Dodaj do ulubionych

Wasza ulubine anime?

    • s_a_s_h_a Re: Wasza ulubine anime? 09.06.10, 19:45
      Hmmm Death Notesmile
      • sweetgirly Re: Wasza ulubine anime? 10.06.10, 12:34
        Rozen Maiden,Hetalia Axis Powers,Tokyo Mew Mew i K-On!
    • czarna_limonka Re: Wasza ulubine anime? 10.06.10, 21:59
      taaaak Vampire Knight jest cudoowne! *.*
      uwielbiam jeszcze Death Note i Ouran High School Host Club *.* <3
    • kira13 Re: Wasza ulubine anime? 16.06.10, 20:00
      ja nie mogę żyć bez Vampire Knight i Itazura na Kiss. tongue_outP Lubię też D.N Angel, Tokyo Mew
      Mew, Princess Ai, Peach Girl, Ouran High School Host Club, Paradise Kiss, Asura Cryin,
      Romeo & Juliet, Chobits. Superr, kocham anime i mangi. pozdroo. tongue_out kiss
    • limonthy Re: Wasza ulubine anime? 17.06.10, 14:43
      Pokemony kochałam 8D Teraz najbardziej lubię "Axis Powers Hetalia" - opowiada o różnych państwach świata przedstawionych jako osoby ^^ Najbardziej lubię Polskę i Rosję XD
      I jeszcze lubię Vampire Knight i Lucky Star ^^
    • ledom Death note,higurashi no naku koro ni 17.06.10, 16:35
    • avrile Pokemon - Czy je wszystkie masz? xD 10.07.10, 16:55
      Moje ulubione xD
    • mikuvokaloid Re: Wasza ulubine anime? 13.07.10, 14:02
      uwielbiam:
      1.rosalio to vampire.;3
      2.bleach.surprised
      3.ikki tousenbig_grinwink
      nienawidze:
      1.narutoangry
      2.naruto shippudenangry
    • zuaona Wasza ulubine anime? 31.07.10, 23:22
      Strawberry Panic, Code Geass, Hetalia Axis Powers, Ouran High School Host Club, Elfen
      Lied i Kuroshitsuji.
      Kolejność bez znaczenia, do wszystkich mam słabość. No i jeszcze Death Note,
      sentyment. <3
      • awhiare Re: Wasza ulubine anime? 31.07.10, 23:27
        Jedne z moich ulubionych to: Nana, Kuroshitsuji, Death Note, Ouran High School
        Host Club, Yamato Nadeshiko Schichi Henge i... więcej nie pamiętam. c;
        • coldprincess Re: Wasza ulubine anime? 08.08.10, 21:27
          Naruto
          serceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserce
          Naruto Shippuden
          serceserceserceserceserceserceserceserceserceserce
          Vampire Knight serceserce
          • heartbeats Re: Wasza ulubine anime? 09.08.10, 22:56
            Bokura ga ita
            Nodame Cantabile
            Winter Sonata

            Hanbun no tsuki ga noboru sora
            5 centimetres per second
    • frutella_xd Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 13:14
      Bleach i Clannad big_grin
      • frutella_xd Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 13:16
        Poza tym oczywiście Pokemony i Dragon ball. Nie ma to jak cofnąć się pare lat wstecz smile.
        • coldprincess Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 13:36
          A teraz doszło jeszcze kilka ;d
          Fairy tail
          Black Cat
          Death Note.
          Ale najbardziej to chyba Black Cat. Anime i Manga cudowne <3
    • seneka4 Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 13:50
      Dragon Ball to moje najukochańsze anime *-* ! no i death note. (:
      • armantino. . 21.09.10, 14:12
        POKEMON to przyjaciel mój!
    • marsjanka115 Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 14:15
      dragon ball !! big_grin i czarodziejki z księżyca ale mniej je pamiętam smile
    • kiyoko13 Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 14:24
      Moje to: D.Gray-man,kuroshitsuji,soul eater,ouran high school host club i wiele
      innytongue_out
      Na moim profilu są wszystkie...
      Vampire knight też lubię,nawet mange "kolekcjonuje",ale tylko ze względu na Zerotongue_out
    • magy10041996 Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 14:34
      ja uwielbiam vampire knight a najbardziej zero i ichiru a tak pozatym to pokemony też
      mogą byćserce
    • lucky109 Avatar: The Legend of Aang <3 21.09.10, 16:22
    • gosia1127 Hanasakeru Seishounen 21.09.10, 18:29
      Po prostu...
    • shunra Re: Wasza ulubine anime? 27.10.10, 16:43
      moje ulubione anime to jigoku shoujo i Vampire knight a jak byłam mała to
      uwielbiałam pokemonysmile
      • good_enough Re: Wasza ulubine anime? 27.10.10, 16:48
        Ja od tak mniej więcej 2-3 lat oglądam Naruto, ale poza nim to nic nie znam ^^
    • drakangel czarodziejki z księżyca!!! 27.10.10, 16:59
    • kaley033 Re: Naruto 28.10.10, 18:19
      To świetne anime. Ba wiele zasad odnoszących się do naszego życia. Potraf by
      zabawne ale i smutne i tragiczne. Po prostu kocham.
    • karina545 Re: Wasza ulubine anime? 28.10.10, 18:24
      Nie lubię anime, więc nie mam ulubionego
      • fanka96 Re: Wasza ulubine anime? 28.10.10, 18:30
        oj za dużo, ale chyba do końca życia zapamietam sobie piękną i wzruszającą historie Naruto....
    • chizuru_ Re: Wasza ulubine anime? 16.12.10, 20:53
      Code Geass, Death Note, Durarara!!, Hetalia Axis Powers, Kuroshitsuji, Nabari no Ou, Pandora Hearts i moja nowa miłość - Togainu no Chi <3
    • lilow. Re: Wasza ulubine anime? 16.12.10, 21:02
      death note anime i manga, ale w sumie manga lepsza XD
    • by_moonlight Re: Wasza ulubine anime? 18.12.10, 13:21
      Taa, oglądało się kiedyś pokemony. tongue_out Ale to było dawno. Właściwie to nie oglądałam wielu anime, ale bardzo lubię Death Note. I uwielbiam opening DN. ^^
      • magy10041996 Re: Wasza ulubine anime? 18.12.10, 13:29
        Kuroshitsujiserce
    • iampositive Zdecydowanie Naruto :) 29.12.10, 15:53
    • limonthy Re: Wasza ulubine anime? 01.01.11, 15:55
      Teraz to powiem, że zdecydowanie najbardziej uwielbiam Fullmetal Alchemist Brotherhood, choć do pierwszej serii FMA też mam szczególny sentyment ^-^
      • sweet_dudee Re: Wasza ulubine anime? 01.02.11, 20:20
        No wiec... juz wczesniej wspomnialam o "ouran high school host club" i "Death Note".
        Teraz do tej listy moge dodac "Vampire knight" .. te anime poprostu uwielbiam. Ahh... do tej pory przezywam zakonczenie 2 serii...
        • koralina94 Re: Wasze ulubine anime? 01.02.11, 20:33
          Dragon Ball, to będę zawsze kochaćbig_grin A tak, to jeszcze Bleachserce
    • fantvd Pokemony :) 01.02.11, 20:27
      tak naprawde to zadne ale jak bylam mala to ogladalam pokemony

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka