Gość: golek
IP: *.leczna.dialup.inetia.pl
22.02.02, 18:31
Chciałbym podsumować wątek na temat relacji igrzysk w TVP
Smutny to fakt, iż nikt z dziennikarzy „wyborczej” nie zainteresował się tym
tematem. Wszyscy tu piszemy o tragicznym poziomie relacji w TVP, portal gazety
ten wątek wyróżnił umieszczając go na głównej stronie poświęconej igrzyskom i
co ? No i nic. Pomimo wielu apeli, które padały na łamach tego forum, żaden
dziennikarz nie opisał tego na łamach gazety, żaden nie zadał pytania osobom
odpowiedzialnych za ten fakt. Tak więc to, że my tu sobie ponarzekamy nic nie
daje. Można tylko sobie ulżyć i porzucać grochem o ścianę. A wszystko przez
dziwnie rozumianą solidarność dziennikarską. Wszyscy oni to jedna banda
skurwysynów i ciot jedząca z tego samego koryta. Zakończmy więc ten wątek, bo
po cholerę... Chuj im w dupę