Gość: Rodzyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.10, 10:53 Chciałabym zapisać się na angielski w Wesołej, ale nie wiem, którą szkołę wybrać. Czy warto zapisać się na przykład do English Language Centre (ul. Godebskiego 3/1)? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boggi_net Re: Angielski 31.08.10, 14:31 podbijam Też interesuje mnie angielski w Wesołej. Czy możecie polecić jakąś dobrą szkołę lub prywatnego nauczyciela na konwersacje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rodzyn Re: Angielski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 17:56 Czy naprawdę nikt nie uczęszczał na angielski w Wesołej ? A może jakieś opinie na temat szkoły N-Joy? Odpowiedz Link Zgłoś