Gość: ASIA gg1303730 IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.03, 22:32 ADASIU JESTEŚ DLA MNIE JAK BRAT-KOCHAM CIĘ MÓJ MISTRZU!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pol Re: Mistrz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 22.02.03, 22:34 Adam jesteś wspaniały Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balon Pewnosc siebie IP: *.ds.uni.wroc.pl 22.02.03, 22:36 Najwazniejsze dla mnie(oprocz medalu oczywiscie :)) jest to, ze Adamowi wrocila pewnosc siebie. Teraz na sredniej skoczni nie powinien miec problemow przynajmniej ze zdobyciem medalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skoczek Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.bredband.skanova.com 22.02.03, 23:01 przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien wszystko wróci do normy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.krosno.sdi.tpnet.pl 22.02.03, 23:07 wal sie na ryj blawacie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stach Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 22.02.03, 23:13 Po prostu jesteś durnum palantem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ziomek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 21:45 Takum debilom jak ty huj w dupe i to wszytko zajebany ćwoku.Jebana nic nie warta gnido Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bhert Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.03, 23:31 powiedz czemu twoja stara lize dupy psom na osiedlu??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kachna Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.kalisz.mm.pl 23.02.03, 00:12 Glupi jestes i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n.y A TY NIE UDALES SIE MAMUSI!!SKOCZEK IP: *.tnt8.nyc9.da.uu.net 23.02.03, 00:18 I odbiegasz od normy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radu Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.client.attbi.com 23.02.03, 00:42 co maluczki, zazdrosc cie zjadla, udlawiles sie wlasna nicoscia, brak ci wlasnej recepty na sukces, zgorzknialy, pomysl jak wyjsc z twojego wlasnego grajdola, w ktorym zostaniesz nebawem zupelnie sam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szlomcio Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 00:53 Gość portalu: radu napisał(a): > co maluczki, zazdrosc cie zjadla, udlawiles sie wlasna nicoscia, > brak ci wlasnej recepty na sukces, zgorzknialy, pomysl jak wyjsc > z twojego wlasnego grajdola, w ktorym zostaniesz nebawem > zupelnie sam Do kogo to bylo ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radu Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.client.attbi.com 23.02.03, 21:46 dO IGNORANTA, MALKONTENTA SKOCZKA OCZWISCIE!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tDT co za burak!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 00:52 > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. frustrat jakis zawszony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szlomcio Re: co za burak!!!!!!!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 00:56 Gość portalu: tDT napisał(a): > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > > wszystko wróci do normy. > > frustrat jakis zawszony i obsrany po kostki do tego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 148.243.211.* 23.02.03, 01:52 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, A moze bylo tak, ze tamci wygrywali, bo akurat Adam byl w gorszej formie!? Skoro Adma byl w gorszej formnie, to moze w sumie nic wielkiego nie dokonali? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas63 Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 16:18 Gość portalu: Mariusz napisał(a): > Gość portalu: skoczek napisał(a): > > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, > Haniego,norwegów,nie > > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > > sprzyjajacy wiatr, > > A moze bylo tak, ze tamci wygrywali, bo akurat Adam byl w > gorszej formie!? Skoro Adma byl w gorszej formnie, to moze w > sumie nic wielkiego nie dokonali? Ludzie po co te glupie gadanie,przeciez on jak schumacher poprawil dwa razy rekord toru.Kto moze mowic o slabej formie. Kocham was wszystkich polskie lobuzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jimmy Jesteś... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 04:44 AJeśli mówisz poważnie, jesteś śmieciem...jeśli żartujesz, też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gall Re: Jesteś... IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:49 Gość portalu: jimmy napisał(a): > AJeśli mówisz poważnie, jesteś śmieciem...jeśli żartujesz, też. Myślę,że "kibol" Lecha. Odpowiedz Link Zgłoś
bodek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, 23.02.03, 05:10 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien wszystko wróci do normy. Człowieku, co ty piszesz! Może, to Hanni, Ahonen, Norwegowie i Austriacy zwyciężali po nieudanych skokach Małysza? Tak mówić nie wolno, to jest sport. Żaden zawodnik nie jest w stanie kilka lat być jedynie na topie. Małysz miał ten sezon nie najbardziej udany, zle zmobilizował się do najważniejszego startu i wygrał. Ahonenowi i Hannawaldowi ten konkurs nie wyszedł, ale Matti Hautamaeki wystartował cudownie, przez moment był najlepszy, lepszy od Małysza. Ale Małysz nie zrezygnował, ustanowił jeszcze lepszy rekord skoczni, został MISTRZEM ŚWIATA. Gratuluję Panie Adamie. Dziękuję Panie Adamoe. Odpowiedz Link Zgłoś
bodek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, 23.02.03, 09:11 > nie najbardziej udany, zle zmobilizował się do najważniejszego Przepraszam, to wyjatkowo złośliwy chochlik, miało być "<B>ale zmobilizowała się do najważniejszeg konkursu</B> > Gratuluję Panie Adamie. Dziękuję Panie Adamoe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rotik Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 217.98.67.* 23.02.03, 09:49 ale ten co to pisal jest korem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zx Ślepa kura to cię pcha w wolnych chwilach!!! IP: *.acn.pl / 10.71.9.* 23.02.03, 08:25 Stary, co ty pier...! Małysz skoczył zaj... i pobił rekord skoczni! Spójrz lepiej na siebie baranie! Coś w życiu osiągnąłleś? Nie i teraz zazdrościsz tym którym się udało! Na tym polega problem z Polakami. Jak nie wychodzi to narzekają, jak zacznie być lepiej to ich zżera zazdrość! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Ślepa kura to cię pcha w wolnych chwilach!!! IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:35 Gość portalu: Zx napisał(a): > Stary, co ty pier...! Małysz skoczył zaj... i pobił rekord > skoczni! Spójrz lepiej na siebie baranie! Coś w życiu > osiągnąłleś? Nie i teraz zazdrościsz tym którym się udało! Na > tym polega problem z Polakami. Jak nie wychodzi to narzekają, > jak zacznie być lepiej to ich zżera zazdrość! Odpieprz sie od Polakow, Polak to Ty i Malysz rowniez Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aniol Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.acn.waw.pl 23.02.03, 09:14 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach.,niemcach,slowakach, nic wielkiego nie dokonal,Został Misytrzem Świata!!!!! >Ahonen miał sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy i Adam zdodedzie kolejny zloty medal. PS. Tak chciales napisac ale cos ci sie w Twojej glowie popieprzylo! Radze udac sie do kilku lekarzy. Zacznij od psychologa Twoj Aniol Stroz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:37 Gość portalu: Aniol napisał(a): > Gość portalu: skoczek napisał(a): > > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, > Haniego,norwegów,nie > > mówiac o austriakach.,niemcach,slowakach, nic wielkiego nie > dokonal,Został Misytrzem Świata!!!!! > >Ahonen miał sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za > tydzien > > wszystko wróci do normy i Adam zdodedzie kolejny zloty medal. > > PS. Tak chciales napisac ale cos ci sie w Twojej glowie > popieprzylo! > Radze udac sie do kilku lekarzy. Zacznij od psychologa > Twoj Aniol Stroz Najlepiej jak podasz dane swego dr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EZ Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 10:27 M.Ś.Nic wielkiego? To sam przy sprzyjającym wietrze wejdż na ławeczkę,poczekamy czy nie załamie się od obciążenia w spodniach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:38 Gość portalu: EZ napisał(a): > M.Ś.Nic wielkiego? > To sam przy sprzyjającym wietrze wejdż na ławeczkę,poczekamy czy > nie załamie się od obciążenia w spodniach. Znasz to z praktyki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gall Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:42 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. Też jestem zagorzałym kibicem Adama(zresztą mój imiennik).Bardzo się cieszę ,że zdobył złoto.Masz prawo mieć swoje zdanie na ten temat(może trochę zbyt inne od pozostałych).Ale staję w Twojej obronie.Te wszystkie epitety pod Twoim adresem poleciały(tak jak śnieżki w ub.roku w Zakopanem)od "kiboli" z boisk piłkarskich.Bo tylko tam słychać takie odzywki.Widziałbyś ich "ciepłe słowa" w stronę Adasia jakby był poza pudłem.Zwolnili by Tajnera i wszystkich pozostałych którzy także przyczynili się do tego sukcesu.Już przed Wellingen chcieli to zrobić ,a tu Adaś wyciął im taki numer i muszą się nad kimś wyżyć. Byłeś pod ręką. Poza tym ,życzę Adasiowi powtórki na średniej.Też możesz mieć krytyczne zdanie na ten temat,ale nie będę Cie obrzucał błotem. Pozdrowienia dla wszystkich fanów i kibiców(nie mylić z "kibolami") Adama. Myślę,że też polecą epitety.......od "kiboli". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:42 Gość portalu: gall napisał(a): > Gość portalu: skoczek napisał(a): > > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > > wszystko wróci do normy. > Też jestem zagorzałym kibicem Adama(zresztą mój imiennik).Bardzo się cieszę ,że > > zdobył złoto.Masz prawo mieć swoje zdanie na ten temat(może trochę zbyt inne od > > pozostałych).Ale staję w Twojej obronie.Te wszystkie epitety pod Twoim adresem > poleciały(tak jak śnieżki w ub.roku w Zakopanem)od "kiboli" z boisk > piłkarskich.Bo tylko tam słychać takie odzywki.Widziałbyś ich "ciepłe słowa" w > stronę Adasia jakby był poza pudłem.Zwolnili by Tajnera i wszystkich > pozostałych którzy także przyczynili się do tego sukcesu.Już przed Wellingen > chcieli to zrobić ,a tu Adaś wyciął im taki numer i muszą się nad kimś wyżyć. > Byłeś pod ręką. > Poza tym ,życzę Adasiowi powtórki na średniej.Też możesz mieć krytyczne zdanie > na ten temat,ale nie będę Cie obrzucał błotem. > Pozdrowienia dla wszystkich fanów i kibiców(nie mylić z "kibolami") Adama. > Myślę,że też polecą epitety.......od "kiboli". Widac, ze uzywasz swoich bruzd muzgowych. Jestem z toba. Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi. Adas skacze na talencie nie na poradach Tajnera. Zona Adasia na trenera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tata Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.02.03, 10:43 Twojemu ojcu tez nie udalo sie (wy)skoczyc i niestety ty sie urodziles :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gall Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:53 Gość portalu: tata napisał(a): > Twojemu ojcu tez nie udalo sie (wy)skoczyc i niestety ty sie > urodziles :-) Tato ,net to nie stadion "Śląska". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EMIGRANT.COM.PL Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 213.76.11.* 23.02.03, 11:22 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. Ty skoczek to nawet jak pierdolisz to płaczesz - szmaciarz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:47 Gość portalu: EMIGRANT.COM.PL napisał(a): > Gość portalu: skoczek napisał(a): > > > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, > Haniego,norwegów,nie > > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > > wszystko wróci do normy. > > Ty skoczek to nawet jak pierdolisz to płaczesz - szmaciarz Ty "emigrant" , Ty zawsze sie czepiasz "polaczkow". Kto ty jestes - "Polak maly" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.visp.energis.pl 23.02.03, 11:34 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. eh skoczek... ale z ciebie pionek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toan Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 80.51.22.* 23.02.03, 12:18 TAK SIĘ ZNASZ NA TYM JAK ŚLEPA KURA NA ZIARNIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:44 Gość portalu: toan napisał(a): > TAK SIĘ ZNASZ NA TYM JAK ŚLEPA KURA NA ZIARNIE. spieprzaj z portalu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makarow Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 19:56 sam spierdalaj cwelu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 24.02.03, 00:23 podoba mi sie twoj styl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leman Witamy R. Mateje!!! IP: *.man.poznan.pl 23.02.03, 12:43 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. Witamy na forum Wielkiego Polskiego Skoczka Roberta Mateje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kos Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 62.233.173.* 23.02.03, 12:52 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. Podlosc ludzka nie ma granic!A moze Ty nam wyskaczesz pare zlotych medali!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaceek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 167.230.76.* 23.02.03, 14:10 Wlasnie wczoraj wszystko wrocilo do normy! Adam znowu wygrywa - i to jest norma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:48 Gość portalu: jaceek napisał(a): > Wlasnie wczoraj wszystko wrocilo do normy! Adam znowu wygrywa - > i to jest norma. Wylej sobie kubel zimnej wody na obydwa lby Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makarow Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 20:00 zaraz przyjdzie tata i ci neta odłączy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aki Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 19:31 Oczywiscie, jak to w Polsce zwykle bywa, nie nalezy sie cieszyc z czyjegos sukcesu. Szkoda, ze ty skoczku nie pojechales na te zawody, wrocilbys pewnie z trzema medalami i paroma rekordami skoczni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rola Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.03, 22:49 ADAM GRATULACJE-JESTES WSPANIALY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.kruszwica.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 20:28 Wszyscy którzy myślą w podobny sposób powinni być zamykanie w sowieckich łagrach. Jak za tydzien ma wrócić wszystko do normy to będzie super przecież ten facet skacze bardzo dobrze przez cały sezon może nie tak jak w poprzednich dwóch latach ale jest jednym z 3 najlepszych skoczków. Hanavald jak ma zły dziń potrafi nie wejść do 30 tak samo Ahonen, Hoelwart (czy jak sie to pisze) WIĘC NIE PIEPRZCIE BZDUR. MAMY JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH SKOCZKÓW NA ŚWIECIE!!!!!!!!!! A OBECNIE ZNOWU NAJLEPSZEGO PUCHAR ŚWIATA TEŻ BĘDZIE ADAMA. ADAM KOCHAMY CIĘ PRAWDZIWI KIBICE SĄ NA DOBRE I NA ZŁE innych nikt nie potrzebuje sami nic nie osiągaja a potem takie bzdury wypisują GNOJKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: errror Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 20:30 dupek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b.p. Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.proxy.aol.com 24.02.03, 04:03 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. ty qrwa jestes skoczek jak z koziej dupy traba. Po co palancie, jesli o skokach pojecia nie masz, otwierasz swoj parszywy dziob? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gogo Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.safecomp.com 24.02.03, 09:30 Czyba nie ogladałeś konkursu skoków. W sobotę oraz w konkursie drużynowym w niedzielę niestetyty dla ciebie pokazał ze wygrana w sobote nie była przypadkowa. Jedynym jego konkurentem był rewelacyjny na tych zawodach Fin Matti. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normalny Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 80.48.42.* 24.02.03, 09:49 Dupki jesteście Wy wszyscy co tak piszecie o Małyszu. Adam jest THE BEST, a że czasem są lepsi od niego to i bardzo dobrze. Przecież to jest sport. Gdyby miał patent na wygrywanie to byłoby i nudnie i nienormalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Valdor Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: *.orlen.pl 24.02.03, 13:23 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. Wal się na łeb złamasie z najlepiej z solidnego i wysokiego mostu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 217.153.97.* 24.02.03, 20:09 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,to chyba ich sprawa że źle skoczyli nie?? > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, sam pobijdwa razy rekord skoczni a potem sie wymądraj mial > sprzyjajacy wiatr, ale potrafil go wykorzystac zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAJKEL Re: Trafilo sie slepej kurze ziarno, IP: 200.5.1.* 05.03.03, 09:07 Gość portalu: skoczek napisał(a): > przy nieudanych skokach czolówki, Ahonena, Haniego,norwegów,nie > mówiac o austriakach...,nic wielkiego nie dokonal, mial > sprzyjajacy wiatr, zreszta wszyscy wiedza ze za tydzien > wszystko wróci do normy. na szczęście marudniku złoty raacji nie miałeś !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyl Re: Oslo,Lahti i Planica IP: *.chello.pl 22.02.03, 22:47 Przy takiej formie Adama ,i Hannawalda jest całkiem prawdopodobny trzeci PŚ! To by było coś wspaniałego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cassiopea Re: Oslo,Lahti i Planica IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.03, 23:43 Też tak mi się wydaje zresztą zapowiadano, iż marzec będzie należal do Małysza :D oby tak dalej a co do rzekomego braku sukcesu to chłopie idź spróbuj siąść na belce na skoczni i wtedy może zrozumiesz jak jesteś głupi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Oslo,Lahti i Planica IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:50 Gość portalu: Cassiopea napisał(a): > Też tak mi się wydaje > zresztą zapowiadano, iż marzec będzie należal do Małysza :D > oby tak dalej > a co do rzekomego braku sukcesu to chłopie idź spróbuj siąść na belce na > skoczni i wtedy może zrozumiesz jak jesteś głupi Tyson jest prawie mistrzem ,uwazasz, ze on jest madry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RADEK Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.03, 23:44 ADAS JESTES MISTRZ NAD MISTRZE!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widz Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.acn.pl 23.02.03, 00:15 no, wreszcie Red-Bull zadzialal i dodal Adamowi skrzydel :) mielismy 13 miesiecy chudszych w wykonaniu Adama Malysza, teraz kolej 13 lat grubych :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szlomcio Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 00:21 Nie jestem Polakiem,ale jestem sercem z Malyszem.!!! Dumnym jestem z tego,ze reprezentuje On kraj,w ktorym moj dziadek sie urodzil. Go ahead Adam,GOOD LUCK !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: luthien:* / 192.168.1.* 23.02.03, 01:45 Gdzie byliście, niedowiarki, jeszcze miesiąc temu...? Gdyby zajął 6 miejsce, zjedlibyście go....Ta magia sukcesu...:-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: razorblade Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.chello.pl 23.02.03, 02:02 synu belzebuba, nikt tak naprawde w Polsce Adasia nie krytykowal. wszyscy byli raczej zawiedzeni, i kibice i dziennikarze, i trener, i psycholog i fizjolog, i złodziej Włodarczyk, że nasz MISTRZ nie wygrywa. a fenomen Adasia M. płynie z tego, że po tym co zrobił (chwała mu za to), mógłby nawet zrobić kupę wielką jak stodoła, a i tak wszyscy by go uwielbiali. niech żyje złoty medal ADAMA MAŁYSZA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skorpion Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.pppool.de 23.02.03, 06:10 Niestety masz wyjatkowo krotka pamiec przyjacielu. Jeszcze pare tygodni temu calkiem liczne grono "expertow sportowych" na tym forum domagalo sie dymisji Tajnera i zapowiadalo koniec kariery Malysza. Te same oszolomy wychwalaja od wczoraj wszystkich, ktorzy przyczynili sie do wczorajszego zwyciestwa Malysza. Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyś Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.ellaz.pke.pl 24.02.03, 09:04 Gość portalu: Skorpion napisał(a): > Niestety masz wyjatkowo krotka pamiec przyjacielu. Jeszcze pare tygodni temu > calkiem liczne grono "expertow sportowych" na tym forum domagalo sie dymisji > Tajnera i zapowiadalo koniec kariery Malysza. Te same oszolomy wychwalaja od > wczoraj wszystkich, ktorzy przyczynili sie do wczorajszego zwyciestwa Malysza. > Pozdro. Racja! Wszystkim tym co nie wierzyli, narzekali, prorokowali, że to już koniec itd. - mówię - NA KOLANA! Pozdro for all z Katowic. P.S. W Piątek kolejne Złoto - Wiara Czyni Cuda (w tym haśle coś jest:-))). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:56 Gość portalu: Szlomcio napisał(a): > Nie jestem Polakiem,ale jestem sercem z Malyszem.!!! Dumnym > jestem z tego,ze reprezentuje On kraj,w ktorym moj dziadek sie > urodzil. Go ahead Adam,GOOD LUCK !!! Ty nie jestes Polakiem, TY jestes szmaciarz. Niezyjacy dziadek nauczyl cie po polsku. Brzydze sie Toba. Michalczewski w sercu lwa oglasza, zeby nie bylo nieporozumien "jestem Polakiem" .To brzmi dumnie. A Ty gnoju takie farmazony na polskim portalu wyglaszasz. Spieprzaj. Pozdrowienia z Toronto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 08:02 Szanowni Moderatorzy!!! Nie drukujcie, na miłość Boską, wypowidzi wszystkich bez wyjątku przygłupów, mających przypadkowy dostęp do internetu!!! Adam M. i jego szkoleniowcy jeszcze raz udowodnili, że potrafią być najlepsi na świecie. Czy to się komuś podoba, czy też nie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gall Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:59 Gość portalu: Kibic napisał(a): > Szanowni Moderatorzy!!! > Nie drukujcie, na miłość Boską, wypowidzi wszystkich bez > wyjątku przygłupów, mających przypadkowy dostęp do internetu!!! > Adam M. i jego szkoleniowcy jeszcze raz udowodnili, że potrafią > być najlepsi na świecie. > Czy to się komuś podoba, czy też nie!!! Ja nie mam przypadkowego dostępu do internetu,ale nikogo nie nazywałbym przygłupem.Nie uważasz,że każdy ma inne zdanie na ten sam temat.A może Twoja wypowiedź sie komuś nie podoba. I co?.Powinien grzmieć "nie drukujcie takich wypowiedzi". Poza tym pozdrowienia i czekamy z utęsknieniem na piątek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 15:58 Gość portalu: gall napisał(a): > Gość portalu: Kibic napisał(a): > > > Szanowni Moderatorzy!!! > > Nie drukujcie, na miłość Boską, wypowidzi wszystkich bez > > wyjątku przygłupów, mających przypadkowy dostęp do internetu!!! > > Adam M. i jego szkoleniowcy jeszcze raz udowodnili, że potrafią > > być najlepsi na świecie. > > Czy to się komuś podoba, czy też nie!!! > Ja nie mam przypadkowego dostępu do internetu,ale nikogo nie nazywałbym > przygłupem.Nie uważasz,że każdy ma inne zdanie na ten sam temat.A może Twoja > wypowiedź sie komuś nie podoba. > I co?.Powinien grzmieć "nie drukujcie takich wypowiedzi". > Poza tym pozdrowienia i czekamy z utęsknieniem na piątek. Jestem z Toba. Pisz czesciej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malyszek Wiara i cierpliwosc nagrodzone! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 08:04 To bylo fantastyczne przebudzenie! Choc na kacu, z jakaz radoscia! Po kazdym tegorocznym konkursie mowilem sobie, bedzie lepiej. Ale nie przypuszczalem, ze az tak wspaniale. Od Ga-Pa w 2000 do Predazzo 2003. No i oczywiscie, dalej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skamdzia Adaś NUMERO UNO!!!!!!PERFETTO!!!! IP: *.chello.pl 23.02.03, 08:57 Serdeczne gratulacje składam na ręce Pana Adama!!Sono cosi contenta, molto contenta!!! Życzę dlaszych sukcesów!!! W Predazzo nie mogło być już lepiej!! I to taki medal!! Aż trudno uwierzyć!!! Ale JEST!!! HIP HIP HURRA!! HIP HIP HURRRA! HIP HIP HURRA!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
diabelektychy Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s 23.02.03, 09:06 jeeeeee adaś najlepszy jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EZ Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 10:20 G R A T U L A C J E ! ! ! Lata cięzkiej pracy+talent+odwaga=MISTRZ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: clyde Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 10:39 Gratulacje dla Małysza!!!! Czy z mistrzostw licza sie pkty do pucharu?? pozdrawiam wszystkich, ktorzy sa z Malyszem na dobre i na zle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gall Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 10:47 Gość portalu: clyde napisał(a): > Gratulacje dla Małysza!!!! > Czy z mistrzostw licza sie pkty do pucharu?? > pozdrawiam wszystkich, ktorzy sa z Malyszem na dobre i na zle Niestety, nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiti Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.acn.pl / 10.70.1.* 23.02.03, 11:02 Wierzyłam wciebie od początku , chociaż rodzinka nia trzymała tak mocno kciukó jak ja! Z całego serca gratuluję zwucięstwa Adamie i pozdrawiam Twoją rodzinę!!! Kiti-Ola Odpowiedz Link Zgłoś
anutka1 Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s 23.02.03, 11:27 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIĘKUJEMY CI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się ciesze ,brakuje słów -po prostu należy się ogromne podziękowanie w strone Adama-sprawił on niewypowiedzianą radość swoim kibicom i pokazał klasę.Na tym polega właśnie fenomen sportu - jeden człowiek a może tak dużo zrobic w sercach Polaków-wszyscy bardzo się cieszymy i życzę mu dalszych sukcesów.Sądzę że takie zwycięstwa dodają dużo wiary w siebie i w to że można jeszcze dużo dokonać.A Adamowi to wszystko należało się jak najbardziej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.tor.dsl.tht.net 23.02.03, 16:00 anutka1 napisała: > GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIĘKUJEMY CI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > > Bardzo się ciesze ,brakuje słów -po prostu należy się ogromne > podziękowanie w strone Adama-sprawił on niewypowiedzianą radość swoim kibicom i > > pokazał klasę.Na tym polega właśnie fenomen sportu - jeden człowiek a może tak > dużo zrobic w sercach Polaków-wszyscy bardzo się cieszymy i życzę mu dalszych > sukcesów.Sądzę że takie zwycięstwa dodają dużo wiary w siebie i w to że można > jeszcze dużo dokonać.A Adamowi to wszystko należało się jak najbardziej. > > Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!! >anuyka, kocham Cie.> > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas63 zobaczcie adama nago????????? IP: *.proxy.aol.com 23.02.03, 16:10 AAAAAAAAAAAAAAAAADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAMMMMMM NNNNNNNNNAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madar Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.exodus / 192.168.1.* 23.02.03, 19:03 Adam120Automatic :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skoczek Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy nos IP: *.bredband.skanova.com 23.02.03, 19:18 tego anorektyka, wyglada z tym nosem jak wyglodzony wiezien auchwitz, za to gleboko moze zanurkowac w krocze malzonki(?), zal mi go z tym nosem nadaje sie tylko do freak show. czemu nikt na to nie zwrócil uwagi, taka operacja to 2-3 tysiace euro,a chlopak cierpi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makarow Re: Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.03, 20:02 tylko ze tobie cioto zadna operacja nie pomoze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emka Re: Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy IP: *.acn.pl 23.02.03, 20:55 Gość portalu: skoczek napisał(a): > tego anorektyka, wyglada z tym nosem jak wyglodzony wiezien auchwitz, > za to gleboko moze zanurkowac w krocze malzonki(?), > zal mi go z tym nosem nadaje sie tylko do freak show. > czemu nikt na to nie zwrócil uwagi, taka operacja to 2-3 tysiace euro,a > chlopak cierpi... Ty.. Ciebie najwyrazniej pogielo. Idz sie leczyc, gamoniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skoczek Re: Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy IP: *.bredband.skanova.com 23.02.03, 21:14 Gość portalu: Emka napisał(a): > Gość portalu: skoczek napisał(a): > > > tego anorektyka, wyglada z tym nosem jak wyglodzony wiezien auchwitz, > > za to gleboko moze zanurkowac w krocze malzonki(?), > > zal mi go z tym nosem nadaje sie tylko do freak show. > > czemu nikt na to nie zwrócil uwagi, taka operacja to 2-3 tysiace euro,a > > chlopak cierpi... > > > Ty..gamoniu, idioto > Ciebie najwyrazniej pogielo. Tak ciekawe czy chcialabys takiego kosciotrupa z dlugim groteskowym nochalem, ja nie, o co ci zaklamana dzifko chodzi?, przeciez taka operacja to minimalny koszt, i zaden wstyd!!! > Idz sie leczyc, gamoniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: Adama stac teraz na operacje nosa, obrzydliwy IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.03, 22:43 Gość portalu: skoczek napisał(a): > tego anorektyka, wyglada z tym nosem jak wyglodzony wiezien auchwitz, > za to gleboko moze zanurkowac w krocze malzonki(?), > zal mi go z tym nosem nadaje sie tylko do freak show. > czemu nikt na to nie zwrócil uwagi, taka operacja to 2-3 tysiace euro,a > chlopak cierpi... Ty zoperuj swoja lewa komore mozgu, jezeli go oczywiscie posiadasz. Moge Ci to zalatwic za darmo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx malysz za nokie IP: *.ci.uw.edu.pl 23.02.03, 20:04 proponuje zrobic maly handel wymienny... sprzedajmy finom malysza za firme nokia. co przawda tvp sa straci troche na ogladalnosci, ale mysle, ze reszta kraju powinna zyskac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.11.15.vie.surfer.at 23.02.03, 20:18 Czy ktos moze mi powiedziec czy mistrzostwa swiata licz@ sie do ps Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 20:26 kultury sie naucz i byc takim sportowcem jak hani to cie tez polubie adasiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Adamie Małysz przepraszam IP: *.acn.waw.pl 23.02.03, 20:49 Przepraszam Adama Małysza i jego zagorzałych wielbicieli za to, że po zawodach w Japonii i w Willingiem stwierdziłem, że Adam Małysz nie zdobędzie ani mistrzostwa świata ani nie zwycięży w Pucharze Świata. Skokami narciarskimi interesuje się od czasu występów Stanisława Bobaka. Cudownego Wojtka Fortuny nie pamiętam bo zbyt młody wtedy byłem. Jeszcze raz przepraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skoczek re. twoje przepraszam adam ma w dupie IP: *.bredband.skanova.com 23.02.03, 21:16 ty hipokryto, czemu nie poradzisz swojemu idolowi aby zoperowal ten nos? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) :):):):) IP: *.acn.waw.pl 23.02.03, 21:29 Gość portalu: skoczek napisał(a): > ty hipokryto, czemu nie poradzisz swojemu idolowi aby zoperowal ten nos? O ile mi wiadomo to Adam Małysz nie posiada rzecznika prasowego to po pierwsze O ile mi wiadomo to ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafie przyznać się do popełnionego błędu to po drugie O ile mi wiadomo to w pewnej polskiej stacji telewizyjnej wczoraj wieczorem wyświetlano film (American Beauty) dla takich sfrustrowanych ludzików jak Ty to po trzecie O ile mi wiadomo nie jestem hipokrytą to po czwarte O ile mi wiadomo kwestia wyglądu zewnętrznego wyglądu zawodnika Adama Małysza nie przeszkadza mi to po piate O ile mi wiadomo to nie wiem i nie jestem zainteresowany co posiada w pupie inny człowiek to po szóste I na koniec zapewniam Ciebie, ze Adam Małysz nie jest moim idolem. Jesczze pomimo wszystko pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: :):):):) IP: *.fastres.net 23.02.03, 21:46 Nie ma dwoch bez trzech, czekamy na trzecia Wisle. Odpowiedz Link Zgłoś
windyga Re: re. twoje przepraszam adam ma w dupie 23.02.03, 21:59 A co Ty genialnego w zyciu zrobiles zalosny zazdrosniku, sfrustrowana bidulo, bys sie czul uprawniony do takich tchorzliwych, anonimowych ocen? Wstretny facet z Ciebie, Brrrrrrrrr, wspolczuje Twoim bliskim.Taki frustrat, to zgroza domowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: re. twoje przepraszam adam ma w dupie IP: *.acn.waw.pl 24.02.03, 17:25 windyga napisała: > A co Ty genialnego w zyciu zrobiles zalosny zazdrosniku, > sfrustrowana bidulo, bys sie czul uprawniony do takich > tchorzliwych, anonimowych ocen? Wstretny facet z Ciebie, > Brrrrrrrrr, wspolczuje Twoim bliskim.Taki frustrat, to zgroza > domowa. bardzo duzo w zyciu genialnego zrobilem ale ze wzgledu na skromnosc zajme sie milczeniem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: re. twoje przepraszam adam ma w dupie IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.03, 22:50 Gość portalu: skoczek napisał(a): > ty hipokryto, czemu nie poradzisz swojemu idolowi aby zoperowal ten nos? Skoczek,jak my Ci dupe zoperujemy, to do kibla nie trafisz baranie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przykry Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: 193.193.95.* 23.02.03, 22:00 Adaś, po prostu chylę czoła. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Dużysz Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.netlandia.pl 23.02.03, 22:18 Zajebi...ście Adaś, oby tak dalej. Jestem z Tobą. Kumple z kwadratu też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skoczek Przepraszam za "trafilo sie slepej kurze ziarno" IP: *.bredband.skanova.com 24.02.03, 00:14 Chcialem zobaczyc waszol reakcje, dlatego podszylem sie pod wstretnego lobuza, celem mojej prowokacji bylo zbadanie nastrojow wsrod kibicow, nie podchwyciliscie tej zawistnej nutki, brawo!!! okazaliscie sie wierni, szkoda tylko ze gdy Adam przechodzil ciezkie chwile nie bylo tak licznych wpisow poparcia. Odpowiedz Link Zgłoś
mixer25 polacy są jednak żałośni,,, 24.02.03, 00:50 Na litość boską-nasz naród jednak jest żałosny i to dosyć mocno:( Polak odnosi sukces. Zostaje mistrzem świata. Za granicą biją mu brawa i kłaniają się w pas. A u nas?? Na forum połowa wpisów dotyczących Małysza jako tematu samego w sobie to bluzgi i przekleństwa. Czy my jako naród nie potrafimy chociaż raz się zsolidaryzować w czymkolwiek?-nawet w świętowaniu sukcesu naszego rodaka?? Chyba już wiem dlaczego za te 7 lat jak skończę studia bedę chciał wyjechać do innego kraju... Po prostu jesteśmy przykrzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RADU Re: polacy są jednak żałośni,,, IP: *.client.attbi.com 24.02.03, 02:41 zALOSNI TO MALO!!!!!!! Wiedza wszstko najlepiej, chciaz nic nie wiedza,politykierscy uff......., tez niewiele rozumieja.........,,experci w kazdej dziedzinie, az strach pomyslec, gdyby to Polsce teraz przytrafila sie np Columbia, chyba bysmy do miotly wrocili, tak chyba najlepiej by sie podrozowalo!!!Rozumnym do przemyslenia, a cwierc inteligencji i mniej to i tak nie naprawimy. Dobrze, ze pan Adam (mam nadzieje) nie ma czsu czytac tej czesto wulgarnej lektury. Odpowiedz Link Zgłoś
mixer25 Re: polacy są jednak żałośni,,, 24.02.03, 12:53 tak wlasnie! ale Polak swoje wie!-dziwne tylko ze kazdy Polak jest ekspertem we wszystkim a nasz kraj jest ciagle na zadupiu wspolczesnego "cywilizowanego" swiata. ale to na pewno jakis zydo-masonski spisek cyklistow przeciwko nasz Ojczyznie! Polacy sa najlepsi tylko wszyscy sie na nich uwzieli!!!! A co do bluzgow na forum to ja tez mam nadzieje ze Malysz nie ma czasu tego czytac. Bo wstyd. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Prosze bardzo IP: *.acn.waw.pl 24.02.03, 17:23 Gość portalu: skoczek napisał(a): > Chcialem zobaczyc waszol reakcje, dlatego podszylem sie pod wstretnego lobuza, > celem mojej prowokacji bylo zbadanie nastrojow wsrod kibicow, > nie podchwyciliscie tej zawistnej nutki, brawo!!! > okazaliscie sie wierni, szkoda tylko ze gdy Adam przechodzil ciezkie chwile > nie bylo tak licznych wpisow poparcia. według mnie uważam, ze takich specjalistów od prowokacji i chęci obejrzenia reakcji powinno się rozbierać do naga , przyczepiać odbezpieczony granat to końcówki "małego" i kazać biegać po wybrukowanej ulicy. Jak "mały" zmieni rozmiary na nieco większe to wtedy granat eksploduje i klientowi głupoty nie będę zawracać głowy. Jak mały cofnie się to klient więcej nie będzie miał ochoty na prowokacje i chęć podglądania. Chetnie chciałbym Ciebie zobaczyć w takiej roli. Bardzo długo biłbym Tobie brawo. Nawet gdyby granat eksplodował to też byłby pozytek bo miałbyś człowieku w końcu tak bardzo oczekiwany przez Ciebie orgazm. Raz a porządnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szymek Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.proxy.aol.com 24.02.03, 07:16 Ta rozradowana twarz Adama, to wypisz wymaluj Tadeusz Kosciuszko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Rozmowa z Małyszem: To zwycięstwo lepiej mi s IP: *.tor.dsl.tht.net 24.02.03, 17:09 zle porownanie Kosciuszko mimo swojego bohaterstwa jest symbolem kleski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EMI Re: Hej krytykanci IP: *.dip.t-dialin.net 24.02.03, 08:05 Gdzie sa dzisiaj ci wszyscy krytykanci, co zwalniali trenera Tajnera, na czele z grozacym Tajnerowi prezesem ??? - co chcieli zatrudnic zagranicznych czarodziejow na jego miejsce ? ("KOMOJOKOSKI") - dzisiaj pozmienialiscie swoje internet - pseudos i klepiecie po plecach az huczy. Niech dzisiejsza lekcja nauczy was szacunku i respektu dla cudzych osiagniec. Pozdrawia - Emi z HL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Hej krytykanci IP: *.tor.dsl.tht.net 24.02.03, 17:16 Hej emi, nikt nigdzie nie uciekl. Jesli wlaczysz swoja druga bruzde mozgowa, to zrozumiesz ze zdrowa krytyka jest motorem postepu. Popadanie w samouwielbienie jest poczatkiem konca. Przeanalizuj "watpie wiec jestem". Odpowiedz Link Zgłoś