11.09.09, 20:42
moze dac skierowaanie rodzinny nie " placac" ,weszly jakies
nowe przepisy,ktore beda miala w nastepnym tygodniu.A to
ciekawe ,nie wiedzialam i nie bede juz zebrac wiecej u
specjalisty.....
Obserwuj wątek
    • magdola1 Re: Na CT 12.09.09, 21:04
      Proszę bardzo
      Wademecum 2009 na stronach Narodowego Funduszu Zdrowia - str. 22
      tu link: www.nfz.gov.pl/new/index.php?
      katnr=8&dzialnr=2&artnr=3824&b=1

      "na badania diagnostyczne kosztochłonne » (takie jak
      tomografia czy rezonans) – lekarz ambulatoryjnej opieki
      zdrowotnej będący lekarzem ubezpieczenia zdrowotnego,
      w tym także lekarz POZ, prowadzący leczenie pacjenta
      i stwierdzający potrzebę wykonania danego badania
      (w przypadkach uzasadnionych medycznie).Odsyłanie
      pacjentów do lekarza POZ po skierowanie na badania
      diagnostyczne kosztochłonne jest nieuzasadnione. Dotyczy to także
      badań w opiece specjalistycznej zlecanych pacjentom z zaleceniem
      kolejnej wizyty."

      Konia z rzędem temu kto będzie wystawiał takie skierowanie
      !
      • snajper55 Link 12.09.09, 21:58
        www.nfz.gov.pl/new/art/3824/vademecum_2009.pdf

        (strona 24)

        S.
        • cccykoria Re: Link 12.09.09, 22:24
          snajper55 napisał:

          > www.nfz.gov.pl/new/art/3824/vademecum_2009.pdf
          >
          > (strona 24)
          >
          > S.

          Dziekuje ,dowiedzialam sie teraz a kiedys na forum zdrowie
          wprowadzilam w blad osobe ,ktora pytala czy rodzinna moze
          dac.?Poczytam


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka