Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e ligi!!!

    IP: *.petrus.com.pl 18.09.07, 17:03
    Co nalezy zrobic aby Torun kiedys nie podzielil losu
    Poloni: np:stawianie na wlasnych wychowankow
    Obserwuj wątek
      • kibic.zalogowany Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 18.09.07, 17:10
        Apator nie spadł i nie spadnie, bo jak może spaśc coś czego nie ma...??
        • Gość: krotki Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.opera-mini.net 18.09.07, 17:54
          taki mądry a ciekawe czy zauważył ze polonii tez juz nie ma
          • kibic.zalogowany Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 18.09.07, 18:05
            Gość portalu: krotki napisał(a):

            > taki mądry a ciekawe czy zauważył ze polonii tez juz nie ma

            w sumie to nie chciało mi się odpowiadać tobie żałosny dyletancie, ale co tam...
            zastanów się, popatrz na tabelę, rusz swoim chorym umysłem a wtedy może
            dojdziesz do wniosku, że Apatora nie ma, a Polonia była, jest i będzie!!!!!
            • Gość: Chris Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.tvk.torun.pl 18.09.07, 18:29
              www.sport.pl/zuzel/1,64951,4499822.html
              Tak tak Polonia jest była i będzie i ma raptem 3 kibiców:)))Żałosne to wszystko
              jak twoje szczekanie jak ty to nazywasz cytuje...dyletancie vel. obszczymurze:)
            • Gość: krotki [...] IP: *.opera-mini.net 18.09.07, 20:17
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • arius5 No, Polonia tez nie spadla 18.09.07, 18:57
        Chyba widzicie, co sie dzieje, tak czy inaczej Polonia pozostanie w ekstraklasie.
        A co do Torunia, to i owszem, nie spadl, ale do 1 ligi weszli dopiero w latach
        70-tych, podczas gdy Polonia starowala tam od roku 1951. :o)

      • Gość: Dwarf Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.petrus.com.pl 18.09.07, 21:15
        do :Arius
        Jak nie spadła ? dokładnie dnia 16. września. 2007r . Polonia formalnie
        przegrała w dwu meczu (baraże) z Zieloną Górą co doprowadziło do spadku Poloni
        do I ligi ,a to że wykupicie sobie "Dziką karte" i pozostaniecie w e-Lidze (choc
        nie wiadomo jeszcze na 100%)to i tak w waszej historii macie swój pierwszy
        spadek ;]
        Jak dla mnie (Torunianina) nawet sie ciesze że zostaniecie, bo zawsze derby to
        derby ,choc z drugiej strony medalu jest to zdecydowanie nie fair play.
        powodzenia
        • arius5 Dwarf 18.09.07, 21:38
          coz, nie to mialem na mysli, ujme to moze tak:
          Polonia niby spadla, ale bedzie nadal jezdzic w ekstralidze, Apator niby nigdy
          nie spadl, ale przez 26 lat jezdzil w 2 i w 3 lidze, zanim mawansowal do 1 ligi
          w roku 1975.
          A stalo sie tak tylko dzieki temu, ze 1 liga zostala powiekszona
          administracyjnie i znalazlo sie tam miejsce dla Apatora, pomimo przegrania
          barazy z Polonia.
          Ciekawe, czy cos to komus mowi :o)
      • muvon200 Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 19.09.07, 15:21
        Własnie że spadł tylko powiększono ligę. Baraż odbywający się w
        Bydgoszczy została przez Torunian poddany walkowerem w połowie
        meczu. Jest to ta sama sytuacja w której znalazła się Bydgoszcz.
        Czasy się zmieniły więc teraz trzeba zapłacić nie w łapę działaczom
        a oficjalnie w łapę e-lidze.
        • kibic.zalogowany Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 19.09.07, 16:46
          e tam... szkoda czasu! nie przekonasz takich imbecyli o mentalności Edgara
          Gosiewskiego czyli Chrisa!!
          nie warto wogóle wchodzić z imbecylami w dyskusję, bo zniżą ciebie do swojego
          poziomu i pokonają doświadczeniem...!!!
          • muvon200 Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 19.09.07, 17:20
            racja. A ja naiwny myślałem, ze rozmawiam z kibicami żużla
        • arius5 A tak, bylem na tym meczu. 22.09.07, 02:06
          Pamietam, jak po 3 czy 4 biegach przegranych sromotnie, zuzlowcy z Torunia
          wyszli ostentacyjnie z parkingu i uciekli do domu.
          Miedzy innymi Jasiu Zabik.
      • Gość: maraThon Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.07, 19:59
        jesli unibax nie spadł to polonia tez nie spadła. tez przegrał
        baraze i powiekszyli lige. polonia nie spadła bo pojedziemy w
        ekstralidze. dlaczego uzywacie nazwy apator? czy to darmowa reklama
        firmy ktora ma was w d...? hahahaa w toruniu to mieszkają sami
        naiwniacy do wykorzystania jak zawsze. apatora nie ma a polonia jest
        i bedzie!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Dwarf Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.petrus.com.pl 19.09.07, 21:42
          maraThon :
          po twojej wypowiedzi widac ze jestes młody i głupi i na pewno nie jesteś
          prawdziwym kibicem ,bo byś nie pisał takich bzdur w których widac typową zawisc
          do torunia ,każdy wie że niema już Apatora ale w sercach kibiców zawsze ta nazwa
          pozostanie ,tak samo Zielona Góra i jej Falubaz więc p&p
          • Gość: maraThon Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 08:58
            po tym jak pokazujesz jak jestes wykorzystywany widać ze jestes
            jeszcze głupszy. idź krzycz nazwe firmy ktora ma cie w d... hehe
            typowa prowincja. ale dziwne ze szefowie tej firmy dopiero teraz o
            tym pomysleli. przeciez barany z torunia juz 10 lat za darmo by sie
            darli "apator!" tylko w moherowie takie coś jest mozliwe. tak jak
            sekta pana tadeusza... prawdziwy ciemnogród rodem z bialorusi
            • Gość: slawekg2 Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.centertel.pl 20.09.07, 09:37
              do maraThon: rozumiem, że kibicujesz Polonii - tej gwardyjskiej , milicyjnej jeszcze czy innemu tworowi. Wyjątkowo ograniczony małolat z ciebie , który nie wie oczym pisze , ale to już wina młodego wieku!!! POZDRAWIAM
              • Gość: maraThon Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 10:12
                na polonii nikt nie krzyczy głupio "jutrzenka jutrzenka" jesli o to
                ci chodzi. tylko apator ma darmową reklame... jak nie wiesz co
                napisac lepiej nic nie pisz. skąd przekonanie ze kibicuje
                milicyjnemu klubowi? to przekonanie bierze sie stąd ze glosowales na
                pis moherze?
                • Gość: slawekg2 do moderator IP: *.centertel.pl 20.09.07, 10:20
                  pytanie: czy mój przedmowca długo będzie jeszcze szczekał w każdej wypowiedzi. proponuje kasować te wypociny!
                  • Gość: Jazon Re: do moderator IP: *.tvk.torun.pl 20.09.07, 17:01
                    Nie kasuje kogos tylko dlatego ze pisze bzdury. Po prostu badź mądrzejszy i nie
                    karm trolla.
                    Pozdrawiam
                    • Gość: matopacik Re: do moderator IP: *.petrus.com.pl 21.09.07, 16:26
                      Moze troszeczke ochlonol ten mlody czlowieczek ktory tak sie przyczepil do tej
                      firmy Apator.Ale moze cos mu uswiadomie ze ta firma trzymala Torunski zuzel
                      przez bardzop dlugi czas i nie znam bardziej zasluzonej firmy od Apatora wiec na
                      pewno chodzby za to kibice beda pamietac ja.Ale nawet gdy na poczatku sezonu
                      okazalo sie ze klub ma wielkie problemy finansowe to chociaz juz nie byl glownym
                      sponsorem to jako pierwszy ruszyl z pomoca i bardzo duzo kasy oddal.Wiele mozna
                      pisac temu mlodemu chlopaczkowi ktory potrafi wszystkich i wszystko wyzywac ale
                      na pewno z tego wyrosnie . Pozdrawiam .
                      • muvon200 Re: do moderator 21.09.07, 16:36
                        tak to prawda. Zasłużona firma jak żadna w Polsce. Zawsze będzie się
                        kojarzyć z żużlem. Młodziak zrozumie. On teraz jest rozżalony z
                        powodu spadku Polonii ale dojdzie do rozumu sam.
                      • Gość: maraThon Re: do moderator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.07, 18:22
                        sam sie przyczepiles mlody chlopczyku do firmy apator bo drzesz
                        ryja "apator apator" a ona juz nic od ciebie nie chce. szkoda ze o .
                        tadeusz nie sponsorował zuzla bo byscie sie darli "rydzyk rydzyk"
                        niezla polewke mamy z was...
                        • Gość: cool Re: do moderator IP: *.torun.mm.pl 21.09.07, 18:30
                          MaraThon a co ciebie tak boli że kibice w Toruniu krzyczą Apator? W
                          konkurencji pracujesz? Jutrzenka sponsorowała żużel bardzo krótko,
                          więc kibice nie identyfikują się z tą nazwą. Tak jak u nas Elektrim,
                          DGG, Netia, Adriana, itd.
                          • Gość: cool Re: do moderator IP: *.torun.mm.pl 21.09.07, 18:35
                            Muvon200, tak w formie spostowania, choć to i tak nie ma większego
                            znaczenia. Apator przegrał baraże z Polonią, która broniła się przed
                            spadkiem. Czyli nie moźesz mówić, że spadł z 1 ligi, bo przecież
                            wcale w niej przedtem nie jeździł. A awansował dzięki powiększeniu 1
                            ligi i od tamtego czasu jeździ w niej nieustannie.
                            • muvon200 Re: do moderator 22.09.07, 08:50
                              sprawdziłem. Tak masz rację.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka