Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    atak legii

    14.07.05, 22:40
    kto bedzie gral w ataku legii.chmiest czy klatt kogo lepiej kupić.
    Obserwuj wątek
      • grzesol Re: atak legii 14.07.05, 23:20
        Atak Legii będzie wyglądał tak Klatt-Szałachowski o ile trener Zieliński
        zdecyduje się grać 2 napastników.Chmiest pewnie podzieli los Korzyma,nie widzę
        dla niego dużej szansy do grę w podstawowej 11-stce.Tak naprawdę to jest ona
        zerowa.
        • masterpablo Re: atak legii 15.07.05, 07:46
          ale z tego co jest w liście tansferowej wynika, że Szałachowski jest pomocnikiem... więc chyba nie będzie grał na ataku...czy mam rację???
          • dennis26 Re: atak legii 15.07.05, 08:00
            pomocnikiem to on jest właśnie w "gazecie" ale będzie grał bardziej w ataku
          • krzysio.d Re: atak legii 15.07.05, 09:54
            masterpablo napisał:

            > ale z tego co jest w liście tansferowej wynika, że Szałachowski jest
            pomocnikie
            > m... więc chyba nie będzie grał na ataku...czy mam rację???

            Nie masz racji, dużo razy zdaża się tak, że pomocnicy grają w piłkarzykach na
            ataku, albo napastnicy na pomocy.
            Pewne jest jedno, bramkarz zawsze gra w bramce :]
            • masterpablo Re: atak legii 15.07.05, 13:54
              ale sorki.. nie chodzi mi o to.. punkty bedzie zdobywal jako pomocnik czy jako napastnik... np za bramke bedzie mial 4, czy 5 punktow?? pozdro i dzieki
              • rysovek Re: atak legii 15.07.05, 14:14
                jak jest na TL jako pomocnik to jako pomocnik:)
                • masterpablo Re: atak legii 15.07.05, 14:39
                  dzieki rysovek ... pozdro i powodzenia :)
                  • lord_qulag Re: atak legii 16.07.05, 02:53
                    na razie w Legii jest tylko 3 napastników - b.dobry Klatt, średni Chmiest i
                    młody Zjawiński... trochę mało ale też Legia gra tylko jednym prawdziwym
                    snajperem i 2ma skrzydłowymi/napastnikami (Kawran i Szałachowski, obaj na
                    jesieni będą nieźle punktować...)

                    idea jest dobra, ale jest problem, bo Zieliński nie ma zbyt wielu zmienników dla
                    tych piłkarzy - i czuję, że w Legii na dniach ktoś sie jeszcze pojawi... ja bym
                    chciał Jelenia, chomikowanie kasy przez Legię też na to wskazuje (Sagan 650tyś
                    Euro, Boruc 300tyś i być może Włodarczyk za 200tyś... to daje ponad 1mln na
                    dobrego napastnika... a Jeleń ponoć 1mln kosztuje...) ale pożyjemy - zobaczymy
                    :) pozdro!
                    • tomek641 Re: atak legii 20.07.05, 19:45
                      ja bym postawil na jelenia
              • krzysio.d Re: atak legii 20.07.05, 19:52
                masterpablo napisał:

                > ale sorki.. nie chodzi mi o to.. punkty bedzie zdobywal jako pomocnik czy
                jako
                > napastnik... np za bramke bedzie mial 4, czy 5 punktow?? pozdro i dzieki

                Jeśli w piłkarzykach jest na pomocy, a w meczu na ataku to punktuje jako
                pomocnik ! ;-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka