bellaswancullen 30.08.09, 12:04 Lubicie Katie Meluę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katsuumi_17 Re: Katie Melua 30.08.09, 14:01 Dziewczyna ma oryginalny styl i fajny głos, jestem na tak ;D Odpowiedz Link Zgłoś
juliettee katie 30.08.09, 18:11 jest sliczna i niesamowicie utalentowana. bardzo ja lubie! ma duzo pieknych piosenek i ten anielski glos... Odpowiedz Link Zgłoś
smiley11 Re: katie 13.09.09, 17:18 Moja mam jej słucha, ja raczej nie, ale ją lubię, podobają mi się niektóre jej piosenki. Odpowiedz Link Zgłoś
thedulcemonisia Cóż........... 13.09.09, 17:21 Szczerze to raczej jej nie słucham lubię jedna jej piosenkę z która wystąpiła w Sopocie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpink Re: Katie Melua 13.09.09, 18:00 bardzo ją lubię. ma piękny głos! i do tego śliczna. ma bardzo ładne zdjęcia: muziek.paginablog.nl/muziek/katie_melua03.jpg www.smh.com.au/ffximage/2007/09/26/katiemelua_wideweb__470x329,0.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
07tofik Re: Katie Melua 17.09.09, 20:33 Śpiewa bardzo łanie i nie jest taka wycudowana ma oryginalny styl, ja również jestem na tak Odpowiedz Link Zgłoś
th4ever Re: Katie Melua 18.09.09, 15:24 ...nie mam o niej zdania...bo nie slucham jej piosenek xd Odpowiedz Link Zgłoś
ania13 Re: Katie Melua 31.10.09, 12:44 ma fajne piosenki szczególnie spider's web i if you were a sailboat Odpowiedz Link Zgłoś
meg_cullen Re: Katie Melua 31.10.09, 13:01 ma fajny głos ale za nią nie przepadam Odpowiedz Link Zgłoś
miley.fun Re: Katie Melua 31.10.09, 13:29 Ma taki ładny, delikatny i łagodny głos. Lubie ją sobie czasami posłuchac... Odpowiedz Link Zgłoś