14.05.06, 19:05
Co sądzicie o preparacie ziołowym Alveo szczególnie w leczeniu łuszczycy i
przewlekłego zapalenia zatok. Czy ktoś miał z nim jakieś doświadczenia
napiszcie jak długo trwało leczenie itd.
Obserwuj wątek
    • agaaah Re: Alveo 16.05.06, 14:31
      Wiesiu,

      zajrzyj tutaj
      forum.akuna.pl/viewtopic.php?t=192
      Ja sama nie mam doświadczenia w tym zakresie, alveo piję dopiero drugi miesiąc
      ale jestem w stanie zauważyć jego korzystne działanie.
      Wyciszyłam się, nie budzę się w nocy jak to wcześniej bywało, ustapiło
      kołatanie serca, w ogóle jakoś mniej emocjonalnie przeżywam wszystko co się
      dzieje wokól mnie...zobaczę co bedzie dalej smile

      Pozdrawiam serdecznie,

      Aga
      • wiesia.zelek Re: Alveo 18.05.06, 11:58
        Hej dzięki Ci bardzo za informacje, jest tam bardzo dużo ciekawych artykułów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka