pantera01
24.05.05, 02:26
Ciesze sie za nasi naukowcy dokonuja tych odkryc. Problem jest w tym ze jak
sie czyta zagraniczna prase naukowa i popularna to zawsze te planety odkrywa
jakis Ameryk albo zachodni Europejczyk. jeszcze nie spotkalem sie z relacja w
prasie w ktorej ktos napisalby o odkryciach polskich astronomow. Jeszcze
raz-gratulacje!