Dodaj do ulubionych

imadż wciórności szak

06.03.06, 03:20
dedykuje ten watek problemom z imageshackiem, poniewaz poslugujemy sie nim do
wklejania zdjec
niestety nie jest to narzedzie niezawodne - od trzech dni usiluje wkleic
zdjecie klipsow, tylko po to by mi sie objawila na jego miejscu reklama pilki
noznej
(jak widac, istotnie nie mozna miec wszystkiego)

proponuje rowniez aby w tym watku omawiac wszelkie problemy techniczne jakie
napotkamy dzialajac na tym forum, poza humorami imadższaka - bo jesli ktos ma
jakis klopot a ktos inny juz przez to przeszedl i wie jak problem rozwiazac
mozemy sobie nawzajem pomoc, co czesto dziala sprawniej niz interwencja tzw.
fachowcow z zewnatrz

IMAGESHACK
Obserwuj wątek
    • jpar to ja mam prosbe 08.03.06, 09:17
      o dokladana instrukcje. Kiedys probowalam wkleic zdjecia i nic, linki sie nie
      otwieraly. Szczerze mowiac bardzo sie zniechecilam, nie wiem, czy to kwestia
      mojego komputera, bo na samym poczatku galerii probowalam cos powklejac i
      dzialalo, a od jakiegos czasu adersy zdjec do forum kopiuja sie z dodatkowym
      ustrojstwem i d... Prosze o podpowiedz...
      • zettrzy Re: to ja mam prosbe 09.03.06, 04:11
        to chyba nie kwestia komputera, ale wydaje mi sie czasem problem ze zdjeciem
        skoro cos tam wkleilas i dzialalo, nie bede dawac instrukcji jak wklejac per se;
        natomiast co do linkow, to trzeba wybrac ten trzeci od gory, ktory ma na boku
        niebieskimi literami napisane SHOW i klikajac w ten SHOW mozna przetestowac dany
        obrazek: jak sie otwiera i pokazuje prawidlowo to bedzie dzialal, a jak nie to
        dobranoc
        czasem zdjecie jest jakies takie - przekonalam sie o tym na wlasnej skorze
        wklejajac obrazek jednych klipsow - co je wkleilam to otwierala sie reklama
        pilki noznej, albo chili con carne; w koncu zrobilam drugie zdjecie tych klipsow
        i to drugie zaladowalo sie bez problemow - czyli cos tam bylo ze zdjeciem nie
        tak, nie wiem co, i prawde mowiac nie obchodza mnie te techniczne detale
        niskiego poziomu, grunt ze zdjecie teraz wyglada jak powinno, a o to przeciez mi
        chodzi
        wiec jesli cos jest nie tak, zrob inne zdjecie i probuj ponownie, kiedys w koncu
        musi wyjsc
    • klarak Re: imadż wciórności szak 09.03.06, 22:23
      a ja mam taki problem, ze jak chce obejrzec zdjecie czyjes, to ono tak dlugo sie
      ładuje, ze w koncu rezygunje. nie wiem, czy wklejacie za duze pliki, czy tez to
      dlatego, ze z polski do usa, gdzie jest ten imadż, jak mówi zettrzy, szak --
      droga daleka. By the way jest polski odpowiednik www.fotosik.pl niedawno
      odkrylam. moze to jakas alternatywa.
      • zettrzy Re: imadż wciórności szak 10.03.06, 04:13
        zdjecie dlugo sie laduje przy polaczeniach telefonicznych, przy satelitarnych
        laduje sie duzo szybciej, ale tez moze nieco potrwac, z dwu przyczyn - raz ze
        tego jest duzo, a dwa ze to przy przeladowywaniu na ekran musi odbudowac swoja
        strukture, bo przeciez toto nie jest ani skladowane ani przesylane jako obraz
        tylko jako pakiet z instrukcja obslugi do pokazywania
        im wiecej szczegolow na zdjeciu tym dluzej sie laduje
        imageshack ma limit wielkosci, wiec nie mozemy wkleic nic wiekszego niz megabyt,
        mniej wiecej
        tak ze cierpliwosci
        oczywiscie jesli chcesz posluzyc sie innym serwisem, nie ma problema - IS zostal
        wybrany glownie dlatego ze jest latwy w obsludze, bezplatny i latwo dostepny -
        nie wymusza loginu, co jest niezbedne przy wielu innych serwisach

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka