Gość: Smoczek %
IP: *.static.sitel.net.pl
08.09.11, 11:52
Władimir ~został~ogłosił się SuperMistrzem ! ~mistrz~ Powietkin ;) miglanc jak Haye !
" Niespodzianka" Witalij po zwycięstwie chce poświęcić się już Tylko polityką ? :))
< rzucam swoją plotę :) >