Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    TVP i GAZETA TO JEDNA SZMATA

    IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 22.02.02, 18:31
    Chciałbym podsumować wątek na temat relacji igrzysk w TVP
    Smutny to fakt, iż nikt z dziennikarzy „wyborczej” nie zainteresował się tym
    tematem. Wszyscy tu piszemy o tragicznym poziomie relacji w TVP, portal gazety
    ten wątek wyróżnił umieszczając go na głównej stronie poświęconej igrzyskom i
    co ? No i nic. Pomimo wielu apeli, które padały na łamach tego forum, żaden
    dziennikarz nie opisał tego na łamach gazety, żaden nie zadał pytania osobom
    odpowiedzialnych za ten fakt. Tak więc to, że my tu sobie ponarzekamy nic nie
    daje. Można tylko sobie ulżyć i porzucać grochem o ścianę. A wszystko przez
    dziwnie rozumianą solidarność dziennikarską. Wszyscy oni to jedna banda
    skurwysynów i ciot jedząca z tego samego koryta. Zakończmy więc ten wątek, bo
    po cholerę... Chuj im w dupę
    Obserwuj wątek
      • Gość: ta...... Re: TVP i GAZETA TO JEDNA SZMATA IP: 195.114.189.* 24.02.02, 17:14
        tak..........no tak.............
      • Gość: Krzych Re: TVP i GAZETA TO JEDNA SZMATA IP: *.chello.pl 24.02.02, 17:25
        Chłopie....na co Ty liczyłeś ?! , że np taki Babiarz czyta posty na
        forum ?!...on nie ma czasu bo jeśli jest w sieci to tylko buszuje po gejowskich
        stronach :))))
      • laki88888 Re: TVP i GAZETA TO JEDNA SZMATA 24.02.02, 18:17
        A te relacje były na prawdę tragiczne
        Napisałem list do TVP, zadałem pytania, i co.... pewnie, nie odpisali.
      • Gość: Al Bundy Re: TVP i GAZETA TO JEDNA SZMATA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.02.02, 21:00
        Faktycznie, Wyborcza kolejny raz zawiodła olewając słuszne pretensje kibiców.
        Oni pewnie świetnie się bawili tam na miejscu... Walić ich wszystkich pajaców.
      • Gość: gazeta Re: TVP i GAZETA TO JEDNA SZMATA IP: *.stacje.agora.pl 24.02.02, 23:59
        Gość portalu: golek napisał(a):

        > Chciałbym podsumować wątek na temat relacji igrzysk w TVP
        > Smutny to fakt, iż nikt z dziennikarzy „wyborczej” nie zainteresowa
        > ł się tym
        > tematem. Wszyscy tu piszemy o tragicznym poziomie relacji w TVP, portal gazety
        > ten wątek wyróżnił umieszczając go na głównej stronie poświęconej igrzyskom i
        > co ? No i nic. Pomimo wielu apeli, które padały na łamach tego forum, żaden
        > dziennikarz nie opisał tego na łamach gazety, żaden nie zadał pytania osobom
        > odpowiedzialnych za ten fakt. Tak więc to, że my tu sobie ponarzekamy nic nie
        > daje. Można tylko sobie ulżyć i porzucać grochem o ścianę. A wszystko przez
        > dziwnie rozumianą solidarność dziennikarską. Wszyscy oni to jedna banda
        > skurwysynów i ciot jedząca z tego samego koryta. Zakończmy więc ten wątek, bo
        > po cholerę... Chuj im w dupę

        To że stawia nas Pan na równi z TVP jest chyba mimo wszystko krzywdzące. (Kto w
        naszym dziale jest Szpakowskim a kto Babiarzem?)
        Widocznie nie czytał Pan felietonu pt. Studio olimpijskie, który wzbudził aplauz
        wielu telewidzów - kibiców a jednocześnie protesty ze strony TVP (opisywane na
        tym forum).
        Oto link:
        wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=694880&dzial=01041180

        Wątek telewizyjny poruszali także nasi felietoniści Bereś i Skoczylas.
        A w najbliższych dniach na pewno podsumujemy igrzyska w TVP.
        Zapraszamy do lektury.
        Pozdrawiamy,
        Dział sportowy
        • pc Propozycja dla Gazety 25.02.02, 00:37
          Proponuję Gazecie oprócz okolicznościowego tekstu podsumowującego wyczyny tvp
          (jest na forum poświęcony temu wątek o ilości wpisów ponad 200!) wydrukowanie
          kuponów o następującej treści: "ja, niżej podpisany, oświadczam że jako kibic
          sportowy nigdy więcej nie wpłacę na rzecz Polskiej Telewizji Publicznej ani
          złotówki z tytułu abonamentu" - z prośbą o wysyłanie do redakcji. Ciekawe ile
          osób by je wypełniło i wysłało...

          Ewentualnie proponuję sonda w internecie na stronach sportowych: "Czy po
          Igrzyskach Olimpijskich masz jeszcze zamiar płacić abonament na rzecz TVP?
          Tak/Nie"

          Pozdrawiam (wszystkich oprócz tvp)
          • Gość: mic Re: Propozycja dla Gazety IP: *.sgh.waw.pl 25.02.02, 00:58
            zgadzam sie ze poziom relacji nie jest najwyzszy (USA - Rosja mecz zaczal sie
            po 8 min., wczesniej jakis debilny film i oczywiscie blyskawiczne laczenie z
            lodowiskiem zaraz po 3 min. bloku reklamowym). Nie mozna jednak stawiac sprawy
            w ten sposob - zle pokazuja, nie place abonamentu! Przeciez jednak pokazuja. To
            dzieki TVP mielismy mozliwosc sladzic IO i chwala i czesc (za przeproszeniem)
            publicznej ze wyciagnela pieniazki i kupila prawa do transmisji. Jak za kilak
            lat IO beda w "ogolnodostepnym" Polsacie cyfrowym to tylko nieliczni beda mogli
            ponarzekac na Borka, ktory bedzie prowadzil studio olimpijskie i relacjonowal
            ze studia zawody. Nie wiele czasu uplynelo bym zatesknil za Liga Mistrzow w
            TVP. Mam pretensje do nieprzygotowanych a czasami wrecz infantylnych
            dziennikarzy, ale wielki dzieki dla TVP ze przez dwa tygodnie moglem nacieszyc
            oczy bardziej lub mniej porywajacymi wydarzeniami XIX ZIO. Pozdrawiam.
            ps. zastrzegam, ze nie mam Eurosportu.
            • Gość: robi Re: Propozycja dla Gazety IP: *.waw.prokom.pl 25.02.02, 13:03
              Tak, i wg Ciebie jakość nie obowiązuje, "bo pokazują". Tak to my nigdy z
              umysłowej komuny nie wyjdziemy. A co powiesz na akcje typu przekazanie wyników
              końcowych giganta, choć 2-go przejazdu nie pokazali? Chłostać ich po gołym
              dupsku, a nie chwalić.
              • Gość: mic Re: Propozycja dla Gazety IP: *.sgh.waw.pl 25.02.02, 15:42
                przeczytaj dokladnie co napisalem - dziekuje TVP ze pokazala a ganie za jakosc.
                zreszta IO to nie jedyna sportowa impreza jaka schrzanili.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka