Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    DFP – po 7.kolejce

    19.09.06, 11:51
    ...........................
    Obserwuj wątek
      • gregorbird Klasyfikacja... 19.09.06, 11:52
        Klasyfikacja po 7.kolejce:

        _1. Gdyńskie belony………> 861 pkt (Panzer > 256, Mietek > 288, sienia > 317)
        _2. Hundertwasser….….…> 803 pkt (Kaczor > 273, Kalmar > 251, Aiom > 279)
        _3. The Snookers………… > 768 pkt (Clapek > 276, Ceyvol > 291, rejmistrz > 201)
        _4. SOCCER CLUB……… > 767 pkt (Gregor > 247, Bird > 239, Shattaner > 281)
        _5. MaLuK……………….… > 751 pkt (krzrek > 265, Lucas > 241, marsl > 245)
        _6. Ptaśki bez grypy…….…> 748 pkt (orso > 300, dennis > 231, Darek > 217)
        _7. Pogromcy Szerszeni. . .> 736 pkt (Czabik > 220, Bartek > 266, Tomek > 250)
        _8. Orange Team………… > 721 pkt (Daniel > 249, ciastek > 267, rymoholik > 205)
        _9. Chiquita-666-Laguna...> 719 pkt (Chiquita > 205, Laguna > 294, trzy6 > 220)
        10. Beer Commando….…. > 708 pkt (Arch > 233, Ugugunan > 267, Okęciak > 208)
        11. MAM Team P-ń……..… > 705 pkt (Adee > 249, Majkel > 243, Misiek > 213)
        12. Danway’s Team…….....> 702 pkt (Danway > 171, Secret > 210, Angel > 321)
        13. Jokerzy……….……....…> 701 pkt (Menes > 285, Therion > 228, Tim > 188)
        14. Football Maniacs……...> 699 pkt (Ania > 223, Mariusz > 243, Piotr > 233)
        15. MalCiKi………….…..….> 674 pkt (cirkon > 222, Matbli > 253, Kiwny > 199)

        [-------]
        • sienia Re: Klasyfikacja... 19.09.06, 12:02
          fatalna kolejka, ale jak widać nie tylko dla nas :)
          Wbrew moim obawom straciliśmy tylko 3 punkty z przewagi. Teraz znowu zaczniemy
          ją powiększać!

          Pozdrawiam Prezesów,
          Kamil
        • gfkm Re: Klasyfikacja... 19.09.06, 12:40
          Nasze Belony nadal na czele - to cieszy :) Wydaje mi się jednak, że w
          klasyfikacji jest mały bląd: prezes Darek z "Ptaśków..." ma 247 pkt a nie 217,
          tak więc team gregora "Soccer Club" spadł aż na 5 pozycję...
          A jaka zażarta walka na dole tabeli! drużyny z miejsc 10-14 dzieli zaledwie 9
          pkt. Zapowiada się ciekawa walka.
          • bobut Re: Klasyfikacja... 19.09.06, 13:27
            gregorbird

            w ptaśkach bez grypy w moim zespole Jaworzno City - prezes Darek jest "mała"
            pomyłka, bo nie mam 217 pkt. tylko 247. Mam nadzieje że pomyłka zostanie
            poprawiona.
            pozdrawiam
            Darek
            • gfkm Re: Klasyfikacja... 19.09.06, 13:32
              a gregor myślał, że ujdzie mu na sucho ;)))
        • gregorbird wszystko jest OK 19.09.06, 16:27
          Ponieważ SOCCER CLUB znalazł się w 'dołku punktowym', wprowadziłem małe
          urozmaicenie - co kolejkę, w wybranej drużynie wyprzedzającej S'CLUB w tabeli
          będę uwzględniał punkty tylko dwóch Prezesów. Oczywiście tylko punkty z
          ostatniej kolejki...
          • bobut Re: wszystko jest OK 19.09.06, 19:10
            gregorbird

            uwzględnisz moje punkty w ptaśkach bez grypy bo niestety troche mi ujołeś.

            pozdrawiam
            Darek
          • gfkm Re: wszystko jest OK 19.09.06, 19:32
            ;))) dobre!
          • bobut Re: wszystko jest OK 19.09.06, 19:53
            bedziesz uwzgledniał punkty 2 prezesom wybranemu zespołowi które wyprzedza
            Sclub czy zespołowi którego wyprzedzi ?
            • gregorbird spoko, spoko 19.09.06, 20:01
              Z tymi odejmowanymi punktami to taki żarcik - punkty Twojego zespołu zostaną
              oczywiście uwzględnione.
        • Gość: Angel Re: Klasyfikacja...Szanowny Panie Danway IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 14:36
          ja rozumiem, że to tylko zabawa, ale także w zabawie współuczestnikom należy
          się minimalny szacunek. Jeśli zgłosiłeś się do tej zabawy, to postaraj się nie
          psuć innym ich radochy z udziału w niej. Nie wiem jak mam rozumieć wystawianie
          z uporem maniaka do podstawowego składu M.Burkharda który jest kontuzjowany,
          lub Baszczyńskiego, który nie gra od 2 miesięcy. Jeśli ta drużyna skazana jest
          na porażkę, i nie chcesz się nią zajmować - wyślij mi login i hasło na maila, a
          ja poprowadzę ją do końca rozgrywek. Bez urazy. pzdr
      • gregorbird Klasyfikacja (poprawiona..:) 19.09.06, 20:16
        Klasyfikacja po 7.kolejce:

        _1. Gdyńskie belony………> 861 pkt (Panzer > 256, Mietek > 288, sienia > 317)
        _2. Hundertwasser….….…> 803 pkt (Kaczor > 273, Kalmar > 251, Aiom > 279)
        _3. Ptaśki bez grypy…….…> 778 pkt (orso > 300, dennis > 231, Darek > 247)
        _4. The Snookers………… > 768 pkt (Clapek > 276, Ceyvol > 291, rejmistrz > 201)
        _5. SOCCER CLUB……… > 767 pkt (Gregor > 247, Bird > 239, Shattaner > 281)
        _6. MaLuK……………….… > 751 pkt (krzrek > 265, Lucas > 241, marsl > 245)
        _7. Pogromcy Szerszeni. . .> 736 pkt (Czabik > 220, Bartek > 266, Tomek > 250)
        _8. Orange Team………… > 721 pkt (Daniel > 249, ciastek > 267, rymoholik > 205)
        _9. Chiquita-666-Laguna...> 719 pkt (Chiquita > 205, Laguna > 294, trzy6 > 220)
        10. Beer Commando….…. > 708 pkt (Arch > 233, Ugugunan > 267, Okęciak > 208)
        11. MAM Team P-ń……..… > 705 pkt (Adee > 249, Majkel > 243, Misiek > 213)
        12. Danway’s Team…….....> 702 pkt (Danway > 171, Secret > 210, Angel > 321)
        13. Jokerzy……….……....…> 701 pkt (Menes > 285, Therion > 228, Tim > 188)
        14. Football Maniacs……...> 699 pkt (Ania > 223, Mariusz > 243, Piotr > 233)
        15. MalCiKi………….…..….> 674 pkt (cirkon > 222, Matbli > 253, Kiwny > 199)


        W punktacji drużyny 'Ptaśki bez grypy' nastąpiła zmiana - na lepsze. Zespół
        Jaworzno City zdobył do tej pory 247 pkt, a nie jak wcześniej podałem - 217.
        Za zaistniałą pomyłkę przepraszam zainteresowanych(trzecim miejscem), a w
        szczególności Prezesa Darka.
        Najważniejsze, że jesteście czujni :)
        • bobut Re: Klasyfikacja (poprawiona..:) 19.09.06, 20:24
          gregorbird

          nie żebym sie czepiał, wkońcu trzecie miejsce to nie byle co, w porównaniu z
          ubiegłym sezonem co byliśmy chyba w drugiej części tabeli jeśli dobrze
          pamietam. :)
      • Gość: Angel do gregorbida IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 23.09.06, 10:13
        jako, że założyciel drużyny Danway Team kompletnie stracił zainteresowanie grą,
        i mimo próśb nie zmienia składu - nie widzę powodu aby dalej reprezentować jego
        barwy. Proszę o wycofanie mnie z klasyfikacji tej drużyny i konkursu. Chętnie
        wesprę inny zespół (jeśli organizator i gracze na to pozwolą)- nawet ostatni w
        tabeli, który jest zainteresowany grą a ma u siebie przypadek podobnego gracza,
        który zapomniał o założonym zespole.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka