
        > beznadzieja.wolę czytać normalne książki,a nie zamulać się durnowatymi opowiast
        > kami o
        > pierwszej miłości bełkotami pijackimi.najchętniej nazwałabym wszystkich ludzi k
        > tórzy to
        > czytają niedorozwiniętymi,bo te książki są apsolutnie niemądre,ale spoktkałam
        > inteligentnych ludzi którzy czytają to ścierwo i od tamtej chwili nie wiem już
        > co powiedzieć
        > xd

        o tak jest niedorozwinięta jak cholera! takie książki czyta się dla
        rozluźnienia. Żeby trochę się pośmiać, zapomnieć o szarej rzeczywistości. Jakoś
        siebie nie uważam za niedorozwiniętą, a tych książek nie uważam za ścierwo.
        Lubię czytać książki historyczne, dramaty, stare romanse (namiętnie!), klasyke i
        psychologiczne. Wiec nie szufladkuj ludzi tylko dlatego, że czasem czytają
        książki nazwane przez ciebie książkami dla niedorozwiniętych i ścierwami.

        ; )
        • kkk277 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 21.10.09, 11:35
          calkowicie zgadzam sie z tinn
          • nikt. Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 21.10.09, 14:32
            jasne, że hot. : )
            • kaila. Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 21.10.09, 14:38
              nie czytałam książki, ale film mi się podoba tongue_out
    • lara12 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 21.10.09, 15:07
      HOT.!!!
      świetne są te książki;p
      a Mia jest świetna;]
      chociaż czasami zachowuje się jak idiotka;p
      np. jak powiedziała przyjaciołom, że nie dostała sie na studia albo ta cała
      sprawa z Judith Greshner;p
      ale ogólnie chciałabym być taka jak ona;]
      ale jeszcze bardziej jaki Tina, bo Tina jest najlepsza.!!!
      i jeszcze Borysa uwielbiam;p
    • lara12 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 21.10.09, 15:08
      ale rzeczywiście ekranizacja to porażka;[
      a wielka szkoda;//
    • blondi727 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 21.10.09, 15:33
      hot ^^
    • samotnymotyl Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 21.10.09, 19:55
      Fajne to jest ! serce
    • demi92 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 21.10.09, 22:15
      książka bardzo fajna chociaż nie jest zbyt inteligentna smile jednak nie pogardze nią wink haha (co podważa moją inteligencję ale ok) film był katastrofą - chociaż dobra obsada, osobiście wolę 2 częśc filmu mimo że wogóle była wmyślona wink spodobało mi się to w książce że mimo to iż Mia stała się księżniczką to nadal została zwykłą nastolatką no i tan wątek z jej wielką miłości serce smile haha
    • grice Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 22.10.09, 15:20
      Notuncertain
      • roxy11 Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 24.10.09, 11:15
        książka nawet fajnasmile ekranizacja ujdzie. myślę że Hot.
        mozna się troche pośmiać.
        taaka ksiązka na wolne chwile.
        • halo_ Re: Pamiętnik Księżniczki. Hot Or Not? 24.10.09, 12:08
          Kocham książkę
          serceserceserceserceserceserceserceserceserceserce
          A film beznadziejny confused
          zacytuję Wikipedię:
          Na podstawie książek w 2001 roku studio Disneya nakręciło film, który nie
          został jednak zaakceptowany przez sporą część fanów serii: zarzucano mu zbyt
          wiele odstępstw w stosunku do książkowego oryginału, nawet jak na adaptację.
          Zamieniono nie tylko ogromną ilość szczegółów i mniej istotnych faktów (np.
          akcja książki rozgrywa się w Nowym Jorku, natomiast filmu – w San Francisco),
          ale także rzeczy bardziej istotnych, np. uśmiercono ojca Mii, który w książkach
          często odgrywał istotne role, a książkowa Grandmère z wrednej jędzy w filmie
          przeistoczyła się w miłą staruszkę. Fani nie mogli wybaczyć twórcom tak
          swobodnego potraktowania książki: z zabawnej opowieści zrobiono po prostu
          kolejny ckliwy film o kopciuszku.



          A gdy czytałam koniec ostatniej części to się rozbeczałam cryingcrying nie wiem dlaczego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka