Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej!

    IP: *.telia.com 28.01.02, 20:02
    Pachnie mi czasami PRL
    Obserwuj wątek
      • Gość: Svenka MŁODY Tajner IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.02, 20:29
        Mamy trzech Tajnerów:
        1. trener Tajner= Apoloniusz
        2. młody Tajner= Tomisław
        3. mały Tajner= Wojciech (apropos, ile on am lat?)

        A Wojtek chyba nie jest w kadrze? :)))

        Pozdr.
        Svenka
      • Gość: Luxc Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! IP: 213.17.164.* 28.01.02, 20:46
        Może.... skacze?
      • Gość: agentka Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! IP: *.solutions.net.pl 28.01.02, 23:45
        a cio ma robic ?jedzie a raczej leci do Salt Lake przyniesc nam chlube :))))
        nie a tak szczerze to co masz do niego cio ? z niego jeszcze bedzie porzadny
        skoczek :P mam taka nadzieje
        Pozdrawiam :))
      • wichura Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! 29.01.02, 10:53
        A kto by torbę za Małyszem nosił? Adaś jest za mały, nie da rady sam...
        • Gość: Picasso Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! IP: 62.233.163.* 29.01.02, 21:21
          I czasem jeszcze na pocztę poleci, bo dla innych jest za blisko.

          :)
          • Gość: Taj Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 30.01.02, 08:31
            Młody napewno miał jaiegoś haka na starego i powiedZial mu tak : jak mnie nie
            wezmiesz na olimpiade to cie sprzedam do gazet, na co stary mowi : no dobra
            wezme cie. I ot cala tajemnica.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka