Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Budziński-asysta

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.13, 17:59
    Budziński chyba zanotował asystę przy pierwszym golu cracovii
    "jeśli zawodnik, który zdobędzie gola, pokona bramkarza "na raty", tzn. jeśli po strzale bramkarz lub inny zawodnik odbije piłkę, a strzelec gola trafi do bramki po dobitce,
    to czy dane zagranie jest asystą, decyduje organizator"

    W tym przypadku myślę, że ewidentnie to zagranie było asystą i mam nadzieję że organizator tak zadecyduje, bo na razie "Budzik" nie ma zaliczonej asysty.
    Obserwuj wątek
      • 19marcin78 Re: Budziński-asysta 05.10.13, 18:30
        Popieram.
        Dynamika sytuacji była taka, że podanie Budzińskiego było kluczowe w tej akcji.
        Zaś zaliczenie 'asysty' bramkarzowi Jagi byłoby niedorzeczne, bo to była przebitka.
        • Gość: dan_enco Re: Budziński-asysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.13, 12:39
          przychylam się do prośby. myślę że asysta jest oczywista
      • wygrajlige_pomoc Re: Budziński-asysta 07.10.13, 11:09
        Podobnie jak przy Mili - to jest "na raty", ale jeszcze przedyskutujemy i damy znać. [Bartek]

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka