Gość: matopacik IP: *.petrus.com.pl 18.09.07, 17:03 Co nalezy zrobic aby Torun kiedys nie podzielil losu Poloni: np:stawianie na wlasnych wychowankow Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kibic.zalogowany Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 18.09.07, 17:10 Apator nie spadł i nie spadnie, bo jak może spaśc coś czego nie ma...?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krotki Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.opera-mini.net 18.09.07, 17:54 taki mądry a ciekawe czy zauważył ze polonii tez juz nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
kibic.zalogowany Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 18.09.07, 18:05 Gość portalu: krotki napisał(a): > taki mądry a ciekawe czy zauważył ze polonii tez juz nie ma w sumie to nie chciało mi się odpowiadać tobie żałosny dyletancie, ale co tam... zastanów się, popatrz na tabelę, rusz swoim chorym umysłem a wtedy może dojdziesz do wniosku, że Apatora nie ma, a Polonia była, jest i będzie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chris Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.tvk.torun.pl 18.09.07, 18:29 www.sport.pl/zuzel/1,64951,4499822.html Tak tak Polonia jest była i będzie i ma raptem 3 kibiców:)))Żałosne to wszystko jak twoje szczekanie jak ty to nazywasz cytuje...dyletancie vel. obszczymurze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krotki [...] IP: *.opera-mini.net 18.09.07, 20:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 No, Polonia tez nie spadla 18.09.07, 18:57 Chyba widzicie, co sie dzieje, tak czy inaczej Polonia pozostanie w ekstraklasie. A co do Torunia, to i owszem, nie spadl, ale do 1 ligi weszli dopiero w latach 70-tych, podczas gdy Polonia starowala tam od roku 1951. :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dwarf Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.petrus.com.pl 18.09.07, 21:15 do :Arius Jak nie spadła ? dokładnie dnia 16. września. 2007r . Polonia formalnie przegrała w dwu meczu (baraże) z Zieloną Górą co doprowadziło do spadku Poloni do I ligi ,a to że wykupicie sobie "Dziką karte" i pozostaniecie w e-Lidze (choc nie wiadomo jeszcze na 100%)to i tak w waszej historii macie swój pierwszy spadek ;] Jak dla mnie (Torunianina) nawet sie ciesze że zostaniecie, bo zawsze derby to derby ,choc z drugiej strony medalu jest to zdecydowanie nie fair play. powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Dwarf 18.09.07, 21:38 coz, nie to mialem na mysli, ujme to moze tak: Polonia niby spadla, ale bedzie nadal jezdzic w ekstralidze, Apator niby nigdy nie spadl, ale przez 26 lat jezdzil w 2 i w 3 lidze, zanim mawansowal do 1 ligi w roku 1975. A stalo sie tak tylko dzieki temu, ze 1 liga zostala powiekszona administracyjnie i znalazlo sie tam miejsce dla Apatora, pomimo przegrania barazy z Polonia. Ciekawe, czy cos to komus mowi :o) Odpowiedz Link Zgłoś
muvon200 Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 19.09.07, 15:21 Własnie że spadł tylko powiększono ligę. Baraż odbywający się w Bydgoszczy została przez Torunian poddany walkowerem w połowie meczu. Jest to ta sama sytuacja w której znalazła się Bydgoszcz. Czasy się zmieniły więc teraz trzeba zapłacić nie w łapę działaczom a oficjalnie w łapę e-lidze. Odpowiedz Link Zgłoś
kibic.zalogowany Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 19.09.07, 16:46 e tam... szkoda czasu! nie przekonasz takich imbecyli o mentalności Edgara Gosiewskiego czyli Chrisa!! nie warto wogóle wchodzić z imbecylami w dyskusję, bo zniżą ciebie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
muvon200 Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig 19.09.07, 17:20 racja. A ja naiwny myślałem, ze rozmawiam z kibicami żużla Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 A tak, bylem na tym meczu. 22.09.07, 02:06 Pamietam, jak po 3 czy 4 biegach przegranych sromotnie, zuzlowcy z Torunia wyszli ostentacyjnie z parkingu i uciekli do domu. Miedzy innymi Jasiu Zabik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maraThon Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.07, 19:59 jesli unibax nie spadł to polonia tez nie spadła. tez przegrał baraze i powiekszyli lige. polonia nie spadła bo pojedziemy w ekstralidze. dlaczego uzywacie nazwy apator? czy to darmowa reklama firmy ktora ma was w d...? hahahaa w toruniu to mieszkają sami naiwniacy do wykorzystania jak zawsze. apatora nie ma a polonia jest i bedzie!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dwarf Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.petrus.com.pl 19.09.07, 21:42 maraThon : po twojej wypowiedzi widac ze jestes młody i głupi i na pewno nie jesteś prawdziwym kibicem ,bo byś nie pisał takich bzdur w których widac typową zawisc do torunia ,każdy wie że niema już Apatora ale w sercach kibiców zawsze ta nazwa pozostanie ,tak samo Zielona Góra i jej Falubaz więc p&p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maraThon Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 08:58 po tym jak pokazujesz jak jestes wykorzystywany widać ze jestes jeszcze głupszy. idź krzycz nazwe firmy ktora ma cie w d... hehe typowa prowincja. ale dziwne ze szefowie tej firmy dopiero teraz o tym pomysleli. przeciez barany z torunia juz 10 lat za darmo by sie darli "apator!" tylko w moherowie takie coś jest mozliwe. tak jak sekta pana tadeusza... prawdziwy ciemnogród rodem z bialorusi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawekg2 Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.centertel.pl 20.09.07, 09:37 do maraThon: rozumiem, że kibicujesz Polonii - tej gwardyjskiej , milicyjnej jeszcze czy innemu tworowi. Wyjątkowo ograniczony małolat z ciebie , który nie wie oczym pisze , ale to już wina młodego wieku!!! POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maraThon Re: Tylko APATOR Torun jeszcze nie spad z e lig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 10:12 na polonii nikt nie krzyczy głupio "jutrzenka jutrzenka" jesli o to ci chodzi. tylko apator ma darmową reklame... jak nie wiesz co napisac lepiej nic nie pisz. skąd przekonanie ze kibicuje milicyjnemu klubowi? to przekonanie bierze sie stąd ze glosowales na pis moherze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawekg2 do moderator IP: *.centertel.pl 20.09.07, 10:20 pytanie: czy mój przedmowca długo będzie jeszcze szczekał w każdej wypowiedzi. proponuje kasować te wypociny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazon Re: do moderator IP: *.tvk.torun.pl 20.09.07, 17:01 Nie kasuje kogos tylko dlatego ze pisze bzdury. Po prostu badź mądrzejszy i nie karm trolla. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matopacik Re: do moderator IP: *.petrus.com.pl 21.09.07, 16:26 Moze troszeczke ochlonol ten mlody czlowieczek ktory tak sie przyczepil do tej firmy Apator.Ale moze cos mu uswiadomie ze ta firma trzymala Torunski zuzel przez bardzop dlugi czas i nie znam bardziej zasluzonej firmy od Apatora wiec na pewno chodzby za to kibice beda pamietac ja.Ale nawet gdy na poczatku sezonu okazalo sie ze klub ma wielkie problemy finansowe to chociaz juz nie byl glownym sponsorem to jako pierwszy ruszyl z pomoca i bardzo duzo kasy oddal.Wiele mozna pisac temu mlodemu chlopaczkowi ktory potrafi wszystkich i wszystko wyzywac ale na pewno z tego wyrosnie . Pozdrawiam . Odpowiedz Link Zgłoś
muvon200 Re: do moderator 21.09.07, 16:36 tak to prawda. Zasłużona firma jak żadna w Polsce. Zawsze będzie się kojarzyć z żużlem. Młodziak zrozumie. On teraz jest rozżalony z powodu spadku Polonii ale dojdzie do rozumu sam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maraThon Re: do moderator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.07, 18:22 sam sie przyczepiles mlody chlopczyku do firmy apator bo drzesz ryja "apator apator" a ona juz nic od ciebie nie chce. szkoda ze o . tadeusz nie sponsorował zuzla bo byscie sie darli "rydzyk rydzyk" niezla polewke mamy z was... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cool Re: do moderator IP: *.torun.mm.pl 21.09.07, 18:30 MaraThon a co ciebie tak boli że kibice w Toruniu krzyczą Apator? W konkurencji pracujesz? Jutrzenka sponsorowała żużel bardzo krótko, więc kibice nie identyfikują się z tą nazwą. Tak jak u nas Elektrim, DGG, Netia, Adriana, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cool Re: do moderator IP: *.torun.mm.pl 21.09.07, 18:35 Muvon200, tak w formie spostowania, choć to i tak nie ma większego znaczenia. Apator przegrał baraże z Polonią, która broniła się przed spadkiem. Czyli nie moźesz mówić, że spadł z 1 ligi, bo przecież wcale w niej przedtem nie jeździł. A awansował dzięki powiększeniu 1 ligi i od tamtego czasu jeździ w niej nieustannie. Odpowiedz Link Zgłoś