Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Hamilton wygrał jazdę na czas

    IP: *.sympatico.ca 18.08.04, 19:09
    Brawo Amerykanie. Trzy medale w kolarstwie. Sa najlepsi. Ja tu swego czasu
    szczalem ze sa na koksie. A to ja bylem na haju i wszystko mi sie pojeblo.
    Myslalem ze Lance to ja a Tyler Hamilton to moja ulubiona suka.
    Obserwuj wątek
      • Gość: dzekson Re: Hamilton wygrał jazdę na czas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 19:23
        dobry jestes lepszy nawet od szurkowskiego szozdy i kapitana żbika
      • Gość: andrak Tugboat IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.04, 06:27
        Pies Hamiltona odszedł po zakończeniu 9 etapu Tour de France. Więcej na
        tylerhamilton.com. Go, Tyler, go!!!!!
      • Gość: doebk Re: Hamilton wygrał jazdę na czas IP: 212.160.156.* 20.08.04, 16:05
        lepiej zeby Tyler byl chomikiem obklejonym tasma

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka