pshemkov
31.08.05, 14:23
Do zaopiniowania proponuję hasło REZERWOWI: Gramy tylko 11-oma piłkarzami, a
przecież w każdej kadrze są rezerwy. Postuluję zrezygnowanie z punktu
przyznawanego liderowi w tabeli. Bardziej fair i zależne od nas - Prezesów
będą punkty 2-ch lub 3-ch rezerwowych - którzy wg mojej wizji punktowaliby za
połowę tj. (nasz rezerwowy gracz, jeśli zagra w jakiś meczu i zgromadzi
powiedzmy 5 lub 6 pktów rzeczywistych - dostaje dla Prezesa 3 (czyli 1/2
zaokrąglona w górę). Oczywiście od następnej edycji...