Gość: Krycho
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
20.06.02, 21:27
Odnosze wrazenie, ze GW robi nagonke na p. Engela. Wystarczy przejrzec rubryke
sportowa... Uwazam, ze to nie fair!
Jezeli p. Engel odejdzie kto zajmie jego miejsce? Juz niedlugo rozpoczynaja sie
eliminacje do ME. Przyjdzie nowy trener i co? Zdazy chlopcow przygotowac?
Watpie. Za malo czasu. Engel zna swoich pilkarzy. Kazdy popelnia bledy, to
ludzka rzecz. Czy w naszym kraju trenerzy to ludzie, ktorzy musza byc bezbledni?
Zaraz trzeba ich zwalniac?
Czy nie mozna dac im drugiej szansy? Przeciez za Engela kadra awansowala do MS.
PO RAZ PIERWSZY OD TYLU LAT!!! Przeciez wczesniej grali prawie Ci sami pilkarze
i jakos innym trenerom sie to nie udawalo!!! NIKT NAM TEGO ZA DARMO NIE DAL!
Chlopcy zdobyli awans ciezka praca. Nikt juz tego nie pamieta???
Uwazam, ze nie wolno zwalniac trenera Engela! Niech zostanie na ME! Potem
zobaczymy jakie beda rezultaty podczas eliminacji i podejmie sie decyzje.
Pamietajcie, ze najwazniejsze jest wyciagnac wnioski z tego co bylo!
Panie Jerzy dziekuje Panu, za emocje, ktore dostarczyl mi w czasie eliminacji
do MS i samych MS.
Mam nadzieje, ze p. Engel zostanie i poprowadzi bialo-czerwonych do ME!
Czego sobie i Wam zycze.