IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.10, 10:53
Chciałabym zapisać się na angielski w Wesołej, ale nie wiem, którą
szkołę wybrać. Czy warto zapisać się na przykład do English Language
Centre (ul. Godebskiego 3/1)?
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • boggi_net Re: Angielski 31.08.10, 14:31
      podbijam
      Też interesuje mnie angielski w Wesołej.
      Czy możecie polecić jakąś dobrą szkołę lub prywatnego nauczyciela na konwersacje?
    • Gość: Rodzyn Re: Angielski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 17:56
      Czy naprawdę nikt nie uczęszczał na angielski w Wesołej ? A może jakieś opinie na temat szkoły
      N-Joy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka