gregorbird 19.09.06, 11:51 ........................... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gregorbird Klasyfikacja... 19.09.06, 11:52 Klasyfikacja po 7.kolejce: _1. Gdyńskie belony………> 861 pkt (Panzer > 256, Mietek > 288, sienia > 317) _2. Hundertwasser….….…> 803 pkt (Kaczor > 273, Kalmar > 251, Aiom > 279) _3. The Snookers………… > 768 pkt (Clapek > 276, Ceyvol > 291, rejmistrz > 201) _4. SOCCER CLUB……… > 767 pkt (Gregor > 247, Bird > 239, Shattaner > 281) _5. MaLuK……………….… > 751 pkt (krzrek > 265, Lucas > 241, marsl > 245) _6. Ptaśki bez grypy…….…> 748 pkt (orso > 300, dennis > 231, Darek > 217) _7. Pogromcy Szerszeni. . .> 736 pkt (Czabik > 220, Bartek > 266, Tomek > 250) _8. Orange Team………… > 721 pkt (Daniel > 249, ciastek > 267, rymoholik > 205) _9. Chiquita-666-Laguna...> 719 pkt (Chiquita > 205, Laguna > 294, trzy6 > 220) 10. Beer Commando….…. > 708 pkt (Arch > 233, Ugugunan > 267, Okęciak > 208) 11. MAM Team P-ń……..… > 705 pkt (Adee > 249, Majkel > 243, Misiek > 213) 12. Danway’s Team…….....> 702 pkt (Danway > 171, Secret > 210, Angel > 321) 13. Jokerzy……….……....…> 701 pkt (Menes > 285, Therion > 228, Tim > 188) 14. Football Maniacs……...> 699 pkt (Ania > 223, Mariusz > 243, Piotr > 233) 15. MalCiKi………….…..….> 674 pkt (cirkon > 222, Matbli > 253, Kiwny > 199) [-------] Odpowiedz Link Zgłoś
sienia Re: Klasyfikacja... 19.09.06, 12:02 fatalna kolejka, ale jak widać nie tylko dla nas :) Wbrew moim obawom straciliśmy tylko 3 punkty z przewagi. Teraz znowu zaczniemy ją powiększać! Pozdrawiam Prezesów, Kamil Odpowiedz Link Zgłoś
gfkm Re: Klasyfikacja... 19.09.06, 12:40 Nasze Belony nadal na czele - to cieszy :) Wydaje mi się jednak, że w klasyfikacji jest mały bląd: prezes Darek z "Ptaśków..." ma 247 pkt a nie 217, tak więc team gregora "Soccer Club" spadł aż na 5 pozycję... A jaka zażarta walka na dole tabeli! drużyny z miejsc 10-14 dzieli zaledwie 9 pkt. Zapowiada się ciekawa walka. Odpowiedz Link Zgłoś
bobut Re: Klasyfikacja... 19.09.06, 13:27 gregorbird w ptaśkach bez grypy w moim zespole Jaworzno City - prezes Darek jest "mała" pomyłka, bo nie mam 217 pkt. tylko 247. Mam nadzieje że pomyłka zostanie poprawiona. pozdrawiam Darek Odpowiedz Link Zgłoś
gfkm Re: Klasyfikacja... 19.09.06, 13:32 a gregor myślał, że ujdzie mu na sucho ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
gregorbird wszystko jest OK 19.09.06, 16:27 Ponieważ SOCCER CLUB znalazł się w 'dołku punktowym', wprowadziłem małe urozmaicenie - co kolejkę, w wybranej drużynie wyprzedzającej S'CLUB w tabeli będę uwzględniał punkty tylko dwóch Prezesów. Oczywiście tylko punkty z ostatniej kolejki... Odpowiedz Link Zgłoś
bobut Re: wszystko jest OK 19.09.06, 19:10 gregorbird uwzględnisz moje punkty w ptaśkach bez grypy bo niestety troche mi ujołeś. pozdrawiam Darek Odpowiedz Link Zgłoś
bobut Re: wszystko jest OK 19.09.06, 19:53 bedziesz uwzgledniał punkty 2 prezesom wybranemu zespołowi które wyprzedza Sclub czy zespołowi którego wyprzedzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
gregorbird spoko, spoko 19.09.06, 20:01 Z tymi odejmowanymi punktami to taki żarcik - punkty Twojego zespołu zostaną oczywiście uwzględnione. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Angel Re: Klasyfikacja...Szanowny Panie Danway IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 14:36 ja rozumiem, że to tylko zabawa, ale także w zabawie współuczestnikom należy się minimalny szacunek. Jeśli zgłosiłeś się do tej zabawy, to postaraj się nie psuć innym ich radochy z udziału w niej. Nie wiem jak mam rozumieć wystawianie z uporem maniaka do podstawowego składu M.Burkharda który jest kontuzjowany, lub Baszczyńskiego, który nie gra od 2 miesięcy. Jeśli ta drużyna skazana jest na porażkę, i nie chcesz się nią zajmować - wyślij mi login i hasło na maila, a ja poprowadzę ją do końca rozgrywek. Bez urazy. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
gregorbird Klasyfikacja (poprawiona..:) 19.09.06, 20:16 Klasyfikacja po 7.kolejce: _1. Gdyńskie belony………> 861 pkt (Panzer > 256, Mietek > 288, sienia > 317) _2. Hundertwasser….….…> 803 pkt (Kaczor > 273, Kalmar > 251, Aiom > 279) _3. Ptaśki bez grypy…….…> 778 pkt (orso > 300, dennis > 231, Darek > 247) _4. The Snookers………… > 768 pkt (Clapek > 276, Ceyvol > 291, rejmistrz > 201) _5. SOCCER CLUB……… > 767 pkt (Gregor > 247, Bird > 239, Shattaner > 281) _6. MaLuK……………….… > 751 pkt (krzrek > 265, Lucas > 241, marsl > 245) _7. Pogromcy Szerszeni. . .> 736 pkt (Czabik > 220, Bartek > 266, Tomek > 250) _8. Orange Team………… > 721 pkt (Daniel > 249, ciastek > 267, rymoholik > 205) _9. Chiquita-666-Laguna...> 719 pkt (Chiquita > 205, Laguna > 294, trzy6 > 220) 10. Beer Commando….…. > 708 pkt (Arch > 233, Ugugunan > 267, Okęciak > 208) 11. MAM Team P-ń……..… > 705 pkt (Adee > 249, Majkel > 243, Misiek > 213) 12. Danway’s Team…….....> 702 pkt (Danway > 171, Secret > 210, Angel > 321) 13. Jokerzy……….……....…> 701 pkt (Menes > 285, Therion > 228, Tim > 188) 14. Football Maniacs……...> 699 pkt (Ania > 223, Mariusz > 243, Piotr > 233) 15. MalCiKi………….…..….> 674 pkt (cirkon > 222, Matbli > 253, Kiwny > 199) W punktacji drużyny 'Ptaśki bez grypy' nastąpiła zmiana - na lepsze. Zespół Jaworzno City zdobył do tej pory 247 pkt, a nie jak wcześniej podałem - 217. Za zaistniałą pomyłkę przepraszam zainteresowanych(trzecim miejscem), a w szczególności Prezesa Darka. Najważniejsze, że jesteście czujni :) Odpowiedz Link Zgłoś
bobut Re: Klasyfikacja (poprawiona..:) 19.09.06, 20:24 gregorbird nie żebym sie czepiał, wkońcu trzecie miejsce to nie byle co, w porównaniu z ubiegłym sezonem co byliśmy chyba w drugiej części tabeli jeśli dobrze pamietam. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Angel do gregorbida IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 23.09.06, 10:13 jako, że założyciel drużyny Danway Team kompletnie stracił zainteresowanie grą, i mimo próśb nie zmienia składu - nie widzę powodu aby dalej reprezentować jego barwy. Proszę o wycofanie mnie z klasyfikacji tej drużyny i konkursu. Chętnie wesprę inny zespół (jeśli organizator i gracze na to pozwolą)- nawet ostatni w tabeli, który jest zainteresowany grą a ma u siebie przypadek podobnego gracza, który zapomniał o założonym zespole. Odpowiedz Link Zgłoś