Gość: SZWED IP: *.telia.com 28.01.02, 20:02 Pachnie mi czasami PRL Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Svenka MŁODY Tajner IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.02, 20:29 Mamy trzech Tajnerów: 1. trener Tajner= Apoloniusz 2. młody Tajner= Tomisław 3. mały Tajner= Wojciech (apropos, ile on am lat?) A Wojtek chyba nie jest w kadrze? :))) Pozdr. Svenka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luxc Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! IP: 213.17.164.* 28.01.02, 20:46 Może.... skacze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agentka Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! IP: *.solutions.net.pl 28.01.02, 23:45 a cio ma robic ?jedzie a raczej leci do Salt Lake przyniesc nam chlube :)))) nie a tak szczerze to co masz do niego cio ? z niego jeszcze bedzie porzadny skoczek :P mam taka nadzieje Pozdrawiam :)) Odpowiedz Link Zgłoś
wichura Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! 29.01.02, 10:53 A kto by torbę za Małyszem nosił? Adaś jest za mały, nie da rady sam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Picasso Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! IP: 62.233.163.* 29.01.02, 21:21 I czasem jeszcze na pocztę poleci, bo dla innych jest za blisko. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taj Re: Co robi maly Tajner w kadrze olimpijskiej! IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 30.01.02, 08:31 Młody napewno miał jaiegoś haka na starego i powiedZial mu tak : jak mnie nie wezmiesz na olimpiade to cie sprzedam do gazet, na co stary mowi : no dobra wezme cie. I ot cala tajemnica. Odpowiedz Link Zgłoś