Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ENGEL ZOSTAN!!!

    IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 21:27
    Odnosze wrazenie, ze GW robi nagonke na p. Engela. Wystarczy przejrzec rubryke
    sportowa... Uwazam, ze to nie fair!
    Jezeli p. Engel odejdzie kto zajmie jego miejsce? Juz niedlugo rozpoczynaja sie
    eliminacje do ME. Przyjdzie nowy trener i co? Zdazy chlopcow przygotowac?
    Watpie. Za malo czasu. Engel zna swoich pilkarzy. Kazdy popelnia bledy, to
    ludzka rzecz. Czy w naszym kraju trenerzy to ludzie, ktorzy musza byc bezbledni?
    Zaraz trzeba ich zwalniac?
    Czy nie mozna dac im drugiej szansy? Przeciez za Engela kadra awansowala do MS.
    PO RAZ PIERWSZY OD TYLU LAT!!! Przeciez wczesniej grali prawie Ci sami pilkarze
    i jakos innym trenerom sie to nie udawalo!!! NIKT NAM TEGO ZA DARMO NIE DAL!
    Chlopcy zdobyli awans ciezka praca. Nikt juz tego nie pamieta???
    Uwazam, ze nie wolno zwalniac trenera Engela! Niech zostanie na ME! Potem
    zobaczymy jakie beda rezultaty podczas eliminacji i podejmie sie decyzje.

    Pamietajcie, ze najwazniejsze jest wyciagnac wnioski z tego co bylo!
    Panie Jerzy dziekuje Panu, za emocje, ktore dostarczyl mi w czasie eliminacji
    do MS i samych MS.
    Mam nadzieje, ze p. Engel zostanie i poprowadzi bialo-czerwonych do ME!
    Czego sobie i Wam zycze.
    Obserwuj wątek
      • Gość: JA :) Re: ENGEL ZOSTAN!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 21:40
        I tu się zgadzam bo mieliśmy po prostu trudną grupę i tyle.
      • Gość: mariuszb Re: ENGEL ZOSTAN!!! IP: *.task.gda.pl / *.szel-sat.com.pl 20.06.02, 22:58
        Niech zostanie, niech wyciągnie wnioski, przyzna się do błędu, ale niech
        zostanie bo w Polsce jest najlepszy.
        • Gość: Gunship Re: ENGEL ZOSTAN!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 23:16
          popieram popieram popieram !
          • Gość: DaFiDoo Re: ENGEL ZOSTAN!!! IP: *.gostyn.sdi.tpnet.pl 20.06.02, 23:22
            Engel zostan!!!!!!!!!1

            Wydzial szkolenia negatywnie ocenil Engela bo niektorzy trenerzy chca chyba
            sami zajac jego miejsce
            w wypadku zwolinenia engela proponuje demonstracje na ulicach
            • Gość: Gun Re: ENGEL ZOSTAN!!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 23:28
              joooo zgadamy sie z lepperem i bedzie paraliz kraju.. :D
            • Gość: gliwice głos na Engela! IP: 217.98.107.* 20.06.02, 23:34
              Najgorsze jest to że Engela krytykują najostrzej byli selekcjonerzy.
              Pan Apostel i spółka mieli okazję pokazać jakimi są "fachowcami". Za ich
              kadencji nasz reprezentacja nie istniała , więc niech się odpie....... od
              Engela imoże ruszą resztkami rozumu i mu pomogą zamiast ganić.
              Panie prezesie Listkiewicz zostaw Pan Engela na miejscu!!!!!!!!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka