Dodaj do ulubionych

Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ?

    • audreey Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 29.11.09, 16:53
      to już chyba można nazwać obsesją: arctic monkeys. ;q
    • butterfly_97 Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 29.11.09, 17:02
      ja jestem fanka tokio hotel mam 2 płyty, poduszke itd. teraz chce sobie kupi zegar. ale
      najbardziej to lubie billa po prostu go kochamsmile
      • madziaa.a Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:12
        RBD .<333
        najbardziej to Anahi . kiss
        ale kocham ich wszystkich. smile
        mam 2 płyty RBD. Mam zamiar sobie kupić jeszcze napewno z 2 . No i czekam na nową łytę
        Anahi. <333
    • lovelena Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:15
      kazdy fan jakiejs gwiazdy uwaza ze jest fanem na zaboj... to moze tylko ocenic
      artysta.... ja jestem wielka fanka jonas brothers ale czy jestem na zaboj to
      mzoe tylko zdecydowac artysta
    • dodaelektroda11 Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:20
      Dody oraz Miley Cyrus xDD
      • domi17 Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:31
        na zabój nie wink
    • samezlo Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:33
      Avril x3333333333333333
    • olkajot Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:41
      Ja jestem wielkją fanką Miley Cyrus, ale nie na zabój mam 2-3 jej płyty,
      zawsze sprawdzam . no to znaczy prawie zawsze sprawdzam na necie co nowego moge
      sie o niej dowiedzieć... no dobra chyba jestem fanka na zabój
      • marmolada_ Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:48
        Gwiazdy zmierzchu [najbardziej plci meskiej wink czyli: Taylor, Kellan i Jackson big_grin]

        Lubie tez TH. Najbardziej Billa smile
    • mania012 Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:48
      Uwielbiam Demi Lovato. Staram się dowiadywać o niej wszystkiego. Kocham jej
      muzykę i lubię jej filmy. Jestem fanką na zabój. Uwielbiam też Jonas Brothers
      ale Demi i tak rządzi
    • stella205 Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:51
      Miley Cyrus Ashley Tisdale
    • madziusia94 Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:52
      Tak. Tokio Hotel. serce wszystko dla nich zrobię. kiss
    • monikajb Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:55
      No pewnie big_grin JONAS BROTHERS!!!!!!!!!! serce serce serce serce serce
      Hehe xD Dokładnie jak ty piwo
    • joeanddemilove Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 01.12.09, 15:57
      Łoj ja to mam totalnego świra na punkcie JB big_grin <3
    • karola9811 Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 10:26
      Ja jestem fanką na zabój Justina Biebera<33333333333333333 i Miley
      Cyrus<3333333333



      Jeszcze Anahi ale nie na zabójkisskisskisskiss
    • sweet...ash hmm.. 05.12.09, 10:52
      Lubie Ash Tisdale i inne gwiazdy ,, ale nie na zabój tongue_out
    • olive Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 10:53
      Nie jesteś fanką na zabój , Doniusiu , a materialistką . Posiadanie dwóch płyt nie czyni
      z Ciebie kogoś wyjątkowego . Ja chyba nie . Lubię Nirvanę , Hole , Foo Fighters , Drew
      Barrymore i Jima Carrey ' a . Ale na zabój ? Nie .
    • lilith Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 10:55
      no tak, żeby codzienne wchodzić na official, MS czy kanał na YT to nie xD ale ogólnie to
      uwielbiam TH
    • julka_18 tak. ^^ 05.12.09, 10:58
      Robert Pattinson. serce
      i Miley Cyrus. kiss
      • vivienne. V 4ever . :* 05.12.09, 11:02
        Mhm , już od ponad 4 lat mam hopla na punkcie Vanessy H.
        Uwielbiam Ją . *__*
        Ponad wszystkie skandale przetrwałam z Nią od początku . ; dd
        I kto zaprzeczy , że nie jestem prawdziwą fanką?.
        Mam Jej obie płyty , plakaty , wycinki z gazet .
        &' much more .
      • j.g Re: tak. ^^ 05.12.09, 11:03
        Ian Somerhalder, Jared Padalecki i Jenses Ackles < 33333333333333
        • jajecznica_ . Gerard Way, Billie Joe < 33 05.12.09, 11:14
          ... ahh : DDDD
          serceserce
    • vingi Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:06
      Kirsten Stewart i Robert Pattinsonserceserceserceserceserce
    • crazygirl_xd Justin Bieber<3!! 05.12.09, 11:06
      Kocham Justina Bieberaserce mam jego zdjęcia na kompie (też na pulpicie) na
      komórce(na tapecie) i mp4(również na tapecie)kiss
      • platyna Re: Justin Bieber<3!! -> najwyraźniej nie?!?! 05.12.09, 11:27
        co nie oznacza że jesteś jego fanką. fani uwielbiają muzykę/filmy tych gwiazd. a
        Ty lubisz go jako chłopaka z wyglądu ;/
        • crazygirl_xd Re: Justin Bieber<3!! 05.12.09, 11:48
          platyna napisał(a):

          > co nie oznacza że jesteś jego fanką. fani uwielbiają muzykę/filmy tych gwiazd.
          > a
          > Ty lubisz go jako chłopaka z wyglądu ;/

          to jasne że lubie też jego muzykesmile
    • fantasma Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:08
      Nie...
      Lubię różne gwiazdy, ale nie jestem jakąś mega wielką fanką smile
    • gumowamalina Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:10
      ooooooo tak ja jestem fanką Ewy Farnykissbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinwink
    • tokio_hotel_483 Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:10
      Tokio Hotel!-wszystko o nich wiem praktycznie,znam wszystkie pisoenki,wiem o czym
      śpiewają,miałąm bloga,czytałam cała biografię,znam ich od początku ich życia aż do teraz
      itp.wszystko;d
    • demi2917 Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:17
      Ja może nie jestem jakąś fanką na zabuj ale bardzo lubie Ashley Tisdale, Demi
      Lovato i Ashley Greene no i jeszcze uwielbiam Justina Bibera i Taylora
      Lautnerasmirksmirk
      • roseline Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:27
        Nie.Ograniczam się do polubienia kogoś.
    • kingusia Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:25
      ajćć serce
      jaa kossiaam RBD < 3
      całeee RBD kiss
      ale najs gwiazdką jest DULCE MARIA xD
      ah serceserceserce
      tee jej boski głos ! ; o shock
      serce KOCHAM kiss

      pozdro dlaa wszystkich xD suspicious
      • taylor_ Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:31
        ` miley i taylora lautnera . kwiat
    • platyna Tak. Roberta i Kristen. Oglądałam wszystkie ich 05.12.09, 11:26
      filmy i wywiady ;> lovelovelove
      • rikki Taak. 05.12.09, 11:30
        Jonasi oczywiście!! serceserce
    • vanesska123 Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:31
      Emma Watson big_grin
      • agapi Re: Czy jesteście fanami jakiś gwiazd na zabój ? 05.12.09, 11:34
        Jonas Brothers ;] i RBD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka