topcom1 20.03.15, 20:04 Do Bartek -chciałem sie upewnic ze celne strzały z rzutu karnego tez sa wliczane do bonusu 1 pkt.Prosze o potwierdzenie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wygrajlige_pomoc Re: Robaczek 20.03.15, 20:17 Tak, są. Punkt więcej będzie. Jak u Was z Robakiem? - jest na kapitanie? - a może... sprzedany? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michalkin1982 Re: Robaczek IP: *.retsat1.com.pl 20.03.15, 21:32 Na kapitanie :) :) :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Butrex Re: Robaczek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.03.15, 09:47 Szxlag, a ja znowu na kapitana Wilczka dałem, choć dumałem kto wygra Piech czy Robak i stwierdziłem że remis jest prawdopodobny a Wilczek ma szanse usrzelic coś....dobrze że Piecha nie obstawiłem.... Odpowiedz Link Zgłoś