gawronka 02.10.04, 18:01 Buuu :((( Włączyłam TV z pewnym opóźnieniem i cóż widzę me oczy? Klon Ebdona ogrywa naszego kikiriki-mena :((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilipiec Re: Stevens? Stevens?!!!!!!!!! 02.10.04, 18:03 gawronka napisała: > Buuu :((( > > Włączyłam TV z pewnym opóźnieniem i cóż widzę me oczy? Klon Ebdona ogrywa > naszego kikiriki-mena :((( Już po krzyku :))) BTW: Czy Hicks to ten specjalista od boksu? Odpowiedz Link Zgłoś
gawronka Re: Stevens? Stevens?!!!!!!!!! 02.10.04, 18:04 lilipiec napisał: > gawronka napisała: > > > Buuu :((( > > > > Włączyłam TV z pewnym opóźnieniem i cóż widzę me oczy? Klon Ebdona ogrywa > > > naszego kikiriki-mena :((( > > Już po krzyku :))) BTW: Czy Hicks to ten specjalista od boksu? Yhy. pewnie Stevens spietrał, że go Hiks zechce wyzwać as well... Odpowiedz Link Zgłoś
magyar-lengyel Re: Stevens? Stevens?!!!!!!!!! 03.10.04, 03:48 Ebdona na szczescie nie da sie sklonowac, na nieszczescie Stevens dal ciala :( Odpowiedz Link Zgłoś