Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ubuntu! Celtics podbiją NBA?

    IP: *.dsV.agh.edu.pl 30.10.07, 10:24
    kto myślał, ze chodzi o linuxa?:)
    Obserwuj wątek
      • Gość: kibic Ubuntu! Celtics podbiją NBA? IP: *.037.c66.petrotel.pl 30.10.07, 11:27
        www.mazowszeplock.net/
      • Gość: loc Ubuntu! Celtics podbiją NBA? IP: *.man.bydgoszcz.pl 30.10.07, 11:28
        NBA potrzeba napakowanych, efektownie i agresywnie grających czarnuchów, a nie chudych białasów broniacych strefą :D
        • grek.grek Re: Ubuntu! Celtics podbiją NBA? 30.10.07, 12:57
          Ci "napakowani,efektowni i agresywni" swoje walory efekciarskie demonstrują tylko na rozgrzewce, a napakowani sa po to,żeby
          "chudym białasom" ręczniki i bidony podawać i dobrze krzesełka
          nagrzewać na timeouty, zaś agresją wykazuję się podczas
          wyskoków i okrzyków przy ławce, po kolejnych celnych rzutach
          Dirka,asystach Nasha i zbiórkach Gasola.
      • Gość: lesiu Ubuntu! Celtics podbiją NBA? IP: *.vf.pl 30.10.07, 11:39
        nikt nie zauwaza toronto, ktorzy byli wysoko poprzednim sezonie a w tym roku
        maja jeszcze bardzij wyrównany skład, swietną ławkę rezerwowyh, jak dla mnie oni
        są faworytem na wschodzie, celtics maja swietny skład ale jakoś nie widzę ich
        parady mistrzostwskiej w tym sezonie
      • Gość: fly guy Fantasy NBA Keeper league IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.07, 11:49
        Witam,zapraszam wszystkich do gry w ligę fantasy NBA. Oto cały temat o przebiegu
        gry.
        forum.e-basket.pl/viewtopic.php?p=660168#660168
        Czekamy na chętnych! Draft najlepiej dziś -30.10.2007 po 20.
        • Gość: Pytanie do autora Re: Fantasy NBA Keeper league IP: *.polkomtel.com.pl 30.10.07, 13:36
          Autor napisał:
          NBA może i jest w dołku. Ale nowi Celtics, kilka mocnych drużyn chcących odebrać
          tytuł Spurs oraz - to dla Polaków - Gortat znów pewnie przywrócą tej lidze blask.

          Jakos nie widze skad to niby ma wyplywac. Na poczatku autorze przedstawiles
          sytuacje ktora niczym sie nie rozni od sytuacji z poprzednich sezonow. Wiec jak
          niby to ma przywrocic blask ??
        • Gość: wild boars Re: Fantasy NBA Keeper league IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.07, 14:22
          ogolnie moglbym wziac udzial(dostalem nawet majla i gralem z wami 2 lata temu)
          ale draft mi sie nie podoba:P
          • Gość: Fly guy Re: Fantasy NBA Keeper league IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.07, 15:01
            Ale jak widze i tak się dołaczyłeś. Draft wydaje sie skomplikowany ale tak
            naprawdę jest to banalnie proste i po pierwszym picku załapiesz to a do tego
            jestem pewny ze Ci się spodoba bo możesz licytować kazdego gracza a nie jest
            tak, że ktoś ci kogoś zwinie sprzed nosa.
      • Gość: gosc Ubuntu? Linux powinien ich sponsorowac IP: 83.143.163.* 30.10.07, 13:25
        jak w temacie
      • Gość: Miłosz Celtic Pride czy Maverick Pride? IP: *.199.61.234.tesatnet.pl 30.10.07, 14:28
        Wielkie trio w celtyckim Bostonie już zostało okrzyknięte zbawcą koszykówki w
        mieście o irlandzkich korzeniach. Rzeczą oczywistą jest , iż Kevin Garnet, Ray
        Allen i Ricky Pirce to tuzy basketu wielkie indywidualności, które same potrafią
        przesądzić o wyniku meczu. No właśnie. Problem może powstać gdy tym razem każdy
        z nich będzie chciał decydować osobiście, a wiadomo gdzie kucharek 3:) mecz
        wygra kto inny. Przepraszam za ten ironizm, przyznam że jestem gorącym
        zwolennikiem Ray a i życzę Celtics jak najlepiej. Współpraca i gra drużynowa
        może przynieść prognozowany efekt. Lets go BS!
        • Gość: Insider New season-new hopes... IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 30.10.07, 15:59
          Na Zachodzie Spurs i Dallas raczej poza zasiegiem.
          Jak sie ma rezerwowych typu:Ginobili,Horry,Udoka-Terry,Stackhouse
          to musisz byc faworytem...
          Suns-beda wysoko,ale jak dla mnie, maja za duzo problemow do
          rozwiazania(glowa i kolana Amare,Marion,brak PF...).No i trener
          nieprzekonujacy.
          Ciekawy jestem gry Denver(brakuje im prawdziwego PG) i jak poradzi
          sobie w NBA Scola.Gosc zrobil wrazenie ubieglego lata,w Las Vegas.
          Na Wschodzie-Celtics beda sypac.Garnett nie ma rywala.Murowany kandy-
          dat na MVP sezonu.
          Poza nimi sila Wschodu to robiacy co roku postep Bulls oraz Detroit
          i NJersey.
          Uwaga na Toronto! Namieszaja znowu.Ale jeszcze nie w playoffs.Za rok.
          Jako kibic Chicago bardziej obawiam sie Detroit i NJersey anizeli
          Bostonu.
          Chyba,ze przyjdzie Kobe.Wspolnie z Dengiem,Hinrichem i Wallace beda
          poza zasiegiem...
          Pzdr.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka