white-laguna4
04.04.12, 19:22
powiedział pacjentowi,po badaniach potwierdzających możliwośc istnienia powaznej choroby ,iż jest zbyt stary (48l) na jakąkolwiek diagnozę? Zmiany w mózgu,prążki oligoklonalne w płynie m-r i słabo dodatnie ANA i ANCA ...Własnie ja to usłyszałam...po 8 latach pobytów w szpitalu ,za stara jestem,w jakim celu ktoś przeciągał diagnozowanie mnie? Oj,ja tego tak nie zostawię!!!