sweetgirly Re: Wasza ulubine anime? 10.06.10, 12:34 Rozen Maiden,Hetalia Axis Powers,Tokyo Mew Mew i K-On! Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_limonka Re: Wasza ulubine anime? 10.06.10, 21:59 taaaak Vampire Knight jest cudoowne! *.* uwielbiam jeszcze Death Note i Ouran High School Host Club *.* <3 Odpowiedz Link Zgłoś
kira13 Re: Wasza ulubine anime? 16.06.10, 20:00 ja nie mogę żyć bez Vampire Knight i Itazura na Kiss. P Lubię też D.N Angel, Tokyo Mew Mew, Princess Ai, Peach Girl, Ouran High School Host Club, Paradise Kiss, Asura Cryin, Romeo & Juliet, Chobits. Superr, kocham anime i mangi. pozdroo. Odpowiedz Link Zgłoś
limonthy Re: Wasza ulubine anime? 17.06.10, 14:43 Pokemony kochałam 8D Teraz najbardziej lubię "Axis Powers Hetalia" - opowiada o różnych państwach świata przedstawionych jako osoby ^^ Najbardziej lubię Polskę i Rosję XD I jeszcze lubię Vampire Knight i Lucky Star ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
mikuvokaloid Re: Wasza ulubine anime? 13.07.10, 14:02 uwielbiam: 1.rosalio to vampire.;3 2.bleach. 3.ikki tousen nienawidze: 1.naruto 2.naruto shippuden Odpowiedz Link Zgłoś
zuaona Wasza ulubine anime? 31.07.10, 23:22 Strawberry Panic, Code Geass, Hetalia Axis Powers, Ouran High School Host Club, Elfen Lied i Kuroshitsuji. Kolejność bez znaczenia, do wszystkich mam słabość. No i jeszcze Death Note, sentyment. <3 Odpowiedz Link Zgłoś
awhiare Re: Wasza ulubine anime? 31.07.10, 23:27 Jedne z moich ulubionych to: Nana, Kuroshitsuji, Death Note, Ouran High School Host Club, Yamato Nadeshiko Schichi Henge i... więcej nie pamiętam. c; Odpowiedz Link Zgłoś
coldprincess Re: Wasza ulubine anime? 08.08.10, 21:27 Naruto Naruto Shippuden Vampire Knight Odpowiedz Link Zgłoś
heartbeats Re: Wasza ulubine anime? 09.08.10, 22:56 Bokura ga ita Nodame Cantabile Winter Sonata Hanbun no tsuki ga noboru sora 5 centimetres per second Odpowiedz Link Zgłoś
frutella_xd Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 13:16 Poza tym oczywiście Pokemony i Dragon ball. Nie ma to jak cofnąć się pare lat wstecz . Odpowiedz Link Zgłoś
coldprincess Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 13:36 A teraz doszło jeszcze kilka ;d Fairy tail Black Cat Death Note. Ale najbardziej to chyba Black Cat. Anime i Manga cudowne <3 Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 13:50 Dragon Ball to moje najukochańsze anime *-* ! no i death note. (: Odpowiedz Link Zgłoś
marsjanka115 Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 14:15 dragon ball !! i czarodziejki z księżyca ale mniej je pamiętam Odpowiedz Link Zgłoś
kiyoko13 Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 14:24 Moje to: D.Gray-man,kuroshitsuji,soul eater,ouran high school host club i wiele inny Na moim profilu są wszystkie... Vampire knight też lubię,nawet mange "kolekcjonuje",ale tylko ze względu na Zero Odpowiedz Link Zgłoś
magy10041996 Re: Wasza ulubine anime? 21.09.10, 14:34 ja uwielbiam vampire knight a najbardziej zero i ichiru a tak pozatym to pokemony też mogą być Odpowiedz Link Zgłoś
shunra Re: Wasza ulubine anime? 27.10.10, 16:43 moje ulubione anime to jigoku shoujo i Vampire knight a jak byłam mała to uwielbiałam pokemony Odpowiedz Link Zgłoś
good_enough Re: Wasza ulubine anime? 27.10.10, 16:48 Ja od tak mniej więcej 2-3 lat oglądam Naruto, ale poza nim to nic nie znam ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
kaley033 Re: Naruto 28.10.10, 18:19 To świetne anime. Ba wiele zasad odnoszących się do naszego życia. Potraf by zabawne ale i smutne i tragiczne. Po prostu kocham. Odpowiedz Link Zgłoś
karina545 Re: Wasza ulubine anime? 28.10.10, 18:24 Nie lubię anime, więc nie mam ulubionego Odpowiedz Link Zgłoś
fanka96 Re: Wasza ulubine anime? 28.10.10, 18:30 oj za dużo, ale chyba do końca życia zapamietam sobie piękną i wzruszającą historie Naruto.... Odpowiedz Link Zgłoś
chizuru_ Re: Wasza ulubine anime? 16.12.10, 20:53 Code Geass, Death Note, Durarara!!, Hetalia Axis Powers, Kuroshitsuji, Nabari no Ou, Pandora Hearts i moja nowa miłość - Togainu no Chi <3 Odpowiedz Link Zgłoś
lilow. Re: Wasza ulubine anime? 16.12.10, 21:02 death note anime i manga, ale w sumie manga lepsza XD Odpowiedz Link Zgłoś
by_moonlight Re: Wasza ulubine anime? 18.12.10, 13:21 Taa, oglądało się kiedyś pokemony. Ale to było dawno. Właściwie to nie oglądałam wielu anime, ale bardzo lubię Death Note. I uwielbiam opening DN. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
limonthy Re: Wasza ulubine anime? 01.01.11, 15:55 Teraz to powiem, że zdecydowanie najbardziej uwielbiam Fullmetal Alchemist Brotherhood, choć do pierwszej serii FMA też mam szczególny sentyment ^-^ Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_dudee Re: Wasza ulubine anime? 01.02.11, 20:20 No wiec... juz wczesniej wspomnialam o "ouran high school host club" i "Death Note". Teraz do tej listy moge dodac "Vampire knight" .. te anime poprostu uwielbiam. Ahh... do tej pory przezywam zakonczenie 2 serii... Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: Wasze ulubine anime? 01.02.11, 20:33 Dragon Ball, to będę zawsze kochać A tak, to jeszcze Bleach Odpowiedz Link Zgłoś
fantvd Pokemony :) 01.02.11, 20:27 tak naprawde to zadne ale jak bylam mala to ogladalam pokemony Odpowiedz Link Zgłoś