Gość: ubuntu! IP: *.dsV.agh.edu.pl 30.10.07, 10:24 kto myślał, ze chodzi o linuxa?:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kibic Ubuntu! Celtics podbiją NBA? IP: *.037.c66.petrotel.pl 30.10.07, 11:27 www.mazowszeplock.net/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loc Ubuntu! Celtics podbiją NBA? IP: *.man.bydgoszcz.pl 30.10.07, 11:28 NBA potrzeba napakowanych, efektownie i agresywnie grających czarnuchów, a nie chudych białasów broniacych strefą :D Odpowiedz Link Zgłoś
grek.grek Re: Ubuntu! Celtics podbiją NBA? 30.10.07, 12:57 Ci "napakowani,efektowni i agresywni" swoje walory efekciarskie demonstrują tylko na rozgrzewce, a napakowani sa po to,żeby "chudym białasom" ręczniki i bidony podawać i dobrze krzesełka nagrzewać na timeouty, zaś agresją wykazuję się podczas wyskoków i okrzyków przy ławce, po kolejnych celnych rzutach Dirka,asystach Nasha i zbiórkach Gasola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lesiu Ubuntu! Celtics podbiją NBA? IP: *.vf.pl 30.10.07, 11:39 nikt nie zauwaza toronto, ktorzy byli wysoko poprzednim sezonie a w tym roku maja jeszcze bardzij wyrównany skład, swietną ławkę rezerwowyh, jak dla mnie oni są faworytem na wschodzie, celtics maja swietny skład ale jakoś nie widzę ich parady mistrzostwskiej w tym sezonie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fly guy Fantasy NBA Keeper league IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.07, 11:49 Witam,zapraszam wszystkich do gry w ligę fantasy NBA. Oto cały temat o przebiegu gry. forum.e-basket.pl/viewtopic.php?p=660168#660168 Czekamy na chętnych! Draft najlepiej dziś -30.10.2007 po 20. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytanie do autora Re: Fantasy NBA Keeper league IP: *.polkomtel.com.pl 30.10.07, 13:36 Autor napisał: NBA może i jest w dołku. Ale nowi Celtics, kilka mocnych drużyn chcących odebrać tytuł Spurs oraz - to dla Polaków - Gortat znów pewnie przywrócą tej lidze blask. Jakos nie widze skad to niby ma wyplywac. Na poczatku autorze przedstawiles sytuacje ktora niczym sie nie rozni od sytuacji z poprzednich sezonow. Wiec jak niby to ma przywrocic blask ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wild boars Re: Fantasy NBA Keeper league IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.07, 14:22 ogolnie moglbym wziac udzial(dostalem nawet majla i gralem z wami 2 lata temu) ale draft mi sie nie podoba:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fly guy Re: Fantasy NBA Keeper league IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.07, 15:01 Ale jak widze i tak się dołaczyłeś. Draft wydaje sie skomplikowany ale tak naprawdę jest to banalnie proste i po pierwszym picku załapiesz to a do tego jestem pewny ze Ci się spodoba bo możesz licytować kazdego gracza a nie jest tak, że ktoś ci kogoś zwinie sprzed nosa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Ubuntu? Linux powinien ich sponsorowac IP: 83.143.163.* 30.10.07, 13:25 jak w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miłosz Celtic Pride czy Maverick Pride? IP: *.199.61.234.tesatnet.pl 30.10.07, 14:28 Wielkie trio w celtyckim Bostonie już zostało okrzyknięte zbawcą koszykówki w mieście o irlandzkich korzeniach. Rzeczą oczywistą jest , iż Kevin Garnet, Ray Allen i Ricky Pirce to tuzy basketu wielkie indywidualności, które same potrafią przesądzić o wyniku meczu. No właśnie. Problem może powstać gdy tym razem każdy z nich będzie chciał decydować osobiście, a wiadomo gdzie kucharek 3:) mecz wygra kto inny. Przepraszam za ten ironizm, przyznam że jestem gorącym zwolennikiem Ray a i życzę Celtics jak najlepiej. Współpraca i gra drużynowa może przynieść prognozowany efekt. Lets go BS! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Insider New season-new hopes... IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 30.10.07, 15:59 Na Zachodzie Spurs i Dallas raczej poza zasiegiem. Jak sie ma rezerwowych typu:Ginobili,Horry,Udoka-Terry,Stackhouse to musisz byc faworytem... Suns-beda wysoko,ale jak dla mnie, maja za duzo problemow do rozwiazania(glowa i kolana Amare,Marion,brak PF...).No i trener nieprzekonujacy. Ciekawy jestem gry Denver(brakuje im prawdziwego PG) i jak poradzi sobie w NBA Scola.Gosc zrobil wrazenie ubieglego lata,w Las Vegas. Na Wschodzie-Celtics beda sypac.Garnett nie ma rywala.Murowany kandy- dat na MVP sezonu. Poza nimi sila Wschodu to robiacy co roku postep Bulls oraz Detroit i NJersey. Uwaga na Toronto! Namieszaja znowu.Ale jeszcze nie w playoffs.Za rok. Jako kibic Chicago bardziej obawiam sie Detroit i NJersey anizeli Bostonu. Chyba,ze przyjdzie Kobe.Wspolnie z Dengiem,Hinrichem i Wallace beda poza zasiegiem... Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś