Dodaj do ulubionych

Katie Melua

30.08.09, 12:04
Lubicie Katie Meluę?
Obserwuj wątek
    • mylipslikesugar Re: Katie Melua 30.08.09, 12:06
      tssa, ma ładny głos . ; ]
      • katsuumi_17 Re: Katie Melua 30.08.09, 14:01
        Dziewczyna ma oryginalny styl i fajny głos, jestem na tak ;D
    • juliettee katie 30.08.09, 18:11
      jest sliczna i niesamowicie utalentowana. bardzo ja lubie! ma duzo pieknych
      piosenek i ten anielski glos...
      • klaudysia Re: katie 30.08.09, 18:30
        nom .
        fajny ma dziewczyna glos .
        • smiley11 Re: katie 13.09.09, 17:18
          Moja mam jej słucha, ja raczej nie, ale ją lubię, podobają mi się niektóre jej piosenki.
    • thedulcemonisia Cóż........... 13.09.09, 17:21
      Szczerze to raczej jej nie słucham lubię jedna jej piosenkę z która wystąpiła w
      Sopocie!!!!!
    • zuaona Re: Katie Melua 13.09.09, 17:22
      ma talent. ; d
      • pinkpink Re: Katie Melua 13.09.09, 18:00
        bardzo ją lubię. ma piękny głos!
        i do tego śliczna.
        ma bardzo ładne zdjęcia:
        muziek.paginablog.nl/muziek/katie_melua03.jpg
        www.smh.com.au/ffximage/2007/09/26/katiemelua_wideweb__470x329,0.jpg
      • 07tofik Re: Katie Melua 17.09.09, 20:33
        Śpiewa bardzo łanie i nie jest taka wycudowana ma oryginalny styl, ja również
        jestem na taksmirk
    • th4ever Re: Katie Melua 18.09.09, 15:24
      ...nie mam o niej zdania...bo nie slucham jej piosenek xd
    • ania13 Re: Katie Melua 31.10.09, 12:44
      ma fajne piosenki szczególnie spider's web i if you were a sailboat
      • im_rebel Re: Katie Melua 31.10.09, 12:48
        Spoko.
    • meg_cullen Re: Katie Melua 31.10.09, 13:01
      ma fajny głos ale za nią nie przepadam
      • miley.fun Re: Katie Melua 31.10.09, 13:29
        Ma taki ładny, delikatny i łagodny głos.
        Lubie ją sobie czasami posłuchac...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka