Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    20.03.15, 20:04
    Do Bartek -chciałem sie upewnic ze celne strzały z rzutu karnego tez sa wliczane do bonusu 1 pkt.Prosze o potwierdzenie
    Obserwuj wątek
      • wygrajlige_pomoc Re: Robaczek 20.03.15, 20:17
        Tak, są. Punkt więcej będzie.

        Jak u Was z Robakiem?
        - jest na kapitanie?
        - a może... sprzedany?
        • Gość: michalkin1982 Re: Robaczek IP: *.retsat1.com.pl 20.03.15, 21:32
          Na kapitanie :) :) :)
          • Gość: Butrex Re: Robaczek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.03.15, 09:47
            Szxlag, a ja znowu na kapitana Wilczka dałem, choć dumałem kto wygra Piech czy Robak i stwierdziłem że remis jest prawdopodobny a Wilczek ma szanse usrzelic coś....dobrze że Piecha nie obstawiłem....

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka