wiesia.zelek 14.05.06, 19:05 Co sądzicie o preparacie ziołowym Alveo szczególnie w leczeniu łuszczycy i przewlekłego zapalenia zatok. Czy ktoś miał z nim jakieś doświadczenia napiszcie jak długo trwało leczenie itd. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agaaah Re: Alveo 16.05.06, 14:31 Wiesiu, zajrzyj tutaj forum.akuna.pl/viewtopic.php?t=192 Ja sama nie mam doświadczenia w tym zakresie, alveo piję dopiero drugi miesiąc ale jestem w stanie zauważyć jego korzystne działanie. Wyciszyłam się, nie budzę się w nocy jak to wcześniej bywało, ustapiło kołatanie serca, w ogóle jakoś mniej emocjonalnie przeżywam wszystko co się dzieje wokól mnie...zobaczę co bedzie dalej Pozdrawiam serdecznie, Aga Odpowiedz Link
wiesia.zelek Re: Alveo 18.05.06, 11:58 Hej dzięki Ci bardzo za informacje, jest tam bardzo dużo ciekawych artykułów. Odpowiedz Link