Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi sma...

    IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.03, 22:32
    ADASIU JESTEŚ DLA MNIE JAK BRAT-KOCHAM CIĘ MÓJ
    MISTRZU!!!!!!!!!!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: pol Re: Mistrz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 22.02.03, 22:34
        Adam jesteś wspaniały
      • Gość: balon Pewnosc siebie IP: *.ds.uni.wroc.pl 22.02.03, 22:36
        Najwazniejsze dla mnie(oprocz medalu oczywiscie :)) jest to, ze
        Adamowi wrocila pewnosc siebie. Teraz na sredniej skoczni nie
        powinien miec problemow przynajmniej ze zdobyciem medalu.
        • Gość: skoczek Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.bredband.skanova.com 22.02.03, 23:01
          przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie
          mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
          sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
          wszystko wróci do normy.
          • Gość: igor Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.krosno.sdi.tpnet.pl 22.02.03, 23:07
            wal sie na ryj blawacie
          • Gość: stach Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 22.02.03, 23:13
            Po prostu jesteś durnum palantem!
            • Gość: Ziomek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 21:45
              Takum debilom jak ty huj w dupe i to wszytko zajebany
              ćwoku.Jebana nic nie warta gnido
          • Gość: Gatsby Wojtek Skupień?:) n/t IP: *.chello.pl 22.02.03, 23:18
          • Gość: Bhert Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.03, 23:31
            powiedz czemu twoja stara lize dupy psom na osiedlu???
          • Gość: kachna Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.kalisz.mm.pl 23.02.03, 00:12
            Glupi jestes i tyle.
          • Gość: n.y A TY NIE UDALES SIE MAMUSI!!SKOCZEK IP: *.tnt8.nyc9.da.uu.net 23.02.03, 00:18
            I odbiegasz od normy
          • Gość: radu Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.client.attbi.com 23.02.03, 00:42
            co maluczki, zazdrosc cie zjadla, udlawiles sie wlasna nicoscia,
            brak ci wlasnej recepty na sukces, zgorzknialy, pomysl jak wyjsc
            z twojego wlasnego grajdola, w ktorym zostaniesz nebawem
            zupelnie sam
            • Gość: Szlomcio Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 00:53
              Gość portalu: radu napisał(a):

              > co maluczki, zazdrosc cie zjadla, udlawiles sie wlasna nicoscia,
              > brak ci wlasnej recepty na sukces, zgorzknialy, pomysl jak wyjsc
              > z twojego wlasnego grajdola, w ktorym zostaniesz nebawem
              > zupelnie sam
              Do kogo to bylo ?
              • Gość: radu Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.client.attbi.com 23.02.03, 21:46
                dO IGNORANTA, MALKONTENTA SKOCZKA OCZWISCIE!!!!!!!!!!!!
          • Gość: tDT co za burak!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 00:52
            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.

            frustrat jakis zawszony
            • Gość: Szlomcio Re: co za burak!!!!!!!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 00:56
              Gość portalu: tDT napisał(a):

              > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie
              > > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
              > > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
              > > wszystko wróci do normy.
              >
              > frustrat jakis zawszony
              i obsrany po kostki do tego
          • Gość: Mariusz Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 148.243.211.* 23.02.03, 01:52
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
            Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr,

            A moze bylo tak, ze tamci wygrywali, bo akurat Adam byl w
            gorszej formie!? Skoro Adma byl w gorszej formnie, to moze w
            sumie nic wielkiego nie dokonali?
            • Gość: andreas63 Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 16:18
              Gość portalu: Mariusz napisał(a):

              > Gość portalu: skoczek napisał(a):
              >
              > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
              > Haniego,norwegów,nie
              > > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
              > > sprzyjajacy wiatr,
              >
              > A moze bylo tak, ze tamci wygrywali, bo akurat Adam byl w
              > gorszej formie!? Skoro Adma byl w gorszej formnie, to moze w
              > sumie nic wielkiego nie dokonali?
              Ludzie po co te glupie gadanie,przeciez on jak schumacher
              poprawil dwa razy rekord toru.Kto moze mowic o slabej formie.
              Kocham was wszystkich polskie lobuzy
          • Gość: jimmy Jesteś... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 04:44
            AJeśli mówisz poważnie, jesteś śmieciem...jeśli żartujesz, też.
            • Gość: gall Re: Jesteś... IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:49
              Gość portalu: jimmy napisał(a):

              > AJeśli mówisz poważnie, jesteś śmieciem...jeśli żartujesz, też.
              Myślę,że "kibol" Lecha.
          • bodek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, 23.02.03, 05:10
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
            Haniego,norwegów,nie mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie
            dokonal, mial sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za
            tydzien wszystko wróci do normy.

            Człowieku, co ty piszesz!
            Może, to Hanni, Ahonen, Norwegowie i Austriacy zwyciężali po
            nieudanych skokach Małysza?

            Tak mówić nie wolno, to jest sport. Żaden zawodnik nie jest w
            stanie kilka lat być jedynie na topie. Małysz miał ten sezon
            nie najbardziej udany, zle zmobilizował się do najważniejszego
            startu i wygrał. Ahonenowi i Hannawaldowi ten konkurs nie
            wyszedł, ale Matti Hautamaeki wystartował cudownie, przez
            moment był najlepszy, lepszy od Małysza. Ale Małysz nie
            zrezygnował, ustanowił jeszcze lepszy rekord skoczni, został
            MISTRZEM ŚWIATA.

            Gratuluję Panie Adamie. Dziękuję Panie Adamoe.
            • bodek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, 23.02.03, 09:11
              > nie najbardziej udany, zle zmobilizował się do
              najważniejszego

              Przepraszam, to wyjatkowo złośliwy chochlik, miało być "<B>ale
              zmobilizowała się do najważniejszeg konkursu</B>

              > Gratuluję Panie Adamie. Dziękuję Panie Adamoe.
            • Gość: rotik Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 217.98.67.* 23.02.03, 09:49
              ale ten co to pisal jest korem
          • Gość: Zx Ślepa kura to cię pcha w wolnych chwilach!!! IP: *.acn.pl / 10.71.9.* 23.02.03, 08:25
            Stary, co ty pier...! Małysz skoczył zaj... i pobił rekord
            skoczni! Spójrz lepiej na siebie baranie! Coś w życiu
            osiągnąłleś? Nie i teraz zazdrościsz tym którym się udało! Na
            tym polega problem z Polakami. Jak nie wychodzi to narzekają,
            jak zacznie być lepiej to ich zżera zazdrość!
            • Gość: odys Re: Ślepa kura to cię pcha w wolnych chwilach!!! IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:35
              Gość portalu: Zx napisał(a):

              > Stary, co ty pier...! Małysz skoczył zaj... i pobił rekord
              > skoczni! Spójrz lepiej na siebie baranie! Coś w życiu
              > osiągnąłleś? Nie i teraz zazdrościsz tym którym się udało! Na
              > tym polega problem z Polakami. Jak nie wychodzi to narzekają,
              > jak zacznie być lepiej to ich zżera zazdrość!
              Odpieprz sie od Polakow, Polak to Ty i Malysz rowniez
          • Gość: Aniol Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.acn.waw.pl 23.02.03, 09:14
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
            Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach.,niemcach,slowakach, nic wielkiego nie
            dokonal,Został Misytrzem Świata!!!!!
            >Ahonen miał sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za
            tydzien
            > wszystko wróci do normy i Adam zdodedzie kolejny zloty medal.

            PS. Tak chciales napisac ale cos ci sie w Twojej glowie
            popieprzylo!
            Radze udac sie do kilku lekarzy. Zacznij od psychologa
            Twoj Aniol Stroz
            • Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:37
              Gość portalu: Aniol napisał(a):

              > Gość portalu: skoczek napisał(a):
              >
              > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
              > Haniego,norwegów,nie
              > > mówiac o austriakach.,niemcach,slowakach, nic wielkiego nie
              > dokonal,Został Misytrzem Świata!!!!!
              > >Ahonen miał sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za
              > tydzien
              > > wszystko wróci do normy i Adam zdodedzie kolejny zloty
              medal.
              >
              > PS. Tak chciales napisac ale cos ci sie w Twojej glowie
              > popieprzylo!
              > Radze udac sie do kilku lekarzy. Zacznij od psychologa
              > Twoj Aniol Stroz
              Najlepiej jak podasz dane swego dr.
          • Gość: EZ Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 10:27
            M.Ś.Nic wielkiego?
            To sam przy sprzyjającym wietrze wejdż na ławeczkę,poczekamy czy
            nie załamie się od obciążenia w spodniach.
            • Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:38
              Gość portalu: EZ napisał(a):

              > M.Ś.Nic wielkiego?
              > To sam przy sprzyjającym wietrze wejdż na ławeczkę,poczekamy
              czy
              > nie załamie się od obciążenia w spodniach.
              Znasz to z praktyki
          • Gość: gall Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:42
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.
            Też jestem zagorzałym kibicem Adama(zresztą mój imiennik).Bardzo się cieszę ,że
            zdobył złoto.Masz prawo mieć swoje zdanie na ten temat(może trochę zbyt inne od
            pozostałych).Ale staję w Twojej obronie.Te wszystkie epitety pod Twoim adresem
            poleciały(tak jak śnieżki w ub.roku w Zakopanem)od "kiboli" z boisk
            piłkarskich.Bo tylko tam słychać takie odzywki.Widziałbyś ich "ciepłe słowa" w
            stronę Adasia jakby był poza pudłem.Zwolnili by Tajnera i wszystkich
            pozostałych którzy także przyczynili się do tego sukcesu.Już przed Wellingen
            chcieli to zrobić ,a tu Adaś wyciął im taki numer i muszą się nad kimś wyżyć.
            Byłeś pod ręką.
            Poza tym ,życzę Adasiowi powtórki na średniej.Też możesz mieć krytyczne zdanie
            na ten temat,ale nie będę Cie obrzucał błotem.
            Pozdrowienia dla wszystkich fanów i kibiców(nie mylić z "kibolami") Adama.
            Myślę,że też polecą epitety.......od "kiboli".
            • Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:42
              Gość portalu: gall napisał(a):

              > Gość portalu: skoczek napisał(a):
              >
              > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
              Haniego,norwegów,nie
              > > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
              > > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
              > > wszystko wróci do normy.
              > Też jestem zagorzałym kibicem Adama(zresztą mój
              imiennik).Bardzo się cieszę ,że
              >
              > zdobył złoto.Masz prawo mieć swoje zdanie na ten temat(może
              trochę zbyt inne od
              >
              > pozostałych).Ale staję w Twojej obronie.Te wszystkie epitety
              pod Twoim adresem
              > poleciały(tak jak śnieżki w ub.roku w Zakopanem)od "kiboli" z
              boisk
              > piłkarskich.Bo tylko tam słychać takie odzywki.Widziałbyś
              ich "ciepłe słowa" w
              > stronę Adasia jakby był poza pudłem.Zwolnili by Tajnera i
              wszystkich
              > pozostałych którzy także przyczynili się do tego sukcesu.Już
              przed Wellingen
              > chcieli to zrobić ,a tu Adaś wyciął im taki numer i muszą się
              nad kimś wyżyć.
              > Byłeś pod ręką.
              > Poza tym ,życzę Adasiowi powtórki na średniej.Też możesz mieć
              krytyczne zdanie
              > na ten temat,ale nie będę Cie obrzucał błotem.
              > Pozdrowienia dla wszystkich fanów i kibiców(nie mylić
              z "kibolami") Adama.
              > Myślę,że też polecą epitety.......od "kiboli".
              Widac, ze uzywasz swoich bruzd muzgowych. Jestem z toba.
              Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi. Adas skacze na talencie nie
              na poradach Tajnera. Zona Adasia na trenera.
          • Gość: tata Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.02.03, 10:43
            Twojemu ojcu tez nie udalo sie (wy)skoczyc i niestety ty sie
            urodziles :-)
            • Gość: gall Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:53
              Gość portalu: tata napisał(a):

              > Twojemu ojcu tez nie udalo sie (wy)skoczyc i niestety ty sie
              > urodziles :-)
              Tato ,net to nie stadion "Śląska".
          • Gość: EMIGRANT.COM.PL Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 213.76.11.* 23.02.03, 11:22
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
            Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.

            Ty skoczek to nawet jak pierdolisz to płaczesz - szmaciarz
            • Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:47

              Gość portalu: EMIGRANT.COM.PL napisał(a):

              > Gość portalu: skoczek napisał(a):
              >
              > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
              > Haniego,norwegów,nie
              > > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
              > > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
              > > wszystko wróci do normy.
              >
              > Ty skoczek to nawet jak pierdolisz to płaczesz - szmaciarz
              Ty "emigrant" , Ty zawsze sie czepiasz "polaczkow".
              Kto ty jestes - "Polak maly"
          • Gość: xxx Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.visp.energis.pl 23.02.03, 11:34
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.

            eh skoczek... ale z ciebie pionek
          • Gość: toan Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 80.51.22.* 23.02.03, 12:18
            TAK SIĘ ZNASZ NA TYM JAK ŚLEPA KURA NA ZIARNIE.
            • Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:44
              Gość portalu: toan napisał(a):

              > TAK SIĘ ZNASZ NA TYM JAK ŚLEPA KURA NA ZIARNIE.
              spieprzaj z portalu
              • Gość: makarow Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 19:56
                sam spierdalaj cwelu
                • Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 24.02.03, 00:23
                  podoba mi sie twoj styl
          • Gość: leman Witamy R. Mateje!!! IP: *.man.poznan.pl 23.02.03, 12:43
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.

            Witamy na forum Wielkiego Polskiego Skoczka Roberta Mateje!!!
          • Gość: kos Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 62.233.173.* 23.02.03, 12:52
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
            Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.

            Podlosc ludzka nie ma granic!A moze Ty nam wyskaczesz pare
            zlotych medali!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: jaceek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 167.230.76.* 23.02.03, 14:10
            Wlasnie wczoraj wszystko wrocilo do normy! Adam znowu wygrywa -
            i to jest norma.
            • Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:48
              Gość portalu: jaceek napisał(a):

              > Wlasnie wczoraj wszystko wrocilo do normy! Adam znowu
              wygrywa -
              > i to jest norma.
              Wylej sobie kubel zimnej wody na obydwa lby
              • Gość: makarow Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 20:00
                zaraz przyjdzie tata i ci neta odłączy
          • Gość: aki Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 19:31
            Oczywiscie, jak to w Polsce zwykle bywa, nie nalezy sie cieszyc z czyjegos
            sukcesu. Szkoda, ze ty skoczku nie pojechales na te zawody, wrocilbys pewnie z
            trzema medalami i paroma rekordami skoczni.
            • Gość: Rola Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.03, 22:49
              ADAM GRATULACJE-JESTES WSPANIALY!!!
          • Gość: Piotr Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.kruszwica.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 20:28
            Wszyscy którzy myślą w podobny sposób powinni być zamykanie w
            sowieckich łagrach. Jak za tydzien ma wrócić wszystko do normy
            to będzie super przecież ten facet skacze bardzo dobrze przez
            cały sezon może nie tak jak w poprzednich dwóch latach ale jest
            jednym z 3 najlepszych skoczków. Hanavald jak ma zły dziń
            potrafi nie wejść do 30 tak samo Ahonen, Hoelwart (czy jak sie
            to pisze) WIĘC NIE PIEPRZCIE BZDUR. MAMY JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH
            SKOCZKÓW NA ŚWIECIE!!!!!!!!!! A OBECNIE ZNOWU NAJLEPSZEGO PUCHAR
            ŚWIATA TEŻ BĘDZIE ADAMA. ADAM KOCHAMY CIĘ PRAWDZIWI KIBICE SĄ NA
            DOBRE I NA ZŁE innych nikt nie potrzebuje sami nic nie osiągaja
            a potem takie bzdury wypisują GNOJKI
          • Gość: errror Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 20:30
            dupek!
          • Gość: b.p. Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.proxy.aol.com 24.02.03, 04:03
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.

            ty qrwa jestes skoczek jak z koziej dupy traba. Po co palancie, jesli o skokach
            pojecia nie masz, otwierasz swoj parszywy dziob?
          • Gość: gogo Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.safecomp.com 24.02.03, 09:30
            Czyba nie ogladałeś konkursu skoków. W sobotę oraz w konkursie
            drużynowym w niedzielę niestetyty dla ciebie pokazał ze wygrana
            w sobote nie była przypadkowa. Jedynym jego konkurentem był
            rewelacyjny na tych zawodach Fin Matti.
          • Gość: Normalny Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 80.48.42.* 24.02.03, 09:49
            Dupki jesteście Wy wszyscy co tak piszecie o Małyszu. Adam jest
            THE BEST, a że czasem są lepsi od niego to i bardzo dobrze.
            Przecież to jest sport. Gdyby miał patent na wygrywanie to
            byłoby i nudnie i nienormalnie.
          • Gość: Valdor Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.orlen.pl 24.02.03, 13:23
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
            Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.

            Wal się na łeb złamasie z najlepiej z solidnego i wysokiego
            mostu.
          • Gość: Grzesiek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 217.153.97.* 24.02.03, 20:09
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,to
            chyba ich sprawa że źle skoczyli nie??
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, sam
            pobijdwa razy rekord skoczni a potem sie wymądraj mial
            > sprzyjajacy wiatr, ale potrafil go wykorzystac zreszta
            wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.
          • Gość: MAJKEL Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 200.5.1.* 05.03.03, 09:07
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena,
            Haniego,norwegów,nie
            > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial
            > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien
            > wszystko wróci do normy.
            na szczęście marudniku złoty raacji nie miałeś !!!
      • Gość: tyl Re: Oslo,Lahti i Planica IP: *.chello.pl 22.02.03, 22:47
        Przy takiej formie Adama ,i Hannawalda jest całkiem
        prawdopodobny trzeci PŚ! To by było coś wspaniałego
        • Gość: Cassiopea Re: Oslo,Lahti i Planica IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.03, 23:43
          Też tak mi się wydaje
          zresztą zapowiadano, iż marzec będzie należal do Małysza :D
          oby tak dalej
          a co do rzekomego braku sukcesu to chłopie idź spróbuj siąść na belce na
          skoczni i wtedy może zrozumiesz jak jesteś głupi
          • Gość: odys Re: Oslo,Lahti i Planica IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:50
            Gość portalu: Cassiopea napisał(a):

            > Też tak mi się wydaje
            > zresztą zapowiadano, iż marzec będzie należal do Małysza :D
            > oby tak dalej
            > a co do rzekomego braku sukcesu to chłopie idź spróbuj siąść
            na belce na
            > skoczni i wtedy może zrozumiesz jak jesteś głupi
            Tyson jest prawie mistrzem ,uwazasz, ze on jest madry
      • Gość: RADEK Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.03, 23:44
        ADAS JESTES MISTRZ NAD MISTRZE!!!!!!!!!!
      • Gość: Widz Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.acn.pl 23.02.03, 00:15
        no, wreszcie Red-Bull zadzialal i dodal Adamowi skrzydel :)

        mielismy 13 miesiecy chudszych w wykonaniu Adama Malysza, teraz kolej 13 lat
        grubych :)
      • Gość: Szlomcio Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 00:21
        Nie jestem Polakiem,ale jestem sercem z Malyszem.!!! Dumnym
        jestem z tego,ze reprezentuje On kraj,w ktorym moj dziadek sie
        urodzil. Go ahead Adam,GOOD LUCK !!!
        • Gość: m Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: luthien:* / 192.168.1.* 23.02.03, 01:45
          Gdzie byliście, niedowiarki, jeszcze miesiąc temu...?
          Gdyby zajął 6 miejsce, zjedlibyście go....Ta magia sukcesu...:-(
          • Gość: razorblade Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.chello.pl 23.02.03, 02:02
            synu belzebuba, nikt tak naprawde w Polsce Adasia nie
            krytykowal. wszyscy byli raczej zawiedzeni, i kibice i
            dziennikarze, i trener, i psycholog i fizjolog, i złodziej
            Włodarczyk, że nasz MISTRZ nie wygrywa. a fenomen Adasia M.
            płynie z tego, że po tym co zrobił (chwała mu za to), mógłby
            nawet zrobić kupę wielką jak stodoła, a i tak wszyscy by go
            uwielbiali. niech żyje złoty medal ADAMA MAŁYSZA
            • Gość: Skorpion Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.pppool.de 23.02.03, 06:10
              Niestety masz wyjatkowo krotka pamiec przyjacielu. Jeszcze pare tygodni temu
              calkiem liczne grono "expertow sportowych" na tym forum domagalo sie dymisji
              Tajnera i zapowiadalo koniec kariery Malysza. Te same oszolomy wychwalaja od
              wczoraj wszystkich, ktorzy przyczynili sie do wczorajszego zwyciestwa Malysza.
              Pozdro.
              • Gość: Krzyś Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.ellaz.pke.pl 24.02.03, 09:04
                Gość portalu: Skorpion napisał(a):

                > Niestety masz wyjatkowo krotka pamiec przyjacielu. Jeszcze pare tygodni temu
                > calkiem liczne grono "expertow sportowych" na tym forum domagalo sie dymisji
                > Tajnera i zapowiadalo koniec kariery Malysza. Te same oszolomy wychwalaja od
                > wczoraj wszystkich, ktorzy przyczynili sie do wczorajszego zwyciestwa Malysza.
                > Pozdro.

                Racja!
                Wszystkim tym co nie wierzyli, narzekali, prorokowali, że to już koniec itd. -
                mówię - NA KOLANA!

                Pozdro for all z Katowic.
                P.S. W Piątek kolejne Złoto - Wiara Czyni Cuda (w tym haśle coś jest:-))).
        • Gość: odys Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:56
          Gość portalu: Szlomcio napisał(a):

          > Nie jestem Polakiem,ale jestem sercem z Malyszem.!!! Dumnym
          > jestem z tego,ze reprezentuje On kraj,w ktorym moj dziadek
          sie
          > urodzil. Go ahead Adam,GOOD LUCK !!!
          Ty nie jestes Polakiem, TY jestes szmaciarz.
          Niezyjacy dziadek nauczyl cie po polsku. Brzydze sie Toba.
          Michalczewski w sercu lwa oglasza, zeby nie bylo
          nieporozumien "jestem Polakiem" .To brzmi dumnie. A Ty gnoju
          takie farmazony na polskim portalu wyglaszasz. Spieprzaj.
          Pozdrowienia z Toronto.
      • Gość: Kibic Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 08:02
        Szanowni Moderatorzy!!!
        Nie drukujcie, na miłość Boską, wypowidzi wszystkich bez
        wyjątku przygłupów, mających przypadkowy dostęp do internetu!!!
        Adam M. i jego szkoleniowcy jeszcze raz udowodnili, że potrafią
        być najlepsi na świecie.
        Czy to się komuś podoba, czy też nie!!!
        • Gość: gall Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:59
          Gość portalu: Kibic napisał(a):

          > Szanowni Moderatorzy!!!
          > Nie drukujcie, na miłość Boską, wypowidzi wszystkich bez
          > wyjątku przygłupów, mających przypadkowy dostęp do internetu!!!
          > Adam M. i jego szkoleniowcy jeszcze raz udowodnili, że potrafią
          > być najlepsi na świecie.
          > Czy to się komuś podoba, czy też nie!!!
          Ja nie mam przypadkowego dostępu do internetu,ale nikogo nie nazywałbym
          przygłupem.Nie uważasz,że każdy ma inne zdanie na ten sam temat.A może Twoja
          wypowiedź sie komuś nie podoba.
          I co?.Powinien grzmieć "nie drukujcie takich wypowiedzi".
          Poza tym pozdrowienia i czekamy z utęsknieniem na piątek.
          • Gość: odys Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:58
            Gość portalu: gall napisał(a):

            > Gość portalu: Kibic napisał(a):
            >
            > > Szanowni Moderatorzy!!!
            > > Nie drukujcie, na miłość Boską, wypowidzi wszystkich bez
            > > wyjątku przygłupów, mających przypadkowy dostęp do
            internetu!!!
            > > Adam M. i jego szkoleniowcy jeszcze raz udowodnili, że
            potrafią
            > > być najlepsi na świecie.
            > > Czy to się komuś podoba, czy też nie!!!
            > Ja nie mam przypadkowego dostępu do internetu,ale nikogo nie
            nazywałbym
            > przygłupem.Nie uważasz,że każdy ma inne zdanie na ten sam
            temat.A może Twoja
            > wypowiedź sie komuś nie podoba.
            > I co?.Powinien grzmieć "nie drukujcie takich wypowiedzi".
            > Poza tym pozdrowienia i czekamy z utęsknieniem na piątek.
            Jestem z Toba.
            Pisz czesciej.
      • Gość: malyszek Wiara i cierpliwosc nagrodzone! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 08:04
        To bylo fantastyczne przebudzenie! Choc na kacu, z jakaz
        radoscia! Po kazdym tegorocznym konkursie mowilem sobie, bedzie
        lepiej. Ale nie przypuszczalem, ze az tak wspaniale. Od Ga-Pa w
        2000 do Predazzo 2003. No i oczywiscie, dalej...
      • Gość: skamdzia Adaś NUMERO UNO!!!!!!PERFETTO!!!! IP: *.chello.pl 23.02.03, 08:57
        Serdeczne gratulacje składam na ręce Pana Adama!!Sono cosi
        contenta, molto contenta!!! Życzę dlaszych sukcesów!!! W
        Predazzo nie mogło być już lepiej!! I to taki medal!! Aż trudno
        uwierzyć!!! Ale JEST!!! HIP HIP HURRA!! HIP HIP HURRRA! HIP HIP
        HURRA!!!!!
      • diabelektychy Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s 23.02.03, 09:06
        jeeeeee adaś najlepszy jest
      • Gość: EZ Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 10:20
        G R A T U L A C J E ! ! !
        Lata cięzkiej pracy+talent+odwaga=MISTRZ!
      • Gość: clyde Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 10:39
        Gratulacje dla Małysza!!!!
        Czy z mistrzostw licza sie pkty do pucharu??
        pozdrawiam wszystkich, ktorzy sa z Malyszem na dobre i na zle
        • Gość: gall Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:47
          Gość portalu: clyde napisał(a):

          > Gratulacje dla Małysza!!!!
          > Czy z mistrzostw licza sie pkty do pucharu??
          > pozdrawiam wszystkich, ktorzy sa z Malyszem na dobre i na zle
          Niestety, nie.
      • Gość: Kiti Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.acn.pl / 10.70.1.* 23.02.03, 11:02
        Wierzyłam wciebie od początku , chociaż rodzinka nia trzymała
        tak mocno kciukó jak ja! Z całego serca gratuluję zwucięstwa
        Adamie i pozdrawiam Twoją rodzinę!!!
        Kiti-Ola
      • anutka1 Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s 23.02.03, 11:27
        GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIĘKUJEMY CI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Bardzo się ciesze ,brakuje słów -po prostu należy się ogromne
        podziękowanie w strone Adama-sprawił on niewypowiedzianą radość swoim kibicom i
        pokazał klasę.Na tym polega właśnie fenomen sportu - jeden człowiek a może tak
        dużo zrobic w sercach Polaków-wszyscy bardzo się cieszymy i życzę mu dalszych
        sukcesów.Sądzę że takie zwycięstwa dodają dużo wiary w siebie i w to że można
        jeszcze dużo dokonać.A Adamowi to wszystko należało się jak najbardziej.

        Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!!
        • Gość: odys Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 16:00
          anutka1 napisała:

          > GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIĘKUJEMY
          CI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          >
          > Bardzo się ciesze ,brakuje słów -po prostu należy się ogromne
          > podziękowanie w strone Adama-sprawił on niewypowiedzianą
          radość swoim kibicom i
          >
          > pokazał klasę.Na tym polega właśnie fenomen sportu - jeden
          człowiek a może tak
          > dużo zrobic w sercach Polaków-wszyscy bardzo się cieszymy i
          życzę mu dalszych
          > sukcesów.Sądzę że takie zwycięstwa dodają dużo wiary w siebie
          i w to że można
          > jeszcze dużo dokonać.A Adamowi to wszystko należało się jak
          najbardziej.
          >
          > Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!!
          >anuyka, kocham Cie.>
          >
      • Gość: andreas63 zobaczcie adama nago????????? IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 16:10
        AAAAAAAAAAAAAAAAADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAMMMMMM
        NNNNNNNNNAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: madar Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.exodus / 192.168.1.* 23.02.03, 19:03
        Adam120Automatic :)
        • Gość: skoczek Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy nos IP: *.bredband.skanova.com 23.02.03, 19:18
          tego anorektyka, wyglada z tym nosem jak wyglodzony wiezien auchwitz,
          za to gleboko moze zanurkowac w krocze malzonki(?),
          zal mi go z tym nosem nadaje sie tylko do freak show.
          czemu nikt na to nie zwrócil uwagi, taka operacja to 2-3 tysiace euro,a
          chlopak cierpi...
          • Gość: makarow Re: Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 20:02
            tylko ze tobie cioto zadna operacja nie pomoze
          • Gość: Emka Re: Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy IP: *.acn.pl 23.02.03, 20:55
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > tego anorektyka, wyglada z tym nosem jak wyglodzony wiezien auchwitz,
            > za to gleboko moze zanurkowac w krocze malzonki(?),
            > zal mi go z tym nosem nadaje sie tylko do freak show.
            > czemu nikt na to nie zwrócil uwagi, taka operacja to 2-3 tysiace euro,a
            > chlopak cierpi...


            Ty..
            Ciebie najwyrazniej pogielo.
            Idz sie leczyc, gamoniu
            • Gość: skoczek Re: Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy IP: *.bredband.skanova.com 23.02.03, 21:14
              Gość portalu: Emka napisał(a):

              > Gość portalu: skoczek napisał(a):
              >
              > > tego anorektyka, wyglada z tym nosem jak wyglodzony wiezien auchwitz,
              > > za to gleboko moze zanurkowac w krocze malzonki(?),
              > > zal mi go z tym nosem nadaje sie tylko do freak show.
              > > czemu nikt na to nie zwrócil uwagi, taka operacja to 2-3 tysiace euro,a
              > > chlopak cierpi...
              >
              >
              > Ty..gamoniu, idioto
              > Ciebie najwyrazniej pogielo.

              Tak ciekawe czy chcialabys takiego kosciotrupa z dlugim groteskowym nochalem,
              ja nie, o co ci zaklamana dzifko chodzi?, przeciez taka operacja to minimalny
              koszt, i zaden wstyd!!!


              > Idz sie leczyc, gamoniu
          • Gość: Pawel Re: Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.03, 22:43
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > tego anorektyka, wyglada z tym nosem jak wyglodzony wiezien auchwitz,
            > za to gleboko moze zanurkowac w krocze malzonki(?),
            > zal mi go z tym nosem nadaje sie tylko do freak show.
            > czemu nikt na to nie zwrócil uwagi, taka operacja to 2-3 tysiace euro,a
            > chlopak cierpi...


            Ty zoperuj swoja lewa komore mozgu, jezeli go oczywiscie posiadasz. Moge Ci
            to zalatwic za darmo...
      • Gość: xxx malysz za nokie IP: *.ci.uw.edu.pl 23.02.03, 20:04
        proponuje zrobic maly handel wymienny... sprzedajmy finom
        malysza za firme nokia. co przawda tvp sa straci troche na
        ogladalnosci, ale mysle, ze reszta kraju powinna zyskac :)
      • Gość: tomek Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.11.15.vie.surfer.at 23.02.03, 20:18
        Czy ktos moze mi powiedziec czy mistrzostwa swiata licz@ sie do
        ps
      • Gość: jacek Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 20:26
        kultury sie naucz i byc takim sportowcem jak hani to cie tez
        polubie adasiu
      • Gość: :) Adamie Małysz przepraszam IP: *.acn.waw.pl 23.02.03, 20:49
        Przepraszam Adama Małysza i jego zagorzałych wielbicieli za to,
        że po zawodach w Japonii i w Willingiem stwierdziłem, że Adam
        Małysz nie zdobędzie ani mistrzostwa świata ani nie zwycięży w
        Pucharze Świata. Skokami narciarskimi interesuje się od czasu
        występów Stanisława Bobaka. Cudownego Wojtka Fortuny nie
        pamiętam bo zbyt młody wtedy byłem. Jeszcze raz przepraszam.
        • Gość: skoczek re. twoje przepraszam adam ma w dupie IP: *.bredband.skanova.com 23.02.03, 21:16
          ty hipokryto, czemu nie poradzisz swojemu idolowi aby zoperowal ten nos?
          • Gość: :) :):):):) IP: *.acn.waw.pl 23.02.03, 21:29
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > ty hipokryto, czemu nie poradzisz swojemu idolowi aby
            zoperowal ten nos?
            O ile mi wiadomo to Adam Małysz nie posiada rzecznika prasowego
            to po pierwsze
            O ile mi wiadomo to ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafie
            przyznać się do popełnionego błędu to po drugie
            O ile mi wiadomo to w pewnej polskiej stacji telewizyjnej
            wczoraj wieczorem wyświetlano film (American Beauty) dla takich
            sfrustrowanych ludzików jak Ty to po trzecie
            O ile mi wiadomo nie jestem hipokrytą to po czwarte
            O ile mi wiadomo kwestia wyglądu zewnętrznego wyglądu zawodnika
            Adama Małysza nie przeszkadza mi to po piate
            O ile mi wiadomo to nie wiem i nie jestem zainteresowany co
            posiada w pupie inny człowiek to po szóste
            I na koniec zapewniam Ciebie, ze Adam Małysz nie jest moim
            idolem.
            Jesczze pomimo wszystko pozdrawiam:)
            • Gość: jarek Re: :):):):) IP: *.fastres.net 23.02.03, 21:46
              Nie ma dwoch bez trzech, czekamy na trzecia Wisle.
          • windyga Re: re. twoje przepraszam adam ma w dupie 23.02.03, 21:59
            A co Ty genialnego w zyciu zrobiles zalosny zazdrosniku,
            sfrustrowana bidulo, bys sie czul uprawniony do takich
            tchorzliwych, anonimowych ocen? Wstretny facet z Ciebie,
            Brrrrrrrrr, wspolczuje Twoim bliskim.Taki frustrat, to zgroza
            domowa.
            • Gość: :) Re: re. twoje przepraszam adam ma w dupie IP: *.acn.waw.pl 24.02.03, 17:25
              windyga napisała:

              > A co Ty genialnego w zyciu zrobiles zalosny zazdrosniku,
              > sfrustrowana bidulo, bys sie czul uprawniony do takich
              > tchorzliwych, anonimowych ocen? Wstretny facet z Ciebie,
              > Brrrrrrrrr, wspolczuje Twoim bliskim.Taki frustrat, to zgroza
              > domowa.
              bardzo duzo w zyciu genialnego zrobilem ale ze wzgledu na skromnosc zajme sie
              milczeniem
          • Gość: Pawel Re: re. twoje przepraszam adam ma w dupie IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.03, 22:50
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > ty hipokryto, czemu nie poradzisz swojemu idolowi aby zoperowal ten nos?


            Skoczek,jak my Ci dupe zoperujemy, to do kibla nie trafisz baranie !
      • Gość: Przykry Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: 193.193.95.* 23.02.03, 22:00
        Adaś, po prostu chylę czoła. Nie mam nic więcej do powiedzenia.
      • Gość: Adam Dużysz Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.netlandia.pl 23.02.03, 22:18
        Zajebi...ście Adaś, oby tak dalej. Jestem z Tobą. Kumple z
        kwadratu też.
        • Gość: skoczek Przepraszam za "trafilo sie slepej kurze ziarno" IP: *.bredband.skanova.com 24.02.03, 00:14
          Chcialem zobaczyc waszol reakcje, dlatego podszylem sie pod wstretnego lobuza,
          celem mojej prowokacji bylo zbadanie nastrojow wsrod kibicow,
          nie podchwyciliscie tej zawistnej nutki, brawo!!!
          okazaliscie sie wierni, szkoda tylko ze gdy Adam przechodzil ciezkie chwile
          nie bylo tak licznych wpisow poparcia.
          • mixer25 polacy są jednak żałośni,,, 24.02.03, 00:50
            Na litość boską-nasz naród jednak jest żałosny i to dosyć mocno:(
            Polak odnosi sukces. Zostaje mistrzem świata. Za granicą biją mu brawa i
            kłaniają się w pas.
            A u nas??
            Na forum połowa wpisów dotyczących Małysza jako tematu samego w sobie to bluzgi
            i przekleństwa. Czy my jako naród nie potrafimy chociaż raz się zsolidaryzować
            w czymkolwiek?-nawet w świętowaniu sukcesu naszego rodaka??
            Chyba już wiem dlaczego za te 7 lat jak skończę studia bedę chciał wyjechać do
            innego kraju... Po prostu jesteśmy przykrzy...
            • Gość: RADU Re: polacy są jednak żałośni,,, IP: *.client.attbi.com 24.02.03, 02:41
              zALOSNI TO MALO!!!!!!! Wiedza wszstko najlepiej, chciaz nic nie
              wiedza,politykierscy uff......., tez niewiele
              rozumieja.........,,experci w kazdej dziedzinie, az strach
              pomyslec, gdyby to Polsce teraz przytrafila sie np Columbia,
              chyba bysmy do miotly wrocili, tak chyba najlepiej by sie
              podrozowalo!!!Rozumnym do przemyslenia, a cwierc inteligencji i
              mniej to i tak nie naprawimy. Dobrze, ze pan Adam (mam nadzieje)
              nie ma czsu czytac tej czesto wulgarnej lektury.
              • mixer25 Re: polacy są jednak żałośni,,, 24.02.03, 12:53
                tak wlasnie!
                ale Polak swoje wie!-dziwne tylko ze kazdy Polak jest ekspertem
                we wszystkim a nasz kraj jest ciagle na zadupiu
                wspolczesnego "cywilizowanego" swiata.
                ale to na pewno jakis zydo-masonski spisek cyklistow przeciwko
                nasz Ojczyznie! Polacy sa najlepsi tylko wszyscy sie na nich
                uwzieli!!!!
                A co do bluzgow na forum to ja tez mam nadzieje ze Malysz nie ma
                czasu tego czytac. Bo wstyd. I tyle.
          • Gość: :) Prosze bardzo IP: *.acn.waw.pl 24.02.03, 17:23
            Gość portalu: skoczek napisał(a):

            > Chcialem zobaczyc waszol reakcje, dlatego podszylem sie pod wstretnego
            lobuza,
            > celem mojej prowokacji bylo zbadanie nastrojow wsrod kibicow,
            > nie podchwyciliscie tej zawistnej nutki, brawo!!!
            > okazaliscie sie wierni, szkoda tylko ze gdy Adam przechodzil ciezkie chwile
            > nie bylo tak licznych wpisow poparcia.
            według mnie uważam, ze takich specjalistów od prowokacji i chęci obejrzenia
            reakcji powinno się rozbierać do naga , przyczepiać odbezpieczony granat to
            końcówki "małego" i kazać biegać po wybrukowanej ulicy. Jak "mały" zmieni
            rozmiary na nieco większe to wtedy granat eksploduje i klientowi głupoty nie
            będę zawracać głowy. Jak mały cofnie się to klient więcej nie będzie miał
            ochoty na prowokacje i chęć podglądania.
            Chetnie chciałbym Ciebie zobaczyć w takiej roli. Bardzo długo biłbym Tobie
            brawo. Nawet gdyby granat eksplodował to też byłby pozytek bo miałbyś
            człowieku w końcu tak bardzo oczekiwany przez Ciebie orgazm. Raz a porządnie
      • Gość: Szymek Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.proxy.aol.com 24.02.03, 07:16
        Ta rozradowana twarz Adama, to wypisz wymaluj Tadeusz Kosciuszko.
        • Gość: odys Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.tor.dsl.tht.net 24.02.03, 17:09
          zle porownanie
          Kosciuszko mimo swojego bohaterstwa jest symbolem kleski.
      • Gość: EMI Re: Hej krytykanci IP: *.dip.t-dialin.net 24.02.03, 08:05
        Gdzie sa dzisiaj ci wszyscy krytykanci, co zwalniali trenera
        Tajnera, na czele z grozacym Tajnerowi prezesem ???

        - co chcieli zatrudnic zagranicznych czarodziejow na jego
        miejsce ? ("KOMOJOKOSKI")

        - dzisiaj pozmienialiscie swoje internet - pseudos i klepiecie
        po plecach az huczy.

        Niech dzisiejsza lekcja nauczy was szacunku i respektu dla
        cudzych osiagniec.

        Pozdrawia - Emi z HL
        • Gość: odys Re: Hej krytykanci IP: *.tor.dsl.tht.net 24.02.03, 17:16
          Hej emi, nikt nigdzie nie uciekl. Jesli wlaczysz swoja druga
          bruzde mozgowa, to zrozumiesz ze zdrowa krytyka jest motorem
          postepu. Popadanie w samouwielbienie jest poczatkiem konca.
          Przeanalizuj "watpie wiec jestem".
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka