Gość: Pan Tygrys
IP: *.sympatico.ca
18.08.04, 19:09
Brawo Amerykanie. Trzy medale w kolarstwie. Sa najlepsi. Ja tu swego czasu
szczalem ze sa na koksie. A to ja bylem na haju i wszystko mi sie pojeblo.
Myslalem ze Lance to ja a Tyler Hamilton to moja ulubiona suka.