Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Stevens? Stevens?!!!!!!!!!

    02.10.04, 18:01
    Buuu :(((

    Włączyłam TV z pewnym opóźnieniem i cóż widzę me oczy? Klon Ebdona ogrywa
    naszego kikiriki-mena :(((
    Obserwuj wątek
      • lilipiec Re: Stevens? Stevens?!!!!!!!!! 02.10.04, 18:03
        gawronka napisała:

        > Buuu :(((
        >
        > Włączyłam TV z pewnym opóźnieniem i cóż widzę me oczy? Klon Ebdona ogrywa
        > naszego kikiriki-mena :(((

        Już po krzyku :))) BTW: Czy Hicks to ten specjalista od boksu?
        • gawronka Re: Stevens? Stevens?!!!!!!!!! 02.10.04, 18:04
          lilipiec napisał:

          > gawronka napisała:
          >
          > > Buuu :(((
          > >
          > > Włączyłam TV z pewnym opóźnieniem i cóż widzę me oczy? Klon Ebdona ogrywa
          >
          > > naszego kikiriki-mena :(((
          >
          > Już po krzyku :))) BTW: Czy Hicks to ten specjalista od boksu?

          Yhy. pewnie Stevens spietrał, że go Hiks zechce wyzwać as well...
      • magyar-lengyel Re: Stevens? Stevens?!!!!!!!!! 03.10.04, 03:48
        Ebdona na szczescie nie da sie sklonowac, na nieszczescie Stevens dal ciala :(

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka