tomeksz1 14.07.05, 22:40 kto bedzie gral w ataku legii.chmiest czy klatt kogo lepiej kupić. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grzesol Re: atak legii 14.07.05, 23:20 Atak Legii będzie wyglądał tak Klatt-Szałachowski o ile trener Zieliński zdecyduje się grać 2 napastników.Chmiest pewnie podzieli los Korzyma,nie widzę dla niego dużej szansy do grę w podstawowej 11-stce.Tak naprawdę to jest ona zerowa. Odpowiedz Link Zgłoś
masterpablo Re: atak legii 15.07.05, 07:46 ale z tego co jest w liście tansferowej wynika, że Szałachowski jest pomocnikiem... więc chyba nie będzie grał na ataku...czy mam rację??? Odpowiedz Link Zgłoś
dennis26 Re: atak legii 15.07.05, 08:00 pomocnikiem to on jest właśnie w "gazecie" ale będzie grał bardziej w ataku Odpowiedz Link Zgłoś
krzysio.d Re: atak legii 15.07.05, 09:54 masterpablo napisał: > ale z tego co jest w liście tansferowej wynika, że Szałachowski jest pomocnikie > m... więc chyba nie będzie grał na ataku...czy mam rację??? Nie masz racji, dużo razy zdaża się tak, że pomocnicy grają w piłkarzykach na ataku, albo napastnicy na pomocy. Pewne jest jedno, bramkarz zawsze gra w bramce :] Odpowiedz Link Zgłoś
masterpablo Re: atak legii 15.07.05, 13:54 ale sorki.. nie chodzi mi o to.. punkty bedzie zdobywal jako pomocnik czy jako napastnik... np za bramke bedzie mial 4, czy 5 punktow?? pozdro i dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
rysovek Re: atak legii 15.07.05, 14:14 jak jest na TL jako pomocnik to jako pomocnik:) Odpowiedz Link Zgłoś
masterpablo Re: atak legii 15.07.05, 14:39 dzieki rysovek ... pozdro i powodzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
lord_qulag Re: atak legii 16.07.05, 02:53 na razie w Legii jest tylko 3 napastników - b.dobry Klatt, średni Chmiest i młody Zjawiński... trochę mało ale też Legia gra tylko jednym prawdziwym snajperem i 2ma skrzydłowymi/napastnikami (Kawran i Szałachowski, obaj na jesieni będą nieźle punktować...) idea jest dobra, ale jest problem, bo Zieliński nie ma zbyt wielu zmienników dla tych piłkarzy - i czuję, że w Legii na dniach ktoś sie jeszcze pojawi... ja bym chciał Jelenia, chomikowanie kasy przez Legię też na to wskazuje (Sagan 650tyś Euro, Boruc 300tyś i być może Włodarczyk za 200tyś... to daje ponad 1mln na dobrego napastnika... a Jeleń ponoć 1mln kosztuje...) ale pożyjemy - zobaczymy :) pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
krzysio.d Re: atak legii 20.07.05, 19:52 masterpablo napisał: > ale sorki.. nie chodzi mi o to.. punkty bedzie zdobywal jako pomocnik czy jako > napastnik... np za bramke bedzie mial 4, czy 5 punktow?? pozdro i dzieki Jeśli w piłkarzykach jest na pomocy, a w meczu na ataku to punktuje jako pomocnik ! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś